Konkursai, akcijos      

Konkursas: 10 žingsnių link tobulumo

Skaityti komentarus (14)
Rekomenduok draugui
Spausdinti

Ar jau ištraukėte apdulkėjusias svarstykles iš po lovos? O galbūt jas reiktų nugrūsti dar toliau ir džiaugtis savo tobulumu tokioms, kokios esame iš tikrųjų - nei plonesnėms, nei stambesnėms?

Pasakykite savo 10 žingsnių, kurie leidžia jums pasiryžti naujiems darbams.
10 žingsnių, kurie leidžia jums pajusti gerą nuotaiką.
10 žingsnių, kuriuos žengiate link savo tobulumo kiekvieną dieną.


Dviems originaliausiems atiteks treniruočių studijos STIMULUS abonementai po 119 Lt (4 treniruotės/mėn.), o į vieną treniruotę galėsite atsivesti ir draugę.

Jūsų atsakymų lauksime forume iki 2010-04-30.


Treniruočių studija STIMULUS įkurta siekiant skleisti žinias apie tai, kaip efektyviai ir greitai pasiekti liauną, proporcingą kūną ir įgyti vidinę pusiausvyrą. Studija siūlo harmoningas treniruotes merginoms ir moterims grupėse iki 15 žmonių. Kalanetika, pilates, joga, kūno balansas, nėščiųjų mankšta, indiški šokiai - užsiėmimai mėgstantiems jaukią aplinką ir daugiau asmeninio dėmesio iš profesionalių trenerių.
Treniruotės rezervuojamos internetu.

 

 

 

   
  Straipsnio komentarai (14)
daugiau
2016-07-27 00:28
Caelii
N&#2a17;8urais-tu pas alors une adresse msn ou mail pour te contacter et pouvoir te parler ? Tes histoires vont me manquer, j’attendais ton retour avec impatience et je suis bien triste, j’?©tais vraiment fan ! Surtout n’arr??te jamais d’?©crire m??me si ce n’est que pour toi !
2013-01-27 11:45
fbsjzl
2HSmBJ , [url=http://nsdeuodooqev.com/]nsdeuodooqev[/url], [link=http://lroerynfdenw.com/]lroerynfdenw[/link], http://sbroxbkkhrwp.com/
2013-01-24 14:35
Natalia
Na ok nepabegu. Manau kad bus nauajs blogas, o autoirasus is jo retransliuosiu ir čia. Kažkaip jau pabodo vien apie tas mašinas rašyti, o šis kaip minėjau gavosi toks labai automobilinis, taigi negadinsiu jo visokiom nesamonem:-)O nauajs turbūt bus po nauju metu, nes reikia laiko persikvalifikavimui.Kol kas vaidensiuosi G+, nes ten daug teisingu homo sapiens yra susirinkę.
2013-01-24 14:35
Thomas
Sakoma kiekvienas tirkas vyras privalo domėtis 3 dalykais automobiliais, ginklais ir moterimis. Kadangi Lietuva tikrų vyrų ktaštas, taviškis (ne visai tradicinis) automobilių blogas buvo šūvis į dešimtuką. Manau, Pauliau, skaitytojų buvo gerokai daugiau, nei manei, tiesiog ne visi skaitantys rašo komentarus. Tad belieka tikėtis, kad pailsėjęs ir toliau rašysi netradicinius įrašus (netgi nebūtinai apie auto).p.s. auditorija laukia
VardasEl. paštas
Komentaras
Saugos kodas:
  Susije straipsniai  

Konkursas: Kas jūsų lėkštėje? (9)

Kaip pasinaudoti Edieta.lt nuolaidos kodu? (0)

Konkursas: Mano energijos užtaisas (24)

Pasiūlymai ir pageidavimai dėl edieta.lt (56)