Grožio dieta      

Japonų dieta (23177)
13 dienų laikotarpyje NEGALIMA vartoti: druskos, cukraus, alkoholio, miltinių patiekalų, saldumynų. Tarp valgymų galima neribotais kiekiais gerti virintą arba mineralinį vandenį (negazuotą).

Grikių dieta (8407)
Laikantis šios dietos galima lengvai numesti 7 – 12 kg per vieną ar dvi savaites. Grikiai suteikia sotumo jausmą ir tuo pat metu išvalo organizmą.

Idealus kūnas: Sportuok ir tau pavyks! (3200)
Gėdiniesi nereikalingų kilogramų? Pats laikas pradėti ne tik sveiką gyvenimo būdą, bet ir sportuoti! Edieta.lt siūlo sportuoti drauge.

Dėžutė šokolado – 7 valandos prie kriauklės? (1970)
Nesunku atspėti, kad Valentino dieną šokoladas liejosi upeliais. Jei buvo karštas. Arba rijosi kalnais.

Bananų – pieno dieta (1602)
Efektyvi palaikanti dieta, tinkanti po didelio svorio netekimo. Leidžia išsaugoti turimą svorį.

Mėnulio dieta arba dieta per pilnatį ir jaunatį (1575)
Per pilnatį vanduo iš tarpląstelinio tarpo skverbiasi į ląstelių vidų, o jaunaties metu vyksta atvirkštinis procesas: vanduo iš ląstelių keliauja į audinius. Šias ypatybes galite išnaudoti: periodiškai laikydamasi dietos, galite sustiprinti vandens judėjimo procesus, išplauti ir išvalyti organizmą, suaktyvinti riebalų deginimą ir toksinų išskyrimą.

Angelo dieta (937)
Dietos trukmė 13 dienų. Per šį laikotarpį numetate 7 – 8 kg. 14-tą dieną galite valgyti, ką tik pageidaujate, tik saikingai.

Manekenių dieta (387)
Maitintis tokiu būdu tris dienas per mėnesį, atsisakius cukraus ir druskos.Galima numesti nuo 3 iki 5 kg.

Antuano dieta (232)
Savaitinė dieta, apskaičiuota vienam kursui per metus. Tris kartus per dieną vartojama tik vienas produktas. Kiekis priklauso nuo jūsų apetito. Draudžiami betkokie papildomi produktai. Išbraukiama: kava, druska. Po kurso įsitikinsite, kad "Antuanas" buvo teisus..

3 kg per 3 dienas: šlakų pašalinimas, o ne banalus sulieknėjimas (185)
Ši dieta remiasi paros badavimo praktika, teisingai jos laikantis rezultatai būna stebinantys. Svarbiausia tai, jog šios paprastos metodikos pagalba galima numesti 3-4kg per 3 dienas, sumažinti skrandį ir įgyti sveiką raudonį.

Amerikietiškų kalnelių dieta (177)
Šios teorijos atsiradimas buvo vienas ryškiausių dietologijos reiškinių 80-aisiais. Martino Katano knyga išleista 1986-aisiais. Jos autoriui laikantis savo sukurto principo pavyko sėkmingai palengvėti 31 kg.

Šokoladinė dieta (148)
Yra tvirtinimų, kad per penkias tokios dietos dienas galima sulieknėti 6 kilogramais.

Stebuklinga arbata (139)
Tikriausiai ne viena jau žino apie stebuklingą žalios arbatos poveikį, kai ji plikoma su pienu. Tai vienas efektyviausių būdų iškrovos dienai. Jei arbatą derinti su pasirinkta dieta arba sumažinto maisto kiekiu, netrukus pastebėsite pokyčius.

Kopūstų sriubos dieta (138)
Naminiai rauginti žali kopūstai stiprina imunitetą, tvarko žarnyno darbą. Kopūstai yra taip pat viena iš tų stebuklingų daržovių, kurios degina riebalus, tiksliau juos bevirškindamas organizmas sunaudoja daugiau energijos, nei išgauna iš kopūstų... Šią dietą pasiūlė edieta.lt forumo narė šypsena. Ačiū jai :)

Morkų dieta (123)
Per tris dienas galima numesti 3,5 kg...

Prancūziška dieta (112)
Prancūzija — tai Eifelio bokšto, vyno ir dailių merginų šalis. Ką gi daro prancūzaitės, kad atrodytų gražiai? Žinoma, kad skiria sau daug dėmesio. Sekite jų pavyzdžiu.

Baltoji dieta (102)
Per savaitę galite numesti iki 5 kg. Svarbu! Jei jūsų skrandis blogai virškina pieno produktus, ši dieta jums netiks. Ši dieta todėl vadinama balta, nes sudėtinė dalis - pienas ir jo produktai.

Baltymų dieta (86)
Ši dieta jums leis per dvi savaites numesti nuo trijų iki aštuonių kilogramų.

Daugiau sveikatos kasdien (78)
Garsiojo daktaro Ozo patarimai, kaip mažais žingsneliais pasiekti didelių tikslų! Štai paprastas mitybos ir įpročių korekcijos planas, kuris padės kasdien gerinti savo sveikatą: spartinti medžiagų apykaitą, stiprinti imunitetą, gerinti miegą, lėtinti senėjimo procesus ir netgi padidinti savo IQ! Kasdien išbandyk po vieną naują taisyklę, ir jau po savaitės pasijusi žvalesnė bei energingesnė!

Agurkų dieta (78)
Agurkų dieta labai efektyvi, tačiau nerekomenduojama jos laikytis ilgiau nei 3 dienas, kadangi agurkuose trūksta daugelio organizmui reikalingų medžiagų. Užtai tokia dieta puikiai išvalo organizmą.

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8  [Kitas]