Papildai ir priemonės      

Mėta — aukso vertės augalėlis (54)
Jau nuo pačių seniausių laikų mėta buvo vertinama ir jos teikiama nauda buvo naudojamasi jau senovės graikų ir romėnų laikais. Dar ir dabar daugelis soduose turi pasisodinę mėtų lapelių. Ir ne veltui.

7 melagystės apie lieknėjimo priemones (43)
Jos žada padaryti tave lieknesne ir gražesne be jokio vargo. Deja, stebuklų čia nėra – tai paprasčiausia melagystė!

Linų sėmenys – grožiui ir sveikatai (40)
Lietuvoje linų auginimas turi gana gilias tradicijas. Linas auginamas ne tik kaip pluoštinis augalas, bet ir kaip turintis nemažai gydomųjų savybių: linų sėmenyse gausu riebalų, baltymų bei dietinių skaidulų, sėmenų aliejuje yra daug įvairių vitaminų, provitamino A, mineralinių medžiagų, fermentų ir t. t.

Kokia kava, tokia ir tu (35)
Ar gali būti taip, kad gėrimas (kad ir koks gardus jis būtų), galėtų apibūdinti žmogų? Pasirodo, taip būti gali.

Papildų rūšys ir jų poveikis (34)
Trumpai apžvelgsime egzistuojančias papildų rūšis, pagal jų poveikį organizmui. Maisto papildai dažniausiai vartojami mažai kalorijų turinčių dietų palengvinimui (dalinis badavimas).

Laiku sutramdžius cholesterolį galima išvengti vaistų (30)
Spaudimas krūtinėje, dusulys, širdies permušimai, eilė prie kardiologo kabineto, vaistų saujos – daugybė tokių pacientų galėtų gyventi kitaip, jei būtų laiku pasirūpinę savo sveikata

Naudingosios mėtų arbatos savybės (27)
Jei norite žvarbų rudens rytą pradėti pakilia nuotaika ir geromis emocijomis, kavą pakeiskite mėtų arbata.

Atrodė, kad pilvas tuoj sprogs (22)
Vis daugiau žmonių išbando efektyvias dida™ tabletes, kurios padeda išvengti dujų kaupimosi žarnyne ir nemalonaus pilvo išsipūtimo po valgio.

Stebuklinga liekninanti arbata! Pabandykite pasidaryti pati! (20)
Ar iš tikrųjų liekninanti arbata padeda atsikratyti nereikalingų kilogramų ir pagreitinti medžiagų apykaitą? O gal ji labiau kenkia, nei padeda? Jei nutarėte išbandyti stebuklingą liekninančią arbatą, susimąstykite, kokių rezultatų iš jos tikitės?

Arbūzas – didelė ir naudinga uoga (15)
Kuo gi gardusis arbūzas naudingas mūsų organizmui?

Efektyviam lieknėjimui padeda ir grožio priemonės (12)
Lipokavitacija - tai riebalinio audinio naikinimas ultrgarsu. Procedūra atliekama itališku LIPOWAVE aparatu.

Ar pavojingas skrandžio sumažinimas? (9)
Dar vienas metodas ištuštinti sveikata besirūpinančių žmonių kišenes ir juos suluošinti. Pradėsime nuo chirurgijos. Šio metodo esmė – suvalgomo per tam tikrą laiką maisto tūrio reguliavimas.

Pavasarį būtina išsitirti šulinių vandenį (8)
Šiaulių visuomenės sveikatos centro (ŠVSC) specialistai informuoja, kad pavasarį būtina išsitirti šachtinių šulinių vandens kokybę. Pirmiausia tai turėtų padaryti besilaukiančios moterys, kurios vartoja šachtinių šulinių vandenį.

Priemonės nuo celiulito – neveiksmingos (8)
Nepatenkintos savo išvaizda moterys išleidžia krūvas pinigų priemonėms nuo celiulito. Tačiau nei vienas anticeliulitinis kremas neišlaikė Vokietijos mokslininkų atlikto veiksmingumo testo.

Kokius maisto papildus rinktis? (7)
Nuo įvairių maisto papildų gausos raibsta akys. Vieni jų stiprina imuninę sistemą, kiti – padeda lieknėti, o treti – gerina atmintį. Kaip gi išsirinkti tinkamus maisto papildus? Įsiklausykite į savo organizmą, ko jam šiuo metu labiausiai trūksta. Pasirinkimas priklausys ir nuo jūsų tikslų: ar norite sustiprinti organizmą, ar trokštate sulieknėti, ar pagerinti tam tikrų organų funkcijas.

Gydytojai rekomenduoja vartoti melsvadumblį spiruliną – ji užkerta kelią ligoms (6)
Pasaulyje seniai žinomas ir sveikatai stiprinti vartojamas melsvadumblis spirulina – atrastas ir Lietuvoje.

Elektriniai fizinio aktyvumo stimuliatoriai (6)
Vystantis mikroelektronikai, žmonėms atsirado galimybė pagaminti prietaisą, kurio paskirtis – raumenų aktyvumo stimuliavimas. Tokio prietaiso būtinybė atsirado vystantis bendrajai medicinai.

Energijos gėrimai: ko nepapasakos etiketė? (5)
Juk kartais gyvenime pasitaiko akimirkų, kai nuosavos jėgos beviltiškai išsenka, o darbų galo vis dar nematyti. Ne vienam tada į pagalbą atskuba saldūs gazuoti energijos suteikiantys gėrimai. Keletas gurkšnelių – ir jau esi pasirengusi naujiems žygiams. Tik ar visada toks gėrimas į naudą tavo organizmui? Sužinok, ką nuslepia šių tonikų etiketės!

Lieknėjimas: apsieisime be dietų ir mankštos (3)
Jeigu jūs nesate nėščia arba, juo labiau, jeigu jūs esate vyras (nors pirmajam, pasiryžusiam pagimdyti kūdikį, gresia Nobelio premija), o atsistoję profiliu į veidrodį pastebite pilvuką arba visą pilvą, laikas kažko griebtis.

Žolelių arbatų gydomosios savybės – ne tik žiniuonių pramanas (2)
Žmonės nuo seno tiki žolelių gydomosiomis savybėmis, nors retas iš mūsų pažįsta naudingas vaistažoles. Dažniausiai gydomųjų žolelių ieškome artimiausioje vaistinėje, tačiau būdami gamtoje jų galime prisirinkti ir patys.

Puslapiai: 1 2 3 4  [Kitas]