Papildai ir priemonės      

Draugiška medvilnė (2)
Kai buvo sukurti higieniniai paketai ir įklotai, moterys lengviau atsikvėpė. Atrodė, kad įvyko tikra higieninė revoliucija, panašiai, kaip ir sukūrus sauskelnes. Paketai nebrangūs, panaudoji, išmeti, ir nebesuki galvos

Gydomasis vanduo ir jo savybės
Vanduo – tai svarbiausias gyvenimo šaltinis. Jo trūkumas organizme sukelia daug problemų, tačiau kyla klausimas, kokį vandenį gerti yra geriausia.

Atrodė, kad pilvas tuoj sprogs (22)
Vis daugiau žmonių išbando efektyvias dida™ tabletes, kurios padeda išvengti dujų kaupimosi žarnyne ir nemalonaus pilvo išsipūtimo po valgio.

Vaistai, nuo kurių galima sustorėti
Gydytojai pripažįsta, kad dažnai susiduria su pacientais, kurie vengia vartoti jiems skirtų vaistų dėl to, kad nuo jų auga svoris. Tačiau vargu ar verta tai daryti, kai ant kortos pastatyta tai, kas brangiausia - sveikata. Juo labiau, kad svoris auga nežymiai.

Linų sėmenys – grožiui ir sveikatai (691)
Lietuvoje linų auginimas turi gana gilias tradicijas. Linas auginamas ne tik kaip pluoštinis augalas, bet ir kaip turintis nemažai gydomųjų savybių: linų sėmenyse gausu riebalų, baltymų bei dietinių skaidulų, sėmenų aliejuje yra daug įvairių vitaminų, provitamino A, mineralinių medžiagų, fermentų ir t. t.

Žolelių arbatų gydomosios savybės – ne tik žiniuonių pramanas (2)
Žmonės nuo seno tiki žolelių gydomosiomis savybėmis, nors retas iš mūsų pažįsta naudingas vaistažoles. Dažniausiai gydomųjų žolelių ieškome artimiausioje vaistinėje, tačiau būdami gamtoje jų galime prisirinkti ir patys.

Raminanti žolelių arbata - natūralus būdas gydyti stresą (1)
Užklupus stresui, dažnas mūsų keliauja į vaistinę vaistų. Patartume neskubėti. Verčiau pasitelkite į pagalbą natūralias žolelių arbatas. Juk neveltui iš kartos į kartą yra perduodamos neįkainojamos liaudies medicinos žinios. Pabandykite pasigydyti taip, kaip gydėsi mūsų protėviai.

Maisto papildai nuo streso - kokia turi būti jų sudėtis?
Šiuo metu vaistinėse galima įsigyti įvairiausių maisto papildų, sukurtų žmonėms, patiriantiems nuolatinę įtampą ir stresą. Tikriausiai ir jums teko jų vartoti. Tik ar žinome, kokie vitaminai ir mineralai turėtų įeiti į šių maisto papildų sudėtį? O gal aklai pasikliauname visagale reklama?

Stebuklingos acai uogelės (707)
Vienos mėgstame braškes, kitos negalime atsispirti avietėms, trečiosios kaip išganymo laukiame gervuogių sezono...Uogos pavergia savo skoniu, aromatu, o kai kurios - savo išskirtinėmis savybėmis.

Organizmo šluota
Taip apie špinatus sako prancūzų patarlė. Kas juose naudingo, kam jie naudingi, o kam - ne? Atsakymus rasite šiame straipsnelyje.

Dilgėlių gydomosios savybės (2)
Tikriausiai kiekvienam yra tekę girdėti apie dilgėlių teikiamą naudą sveikatai. Pateiksime Jums dar keletą gydymosi dilgėlėmis metodų. Saugokite savo sveikatą ir būkite sveiki.

Saldūs „vaistai“
Žiemą mūsų imuninė sistema susilpnėja, tad nieko nuostabaus, kad peršalimas lipte limpa. Pastiprinti imunitetą gali ne tik aštraus skonio česnakas, bet ir saldūs „vaistai“.

Cheminio lieknėjimo baubas
Bene pati tamsiausia ir prieštaringiausia kovos už lieknesnę figūrą pusė – farmakologinis, o dar dažniau – pseudofarmakologinis lieknėjimas. Deja, jis kur kas populiaresnis, nei to norėtų medikai.

Papildų vartojimo ypatumai
Tarptautinės bendrovės „Nielsen“ atliktas tyrimas, kaip įvairių šalių gyventojai vartoja maisto papildus, parodė, kad Lietuvoje vitaminų, mineralų ir kitų maisto papildų vartojimas pakankamai paplitęs, tačiau kartu atskleidė tokio vartojimo ydas.

Priemonės nuo celiulito – neveiksmingos (8)
Nepatenkintos savo išvaizda moterys išleidžia krūvas pinigų priemonėms nuo celiulito. Tačiau nei vienas anticeliulitinis kremas neišlaikė Vokietijos mokslininkų atlikto veiksmingumo testo.

Į pagalbą lieknėjančioms – maisto papildai
Norinčioms sulieknėti, dietologai rekomenduoja ne tik subalansuoti mitybą, skaičiuoti kalorijas, sportuoti, bet ir vartoti maisto papildus. Šiuo metu Lietuvoje galima įsigyti įvairių maisto papildų, kurie yra sukurti specialiai norinčioms sulieknėti. Šiame straipsnyje jums pristatysime du maisto papildus - FITNESS CLA ir APPETITE STOP.

Kaip organizmas įsisavina vitaminus? (2)
Būtinos organizmui medžiagos yra aminorūgštys. Tai yra labai svarbios aktyvios medžiagos, padedančios gaminti energiją natūraliu būdu.

Prieskonių mišiniai: ką, kur ir kaip bersite?
Parduotuvių lentynos lūžta nuo prieskonių gausos. Nusiperki prieskonių mišinį žuviai, kitą – mėsai, trečią – paukštienai. Tačiau ar tikrai jie tinka tik nurodytiems produktams?

Laiku ir su saiku
Tiek jaunas, tiek patyrusias šeimininkes dažnai kamuoja nežinia, kiek kokių prieskonių dėti į patiekalą, o svarbiausia – kada? Štai kokį klausimą uždavėme prieskonių ekspertui Modestui Kučinskui.

Kokius maisto papildus rinktis? (7)
Nuo įvairių maisto papildų gausos raibsta akys. Vieni jų stiprina imuninę sistemą, kiti – padeda lieknėti, o treti – gerina atmintį. Kaip gi išsirinkti tinkamus maisto papildus? Įsiklausykite į savo organizmą, ko jam šiuo metu labiausiai trūksta. Pasirinkimas priklausys ir nuo jūsų tikslų: ar norite sustiprinti organizmą, ar trokštate sulieknėti, ar pagerinti tam tikrų organų funkcijas.

Puslapiai: [Ankstesnis]  1 2 3 4  [Kitas]