#21 2009-01-04 14:54

Roly-poly
Narys
Registravosi: 2009-01-04
Žinutės: 15

Re: pasvajokime

Mano svajonė nuėjus į parduotuvę pirkti sau patinkančius drabužius , o ne tuos kurie maskuoja nereikalingus kilogramus,studijuoti D.Britanijoje ir išmokti džiaugtis kiekviena diena big_smile


http://www.ketoforum.de/diet-ticker/pic/weight_loss/52045/.png

You must begin to think of yourself as becoming the person you want to be

Neprisijungęs

 

#22 2009-01-04 19:20

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: pasvajokime

Zalia_boruze rašė:

linkiu kad svajonės nežlugtų smile oj kiek jų žlugę po naivaus paaugliško periodo...

užtai atsiradna daug smagesnės lol
sudalyvauti liuksiškame open air metalo festivalyje
sudalyvauti gerame gotikos festivalyje
sudalyvauti pasaulio futbolo cempionate - rungtynes, dvasia gatvese, ooooo....
turėti savo namuką su samanės varyklėle ir vyno rūsiu lol
savo namus savo rankomis išpaišyti, sukurti, iščiustyti. pradžiai - gėlytes ant radiatoriaus
iškeliauti į 3 mėnesių kelionę po pietų ameriką (10 000 eurų - po galais įmanoma!)
rūkyti žolę kur nors Jamaikoje išsidrėbus gatvėje
ir kad ta nereali ir aistringa meilė neišblėstų...
rasti savo kelią...

aga, gerai išlaikyti egzaminai, ekonomikos studijos. ir tuštuma baigus, šūdo krūva... idealizuoti dalykai turi žmogui tikti... jei tinka - super. deja man atsirado kitų siekių smile

oj, kaip gražiai čia tu smile

Neprisijungęs

 

#23 2009-01-04 19:42

medeja
Narys
Registravosi: 2008-05-21
Žinutės: 1315

Re: pasvajokime

o as tj noriu greiciau baigt ta mokykla, kuri man ne kiek dziaugsmo neteikia, istot i kokia kulturos istorija ( na cia tj gan realios svajones) na ir pakeliaut po Indija arba po P.Amerika (cia gal ir kadanors issipldys) smile


Tai buvo kažkas, dabar virtęs nieku.

Neprisijungęs

 

#24 2009-02-01 19:39

Vaje
Narys
Nuo: Svencionys
Registravosi: 2009-01-27
Žinutės: 23

Re: pasvajokime

sveikos smile Tikriausiai manes dar nepazystate, neseniai uzsiregistravau, esu Ieva ir noriu pasidalinti savo svajonemis...
Didziausia mano svajone susirasti ilgaplauki (panasu i Herakli ar Areja:D) vaikina, nes seniai nebeturiu vaikino ir liudna vienai, su juo noreciau susituokti, susilaukti 3-4 vaiku dirbti darba susijusi su kelionemis, daznai keliauti ir buti pati laimingiausia moteris smile tai tokia mano svajone... Sios svajones siekti padejo gera knyga "Pasamones galia"wink


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris4-009966.gif_beg_svoris_slank5.gif_bf_74_cu_71_ta_65_t_v_text_Stai+kaip.gif

Neprisijungęs

 

#25 2009-02-22 21:17

Blondy
Narys
Registravosi: 2009-02-08
Žinutės: 346

Re: pasvajokime

Aš tai norėčiau,akd mano figūra būtų kaip Barbaros Mori (iš serialo ,,Rubė" jeigu nežinot,pagrindinė aktorė)

Neprisijungęs

 

#26 2009-02-25 19:28

Adyte
Narys
Nuo: Ukmerge
Registravosi: 2009-02-14
Žinutės: 20

Re: pasvajokime

As noreciau nedaug tiesiog labai gerai uzbaigti trimestra. uz tai tetis pazadejo mane perkalti i kita mokykla. nes as esu astuntoke ir labai noriu i gimnazija.

Neprisijungęs

 

#27 2009-02-25 21:31

Adyte
Narys
Nuo: Ukmerge
Registravosi: 2009-02-14
Žinutės: 20

Re: pasvajokime

Ir dar noreciau kad nors vienas vaikinas mane isimyletu rollroll

Neprisijungęs

 

#28 2012-02-18 11:11

Zivilera
Narys
Registravosi: 2012-02-18
Žinutės: 2

Re: pasvajokime

O aš labai norėčiau laimėti savo svajonių praktiką užsienyje wink Ir Jūs galite man padėti smile kaip visada laimėjimą nulemia LIKE surinkimai. smile Balsuoti labai paprasta: nueik į http://www.ef.com/campaign/globalintern/ , tada netoli laikrodžio bus užrašas Top videos. Paspausk ant jo. Mano video bus 6 arba 7 puslapyje. Bus parašyta: Zivile Raskaus... Lithuania. Paspausk oranžinį LIKE mygtuką po vaizdeliu. Ačiū!!!! smile Vat taip svajonės ir pildosi smile

Neprisijungęs

 

#29 2012-02-18 12:00

Keron
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2012-02-18
Žinutės: 24

Re: pasvajokime

Na ziurint is tos svorio puses... Svajone uzsidet tokius labai labai mielus sortukus 36 dydzio , kuriuos kazkada man padovanojo ir jie stovi jau pora metu, o per pora metu vietoj to , kad buciau stenguosis i juos ilist as atvirksciai nusispjoviau ir dabar reikia da rpora dydziu daugiau numest big_smile
Graziu ilgu naturaliu plaukuciu irgi neatsisakyciau big_smile buvau jauna kvaila ir kaip reikalas apsikirpai prisidaziau, na gailetis nera ko, nes tuo metu taip norejos, o dabar kai noriu plauku iki subiniuko taip greitai neiseina ataugint roll
O is gyvenimiskos puses, tu svajoniu visas kalna, svarbiausia, kad viskas aplink susiklostytu taip , jog buciau laiminga;)


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1flugzP_kaeferdunkelP_74_71_60_abs.png
179cm.
2 savaites

Neprisijungęs

 

#30 2018-06-19 16:03

simonita
Narys
Registravosi: 2018-05-25
Žinutės: 54

Re: pasvajokime

O aš tai svajoju apie nuosavą namą smile Kuris būtų ant ežero kranto ir vasarą aš galėčiau nešina karšta, kvepenčia kava sėdėti prie pat kranto savo kiemo terasoje smile Mano namas būtų pats didžiausias apylinkėje ir turėtų ne vieną stoginę, kad ir tokią ( http://www.kiemoprojektai.lt/lt/kiemo-p … ogines.htm ) Taip pat turėčiau ne vieną automobilį ir galėčiau juos rinktis pagal nuotaiką smile Tai tokios tos mano svajonės smile

Neprisijungęs

 

#31 2022-09-21 14:46

salotike
Narys
Registravosi: 2018-04-30
Žinutės: 191

Re: pasvajokime

Dažniausiai svajoju kokioje nors elektroninėje interjero parduotuvėje  apie didelį, jaukų namą su gražiais laiptais, dideliu vonios kambariu

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson