#1 2008-08-08 16:37

Lourdes
Narys
Registravosi: 2008-07-28
Žinutės: 2124

Spuogai

Sveikos merginos, aš turiu šiek tiek problemų su veido oda, ankščiau buvau labai spuoguota, ir ko aš tik nedariau, kad jie išnyktų. Sukyšau pas visokias kosmetologes, visokiems vaistams, visokiems daktarams daug pinigų, o rezultatas-Jokio.sad
deja dabar jau mano  veidas tikra priešingibė buvusiam, šiuo metu turiu šiek tiek spuogelių, bet tai juokai tam, kas buvo...
suradau daktarę, kuri tikrai man labai padėjo, pasakė ko negalima valgyti(apie kokius produktus net nebūčiau pagalvojus), žinoma dažnokai suklystu ir kažko užvalgau, bet žinoma ne maksimaliais kiekiais.smile

taigi merginos, kurios nori daugiau sužinoti, kurios galbūt turi ar turėjo tokią problemą pasidalinkime išgyvenimais.wink
Rašykit visos savo nuomones apie tai.smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-2pfoteP_i90P_73_64,9_55_abs.png
168cm.

Neprisijungęs

 

#2 2008-08-08 16:41

Lourdes
Narys
Registravosi: 2008-07-28
Žinutės: 2124

Re: Spuogai

beje, kaip mano daktarė  atrado strumą, tai sako yra galimybė, jog tai yra dėl to, nes sutrikusi hormonų veikla, todėl ir spuogelių atsiranda ir svorio priaugau....nežinau artai teisybė, bet teisybė išaiškės, kai endekrinologas išrašys vaistus,jei hormonams susitvarkius bus tas pats, tada reikės ieškoti kitų priežasčiųsmile

beje kaip pačios manote, kokie veiksniai gali lemti spuogų atsiradimui?smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-2pfoteP_i90P_73_64,9_55_abs.png
168cm.

Neprisijungęs

 

#3 2008-08-08 18:38

-4kg
Narys
Registravosi: 2008-07-31
Žinutės: 13

Re: Spuogai

net nustebau perskaiciusi sita tema, mane kamuoja lygiai tokios pacios problemos: SPUOGAI ir struma... turiu velniskai daug spuogu ir niekas nepadeda... sad gal gali pasidalinti pas kokia gydytoja buvai?kokius produktus liepe nevalgyti...? taip noriu iki rugsejo 1 atsikratyti bent siek tiek spuogu, bet nzn ar pavyks, nes ju tik daugeja sad

Neprisijungęs

 

#4 2008-08-08 20:47

Lourdes
Narys
Registravosi: 2008-07-28
Žinutės: 2124

Re: Spuogai

sveika -4kg<<žinoma aš su tavimi pasidalinsiu žiniomis ir padėsiu, patykėk jeigu pasistenksi ir pabandysi nevalgyti to ko negalima, tikrai pagerės.;]
taigi dakatare aš tau galiu pasakyti, kur ją atrasti, tik nenoriu čia savavališkai jos pavardės skelbti, nes būna visokiu žmonių dar pasinaudos(atleiskit merginos, bet asmeniškai tikrai pranešti galėčiau)smile
o produktų negalima labai daug valgyti ir patiekalų, kuiuose yra tų produktų, žinoma per šventes galima sau leisti, o kasdien reikėtų vengti, na jeigu labai norėtusi tai labai retai galima šiek tiek, tik nepadauginti.

Negalima valgyti:
1. citrusinių vaisių(citrina, greipfurtas, apelsinas ir pan.)
2. vaisių(vynuogių, egzotinių vaisių)
3. daržovės(paprika,pomidoras, ridikėlis, česnakas, svogūnas, tik keptas bulves)
4. prieskonių(druskos, pipirų...)
5.padažų(aštrių ir riebių: grietinės, majonezo, tomato, garstyčių)
6. pieno produktų. (kiaušinių, sviesto, margarino,fermentinio  sūrio)
6. mėsos(kiaulienos)
7.rūkytų patiekalų(rūkyti sūriai, dešros, dešrelės)
8. saldumynų(saldainių, sausainių,pyragų, šokoladų, ledų ,medaus, kondencuoto pieno, džiovintų vaisių kuriuose daug cukraus)
9. miltinių produktų(batono,daug juodos duonos(norma: 2riekutės per dieną),bandelių, barankų)
10. uogų(braškių, aviečių, žemuogių,juodųjų ir raudonųjų serbentų).
11.gėrimai(juoda kava, gazuoti gėrimai ir saldinti gėrinmai.)
12. Žuvis(negalima valgyti rūkytos ar koncervuotos, tik paprasta.)
13. Marinuotu patiekalu(pomidoru,agurku)
taip pat cukraus, vietoj jo vartoto fruktozę kas negali be cukraus gyvent.

na lyg ir viskas, yra labai daug dalykų kurių negalima valgyti, bet patikėkit manimi jie skatina spuogų atsiradymus. iš karto sunku visko atsisakyti, taigi atsisakykite produktų po truputi, šiaip ar taip kai kurių produktų negalima valgyti ir dėl figūros.smile

žinoma per šventes galima valgyti,  visko ko tik norit, tik nepadauginti, arba kai kuriuos produktus kartais....smile

jei iškils kokių klausimų, klauskyt.wink

Paskutinis taisė Lourdes (2008-08-08 22:29)


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-2pfoteP_i90P_73_64,9_55_abs.png
168cm.

Neprisijungęs

 

#5 2008-08-08 21:22

Agniete
Narys
Registravosi: 2007-12-12
Žinutės: 893

Re: Spuogai

Iskilo klausimas - ka tu valgai? yikes


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris_slank9.gif_bf_66_cu_61_ta_55_t_v_text_175+cm.gif

Neprisijungęs

 

#6 2008-08-08 22:47

Lourdes
Narys
Registravosi: 2008-07-28
Žinutės: 2124

Re: Spuogai

Agniete<<<aš pirmą kartą pamačiusi tokį valgiaraštį irgi toki klausima uždaviau daktarei"Ką valgyti tada?"
bet juk yra daug kitų įvairių patiekalų,apie kuriuos mes netgi nesusimatom.Aš gal 1mėnesį sąžiningai nieko nevartojau kas čia parašyta, o po to jau nebeįmanoma buvo.
Supranti, nesakau,kad visko nevalgyt,kas čia parašyta juk ir negalima taip daryt.Čia tiesiog yra surašyti produktai nuo kurių tikrai labai kyla spuogai, galima valgyti ir juos, tik ne padaugint,o tokį punktą kaip saldumynai, padažai,citrusiniai vaisiai, pieno ir rūkyti produktai ypač vengti...o kitu galima vartoti ir daugiau...matot jeigu bent pirma mėnesi pasilaikysit griežčiau tai išsivalys organizmas, ir po to pavartojus to produkto taip nesusierzins oda.pvz aš jau metus taip darau ir tikrai dabar suvalgius tu pačiu saldainiu manes smarkiaia nebeberia, o vienas kitas spuodgelis atsiranda arba būna ir nei vienas neatsiranda...svarbu saikingai valgyt ,nepadaugint, nes ne tik padauginus galima turėti problemu suoda, bet ir svoriu.smile
taigi valgykit merginos viską(tik mažiau vartokite to punkto, kur pabrėžiau produktus)ti saikingai ir tikrai organizmas išsivalys, spuogai dar būna nuo streso ir nuo "purvo"viduje,todėl išsivalius,poto vartojant tuos produktus nebeberia.


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-2pfoteP_i90P_73_64,9_55_abs.png
168cm.

Neprisijungęs

 

#7 2008-08-09 11:06

-4kg
Narys
Registravosi: 2008-07-31
Žinutės: 13

Re: Spuogai

pas mane tai turbut labiau paveldima, nes tevas irgi kadaise turejo labai daug spuogu, iki rugsejo pabandysiu atsisakyti prieskoniu, saldumynu, padazu ir gerimu... paziuresiu ar bus bent mazas rezultatas... roll

Neprisijungęs

 

#8 2008-08-12 11:35

Lourdes
Narys
Registravosi: 2008-07-28
Žinutės: 2124

Re: Spuogai

teisingai darysi -4kg...smile
sumaž-nk pradžiai tokius produktus ir žiūrėk kaip seksis, manau turėti jau pagerėti,jei turi skype parašyk, aš tau gydytojos kontaktus duosiu ir galėsi užsiregistruot....kad pradėtum gydymą.smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-2pfoteP_i90P_73_64,9_55_abs.png
168cm.

Neprisijungęs

 

#9 2008-08-13 10:13

-4kg
Narys
Registravosi: 2008-07-31
Žinutės: 13

Re: Spuogai

vitiokgti mano skype smile

Neprisijungęs

 

#10 2008-10-16 02:39

lemaxi
Narys
Registravosi: 2008-10-16
Žinutės: 1

Re: Spuogai

sveikos merginos, norejau paklausti,ar pas jus spuogeliai dygsta ant viso veido ar butent kaskurioje vietoje, pvz pas mane, jei dygsta, tai dygsta tik zemiau nosies, aplink lupas ir ant smakro.aciu

Neprisijungęs

 

#11 2009-02-05 12:56

giedrusia
Narys
Registravosi: 2009-02-03
Žinutės: 96

Re: Spuogai

Pas mane daugiausia buna ant kaktos, bet kartais issoka koks didckis ant nosies ar smakro. Visko buna, ir dar ta oda sitaip blizga... Sunku taip gyvent smile Bet siandien eisiu i parde pirkt rasos kremuko, dar nebandziau sitos linijos, tai ziuresim, ar nors kiek pades. jis nebrangus , tai kelia itarima...

Neprisijungęs

 

#12 2009-02-19 20:09

Erica
Narys
Registravosi: 2009-02-14
Žinutės: 5

Re: Spuogai

Sveikutės, o mano veido oda tai isvis!!mad veidas visas isbertas spuogais ,spuogeliais jau nebegaliu!!sadsad ko as tik neisbandziau ir kaukes ir sveitiklius, ir valymo priemones netgi bandziau atsisayti visu tu spakliu , tusu ir seip dazu nieko dar baisiau, tai pradejau delioti ta spakliu ir wsio pripratau ;(  dabar kekviena miela diena ji dedu, yikes nebezinau ka ir daryt gal jus zinot kaip nebuti priklausomai nuo spakliaus ir tureti grazia, lygia veido oda hmm kaip ja priziureti kokias priemones naudoti? o gal daryti veido valyma??neutral ar nueit pas kosmetologe? neutral Beje anksciau mano veido oda buvo grazi lygi roll o dabar madmad

Neprisijungęs

 

#13 2009-02-19 20:10

Erica
Narys
Registravosi: 2009-02-14
Žinutės: 5

Re: Spuogai

lemaxi rašė:

sveikos merginos, norejau paklausti,ar pas jus spuogeliai dygsta ant viso veido ar butent kaskurioje vietoje, pvz pas mane, jei dygsta, tai dygsta tik zemiau nosies, aplink lupas ir ant smakro.aciu

Man jie dyksta ant krutines dar, ir nugaros hmm

Neprisijungęs

 

#14 2009-02-20 15:38

giedrusia
Narys
Registravosi: 2009-02-03
Žinutės: 96

Re: Spuogai

na, nezinau, siulyciau tikrai apsilankyt pas kosmetologe, ji konkreciau kazka patartu smile o kiek tau metu? gal cia tik hormonai zaidzia smile  as tai, kaip ir anksciau rasiau, bandau rasos krema geli, tai odos blizgesys sumazejo. ir siaip malonu naudot, nes geliukas smile bijau tau rekomenduot, bet jis siaip skirtas probleminei odai, gal padetu apmalsint spuogelius.

Neprisijungęs

 

#15 2009-04-10 20:23

Lourdes
Narys
Registravosi: 2008-07-28
Žinutės: 2124

Re: Spuogai

aš tai siūlyčiau apsilankyt aps daktarę geriua, nes tos kosmetologės neiko gero, aš pas jas tik bapkes sukyšau ir nieko nepadėjo, dar blogiau buvo po to....
o jei naudoji pudrą tai naudok aknecolor, nuo jos neberia ir kaip tik dar padeda nuo spuogų, jos galima įsigyti vaistinėje. smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-2pfoteP_i90P_73_64,9_55_abs.png
168cm.

Neprisijungęs

 

#16 2009-05-04 22:23

Liddy
Narėė
Nuo: Alytus
Registravosi: 2008-06-01
Žinutės: 1139

Re: Spuogai

Kai atsiranda spuogas aš jį nakčiai patepu dantų pasta. labai patepa. geriausia jų nespaudyt ir nedraskyt. Praustis veidą muilu. Iš pradžių labai karštu vandeniu, kad karštis praplėstų poras, po to muilu išprausti ir tada šaltu, kad sutrauktų poras. veidas tampa daug skaistesnis.smile


http://www.3fatchicks.net/img/bar098/slide-jump/lb/68/58/64/.png

Neprisijungęs

 

#17 2009-05-13 18:07

essa
Narys
Registravosi: 2009-05-13
Žinutės: 21

Re: Spuogai

As  irgi turiu problematiska oda:(, niekas man nepadeda, bet dabar pries pusmeti pradejau kontraceptika gerti Belara tai ar nuo jo ar siaip bet jauciu kaip pagrazejo mano oda, o sako kad kontraceptikai padeda odos problemoms:rolleyes:

Neprisijungęs

 

#18 2009-06-09 22:30

MisSixty
Narys
Registravosi: 2008-06-30
Žinutės: 176

Re: Spuogai

as naudojau diane kontraceotikus,atseit nuo spuogu, gal kazkiek ir padejo, bet ne kazin kiek... tai va, nepadeda nei prausikliai nei valikliai nei tabletes, niekas....o apie laikotarpi pries susirgima net nekalbu. oda misri, jei neuztepi po atsiprausimo drekinamojo kremo iskart tai tempia ir nusauseja, o seip blizga pastoviai...net spakliu jokiu nenaudoju...beria kakta, kartais nosi ir smakra...ziauriausia kakta hmm maistas zinoma itakoja, kosmetologe sake, kad valgant koses spuogai aprimsta...Lourdes - ar pastebimai sumazejo spuogu?


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris_slank10.gif_bf_60_cu_60_ta_52_t_v_text_Pirmyn%2C+nesustojam%21+%3BD.gif

Neprisijungęs

 

#19 2009-06-12 07:50

Liddy
Narėė
Nuo: Alytus
Registravosi: 2008-06-01
Žinutės: 1139

Re: Spuogai

Lourdes rašė:

aš tai siūlyčiau apsilankyt aps daktarę geriua, nes tos kosmetologės neiko gero, aš pas jas tik bapkes sukyšau ir nieko nepadėjo, dar blogiau buvo po to....
o jei naudoji pudrą tai naudok aknecolor, nuo jos neberia ir kaip tik dar padeda nuo spuogų, jos galima įsigyti vaistinėje. smile

Naudojau vasarą aknecolor tik ne dideliais kiekiais ir mano veidas buvo lygus, gražus.. Buvo gražu žiūrėt, nei vieno spuogelio, o db veidas per žiemą nuvargęs..


http://www.3fatchicks.net/img/bar098/slide-jump/lb/68/58/64/.png

Neprisijungęs

 

#20 2009-06-16 20:39

MisSixty
Narys
Registravosi: 2008-06-30
Žinutės: 176

Re: Spuogai

nusipirkau ir as aknekolor, dar tik kelios dienos,bet pastebejau,kad veikia teigiamai. labai greit nugyja atsirade smile


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris_slank10.gif_bf_60_cu_60_ta_52_t_v_text_Pirmyn%2C+nesustojam%21+%3BD.gif

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson