#3481 2017-02-11 19:40

Pasaka...
Moderatoriai
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-03-09
Žinutės: 6998

Re: Gražus gyvenimas

kažkaip anądien pagalvojau, kad 100 metų kaip nebuvau forume, kad atpratau nuo jo, nebeseku, nebesilankau, apie save neparašau smile matyt tos minties vedina šiandien atkapsčiau savo senutėlį dienoraštį.. Labai keista skaityt jį, tik pirmą puslapį atsiverčiau, nedrįstu big_smile tarsi visai kitas žmogus.. na bet ir normalu, juk tai aš prieš 9 metus big_smile vajėzau big_smile

ir narės visos pasikeitusios. Šiaip nedalyvauju, tačiau vis atsiveriu retkarčiais, paskaitau, kaip "žymesnėm" narėm sekas big_smile spamą pratrinu.. Mane jis baisiai nervina, kaip ir tie kodai, tikrai lievai roll Bet ne apie tai smile

kaip ir kiekvienos čia, gyvenimas keitėsi, turėjo savo pakilimų ir nuopuolių.. smile ir kuo vyresnė darausi, tuo aiškiau suvokiu, kame visos šaknys, tiek nepasitenkinime figūra, tiek šiaip gyvenimu smile ir tie ieškojimai, bandymai, nusivylimai ir džiaugsmai atrodo vis labiau paaiškinami ir suprantami, taip yra daugeliui žmonių, visi mes viena rasė, norim būti laimingi, saugūs, mylimi, priimti.. smile

ai, tiesa, čia dietų forumas, tai neįsijaučiam apie gyvenimą samprotauti big_smile svoris mano chm.. turbūt 63-64 roll ne per seniausiai buvau kiek kūdesnė, bet tai buvo susiję su sveikatos problemomis (kas jų neturi šiais laikais), o šiaip lyg ir tiek ir sveriu normaliai smile su sportu tai draugauju, tai ne smile norėčiau draugauti labiau, bet neišeina, ir nebaru savęs dėl to. Figūra, kokia jau susiformavus, tokia ir yra, su visais savo trūkumais ir privalumais big_smile užvis svarbiau sveikata, gera savijauta ir energija, dėl to ir verta ir maitintis sveikiau, ir judėti smile ir tikrai tikrai ne tame esmė gyvenimo smile ir viskas susiveda visai ne į tai roll

einu paskaitinėti kelis dienoraščius, užmačiau keletą senbuvių pasirodžius smile

Neprisijungęs

 

#3482 2017-02-11 20:00

Amber_Rose
Narys
Registravosi: 2012-01-22
Žinutės: 4392

Re: Gražus gyvenimas

stabiliai čia tu big_smile gerai, tas svarbiausia smile

Neprisijungęs

 

#3483 2017-02-13 15:39

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Gražus gyvenimas

Svarbiausia vidine ramybe, meile sau ir sveikata yra, o visa kita netaip ir svarbu

Neprisijungęs

 

#3484 2018-07-30 10:07

simonita
Narys
Registravosi: 2018-05-25
Žinutės: 54

Re: Gražus gyvenimas

Na mano gyvenimo istorija prasidėjo gana liūdnai. Tada svėriau net apie 90kg. Buvo tikras siaubas net vyras buvo pradėjęs priekaištauti, kad matai kokia stora. Santykiai pradėjo šalti ir aš supratau, kad turiu imtis veiksmų. Pradėjau laikytis griežtos dietos ir per metus nusikračiau net 20 nereikalingų kilogramų. Su vyru išgyvename galima sakyti aukso amžių. Statomės namą, viskuo domimės kartu, aš nedgi domiuosi kas yra nuotekų valymo įrenginiai: https://greziniai123.lt/nuoteku-valymo-irenginiai/ Dabar gyvenimas man atrodo tarytum pasaka ir tikiuosi, kad dar ilgai taip bus.

Neprisijungęs

 

#3485 2018-09-21 09:49

salotike
Narys
Registravosi: 2018-04-30
Žinutės: 191

Re: Gražus gyvenimas

Na nezinau nezinau kokia vidine ramybe laikantis grieztos dietos. Man tai skamba kaip siaubinga kancia smile Bet dziaugiuosi, kad santykiai tik gereja. Nors manau ne del kito zmogaus, o del saves reikia rupintis svoriu, isvaizda ir panasiai

Neprisijungęs

 

#3486 2022-01-03 02:51

salotike
Narys
Registravosi: 2018-04-30
Žinutės: 191

Re: Gražus gyvenimas

Kaip spėjate derinti darbą ir šeimą, namų priežiūrą? Aš vis labiau pasvarstau, kad laisvalaikiu tiesiog tarnauju namams. O juk yra žmonių, kurie iš to gyvena https://nevark.lt/paslauga/namu-tvarkym … laipedoje/ gal reikia tokius darbus palikti jiems, o mums džiaugtis savo laiku su šeima, savimi.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson