#241 2008-08-19 22:21

Dziuli
Narys
Registravosi: 2007-05-06
Žinutės: 3219

Re: Emma meta svorį

as manau viskas buna gerai kai zmogus protauja ir ziuri i visa tai rimtai, bei save stebi ne pro rozinius akinius, nors pagal tavo ugi manau ir dabar atrodai sauniai smile

Neprisijungęs

 

#242 2008-08-19 22:21

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: Emma meta svorį

Emute, nepyk, bet, manau, elgies su savim kvailai. Praeitais metais, kai laikiaus dietos, taip pat kasdien suvalgydavau apie 600kcal, svoris krito gerai, pamečiau 14kg, aišku, neturėjau jėgų visiškai, atrodžiau tragiškai, bet sau patikau. Beprotė buvau. Vėliau organizmas ėmė ir neiškentė: prasidėjo persivalgymai, krizės.. Galiausiai išmokau teisingai maitintis, bet svoris pakilo iki 59kg [vos tik ėmiau valgyt taip, kaip REIKIA. Juk yra normos]. Ir dabar niekaip nekrenta. Net jei ir pabadauju dieną kitą. Dabar to nedarau, nes nėra prasmės. Manau, per savo durną durną galvą susigadinau viską visam laikui. Nes dabar, rodos, ir nuo oro storėju.
Būk protinga, nedaryk tokių klaidų kaip aš.

Ir dar, iš karto prašau, nepyk. Mano nuomonė tiesiog. Aš irgi galvojau, kad MAN TAIP NEATSITIKS. Visi taip galvoja.

Neprisijungęs

 

#243 2008-08-19 22:52

Aqne
Narys
Registravosi: 2008-04-30
Žinutės: 95

Re: Emma meta svorį

Nesuprantu, kam tu išvis tą svorį meti. Atlieki kažkokį ekspirimentą su savimi? Ateis diena, kai išties gailėsies, jog turėdama idealų svorį jį norėjai sumažinti ir dar tokiais ekstremaliais būdais. Tau užtektų tik sportuoti - sutvirtėtų raumenys, pagražėtų figūra, galų gale pagerėtų nuotaika.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson