#1 2006-12-16 17:22

Dieta
Administrator
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2006-10-27
Žinutės: 293
Tinklapis

Ar meluoja manekenės?

Ar sako tiesą, ar vistik meluoja manekenės ir šiaip kūdenos, kai tvirtina, kad "aš nesilaikau jokių dietų ir valgau ką noriu, kiek noriu" big_smile

Kiek tame tiesos, o kiek tame apgaulės? Norint pasirodyti, kad lieknumas prigimtinis dalykas ar nuslėpti žiaurių bado "dietų" pasekmes.

Neprisijungęs

 

#2 2006-12-17 00:01

Liuka
Narys
Registravosi: 2006-11-08
Žinutės: 63

Re: Ar meluoja manekenės?

Yra natūraliai lieknų merginų, tikrai yra. Vis dėl to, ne visoms taip sekasi wink Mano draugė manekenė visą gyvenimą buvo liesutė it šakaliukas, nors amžnai ką nors kramsnodavo ir vis vien jausdavosi alkana. Pavydėdau juodai big_smile O kitos tikrai daug ką aukoja vardant savo karjeros (gerai, jei ta "karjera" tikrai perspektyvi...). Va smile


http://www.3fatchicks.net/img/bar-retro4/slider-hedge/kg/83/60/71/.png

Neprisijungęs

 

#3 2006-12-17 19:46

Kvanka
Narys
Registravosi: 2006-12-17
Žinutės: 2

Re: Ar meluoja manekenės?

Likti liesiems nuolat ka nors kramsnojatn sekasi tikkai kuriems. O manikeniu daug. Taigi, idzioji dalis ju kencia ir aukojasi ir duog dieve, karjeros labui. Ne visoms pavyksta.
Blogiausia,kai kas nors mirtsa. Ir jau nesvrabu, buvo pasiekta karjeros aukstumu ar ne...  juk neseniai berds brazilei taip ir atsitiko...

Neprisijungęs

 

#4 2006-12-28 16:24

Corida
Narys
Registravosi: 2006-11-07
Žinutės: 71

Re: Ar meluoja manekenės?

Sunku pasakyti, kas ir kiek meluoja, bet išties esama žmonių, kurių net išvaizda - visiškai distrofiška, nesvarbu, kad žmogus gal jau net ir pastorėti nori. Va, dukros kineziterapeutė tokia buvo: sakė, buvo laikai, kai ji kasdien suvalgydavo po 5-6 sourgas. Čia greta įprastų patiekalų. O šokoladais ir dabar kasdien užkandžiauja. Nori pastorėt nerealiai. bet jau prarado viltį. Kadangi ji jau kiek vyresnio amžiaus, turi 2 suaugusius vaikus, atrodo tikrai ne epr gražiausiai - tiesiog ant kaulų kabo oda, veidas toks įdubęs... Būtų bent kiek pilnesnė - atrodytų jauniau. Bet, sakė, jau tokia ji nuo gimimo - priaugti kilogramų nesiseka niekaip.

Neprisijungęs

 

#5 2006-12-28 16:54

Ramunė
Narys
Registravosi: 2006-11-08
Žinutės: 658

Re: Ar meluoja manekenės?

Taip ir aš tokių pažįstu. Net pavydas ima : kerta viską iš eilės, paskui dar sočiai papietauja ir vėl bandeles kemša. O atrodo, kaip savaitę nevalgiusios.


Gyvenimas - gražus, tai ir gyvenkime gražiai!

Neprisijungęs

 

#6 2007-01-31 12:02

Atėnė
Narys
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 20

Re: Ar meluoja manekenės?

Aš ir turiu pažystamą manekenę,nu nemačiau jos nevalgančios lol valgo ir valgo,turbūt net kai miega kramsnoja lol o aš pavydžiu hmm

Neprisijungęs

 

#7 2007-01-31 12:09

Doppleganger
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 23

Re: Ar meluoja manekenės?

Ir as turejau pilna draugiu, kurios tikrai valgo kiek telpa ir nestoreja. Mano vaikinas irgi toks. valgo per prievarta, kad sustoretu.

Neprisijungęs

 

#8 2007-02-19 11:25

sleepingbeuty
Narys
Registravosi: 2007-02-13
Žinutės: 4

Re: Ar meluoja manekenės?

mano mama buna 12h nakties atsikelia ir suvalgo kelias bandeles nes atsikelia isalkus ir vistiek niekaip neperziangia 50kg ribos...brolis tikriausiai per diena suvalgo 5 snikers sokoladus tarp normalaus maitinimosi ir niekaip neperziangia 70kg ribos nors jo ugis 185cm...yra liesu zmoniu tikrai yra kad ir ka jie bevalgytu nestoreja..tai gal tas posakis ir nera mitas... smile

Neprisijungęs

 

#9 2007-02-19 21:12

Dieta
Administrator
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2006-10-27
Žinutės: 293
Tinklapis

Re: Ar meluoja manekenės?

Greita medžiagų apykaita ir jokio "lišno" gramelio, kalorijos į kūną. Tokiems papilnėti tikriausiai gana didoka problema?

Neprisijungęs

 

#10 2007-02-20 12:34

Ramunė
Narys
Registravosi: 2006-11-08
Žinutės: 658

Re: Ar meluoja manekenės?

Čia jau tikra Dievo dovana. Bet kiek tokių žmonių yra   hmm  Dauguma kankinasi pusę gyvenimo su dietomis arba spjauna ir myli save, kiek tai įmanima bet kokio svorio    roll


Gyvenimas - gražus, tai ir gyvenkime gražiai!

Neprisijungęs

 

#11 2007-03-13 20:32

ruta
Narys
Registravosi: 2007-03-11
Žinutės: 111

Re: Ar meluoja manekenės?

ne,jau " kudi " vaikinai tai tikrai negrazu,bent jau man


Gyvenimas-naktis,bet jo skliautai zvaigzdeti

Neprisijungęs

 

#12 2007-03-14 09:33

linccike
Narys
Nuo: klaipeda
Registravosi: 2007-02-17
Žinutės: 252

Re: Ar meluoja manekenės?

mano viena drauge galedavo vienu prisedimu 4 cepelinus suvalgyt, o atrode kaip degtukas.. istisai ka nors kramtydavo  roll bet ji visada norejo but apvalesne, tai as jai aiskindavau, kad dziaugtusi, kol yra kuda... ir ne per seniausiai jai daktaras nuo nervu hormoninius vaistus israse, tai nuo ju pradejo ne dienom, o valandom pustis, pati to nenoredama jau hmm tada ir jai prasidejo problemos, atsirado daug striju, nes ji apie 10 kg per menesi priaugo.. dabar vis del to pripazista, kad geriau kudai buvo but cool


Join me in the Phentermine support group!http://www.phenforum.com/ticker/img,43,62,0,kg,52,51,47,/weight.png

Neprisijungęs

 

#13 2007-04-09 00:48

Geisha
Pažengęs narys
Nuo: Dublin
Registravosi: 2007-03-26
Žinutės: 825

Re: Ar meluoja manekenės?

Na lieknumas gi priklauso nuo medziagu apykaitos...jei valgai reguliariai, sportuoji, jokiu problemu su figuryte....na, man uztenka per fashion tv paziuret i tas ant podiumu permatomas merginas ir matos, kad dauguma ju nedavalgiusios... yikes nepavydziu jom, pati but kaip sakalys nenoreciau...grazi figura tai nera vien kaulai.... roll


http://www.ketoforum.de/diaet-ticker/pic/weight_loss/53622/.png
Aš nenoriu būti gražiausia ar geriausia. Aš tik stengiuosi būti geriausia savo pačios versijahttp://s4.rimg.info/c8c07bba9452b75122890ab5dbec0bf9.gif

Neprisijungęs

 

#14 2007-05-26 17:33

naktis
Narys
Registravosi: 2007-04-14
Žinutės: 306

Re: Ar meluoja manekenės?

siaip galiu pasakyti, visgi didzioji dalis manekeniu tikrai mazai valgo, labai prisilaiko. juk ten pas jas dirbant, kastingai ir sou visokie, tai jos tik daug ruko ir geria skysciu. o del valgymo tai nedaug valgo.  nes visgi kai yra konkurencija didziule tarp merginu, ir kai net pacios kudziausios isivaizduoja, kad jos storos, arba kad reikia dar truputi sukusti, tai ir nevalgo daug. siaip daug kas del nesveikos konkurencijos ir siekio kuo dazniau ant podiumo iseiti (nes tai visgi ju pinigai)

Neprisijungęs

 

#15 2007-05-26 17:42

Meta
Moderatoriai
Registravosi: 2007-05-20
Žinutės: 701

Re: Ar meluoja manekenės?

As manau, kad is dalies meluoja, bet is dalies sak tiesa. Dauguma manekeniu yra naturaliai liesos ir aukstos, bet tegu jos nesako, kad pries svarbius pasirodymus neprisiziuri ka valgo ir t.t aisku yra manekeniu kurios save kankina ir nevalgo visai, bet cia jau kita istorija.


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1weiP_1ringrettP_65_60_60_abs.png

Neprisijungęs

 

#16 2007-07-22 16:48

natali
Narys
Registravosi: 2007-07-19
Žinutės: 30

Re: Ar meluoja manekenės?

Turiu dvi drauges manekenes. Viena maza buvo gal pati putliausia klaseje, o kita tiesiog dziuvesis. Spekit kuri dabar laikosi dietos, o kuri gali sau leisti normaliai pavalgyt... buvusi riebuile dabar valgo kiek nori, o ta kuri visada buvo liesa turi prisilaikyti nuolat. wink Gerai, kad ne viena nebadauja ir neserga anoreksija kaip gali kai kurioms manekenems atsitikti. O taip manau, kad kiek zmoniu tiek ir figuru. smile


http://www.3fatchicks.net/img/bar-retro4/yinyang02/kg/60/51/58/.png

Neprisijungęs

 

#17 2007-07-24 22:32

Mergina
Narys
Registravosi: 2007-07-22
Žinutės: 5

Re: Ar meluoja manekenės?

As tai tiesa sakant manau, kad tokiu manekeniu, kurios yra naturaliai be pastangu lieknos yra tikrai labai mazai ir tas pasakymas, kad nesilaikau dietu ir valgau kiek noriu kada noriu tikrai labai retu atveju yra teisybe, is tikro kiek tarp tu manekeniu yra anoreksikiu ir bulimikiu, jos gi dirba savo kunu taip, kad figura juk ju pragyvenimo saltinis. Man asmeniskai tai gaila tu, kurios aukoja savo sveikata del podiumo. sadsadsad

Neprisijungęs

 

#18 2007-07-25 14:03

Kristina 0
Narys
Registravosi: 2007-06-10
Žinutės: 165

Re: Ar meluoja manekenės?

pazistu nemazai merginu, kurios gali valgyt tiek kiek nori ir nestoret... BET... ju ugis 155-160... taigi menekenes darbui jos netinka.... roll


http://line.romanticcollection.ru/yar/17_37_46704CC0_RyPnaPdietePLnLuLmLeLcLiLaLuP0LkLgPLlLiLkLoP6LkLg_15.gif

Neprisijungęs

 

#19 2007-07-25 14:26

Secret
Narys
Registravosi: 2006-12-08
Žinutės: 684

Re: Ar meluoja manekenės?

Mergina rašė:

As tai tiesa sakant manau, kad tokiu manekeniu, kurios yra naturaliai be pastangu lieknos yra tikrai labai mazai ir tas pasakymas, kad nesilaikau dietu ir valgau kiek noriu kada noriu tikrai labai retu atveju yra teisybe, is tikro kiek tarp tu manekeniu yra anoreksikiu ir bulimikiu, jos gi dirba savo kunu taip, kad figura juk ju pragyvenimo saltinis. Man asmeniskai tai gaila tu, kurios aukoja savo sveikata del podiumo. sadsadsad

Man tai dzin jos valgo ar ne čia tik jų problemos, blogiausia, kad toks nesveikas (net jei manekenė iš prigimties liesa) lieknumas kišamas mums, kaip būtinas grožio idealas, be kurio niekur ir niekaip. Ir tai netik iš manekenių bet ir iš aktorių pusės. Štai UK buvo atliktas tyrimas, kad beveik kas trečia mokyklinio amžiaus mergaitė turi mytybos sutrikimų, o kas antra atsisako pietų, pusryčių ar vakarienės, kad tik taptų lieknesne. kažin o LT kas nors padarė tokį tyrimą????????? hmm

Neprisijungęs

 

#20 2007-07-25 18:38

Mergina
Narys
Registravosi: 2007-07-22
Žinutės: 5

Re: Ar meluoja manekenės?

Cia tai tiesa, siuo metu ypac visi isproteje del to lieknumo atrodo, kad vienintele gyvenimo vertybe yra buti lieknai, o dar geriau, kad butu vien kaulai ir skura, man tai ir baisiausia tai kai jaunos visai mergaites dietinasi, nors nera jokio reikalo ir isvis augantys organizmai, nu nekas tikrai, uztai daugeliui ir psichologu reikia konsultaciju ir siaip visokiu daktaru pagalbos, nu baisu ir kur mes ritames. As jokiu budu nemanau, kad rupintis isvaizda tustybe, bes viskam turi buti ribos.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson