#1 2008-08-26 21:23

Tobula
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2008-08-26
Žinutės: 160

Mis Tobulybes dienorastis

Na va, ir as prisijungiu prie jusu, mielos likimo drauges... smile Ziuriu, neblogai jums sekasi!  Bent jau sprendziant is tu zaismingu liniuociu, kurios skaiciuoja numestus kilogramus. Ispudinga! Pirmas klausimas: is kur man tokia liniuote gauti? roll
Dar vienas klausimas: kaip jus patalpinate paveiklsiuka? As bandau ir vienaip ir kitaip. Su Photoshop stengiuosi sumazinti. Bet vis tiek per didelis, kad ikelciau. Arba jau paveiksliukas tiek sumazeja, kad net nieko nebesimato. Gal visai as jums kvaisa pasirodziau... Bet noriu tureti ir liniuote, ir paveiksliuka, zodziu visus zaismingus atributus big_smile
O dabar apie mane. Man 20 metu. Mano ugis 170cm. Svoris siuo metu svyruoja ~60 kg. Pagal visus KMI - normalus. Tikrai nesu "stora". taciau dar pries metus sveriau gerais 4 kilogramais maziau ir jauciausi tikrai geriau. Kazkaip negaliu apsiprasti su tais keliais kilogramais. Kaip ir kiekviena is jusu turiu tiksla, kuri noriu pasiekti. Mano manymu, butu tobula, jei sverciau 54 kilogramus. Todel ir uzsibreziau savo galutiniui tikslui sitiek. Pagal KMI - normalus kuno svoris, jau paskaiciavau. Taip kad mano norai - sveiko proto ribose. Is ties ne daug ir tetruksta... Numesti ~6 kilogramus. Bet man ir tiek nelengva padaryti... bent jau iki siol. Truksta valios sportuoti... Arba pasineriu i sporta stacia galva ir "ariu" be saiko pora dienu... Arba vel taip pat staiga viska apleidziu, nes neturiu valios islaikyti uzsibrezta kruvi. Siaip turiu neblogas salygas - turiu net treniruokli - slides namuose. Bet net tai manes neuzdega! sad Greiciau kaip priekaistas tas treniruoklis stovi. Mitybos rezimas toks pats isbalansuotas. Anksciau laikiausi vegetariskos mitybos, taciau megau saldumynus. Bet paskutiniu metu vel pradejau valgyti mesa, ir pasijauciau blogiau fiziskai ir dvasiskai ir dar svorio priaugau. Maza to, visai issiderinau. Tai puolu i griezta dieta, tai daznai persivalgau. Stai tokios mano problemos.
Suprantu, kad nera kitos iseities, tik vel sukaupti visa valia ir kasdien mankstintis ir stengtis sureguliuoti mityba. O dar kai viska iskloji internetinems likimo draugems... Tai kazkaip drasiau.


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1stabP_1herzzP_60_59_54_abs.png
Ugis: 170 cm

Neprisijungęs

 

#2 2008-08-26 21:58

gardenija
Narys
Registravosi: 2008-03-14
Žinutės: 1369

Re: Mis Tobulybes dienorastis

Sveika prisijungus, labai gerai, kad pradedi mąstyti apie "tvarkingą" mitybą, paskaitinėk merginų dienoraščius, rasi daug patarimų ir svarbiausia neskubėk, atrask sveiko valgymo malonumą smile Sėkmės smile
vegetarizmas gal ir neblogai, bet ir mėsa rgi nekenkia, jei valgoma saikingai (2 kartus per savaitę po 120g) jokiu būdu nedažniau ir nekiekvieną dieną.


http://lines.nadietah.ru/ves/ln54/ves540179_74,1.png
????? ?? www.nadietah.ru
I etapas 76-72kg
II etapas 72-68kg

Neprisijungęs

 

#3 2008-08-26 22:28

Shypsena
Narys
Registravosi: 2008-08-07
Žinutės: 176

Re: Mis Tobulybes dienorastis

vegetarizmas jega!

Sveika prisijungus Tobula, linkiu sekmes ir stiprybes wink


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1reisP_Unbenannt1P_63_63_57_abs.png

Neprisijungęs

 

#4 2008-08-26 22:54

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: Mis Tobulybes dienorastis

labu smile taigi, žinai, ko nori ir kaip tai pasiekt. Šaunu smile pirmyn wink pastangos ir valia daro daaaaug.

Neprisijungęs

 

#5 2008-08-26 22:57

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: Mis Tobulybes dienorastis

o dėl paveiksliukų: kartais ir aš susimažinu tiek, kad nieko nesimato. Bet taisyklės yra taisyklės: arba 100x100, arba 10Kb.. Gal pabandyk su kokiu kitu paveiksliukų. Atrasi savąjį vis tiek. O dėl liniuotės.. paspausk ant belekokios forumo narės liniuotės, kad ir ant mano, tave nukels į puslapį iš kurio ir rinksies tai, ko nori. Pabandyk wink

Neprisijungęs

 

#6 2008-08-26 23:44

Tobula
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2008-08-26
Žinutės: 160

Re: Mis Tobulybes dienorastis

Na taip... Paskaitinejus dienorascius tikrai optimizmo daugiau atsiranda! smile
Del vegetarizmo... Na, as apie pusantru metu nevalgiau mesytes... ta prasme ir zuvies ir paukstienos taip pat. Bet ir visai man jos netruko! Dziaugiuosi, kad nesu mesede. Visgi, vis labiau isitikinu, kad kazko deda i tuos visus mesos gaminius. Kol nevalgai ir nenori. Bet tik pradek... Ir vis dazniau to mesytes skonio pasiilgsti. Vat taip! O per visa ta vegetarizmo laika puikiai jauciausi! Ir tyrimus buvau kraujo pasidarius, tai net gydytoja stebejosi koks geras kraujas, sake, "Matyt labai gerai valgai"! Vat taip!
Na nezinau, rutuliuk, as randu kaip susikurti norima liniuote. Ir jau issirinkau patinkancia, bet nemoku jos ikelti cia. sadroll Gal kas patarsit?


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1stabP_1herzzP_60_59_54_abs.png
Ugis: 170 cm

Neprisijungęs

 

#7 2008-08-27 00:06

Pasaka...
Moderatoriai
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-03-09
Žinutės: 6998

Re: Mis Tobulybes dienorastis

BB kodą (jį pamatysi pasidarius liniuotę) nukopijuok į savo parašą smile

Neprisijungęs

 

#8 2008-08-27 00:11

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: Mis Tobulybes dienorastis

na, aš pati valgau mėsą, bet organizmas jos niekada ypatingai nereikalauja, taip kad nėra kažkokio tokio pasiilgimo kaip kad tu sakai..

eini į profilį, spaudi asmenybė ir ten kur parašas kopijuoji BBCode. Tokio formato turėjai gauti liniuotę. Ir tada turi pavykti. Pabandyk smile

Neprisijungęs

 

#9 2008-08-27 00:13

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: Mis Tobulybes dienorastis

va va, kol buvo dingęs internetas pas mane, Pasakėlė viską pranešė. Greituolė tongue

Neprisijungęs

 

#10 2008-08-27 00:20

Tobula
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2008-08-26
Žinutės: 160

Re: Mis Tobulybes dienorastis

Valio! wink
Aciu jums uz paaiskinimus smile

Su nekantrumu laukiu naujos dienos. Ir pasidalinimo su jumis ispudziais wink
Labos nakties mergaites!


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1stabP_1herzzP_60_59_54_abs.png
Ugis: 170 cm

Neprisijungęs

 

#11 2008-08-27 00:20

Pasaka...
Moderatoriai
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-03-09
Žinutės: 6998

Re: Mis Tobulybes dienorastis

Nedingo internetas man big_smile

Mėsos ir mano organizmas "nereikalauja", bet stengiuos ją valgyt, dažniau kokią neriebią, nes be jos man su sveikata problemų yra buvę roll

Neprisijungęs

 

#12 2008-08-27 00:25

Tobula
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2008-08-26
Žinutės: 160

Re: Mis Tobulybes dienorastis

Na va, kaip visiems skirtingai.
As, pavyzdziui, sutinku su tuo, kad nebutinai tas, kuris vegetaras, tai tas jau sveikuolis. Tikrai ne! Zmogus gali nevalgyti riebiu desru, taciau prisikirsti kokiu Mars batoneliu... Ir kas is to? Tokiu atveju tikrai sveikiau suvalgyt kokia kalakuto krutinele... Pritariu. Viskas priklauso ar mityba subalansuota. Jeigu ne is mesos gauni vienu vitaminu, tai turi butinai gauti is kitur.


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1stabP_1herzzP_60_59_54_abs.png
Ugis: 170 cm

Neprisijungęs

 

#13 2008-08-27 08:42

edituska
Narys
Registravosi: 2008-04-06
Žinutės: 11886

Re: Mis Tobulybes dienorastis

Tobula sveika prisijungusi,tikiuosiu busi cia aktyvi forumiete wink
Visada palaikysim ir patarsim smile
Svarbiausia,kad nusprendei sveikai liekneti proto ribose,tai jau yra didelis pliusas smile
Sekmes tau smile


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris_slank8.gif_bf_60_cu_59_ta_54_t_v_text_Dar.gif

Neprisijungęs

 

#14 2008-08-27 11:01

Tobula
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2008-08-26
Žinutės: 160

Re: Mis Tobulybes dienorastis

Labas visoms! Is pat ryto sportavau. 30 min. myniau treniruokli-slides. Ir sunaudojau 187kcal! Neblogai apsilus padariau dar pratimu su svareliais rankoms, atsilenkimus, pora pratimu uzpakaliukui ir kojoms, pabaigai dar prisiminiau kelis jogos pratimus, bet vienus is paciu paprasciausiu… Kazkaip jau pailsau ant finiso tongue Gal kas sportuojancios, patartumet kaip susireguliuoti mankstos eiliskuma? Gal joga pirmiausia reiktu daryti, tada ant treniruoklio, o paskiausiai jegos pratimus? M? Siaip ar taip esu skaicius, kad idealu yra sujungti aerobinius, jegos ir tempimo pratimus i viena treniruote. Is viso sportavau 50 min siandien. Labai didziuojuos savimi. Ypac kad neperlenkiau. Nes budavo ir taip, kad uzsibrezdavau ant treniruoklio numinti issyk 140 min! Sunaudodavau ~750 kcal per karta. Bet po poros dienu jau nebeatrasdavau laiko tokiai ilgai mankstai, arba tingedavau, zinodama koks vargas laukia ir numodavau ranka. Tai tiek.

Pusryciai: avizine kose (virta ant vandens, be pieno, kas be ko, is 3 sauktu aviziniu dribsniu su kaupais smile) Issivirus paskaninau uzsiberdama 3 saukstus svieziu melyniu ir sauja silauogiu.

Siandien daug visokiu reikaliuku turiu. Net nezinau isvis kada galesiu pavalgyt. Siaip ar taip bus tesinys vakare… parasysiu kaip sekes wink


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1stabP_1herzzP_60_59_54_abs.png
Ugis: 170 cm

Neprisijungęs

 

#15 2008-08-27 11:03

Tobula
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2008-08-26
Žinutės: 160

Re: Mis Tobulybes dienorastis

Atsiprasau. ten kur as apie ta nesveika manksta.. ten ne 140 min. o 1,40val. ta prasme 100 min. budavo ant slidziu cool


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1stabP_1herzzP_60_59_54_abs.png
Ugis: 170 cm

Neprisijungęs

 

#16 2008-08-27 13:59

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: Mis Tobulybes dienorastis

pusryčiai tavo labai skanūs, šaunu smile

Neprisijungęs

 

#17 2008-08-27 14:48

Tobula
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2008-08-26
Žinutės: 160

Re: Mis Tobulybes dienorastis

Mano priespieciai: 6 nedideles melynos slyvos.
Pietus: keptuve bulviniu blynu su grietine (30%) Tai cia 7 blyneliai gavosi ploni. Na nedietiski gal pietus. Bet mama gamino, neatsisakiau smile r grietine liesesne galetu buti, zinau. Bet namiskiai tokia megsta. Teks pasirupinti paciai.
Sveikintina tai, kad neapsirijau ir nepakartojau. Nes mama man tik op ir idejo blynu kartot. Bet as jau nevalgiau. Palikau jai big_smile

Ziuresim kaip dar su vakariene bus... smile Kolkas planuoju sriubos darzoviu valgyt. Bet paziuresim ar nepersigalvosiu iki to laiko big_smile

Siaip stengiuosi visad laisvu laiku isgerti sklidina stikline vandens. O juk daznai net per visa diena neisgerdavau nei vienos stiklines gryno vandenelio! yikes


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1stabP_1herzzP_60_59_54_abs.png
Ugis: 170 cm

Neprisijungęs

 

#18 2008-08-27 15:56

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: Mis Tobulybes dienorastis

tokie pietūs būna ne kasdien. Manau, tikrai buvo verta. Ir dar nepersivalgei. Ar gali būti geriau? smile

Neprisijungęs

 

#19 2008-08-27 16:01

Tobula
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2008-08-26
Žinutės: 160

Re: Mis Tobulybes dienorastis

Tai as irgi save tuo paguodziu big_smile Dar norejau paklausti, kiek jus isgeriate vandens per diena? To grynojo vandenelio? As pries kazkiek laiko, o ir dabar, padariau tokia isvada, kad jeigu nemazai isgeriu vandens, tai man galva skaudet pradeda, ar gali cia but toks sutapimas? Siaip juk visi rekomenduoja 2 l per diena ir pan. Bet man jau nuo litro galva skauda. Siaip, kiek zinau, ne visi pritaria tam daznam vandens gerimui...

Paskutinis taisė Tobula (2008-08-27 16:12)


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1stabP_1herzzP_60_59_54_abs.png
Ugis: 170 cm

Neprisijungęs

 

#20 2008-08-27 17:58

Tobula
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2008-08-26
Žinutės: 160

Re: Mis Tobulybes dienorastis

Pavakariai: darzoviu sriubos porcija ir keturi dziuveseliai. I darzoviu sriuba isidejau sauksteli grietines. I sriuba ieina: burokeliai, morkos, kopustas, svogunas, pievagrybiai, bazilikas, spinatas ir dar kazikokia darzove) smile

Mano vakariene pries 6 - bliudelis silauogiu. nemazai, bet tai tik uogos! smile MMM... Skanumelis uztai.
ir po 6 kaip zinia, nepatartina valgyti lieknejancioms smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1stabP_1herzzP_60_59_54_abs.png
Ugis: 170 cm

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson