#3301 2019-11-22 19:36

Lauryterudnosyte
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2015-04-07
Žinutės: 5880

Re: Balansuojam

Vovere rašė:

Lauryterudnosyte rašė:

na laukiam vakarienes.

koks savaitgalis nusimato?

Oi vakariene nebus daili...nezinau kas, bet dazniausia penktadienio vakarais su vyru pasilepinam kazkuo ir po taure vyno, kurio man siandien nebus del antibiotiku.

Savaitgalis nusimato geras...ryte pasportuosim kaip visada su vyru sporto klube, poto pusryciai ir ismausim i sostine....diena po shopinga ir vakare i kina , tai pietausim kazkur mieste.As vistiek daziausia stengiuosi pasirinkt kiek imano sveika varianta kur papietaut.

as mieste pagrinde imu lasisa ,arba kokias skanias salotas, na ta ko nepagaminsiu namie:)


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris1-slank.gif_bf_71_cu_59_ta_55_t_v_text_Jau.gif

Neprisijungęs

 

#3302 2019-11-22 22:20

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Lauryterudnosyte rašė:

Vovere rašė:

Lauryterudnosyte rašė:

na laukiam vakarienes.

koks savaitgalis nusimato?

Oi vakariene nebus daili...nezinau kas, bet dazniausia penktadienio vakarais su vyru pasilepinam kazkuo ir po taure vyno, kurio man siandien nebus del antibiotiku.

Savaitgalis nusimato geras...ryte pasportuosim kaip visada su vyru sporto klube, poto pusryciai ir ismausim i sostine....diena po shopinga ir vakare i kina , tai pietausim kazkur mieste.As vistiek daziausia stengiuosi pasirinkt kiek imano sveika varianta kur papietaut.

as mieste pagrinde imu lasisa ,arba kokias skanias salotas, na ta ko nepagaminsiu namie:)

As irgi megstu lasisa, praejusi savaitgali kai mieste pietavom ja ir emiau. Man tai priklauso kur einam, megstu grilinta mesyte , nemegstu kokiu troskiniu, kinietisko maisto.

Neprisijungęs

 

#3303 2019-11-24 13:58

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Labukas

Sestadieni kaip ir planavom varem i sostine...tai mityba tokia laisvalaikio...
Ryte vandens, poto sportas 1h20 min, baltymu kokteilis
Pusryciai rieke skrudintos duonos su tepama philadelfija, matytis gabaliukas varskes/obuoliu pyrago, kava
Velyvi pietus  didele porcija lasisos su karstomis garintomis darzovemes ir saukstu bulviu koses , keli gurksniai guiness

Poto varem i kina, tai pries kina kavyte ir sok saldainis, kine keletas guminuku...grizom velai tai jau nieko ir daugiau nevalgiau

Sekmadienis

Sportas 1h, 20 min, kokteilis
Velyvi pusryciai 1,5 riekes skrudintos duoneles, virtas kiausinis, tep philadelfija ir trup krienu, bei kavyte ir mazas gabaliukas ( degtuku dezutes dydzio) varskes/obuoliu pyrago

Oi kiek siandien nuveikiau, kruva dovanu supakavau, suruosiau siuntimui artimiesiams ir cia vietoj seimai ir draugams...Duse viska issisveiciau, saldikti issivaliau...zodziu aktyvus sekmadienis

Betriusiant paragavau is vyro kokius 4 cipsus, nematytus nusipirko,o siaip as ju nemegstu


Velyvi pietus, sakyciau kartu ir vakariene...  1,5 cepelino su grietine, nedidele stikline guiness

Veliau dar gersiu arbatos ir manau suvalgysiu gabaliuka pyrago.....Geruli toki recepteli uzradau, tai kepu jau antra savaitgali is eiles

http://www.ritosreceptai.lt/2013/09/tru … ragas.html

Paskutinis taisė Vovere (2019-11-24 21:01)

Neprisijungęs

 

#3304 2019-11-24 22:45

Lauryterudnosyte
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2015-04-07
Žinutės: 5880

Re: Balansuojam

na darbingas savaitgalis, as irgi megstu sekmadieniais kuistis bet vyras labai pyksta..kad sekmadieni reikia poilsio;]

ir mityba nebloga,kaip visada viska suderini;]


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris1-slank.gif_bf_71_cu_59_ta_55_t_v_text_Jau.gif

Neprisijungęs

 

#3305 2019-11-25 11:15

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Labukas,

Kai visa savaite dirbi, dar sportas laiko nelabai ir lieka po namus kazka daryt, o jei dar sestadieni kur islekiam, tai belieka sekmadienis. Man tai visai patinka sekmadieni kazka namie gero nuveikt, uztenka popietes patinginiaut.
Atrodo vakar neprivalgiau daug, bet siandien kaip banginis, gal,kad mm i pabaiga, net nezinau, svarstykles irgi ziaurios man..
Tai susiimu ir as , bandysiu be saldesiu bent darbo dienom, ziuresim ...

Pusryciams avizine kose su pora saukstu graikisko jogruto,kava
Visai dienai uzkandukams obuolys, bananas, mandarinas, kava
Pietus vistienos blauzdeliu mesa kepta griliuje, trup ryziu, daug salotu
Pilates treniruote
Vakariene  turbut planuosiu varske su vaisine ar zoleliu arbata

Neprisijungęs

 

#3306 2019-11-26 09:24

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Balansuojam

Lauryte, o kada tavo vyras mėgsta kuistis? Jaučiu niekada big_smile Man saviškį visada reikia stumpti, kad pajudėtų big_smile

Pas mus įvairiai būna, jei darbo dienų vakarais tinginiaujam ar laiko nelieka, tada savaitgalį tvarkomės, o jei norisi laisvo savaitgalio, tada vakarais prisiverčiam pakrutėti big_smile


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3307 2019-11-26 09:55

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

lorjuod rašė:

Lauryte, o kada tavo vyras mėgsta kuistis? Jaučiu niekada big_smile Man saviškį visada reikia stumpti, kad pajudėtų big_smile

Pas mus įvairiai būna, jei darbo dienų vakarais tinginiaujam ar laiko nelieka, tada savaitgalį tvarkomės, o jei norisi laisvo savaitgalio, tada vakarais prisiverčiam pakrutėti big_smile

Namus susitvarkau ir as dazniausia ketvirtadieni arba penktad po darbu, o sekmadieniais visai kitoks kuitimasis buna....pvz praejusi pakavau dovanas, spinta prakraciau....uzsimaciau duse stiklus prablizgint, nors jau ir buvo isvalyta....o dar buna penktad po darbu pora skalbenkiu prasuku, tai kai isdziuna reikia viska sutvarkyt,ka lygint ,ka taip tik sudeliot...

Neprisijungęs

 

#3308 2019-11-26 16:47

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

ANTRADIENIS

Uzimtas rytas darbe, tai priespieciu nebuvo.

Pusryciams vel avizu kose su graikisku jogurtu ir saukstu lecitino, kavyte
Pietus spinatine tortila su salota, pomidoru ir karsta kalukutienos file kepta orkaiteje , kavyte
Popieteje bananas ir arbata
Planuoju pilates treniruote, jei neuzpuls migrena ....( vakar kazko vakare buvo stipriai suemus, dar siandien ryte irgi skaudejo, bet dabar lyg nieko)
Vakarienei  varske planuos kaip vakar...

Neprisijungęs

 

#3309 2019-11-26 19:46

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Balansuojam

Puikus meniukas!

Paskutiniu metu ir aš dažnai tuštinu spintas. Kažkas užėjo, norisi atsikratyti senų nenaudojamų daiktų ir rūbų rollbig_smile


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3310 2019-11-27 10:47

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

lorjuod rašė:

Puikus meniukas!

Paskutiniu metu ir aš dažnai tuštinu spintas. Kažkas užėjo, norisi atsikratyti senų nenaudojamų daiktų ir rūbų rollbig_smile

As truputuka kaupike esu, man vis gaila ismest, galvoju gal dar nesiosiu ir pan...tai man geriausia jei vyras po ranka...jis tuoj pat man padeda atrink ko nereikia...Nes vis norisi kazko naujo, o senu kai tiek daug , nebetelpa i spinta....



Labukas, kaip blogai miegojau, kazkokia nemigos naktele buvo, gal koks menulis keitesi, kai neseku tai ir nezinau...bus sunku istempt dienele,bet kaip nors

Pusryciai tradiciskai avizine kose su graikisku jogurtu kavyte
Pries pietus bus obuolys, mandarinas ,kavyte
Pietus salotos su vistiena ir avokadu
popieteje bananas ir arbata
Leksiu i pilate
Vakarienei manau bus varske arba kiausiniai....

Ir bandysiu istempt be saldainiu,nebent 1 kvadratuka sokolado

Neprisijungęs

 

#3311 2019-11-27 15:26

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Balansuojam

Maniškis irgi be skrupulų ištuštintų spintas, jei tik leisčiau big_smile  Aš šiaip irgi kaupikė, tik šiuo metu labiau buvusi. Gal kartu su ankstesniu svorio numetimu, rūbų atsinaujinimu atsiradęs noras išsivalyti spintas, susitvarkyti darbus, tuo pačiu padaryti tvarką savo gyvenime, galvoje roll


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3312 2019-11-27 15:45

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

lorjuod rašė:

Maniškis irgi be skrupulų ištuštintų spintas, jei tik leisčiau big_smile  Aš šiaip irgi kaupikė, tik šiuo metu labiau buvusi. Gal kartu su ankstesniu svorio numetimu, rūbų atsinaujinimu atsiradęs noras išsivalyti spintas, susitvarkyti darbus, tuo pačiu padaryti tvarką savo gyvenime, galvoje roll

Labai smagus tokie pokyciai:)
Man kiek sunkiau,kai mano dydis toks pats nuo paauglystes. Mano dukros dydis irgi kaip mano tai mes dar kartais pasikeiciam kokiais rubais ar batais. Vyras be manes netustina...jis buna sedi ,o as matuojuos viska is eiles ir taip atrenkam kas keliauja velniop

Neprisijungęs

 

#3313 2019-12-02 09:43

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Balansuojam

Kaip savaitgalis?


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3314 2019-12-03 12:19

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

lorjuod rašė:

Kaip savaitgalis?

Aciukas, savaitgalis praleke puikiai, labai greit ...
Ir vel darbo savaitele, reikia kazkaip istempt iki Kalediniu atostogu.

Valgau savam stiliuke...sekimigai darbo dienu rytais avizine kose, savaitgali iterpiu kitokius pusrycius, pvz virtus kiausinius su krienais ir juoda duona.

Antradienio planelis
Pusryciai avizine kose su graikisku jogurtu ir saukstuku lecitino granuliu, kavyte
Uzkandukas 2 mandarinai, obuoliukas, kavyte, dar turiu linelis saldaini
Pietus salotos su virta vistienos blauzdeliu mesyte, avokadu.
Popieteje bananas ir arbata
Po darbuko leksiu i masaza ir veliau su su drauge pasivaiksciot vietoj sporto siandien bus...
Tai vakariene tures but greituke...Turbut vistienos sriubyte su makaroniukais ir darzovem arba varskes

Neprisijungęs

 

#3315 2019-12-03 20:11

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Balansuojam

Ką nors suplanavusi per kalėdines atostogas?


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3316 2019-12-03 21:26

Lauryterudnosyte
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2015-04-07
Žinutės: 5880

Re: Balansuojam

Kokia graži diena:)
Gal per Kaledas i Vln?


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris1-slank.gif_bf_71_cu_59_ta_55_t_v_text_Jau.gif

Neprisijungęs

 

#3317 2019-12-04 12:26

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Aciukas Mergaites, vakar diena buvo tikrai puikiai pavykus, neprilesiau jokiu niekalu, o dar plius vakare su drauge isejom pasivaiksciot, tai pravaiksciojom daugiau nei 3 h, susukom apie 12 km , sudeginom per 1000kcal..

Kaledoms nieko labai nesuplanave, busim cia vietoj, neskrisim i Lt. Bus daug laisvu dienu tai kazka veiksim cia, vaziuosim vieni kas kitus su draugais, kazkiek gal vaziuosim i kitus miestus Kalediniu papuosimu paziuret, jei oras leis gal kazkiek i gamta. Turesiu vos ne 2 savaites laisvas. Paskutine diena man 19 gruodzio ir i darba tik sausio 2.

Kokie planai pas jus?

Meniuko neverta siandien rasyt, nes viens prie vieno kaip vakar, tik nezinau kas bus vakarienei.

Neprisijungęs

 

#3318 2019-12-05 09:27

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Balansuojam

3 valandas? Oho cool


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3319 2019-12-05 10:15

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

lorjuod rašė:

3 valandas? Oho cool

Taip is namu isejau 5.45, namo parsiradau po 9.10 h ....Oras buvo puikus, tai smagiai ir pravaikstinejom

Neprisijungęs

 

#3320 2020-01-01 19:33

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Balansuojam

Su praėjusiom šventėm! Ir man ryt į darbą roll Bet turbūt būsiu viena, nebent dirikas su akcininku pasivaidens, kiti atostogas iki pirmadienio pasiėmė.


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson