#1 2008-12-19 23:26

klara
Narys
Registravosi: 2008-10-30
Žinutės: 4954

Vaisiu dieta :)

Na labas smile norejau paklausti gal kuri laiketes vaisu dietos ? smile sakoma,kad pasilaikius vien tik 7 dienas vaisiu ir darzoviu dietos (1.5-2kg vaisu ,darzoviu per diena) ,netenkama 5-8kg smile noreciau tai kada isbandyti,bet kartu paklausti ir tu ,kurios jau tai bande smile ar svorsi krito tikrai kaip parasyta ? smile

Neprisijungęs

 

#2 2008-12-20 15:03

medeja
Narys
Registravosi: 2008-05-21
Žinutės: 1315

Re: Vaisiu dieta :)

man tai taip buvo vasara, kad valgiau daug uogu, vaisiu visokiu, dar razinu-saulegrazu, razinu-riesutu( o kaip as be ju ? lol) misinukus, pieno dar isgerdavau ( litras per 2-3dienas gaudavos) ir taip kokias 6-7 dienas smile pries tai buvo apsiedimo laikas ir manau pora kokiu kg buvau priaugus, bet per ta savaitele viskas nukrito, o tikrai tikrai nebadavau ir vaisiu bei uogu kimsau labai dideliais kiekiais smile taip kad jei truputi apsiribojus, tai manau jog galima ir daugiau numest smile
galiu parasyt kaip mazdaug maitinaus, cia 1 diena, kuria labiausiai prisimenu:

ryte: sauja razinu, sauja saulegrazu, bananas, kava su pienu
priespeiciai:apie kg tresniu
pietus:lb daug arbuzo, riesutu, stikline pieno, persikas
pavakariai: du bananai, braskiu
vakariene:arbuzo, bananano, razinu, gal dar koks vaisius

na ir taip visas dienas panasiai, nzn kur man tiek tilpo, bet tilpo big_smile


Tai buvo kažkas, dabar virtęs nieku.

Neprisijungęs

 

#3 2008-12-20 15:48

eglutee
Narys
Registravosi: 2008-09-23
Žinutės: 1255

Re: Vaisiu dieta :)

as puse vasaros panasiai maitinausi,sakes valia turejau,nu bet lengviau istvert,juk savo darza ir soda namie turim, aplink slyvos,obuoliai,braskes,zemuoges sava,pikt nereikia,darzoves tas pats,tai va,tikrai veiksmingas dalykas sita dieciuke, po nauju kazko panasaus reiks imtis,manyciau big_smile nes iki svenciu tai neapsimoka,jau ir taip kapituliavau su delcia roll

Neprisijungęs

 

#4 2008-12-20 16:46

medeja
Narys
Registravosi: 2008-05-21
Žinutės: 1315

Re: Vaisiu dieta :)

as tj su baltymais kapituliavau ne nepradejus lol  po nauju tj teks turbut kokias tris dienas ant ju pasedet...Eglutee, gal ner taip blogai pries svetes be dietos gyvent, nes isivaizduok pries sventes prasidietinus, kaip paskuj visko noris kai stalai nukrauti smile


Tai buvo kažkas, dabar virtęs nieku.

Neprisijungęs

 

#5 2008-12-20 18:17

pierla
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2008-10-30
Žinutės: 5615

Re: Vaisiu dieta :)

atrodo nebloga dieta, bet kazkodel nujauciu kad butent jos metu isinoreciau mesos big_smile
butu puiku prisijungti po svenciu prie jusu roll bet dar galvoju apie laimos vaikules 9dienu dieta, bet ten man bent jau truputi per daug monotonijos


https://swlf.lilyslim.com/CgbRp3.png


Ūgis 175cm

Neprisijungęs

 

#6 2008-12-20 20:54

klara
Narys
Registravosi: 2008-10-30
Žinutės: 4954

Re: Vaisiu dieta :)

medeja,aciu uz valgiarasti smile matau,kad tu be razynku beveik ne dienos lol bet jos gi sveika,saunuole smile vasara juk ir lengviau,karsta,nieko nesinori,o vaisiai skanu,visokiu ivairiu yra,vitaminu turi ir neapkrauna organizmo smile lengviau judasi lol
Eglute,kartu tada jei noresi galesim imtis vaisiu dietos,po visu svenciu smile ziuresiu kaip man sita delcios dieta,bet po svenciu neprosal butu vaisiais visa organizma isvalyt :)as ir kai Lietuvoj ,tai vasara anksti atsikeliu,dar rasa visur ant zoles ant lapu,prisiskinu braskiu ir mm big_smile pierla,jei noresi galesi ir tu jungtis ir medeja jei uzsimanys lol lol pierla,gal nesinores labai,o jei ir noresis,nieko blogo truputi jos pavaglyt smile
skaiciau knygoj "organizmas kaip klozetas,isivaizduok,kad tu ji turi isvaly" lol lol tai mes valysim big_smile

Neprisijungęs

 

#7 2008-12-20 21:13

medeja
Narys
Registravosi: 2008-05-21
Žinutės: 1315

Re: Vaisiu dieta :)

Klara, tas valgiarastis, tai kaip as maitinaus, tai taip daryt nereik big_smile su nuolat issiputusiu pilvu vaiksciojau, bet nieko, paskuj buvo balius, tai reiskia alkoholis, buvo proga dienike nk nevalgyt, tj viskas sauniai prasivale lol aj dar as keleta dienu geriau pieno kokteili, aisku su cukrum, gal dar ir ledu kukiu jame buvo, nzn, bet vistiek oda po tokios savaiteles pagrazejo, vitaminu prisirinkau..snd vos nepakartojau as tos dietos, bet ant vakaro vyno su suriu ir dar varskes su grietine "pavariau " lol bet jau keleta dienu tokio maisto norejau, tai reikejo. be razynu, tai kaip nors, nebutu namie, nereiktu, dbr visas suslepiau spintelej, vat tika, nebeimsiu, bet jei kas piena atimtu tj nzn lol ot noreciau tokia diena pasidaryt su daug riebaus silto pieno ir medumi, man tikrai neatsibostu lol o gal ir nebloga ideja, tik pieno reiktu neriebaus.
Klara, jei nori tj as Tau tiek valgiarasciu su darzovem ir vaisiais galiu prigalvot, kad ohoho big_smile


Tai buvo kažkas, dabar virtęs nieku.

Neprisijungęs

 

#8 2008-12-20 21:22

klara
Narys
Registravosi: 2008-10-30
Žinutės: 4954

Re: Vaisiu dieta :)

mane tu gundai sitais dziovintais vaisiais lol baik big_smile pas mus spintelej uzmaciau as vakar taip,kad geriau man apie juos net negalvot lol nes siandien jei tik ko ir noresi,pasirinkimas - vanduo lol lol ai,atsipalaiduok pries sventes,geriau po svenciu kazko griebtis smile taip buna,kad jei nori keleta dienu tai ar anksciau ar veliau neistveri ir pavalgai smile as tai taip tokius paprastus ir skanius maistus pamirsus ir tik sokoladus edu smile o kaip skaiciau sokolado dietoj tu sakei chalva su pienu,tiesiog mm big_smile lol vaziuosim i Lietuviska parde,tai nusipirkti reikes jei bus,o pieno yra big_smile lol
kazkaip idomiai,sakei nukrito keli kg,o pilvas issiputes big_smile as pusto nenoriu roll jo kaip tik dabar bandau atsikraty big_smile
nu galesi parasyt tuos valgiarascius smile

Neprisijungęs

 

#9 2008-12-20 22:15

Sidabra
Narys
Registravosi: 2008-11-23
Žinutės: 6711

Re: Vaisiu dieta :)

Prisiminiau ir as,kai jauna buvau lol ir pirma karta svori meciau.Nuvaziavom mes su draugais i Palanga,visi aplinkui vakare tik valgo,geria...,o as gi kudinuos... prisipirkdavau as uogu ir vaisiu ir davai... tai taip "ant" uogu ,vaisiu ir prasedejau tas 10 dienu.. ir zinot ka? Nei kilas nenukrito,bet as ir negalvojau,kad man nukris ( nezinojau,kad tokia dieta yra) ,bet ir nepriaugau,tiesa,pasakius toks mano tikslas ir buvo - nepariaugti...nes nesportavau ten ir neturejau laiko 5-6 kartus per diena savo pacios gaminto maisto valgyti. Tiesa,i tulika laksciau kaip bitute,i diena kokius 4 kartus didelio reikaliuko roll ir ne tai,kad viduriai paleisti.. normaliai... tik ,kad labai jau daznai lol


http://s006.radikal.ru/i215/1001/a6/20b199840371.gif
         27kg. numeciau - 0kg. liko                                             http://s5.rimg.info/1708b79fd49e10ac9bb25b32370f58f6.gif

Neprisijungęs

 

#10 2008-12-20 22:21

klara
Narys
Registravosi: 2008-10-30
Žinutės: 4954

Re: Vaisiu dieta :)

tau matyt ,Sidarba, irgi organizmas visus slakus ir toksinus salino big_smile as kai labai daug valgau tai i diena ilgo reikalo po 2 kartus lol t manestai nestebina,juk sitiek maisto tai negali laikytis organizme smile o po kefyro vienos dienos ir kiausiniu,tai ogo,draugavau su wacium 2 dienas,nepamirsiu kaip "gera" buvo lol

Neprisijungęs

 

#11 2008-12-20 22:26

klara
Narys
Registravosi: 2008-10-30
Žinutės: 4954

Re: Vaisiu dieta :)

labai sunku,o da rper atostogas kai matai,kad visi valgo sedet ant dietos smile tiesa,draugai tau nieko del to nesake ? lol lol

Paskutinis taisė klara (2008-12-20 22:28)

Neprisijungęs

 

#12 2008-12-20 22:32

Sidabra
Narys
Registravosi: 2008-11-23
Žinutės: 6711

Re: Vaisiu dieta :)

Visi zinojo,kad svori metu ir visi jau buvo priprate,matai,daug meciau ir ilgai uztrukau... mane visi palaike ir niekas manes "neprievartaudavo",kad "valgyk,gerk,nesimaivyk..." na,kaip daznai buna... per visokius balius,tiek draugai ,tiek gimines,man paruosdavo vieta su aplinkui maistu man skirtu,salotom,vaisiais.. siaip dar koki dietiska patiekala man sugalvodavo... bet tai cia po kokiu 2-3 menesiu mano dietos,kai jau rezultatai matytis gerokai pradejo,o pradzioj tai visko buvo.. ir durne vadino ir ... ai... visko buvo lol


http://s006.radikal.ru/i215/1001/a6/20b199840371.gif
         27kg. numeciau - 0kg. liko                                             http://s5.rimg.info/1708b79fd49e10ac9bb25b32370f58f6.gif

Neprisijungęs

 

#13 2008-12-20 22:36

klara
Narys
Registravosi: 2008-10-30
Žinutės: 4954

Re: Vaisiu dieta :)

svarbiausia,kad palaikytu smile man labai tai yra svarbu,o ne kai turi slept,oj nenoriu as valgyt (nors alkana kaip zveris lol) o kai supranta ir dar tau koki dietini paruosia patiekla tai isvis faina smile o tai pas tave matau dabar liniuotei numetus 7 kg,dar 20 nori numest ar ne ? smile

Neprisijungęs

 

#14 2008-12-20 22:48

Sidabra
Narys
Registravosi: 2008-11-23
Žinutės: 6711

Re: Vaisiu dieta :)

O taip.. dar daug liko.. bet kaip nors... tai jau daugiau nei 7 numeciau,9 tai tikrai... antradieni sversiuos - bus matyti... matai,as grikinuos dabar roll

Paskutinis taisė Sidabra (2008-12-20 22:49)


http://s006.radikal.ru/i215/1001/a6/20b199840371.gif
         27kg. numeciau - 0kg. liko                                             http://s5.rimg.info/1708b79fd49e10ac9bb25b32370f58f6.gif

Neprisijungęs

 

#15 2008-12-20 22:50

klara
Narys
Registravosi: 2008-10-30
Žinutės: 4954

Re: Vaisiu dieta :)

saunuole,sieki savo tikslo,ir as ta bandau daryti,zinau kokia tada busiu laiminga,sypsosiuosi sau veidrodyje smile pasitikesiu savimi smile o kokiu dietu pries tai laikeisi smile ?

Neprisijungęs

 

#16 2008-12-20 22:58

medeja
Narys
Registravosi: 2008-05-21
Žinutės: 1315

Re: Vaisiu dieta :)

Klara, pamirsk tuos dziov vaisius spintelej, pilvas kaip dramblys pasidarys, as kai apie juos db pamastau tj blogaaaaaaaa pasidaro lol man nuolat nuo ju taip buna, o as nzn ar durna ar ka, vistiek juos kemsu lol ne reik tvarkytis kazkaip, nk nebus, be to tokie kiekiai kokius as ju suvalgau tikrai ne i sveikata. tai matai as vakarienei kai puse arbuzo atvarkydavau dar kokiu bananu, razinku ir pieno ant virsaus ner ko stebetis, kad man pilvas buvo issiputes. tie du kg buvo nukrite, kai as persigeriau, o paskuj kta diena nk nevalgiau, tj po tokiu baliuskiu visalaik nukrinta lol na jei nebusi tokia besaike kaip as nebus ir to issiputusio pilvo smile


Tai buvo kažkas, dabar virtęs nieku.

Neprisijungęs

 

#17 2008-12-20 23:02

Sidabra
Narys
Registravosi: 2008-11-23
Žinutės: 6711

Re: Vaisiu dieta :)

Pavasari bandziau maisto derinima,bet man po svaites pradejo ar tai inkstus ar tai kepenis skaudeti...iskenciau dar savaite,nukrito 5 kilai,lyg ir gerai viskas butu buve,jei nebuciau grizus prie senu mitybos iprociu sad Pries grikinimasi bandziau Chazano dieta,bet tas 5 val nevalgymas mane is proto vare,labai nukrisdavo cukraus kiekis kraujyje ir be galo saldumynu norejau... 2 dienas as ja pabandziau ,o trecia diena grikiu dieta pradejau,8 dienas laikiausi jos,tada dvi savaites juros gerybes,darzoves ,vaisiai... ir dabar 5 diena vel grikiai ... O kai buvau 22  metu, numeciau 30 kilu be jokiu dietu,skaiciavau kalorijas ir sportavau smile Ufff... kiek as cia daug info pavariau apie save big_smile


http://s006.radikal.ru/i215/1001/a6/20b199840371.gif
         27kg. numeciau - 0kg. liko                                             http://s5.rimg.info/1708b79fd49e10ac9bb25b32370f58f6.gif

Neprisijungęs

 

#18 2008-12-20 23:08

klara
Narys
Registravosi: 2008-10-30
Žinutės: 4954

Re: Vaisiu dieta :)

medeja,abejoju ,kad bloga,jauciu ju nori labai labai big_smile bet tegul jie tupi ten,kur tu juos paslepei lol kad ne tu viena big_smile jei ir as pradedu valgyt,tai tada buna graziai grazu lol  ar girdi ,bet tu turetum but kuda,nes razynkos is mazina cholesterolio kieki kraujyje smile

Neprisijungęs

 

#19 2008-12-20 23:14

klara
Narys
Registravosi: 2008-10-30
Žinutės: 4954

Re: Vaisiu dieta :)

30 kilu ! yikes eina sau,bet tu valios turi,kitos sako,kad joms padeda tik dietos numest kg,kitos sako dietos nieko gero,geriau skaiciuot kalorijas smile bet manau pagal kiekvieno organizma,jei tvarkingai viskas bus su mityba,manau galima islaikyt pasiektus rezultatus smile man va pasiule delcios dieta merginos kartu laikytis,sutikau,galvoju isbandysiu,tai va ryt paskutine dienuke smile nes siaip turetu but pirmadieni,bet as nevalgiau mesos ir viena diena nuplauke,plius man pirmadieni turetu but tik vanduo,bet as mokykloj bijau,kad silpna nepasidarytu,todel ryt ji,namie,nieko nedarysiu,lengviau bus smile o siaip nezinau,mano organizma tos dietos idomiai veikia,vakar pasisveriau per sias dietos dienas nei kg nenupuole,nors pati sau zymiai graziau atrodau,pilvas daug kartu plokstesnis,nei po tu visu valgymu,idomiai idomiai cia man roll

Neprisijungęs

 

#20 2008-12-20 23:49

medeja
Narys
Registravosi: 2008-05-21
Žinutės: 1315

Re: Vaisiu dieta :)

as ir nesakiau, kad stora esu, bet mano toks ipratimas nuo 12 metu ant dietu visokiu, saves ribojimu, nk jau nebepakeisiu..zinok nenoriu tu razinku dbr tikrai, ejau mineralinio pasiimt, guli ant stalo migdolai ( mano megstamiausi) razinkos ir figos, tj net nupurte..pamatysi po keliu dienu nukris tie kg, ne viskas iskart smile svarbu pati sau zymiai graziau atrodai smile as tj i save snd negaliu ziuret..visada kj apsivalgau negaliu..


Tai buvo kažkas, dabar virtęs nieku.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson