#101 2008-12-03 07:14

medeja
Narys
Registravosi: 2008-05-21
Žinutės: 1315

Re: mokausi valgyti

sveikos smile

po vakarykstes vakarienes jauciuos tikrai nekaip hmm siandien tikiuos viskas bus gerai, nes skrandis dar pilnas kolkas..
dbr geriu kava su pienu, dideli puoda, o pienas riebus..
meniu parasysiu vakare, snd truputi laiko turesiu, tai galesiu pasigaminti koki troskini pietums smile kadangi visa diena namie sedesiu tj bijau inikt i kokius saldainius, na bet gal viskas bus gerai smile

sekmingos dieneles visoms smile


Tai buvo kažkas, dabar virtęs nieku.

Neprisijungęs

 

#102 2008-12-03 11:43

Zalia_boruze
Gyvenu :)
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-06-16
Žinutės: 8249

Re: mokausi valgyti

Medeja, matai savo klaidas smile trūksta normalaus maisto smile šilto smile sriubyčių troškinukų... manau kad tau ir tie sūriai nepakenktų, jei būtum prie jų srubytės ar salotų pakramčius - palengvina virškinimą. riešutai - gerai, bet juos bent nuplauti reikia, o labai gerai - pamirkyti. datules - nuplikyti verdančiu vandeniu ir taip pat pamirkyti, ne tokie sausi produktai bus. sausi sunkiau virškinami ypač jei nepasistengi gerai sukramtyti.

dėl sojų padažo - aš tai stengiuos jo nepadauginti, kažkaip jaučiu kad tada negerai. o šiaip kaip prieskoniukas nieko blogo smile pati negaliu patikėti bet labai pamėgau kvietinę košę su sojų padažu big_smile nu taip nerealiai man skanu big_smile ir skrandis laimingas smile

vat tau patiekalo pavyzdys  (jei mėgsti) - virtas kalafioras apkepintas keptuvėje su džiūvėseliais ir jei taip mėgsti  sūrio kažkiek riekelių. manau tikrai turėtų būti viskas tvarkoj. kartais svarbu ne ką, o kaip valgyti wink plius svarbu lėtai valgyti, su pasimėgavimu, gerai kramtyti smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1reisP_kaeferdunkelP_57.9_57_52_abs.png
lengvesniam žmogui lengviau gyvent smile
www.egzote.lt  atėjus rudeniui - naujos akcijos wink

Neprisijungęs

 

#103 2008-12-03 13:39

edituska
Narys
Registravosi: 2008-04-06
Žinutės: 11886

Re: mokausi valgyti

sekmes medeja siandien,lauksim naujienu vakarop wink


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris_slank8.gif_bf_60_cu_59_ta_54_t_v_text_Dar.gif

Neprisijungęs

 

#104 2008-12-03 14:26

medeja
Narys
Registravosi: 2008-05-21
Žinutės: 1315

Re: mokausi valgyti

na mergytes as jau grizau, nedaug siandien pamoku palyginus smile

nenoriu as siandien tu darzoviu, nelimpa man jos roll kadangi man nuo tu visu suriu ir t.t. skrandzio darbas suprastejo tai grizus uzsiplikiau semenu sauksta ir su pienu sumaisiau, dar kavos su pienu isgeriau, po vakar apetito nera, i vakara kokios koses noreciau suvalgyti wink

dekuj, Boruzel, uz patarimus smile na kas del suriu ir kitu pieno produktu (isskyrus kefyra, pasukas, piena ir sviesta) man visaip sunkiai virskina ir isberia, dermatologas siule atsisakyt, tai vien del to tureciau ju vengti wink as tokia issiblaskius kad pamirsau vakar riesutus nuplaut, o visada nuplaunu ir kartais pamirkau, net skanesni buna, bet manau jog apsunkus buvau ne del to, o del ju kiekio.pamegau koses smile tai cia manau puikus maistas, nes lengvai virskinamas, sveikas, galima ivairiu patiekalu prigalvot, o ir kosiu ivairove tikrai didele smile kvietines koses neragavau su soju padazu, bet su rudaisiais ryziais, grikiais ir penkiu grudu dribsniais tai patiko smile

Edituska, dekuj smile


Tai buvo kažkas, dabar virtęs nieku.

Neprisijungęs

 

#105 2008-12-03 18:47

medeja
Narys
Registravosi: 2008-05-21
Žinutės: 1315

Re: mokausi valgyti

diena dar nesibaige, bet daugiau nebeplanuoju valgyt wink

saindien vel betvarke, bet bent jau skrandis siek tiek atsigavo:
nuo pietu dar kokie 2 valgomi saukstai smulkintu linu semenu (valgiau ir valgiau as juos kol nuo kvapo bloga nepasidare) , obuolys, mandarinas, sauja migdolu, didele stikline pieno, dar isgeriau latte kavos ir dar buvo saukstelis fruktozes i arbata, maniau, kad uzsaldins, pasirodo klydau.

ryt po pamoku pas teta eisiu, tai gali privaisinti, todel meniu geriau ne neplanuosiu is anksto.

siandien pliusas tas, kad maistas bent jau sveikas isskyrus ta kava smile  maisto nedaug, nes nuo vakar dar soti, be to semenys ir riesutai neblogai uzkisa.


Tai buvo kažkas, dabar virtęs nieku.

Neprisijungęs

 

#106 2008-12-03 19:01

edituska
Narys
Registravosi: 2008-04-06
Žinutės: 11886

Re: mokausi valgyti

noretusi,kad pas tave butu normalus valgymas,pusryciai,pietus, vakariene ir keli uzkandziai,nes dabar tai siaubas,nera jokio ritmo,tu pabandyk nusistatyti valandas tam tikru valgymu smile gal geriau bus smile


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris_slank8.gif_bf_60_cu_59_ta_54_t_v_text_Dar.gif

Neprisijungęs

 

#107 2008-12-03 19:23

Fergy
Narys
Registravosi: 2008-06-21
Žinutės: 1580

Re: mokausi valgyti

as irgi rekomenduoju tai padaryt wink predzioj atrodo sunkoka, bet va as kelius menesiu praktikavausi ir dabar jau daug maz kasdien tuo pasiu laiku smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1tatzenP_CAT1BG_70_69_52_abs.png

Neprisijungęs

 

#108 2008-12-03 19:55

medeja
Narys
Registravosi: 2008-05-21
Žinutės: 1315

Re: mokausi valgyti

zinau, tikrai zinau, jog turiu normaliai ir reguliariai valgyt, bet pas mane toks slankiojantis grafikas..na bet reiks kiekvienai dienai laika atsitaikyt, nes kitaip tj nk nebus wink


Tai buvo kažkas, dabar virtęs nieku.

Neprisijungęs

 

#109 2008-12-03 21:52

Orchid
Narys
Registravosi: 2007-12-21
Žinutės: 2250

Re: mokausi valgyti

vat kai nera reguliarios dienotvarkes, sunku ir valgyti reguliariai... et... roll
bet kaip nors smile

Neprisijungęs

 

#110 2008-12-03 21:56

medeja
Narys
Registravosi: 2008-05-21
Žinutės: 1315

Re: mokausi valgyti

reikia kazkaip susideliot tuos valgymus, stengsimes smile


Tai buvo kažkas, dabar virtęs nieku.

Neprisijungęs

 

#111 2008-12-09 17:06

medeja
Narys
Registravosi: 2008-05-21
Žinutės: 1315

Re: mokausi valgyti

sveikos smile

masciau, galvojau ir nusprendziau, kad tas maisto sekimas, galvojimas kas cia sveikiau ir pns. ne man smile pastaruoju metu stengiuosi valgyt tai, kas tinka mano virskinimo sistemai ir nuo ko jauciuosi gerai smile koja pakisa tik dziovinti vaisiai, bet ju snd jau nebuvo smile be to ir saldumynu nekisu, nebetraukia smile o jie ir buvo mano beda..maisto grafiko visvien neiseina normaliai sudet..gal ir vertetu pasistengt, bet per daug veiklos siuo metu tokiam uzsiiemimui..taigi dabar valgau, kad gyvenciau, o ne atvirksciai smile

nemanau, kad verta man rasyt dietorasti, ir del laiko stokos ir seip smile


Tai buvo kažkas, dabar virtęs nieku.

Neprisijungęs

 

#112 2008-12-09 17:20

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: mokausi valgyti

na, smagu, kad neprasti vėjai pučia pas tave smile bet gal nepalik mūsų, m?

Neprisijungęs

 

#113 2008-12-09 18:13

medeja
Narys
Registravosi: 2008-05-21
Žinutės: 1315

Re: mokausi valgyti

ne ne as Jusu tai jau nepaliksiu smile vis uzbegu, paskaitau, bet laiko vis neturejau parasyt, bet seip tai pasidomiu kip kas gyvena  smile poziuris siek tiek pasikeite, tai ir vejai kartu smile


Tai buvo kažkas, dabar virtęs nieku.

Neprisijungęs

 

#114 2008-12-10 11:34

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: mokausi valgyti

na ir gerai, kad nepalieki mūsų. O viskas turi keistis. Kitaip nebūna..

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson