#41 2019-11-19 12:25

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Na ka vakarines valgytojos meniu. Vakar buvo;

- 16 val. pomidoras ir trys griezineliai namines desros ( rieboki, bet tokia man patinka,kai buna , lyg zalia mesa pasudyta , pavytinta )

- 17 val. stikline zele ( lyg kaulams gerai )

- 20 val.2 varskes sureliai (va sito tai nereikejo, bet mama atnese, vel kaltinu mama lol ir sako,na kas nutiks ,jeigu suvalgysi; ji isitikinus,kad po operacijos turiu normaliai valgyti,kad nenusilpciau; nors zino,kad pergyvenu del svorio ir kalbu ,kad sureliuose ir kt daug cukraus,todel negerai )

- ant sureliu dar suvalgiau avinzirniu sriubos su seklu duonele, specialiai sociai pavalgiau 20 val, kad nakti butu kuo maziau pagundu;bet pabudus saujele vynuogiu vistiek suvalgiau, bet nedaug,tai labai saves nebaru;


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#42 2019-11-19 12:28

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Siandien valgau :

- 12 val obuolys ir gabaliukas kartaus sokolado ( susilauziau visa plytele smulkiai tikiuosi per diena nesuvalgysiu )


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#43 2019-11-19 14:12

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

o Kas buvo pusryciams?
Kiek supratau gyveni su mama. Kaip mama maitinasi?

Neprisijungęs

 

#44 2019-11-19 15:24

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Vovere rašė:

o Kas buvo pusryciams?
Kiek supratau gyveni su mama. Kaip mama maitinasi?

tas obuolys ir sokoladas ir buvo pusryciai roll toks mano rezimas kol kas...mama normaliai maitinasi,labai megsta miltinius patiekalus,bet neturi problemu del svorio,o 5 vaikus pagimdziusi smile


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#45 2019-11-19 15:48

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Elzbieta rašė:

Siandien valgau :

- 12 val obuolys ir gabaliukas kartaus sokolado ( susilauziau visa plytele smulkiai tikiuosi per diena nesuvalgysiu )

dar keli gabaliukai sokolado

- 15 .30 val. varskes surelis ir grudetos varskes 350 gr


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#46 2019-11-19 20:22

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Elzbieta rašė:

Elzbieta rašė:

Siandien valgau :

- 12 val obuolys ir gabaliukas kartaus sokolado ( susilauziau visa plytele smulkiai tikiuosi per diena nesuvalgysiu )

dar keli gabaliukai sokolado

- 15 .30 val. varskes surelis ir grudetos varskes 350 gr

- 18 val surelis ir iki 19:30 pamazu suvalgiau varskes deserta su zele gabaliukais 320 gr;

Kaip ir viskas ,daugiau, ka galiu sau leist - vanduo.


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#47 2019-11-20 07:18

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

O kur daržovės?


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#48 2019-11-20 09:41

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

lorjuod rašė:

O kur daržovės?

Jo, tu teisi,darzoviu nera; o siaip as jas megstu; ziuresiu kaip siandien bus su meniu; kadangi dabar del kojos negaliu pati apsipirkti ir sau pasiruosti,mama ruosia,bet ji visada paklausia ko noriu ir ka valgysiu; o nenoriu jos labai ir sokdint,kad tu man paruosk ta ar ana; vakar is vis nieko neruosem,na grikiu vire vakarienei, bet as nenorejau ju ,nors gal jie ir geriau nei ta saldi varske su cukrum;



Ir vakar jau sakiau ,kad bus vakare tik vanduo, visada jo turiu prie lovos; bet man kazkas uzplaukia kai tik pradedu snaust,tada taip uzsinoriu ko pakramtyt; tai tarp 21 val ir 00 val suvalgiau puse pakelio ryziu trapuciu , o 4 ryto 2 obuoliukus roll tai po tokio naktinio pavalgymo, man nesinori pusryciu,bet ziuriu,kad cia taip pasaka be galo su manim roll


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#49 2019-11-20 10:44

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Pagalvojau siandien,kad as kaip terminatorius gelzgaliu prideta big_smile per visa slauni strypas idetas,dar klubas pjautas kazkodel ir vinis deta..roll As iskritau is antro auksto ir subyrejo skeveldrom slaunikaulis...taip ir prasidejo mano nevaiksciojimas ir svorio priaugau roll


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#50 2019-11-20 12:13

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Labai jautri ir nervinga as pasidarius po sitos operacijos. Mama buvo mieste pripirko vel saldziu varskiu, sureliu.Na man reikia kalcio ,kad kaulas gytu, bet jau tik ne cukraus...Kai dariausi kraujo tyrimus pries operacija, gydytoja kazkodel pasake valgyk daugiau varskes. Tai velyvas mano rytas buvo saldus...paskui nezinau.Zinau,kad yra raugintu kopustu tongue

- 10.30 kartaus sokolado 2 gab.
- 11.30 varskes surelis Rytas 100 gr ,sokolado 1 gab.


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#51 2019-11-20 12:29

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Prasyk mamos,kad nepirktu saldziu varskiu,geriau pirkt naturalia varske, naturalu jogurta ir viena kita prieda paciai uzsidet...kad ir banano puse supjaustyt ant varskes, ar kokiu uogu, ar obuoli uztarkuot,kepta obuoli...vis naturalesni priedai

Neprisijungęs

 

#52 2019-11-20 12:44

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Vovere rašė:

Prasyk mamos,kad nepirktu saldziu varskiu,geriau pirkt naturalia varske, naturalu jogurta ir viena kita prieda paciai uzsidet...kad ir banano puse supjaustyt ant varskes, ar kokiu uogu, ar obuoli uztarkuot,kepta obuoli...vis naturalesni priedai

oo, tu teisi,nes is to saldumo jokios naudos,as net nepavalgau; prasiau grudetos varskes,kad nupirktu, bet pripirko dar ir saldumo; jau dabar dar noriu kazko;

pradejau dar gerti zuvu taukus, dar geriu kazkoki augalini amerikietiska preparata , kur riebalus degina; ir dar niekaip nepradedu gert chlorofila, kur daug vitaminu, valo krauja; ji reikia gert ryte ant tuscio skrandzio ir biski palaukt iki kavos gerimo; o as tik pabundu ir is kart kava kaiciuosi roll
is vis daug skysciu geriu, einu ir einu i tualeta ;


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#53 2019-11-20 14:29

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Elzbieta rašė:

Labai jautri ir nervinga as pasidarius po sitos operacijos. Mama buvo mieste pripirko vel saldziu varskiu, sureliu.Na man reikia kalcio ,kad kaulas gytu, bet jau tik ne cukraus...Kai dariausi kraujo tyrimus pries operacija, gydytoja kazkodel pasake valgyk daugiau varskes. Tai velyvas mano rytas buvo saldus...paskui nezinau.Zinau,kad yra raugintu kopustu tongue

- 10.30 kartaus sokolado 2 gab.

- 11.30 varskes surelis Rytas 100 gr ,sokolado 1 gab.

- 13:50 2 griezineliai namines desros, puse dubenelio raugintu kopustu + 3 gab sokolado


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#54 2019-11-20 17:28

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Elzbieta rašė:

Elzbieta rašė:

Labai jautri ir nervinga as pasidarius po sitos operacijos. Mama buvo mieste pripirko vel saldziu varskiu, sureliu.Na man reikia kalcio ,kad kaulas gytu, bet jau tik ne cukraus...Kai dariausi kraujo tyrimus pries operacija, gydytoja kazkodel pasake valgyk daugiau varskes. Tai velyvas mano rytas buvo saldus...paskui nezinau.Zinau,kad yra raugintu kopustu tongue

- 10.30 kartaus sokolado 2 gab.

- 11.30 varskes surelis Rytas 100 gr ,sokolado 1 gab.

- 13:50 2 griezineliai namines desros, puse dubenelio raugintu kopustu + 3 gab sokolado

dar buvo keli gabaliukai sokolado ( pabaigsiu ir bus ramu )

17:20  nemazas dubenelis buljono ( makaronai,morkos,bulves ) ,seklu duonele - labai sotu , cia kaip ir vakariene,bet turint galvoje,kad as vakarine valgytoja,tai....roll na siuo metu net negersiu nieko,18 val atsigersiu mineralinio,o vakaro eigoje jei ko uzsinresiu,tai nebent grudetos varskes.


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#55 2019-11-20 17:42

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Linkiu sekmingai atalikyt vakara, nepadaugint...suvalgyk varskes 19 ar 20 h...pasidaryt arbatos ir bandyk nebeprivalgyt

Neprisijungęs

 

#56 2019-11-20 20:01

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Vovere rašė:

Linkiu sekmingai atalikyt vakara, nepadaugint...suvalgyk varskes 19 ar 20 h...pasidaryt arbatos ir bandyk nebeprivalgyt

aciu Vovere, uz palinkejimus wink bet jau valgau ne grudeta,bet saldzia varske...na taip norejau saldziiai rollneutral
gal patenkinus skonio receptorius,nakti busiu ramesne ;


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#57 2019-11-21 09:15

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Elzbieta rašė:

Elzbieta rašė:

Elzbieta rašė:

Labai jautri ir nervinga as pasidarius po sitos operacijos. Mama buvo mieste pripirko vel saldziu varskiu, sureliu.Na man reikia kalcio ,kad kaulas gytu, bet jau tik ne cukraus...Kai dariausi kraujo tyrimus pries operacija, gydytoja kazkodel pasake valgyk daugiau varskes. Tai velyvas mano rytas buvo saldus...paskui nezinau.Zinau,kad yra raugintu kopustu tongue

- 10.30 kartaus sokolado 2 gab.

- 11.30 varskes surelis Rytas 100 gr ,sokolado 1 gab.

- 13:50 2 griezineliai namines desros, puse dubenelio raugintu kopustu + 3 gab sokolado

dar buvo keli gabaliukai sokolado ( pabaigsiu ir bus ramu )

-17:20  nemazas dubenelis buljono ( makaronai,morkos,bulves ) ,seklu duonele - labai sotu , cia kaip ir vakariene,bet turint galvoje,kad as vakarine valgytoja,tai....roll na siuo metu net negersiu nieko,18 val atsigersiu mineralinio,o vakaro eigoje jei ko uzsinresiu,tai nebent grudetos varskes.

-20.20 saldus varskes desertas su zele gabaliukais apie 330 gr;


nakti trys mazi obuoliukai; niekaip nesuprantu,kas man ten pasidaro, pabundu alkana ir atrodo taip noriu valgyti;pirmus du suvalgiau apie 1 val nakties,trecia apie 4 ryto; paskui jau nebenorejau,pabudus vandeni geriau;
gerai bent,kad kotletu naktim nevalgau hmm


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#58 2019-11-21 11:42

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Siandien valgau :

- 11:30 gera sauja silauogiu,2 sureliai


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#59 2019-11-21 11:45

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Nagi nustebink mus ir susiimk save i rankas, tu juk gali...atlaikyk naktele nevalgius ir mazink cukruotus produktus

Neprisijungęs

 

#60 2019-11-21 13:13

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Tu kaip mažas vaikas big_smile Nori ir valgai naktį big_smile Bet juk tai tik įprotis, ir su juo pakovojus, įmanoma jį pakeisti, reikia noro ir truputį pastangų.  Pamenu, kai mano vyresniukas buvo mažiukas, buvo įpratęs gerti naktį sultis, kai pasiskaičiau informacijos, kaip tai gadina dantis, nusprendžiau sultis pakeisti vandeniu, paverkė vaikas pora naktų, ir nebereikėjo naktį nei sulčių, nei vandens big_smile  Ištemptum vieną naktį nevalgius ( gerk vandenį, jei atrodo,kad norisi valgyti), o ryte kirsi pusryčius kaip didelė big_smile Svarbu nusiteikimas būtų ir pavyks big_smile


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson