#21 2010-01-12 16:00

Betty
Narys
Registravosi: 2009-10-30
Žinutės: 319

Re: Bikinis. Kokį renkamės?

as tai juoda sportini maudimuka Nike, kaskaip iprotis mazute lankiau profesionaliai plaukima bet prasidejo ligos paauglystes ir meciau , tai vat tada man labai patiko maudimosi kostiumeliai sportiniai vienadaliai, nors jauna bet net nelabai traukai tas atskiras ir lasinuku rodyt visiems nenoriu ir  siaip geresnis jausmas su juoodu vientisu maudimuku


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wFUtZcS/weight.png
Ūgis-1,69~ pradinis svoris-80kg~ Spyris sau į rura, štai lieknėjimo formulė!

Neprisijungęs

 

#22 2010-05-23 14:29

Masa
Narys
Registravosi: 2010-03-14
Žinutės: 136

Re: Bikinis. Kokį renkamės?

svelni nezinau ar labai storos pas tave bet mano tai tikrai ir galiu pasakyt kad netinka sortukai nabent ant mano lesku nes jie susiraito i virsu ir sedyne dicke atrodo as renkuos atskira nes virst kuno dalis daili pas mane tik kojos laabai storos tai kai nesid tada skarele jas pridengiu jai vaikstau kur.


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris1-33CC33.gif_beg_svoris_slank9.gif_bf_83_cu_73_ta_64_t_v_text_as+tai+galiu.gif

Neprisijungęs

 

#23 2010-06-13 16:23

Sheliuke
Narys
Nuo: Šiauliai
Registravosi: 2010-06-13
Žinutės: 4

Re: Bikinis. Kokį renkamės?

Hello. smile
Kokį renkuosi bikinį? Visada atskira, nes taip gražiau nudegu. big_smile
O spalvos pas mane dažniausiai ryškios raudona, rožinė. Mėgstu su gražiais raštais, gelytėm. big_smile tongue

Neprisijungęs

 

#24 2011-02-14 18:17

ashley8
Narys
Registravosi: 2011-02-08
Žinutės: 295

Re: Bikinis. Kokį renkamės?

visada atskira perku:)

Neprisijungęs

 

#25 2013-07-18 22:48

jona93
Narys
Registravosi: 2013-07-18
Žinutės: 2

Re: Bikinis. Kokį renkamės?

Na visada renkuosi 2 daliu,visada toki ir rinkdavaus. O spalva tai gali buti ivairi nuo juodo iki ryskiai rozinio ar margo. Aisku as esu kaip ir apsesta bikini tongue turiu keleta siaip, dar plius atostogom viena is varle.lt uzsisakiau... Tai man nuo ju reikia laikyties atokiau smile O siaip turiu dar 1 vientisa toki grazu, sportini toki biski. visada i kelione pasiimu sportini ir siaip 2 daliu. Nes jei ketinu degintis ir tik maudyties tai maunuosi 2 daliu o jei ketinu zaisti ivairius vandens zaidimus ar koki tinklini tai tada vientisas. smile

Neprisijungęs

 

#26 2014-08-25 12:31

grizle
Narys
Registravosi: 2014-08-25
Žinutės: 1

Re: Bikinis. Kokį renkamės?

Jaunom merginom balsuoju tik už atskirus. Kol jaunos reikia rodyti ką turime geriausio, o vėliau turėsim progų kažką paslėpti. Taip pat mano favoritas sportinio tipo bikinis smile

Neprisijungęs

 

#27 2018-06-20 10:53

Jona
Narys
Registravosi: 2018-06-19
Žinutės: 26

Re: Bikinis. Kokį renkamės?

Sexy undertøy overraskelse for kone

Lisa og jeg hadde vært gift ca 4 måneder da vi ble interessert i å svinge. En onsdag fortalte hun meg at hun ønsket å finne ut hvordan det var å ha sex med en svart mann.

Neste helg hadde jeg en afroamerikansk venn som trenger sin bil reparert, så jeg fortalte ham om å ta den over.

Da vi var nesten ferdige, sa Lisa at hun skulle gjøre seg klar til å shoppe og siden hun hadde blitt rengjort, visste jeg at hun skulle ta en dusj. Tidligere da hun gjorde, ville jeg snike seg naken og begynne å vaske ryggen hun likte. Det slo meg Jeg spurte min venn om han ønsket å gjøre meg en tjeneste og jeg ville ikke belaste ham for reparasjonen, og han var enig.

Den kvelden Lisa ga meg et stort kyss og takket meg, hun sa at hun vasker håret hennes og det var noe i henne i øynene, og hun prøvde å få såpen ut da hun hørte døren åpen, hun sa at det var meg hun hun smilte på skjønt om jeg vasker ryggen hennes. Hun sa da da hun åpnet øynene mens hun bøyde seg over, følte han at han presset henne igjen og så så sine mørke føtter. Hun sa at hun var redd i begynnelsen, men flyttet ikke da han begynte å massere hennes bryst og så snudde hun seg for å kysse ham.

Hun sa at han bar henne til sengen og gjorde lidenskapelig kjærlighet til henne, og at det var fantastisk. Siden da har det vært mange møter for henne.

Neprisijungęs

 

#28 2021-06-28 12:25

salotike
Narys
Registravosi: 2018-04-30
Žinutės: 191

Re: Bikinis. Kokį renkamės?

Dabar tikrai didelis pasirinkimas kad ir internetu   perkant. Namuose ramiai pasimatuoji ir issirenki tai, kas tinka, patinka ir su kokio tipo bikiniu jautiesi zmogumi, o ne banginu

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson