#3281 2019-11-11 21:56

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Labukas

Sekmadienis buvo nuodemingai skanus, prisivalgiau pyrago.Kepiau labai skanu varske/obuoliu trupinini pyraga, tai persivalgem abu su vyru.

Siandien nera blogai,bet galejo but geriau
Pusryciai rieke speltos duoneles su mano gamintu varskes suriu,kavyte
Uzkandukas obuolys, kriause, Pergale saldainis, kava
Pietus jautienos kotletukas su cukinija keptas orkaiteje, bei salia daug darzoviu
Popieteje miuslle batonelis ir arbata
Pilates treniruote
Vakariene varske su obuoliene ir riekele speltos duonos( labai jau norejosi duoneles, jauciaus alkana), vaisine arbata

Neprisijungęs

 

#3282 2019-11-12 12:57

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Labukas

Antradienis

Pusryciai avizine kose su ant virsaus pora saukstu graikisko jogurto ir keliom saldytom avietiem
Uzkandukas kriause, obuolys, saldainis,kava
Pietus kaip vakar
Popieteje bananas su arbata arba miuslle batoneliu
Sportas , manau begsiu pabegiot, jei oras iki vakaro isliks grazus
Vakarienes dar neapsisprendziau

Neprisijungęs

 

#3283 2019-11-13 20:13

Lauryterudnosyte
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2015-04-07
Žinutės: 5880

Re: Balansuojam

Kaip visada geros dienos:)
kaip pabaigei diena?kas siandien?


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris1-slank.gif_bf_71_cu_59_ta_55_t_v_text_Jau.gif

Neprisijungęs

 

#3284 2019-11-13 22:12

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Lauryterudnosyte rašė:

Kaip visada geros dienos:)
kaip pabaigei diena?kas siandien?

Labukas....

Vakar po pabegiojimo 7.5 km
Vakariene 2 minkstai virti kiausiniai, rieke speltos duoneles su uztepta philadelfija, cesnaku ant virsaus ir pomidoru....poto dar arbatos su citrina ir medum,kad ligos neuzpultu bei kaimyne atnese grybuku, tai viena paragavau

O siandien taip

Labai jau panasiai i vakar

Pusryciai avizine kose su graikisku jogurtu, kavyte
Uzkandukas kriause, obuolys,kava ir saldainis
Pietus kepta vistienos file su salotom  ir dar samtukas minestroni sriubos
Popiete bananas ir arbata
Pilates treniruote
Vakariene kaip vakar kiausiniai , duonele ir cesnakiukas, bei vel arbata su citrina ir medum

Neprisijungęs

 

#3285 2019-11-14 08:51

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Balansuojam

Pavyzdiniai tavo meniukai cool


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3286 2019-11-14 16:39

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Labukas,

Aciu Lorjuod, bandau bent darbo dienom but gera mergaite,o ir man skanu toks maistas,nevarzau as saves.

O siandien taip
Pusryciai avizine kose su nat.graikisku jogurtu,kavyte
Uzkandukas bananas , miuslle saldainis
Pietus salotos su lasisa ir riekele speltos duonos
Popieteje graikiskas jogurtas su riesutais( nauja isbandinejau....ir eilini kart isvada, geriau pirkt tik naturalu ir priedus paciai isidet, buvo valgomas, bet antra kart vargu ar pirksiu,nors ir sudetis paziurejau nebloga)

Siandien sporto turbut nebus,nes po darbuko reikia i pardes uzlekt, poto dar i paskaita leksiu , tai vakariene bus kazkas gan greito.

Neprisijungęs

 

#3287 2019-11-14 18:31

Lauryterudnosyte
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2015-04-07
Žinutės: 5880

Re: Balansuojam

Pas tave daug ir judejimo:)


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris1-slank.gif_bf_71_cu_59_ta_55_t_v_text_Jau.gif

Neprisijungęs

 

#3288 2019-11-15 10:31

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Lauryterudnosyte rašė:

Pas tave daug ir judejimo:)

Ne nera labai daug....galetu but ir daugiau. Realiai as visur su masina, pesciom nevaikstau,darbas irgi daugiau ofisinis, tai man to judesio ir norisi ir reikia. Sportas bent kazkiek padeda, na ir namuos kazkiek pasijudini....Vasara kur kas daugiau to aktyvumo...Vis galvoju gal reiktu retsykiais i darba tapu tapu, bet tai oras, tai laiko stoka ir vel soku i masina.....

Pagaliau penktadienis....

Pusryciai....vel avizine kose su graikisku jogurtu, kazkaip uzsikabinau as ant avizu sia savaite big_smile, kavyte
Uzkandukui obuolys, bananas, jauciu ir saldainis isoks....
Pietus salotos ir speltos duoneles sumustinukas su vistiena, zoleliu arbata

Po darbuko leksiu plauku saunos procedurai, poto gal dar spesiu trumpam pasportuot....

Vakariene dar nezinau....vakar vaakrienei isviriau basciu tirstos sriubos, tai gal ir siandien jos valgysiu.

Neprisijungęs

 

#3289 2019-11-18 11:31

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Labukas,

Pirmadienis, saltukas pas mus, toks grazus, sauletas , saltas rytas...-3
Savaitgali pasilepita, dabar galima ir graziai vel.
Pusryciai avizine kose su graikisku jogurtu, varskine maza spurgyte ir kava
Dienos uzkandukams turiu 2 obuoliukus ir bananas ir kaip visada manau bus 1 saldainis su kava
Pietus kiaulienos file orkaiteje keptas kepsniukas su bulvyte ir daug salotu
Pilates treniruote
Vakarienei mastau virti darzoviu,pupeliu sriubos  ir manau bus kokia rieke mano daryto varskes surio su arbata

Neprisijungęs

 

#3290 2019-11-18 13:18

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Balansuojam

Ir čia sriubytės karaliauja, kaip pas Laurytę big_smile  Aš gal ryt kokią nors išsivirsiu big_smile


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3291 2019-11-18 13:54

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

lorjuod rašė:

Ir čia sriubytės karaliauja, kaip pas Laurytę big_smile  Aš gal ryt kokią nors išsivirsiu big_smile

Saltuoju metu norisi silto, o ir skrandukui labai gerai. Mano skrandukas irgi paskutiniu metu siek tiek kaprizu rode, tai ziuriu jam kosyte, sriubyte tik i nauda

Neprisijungęs

 

#3292 2019-11-18 18:57

Boone
Narys
Registravosi: 2012-03-22
Žinutės: 2388

Re: Balansuojam

Joo, ant sriubų ir mane traukia, bet kažkaip privengiu sau virtis, nes mažai man neišeina, o išpilt irgi gaila big_smile
O skanu avižinių dribsnių košė su graiku? Instagrame dažnai matau tokį derinį, bet nu man niekaip nesiderina roll

Neprisijungęs

 

#3293 2019-11-18 22:49

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Boone rašė:

Joo, ant sriubų ir mane traukia, bet kažkaip privengiu sau virtis, nes mažai man neišeina, o išpilt irgi gaila big_smile
O skanu avižinių dribsnių košė su graiku? Instagrame dažnai matau tokį derinį, bet nu man niekaip nesiderina roll

Man tobulai.... kazkada viena panele forume parekomendavo, ta minute pagalvojau nu pieva , kaip taip gali derintis, o pasirodo gali. As dazniausia issiverdu avizine kose tik ant vandens, kartais imetu kelias uogas ar obuoli itarkuoju ir tada ant virsaus uzsidedu pora saukstu jogurto arba dar tinka ir varske. Nemaisius kabinu ir valgau.
Baltymas duoda sotumo ir skoni. Jei valgai saldintus jogurtus irgi gali bandyt.

Jei kada isbandysi brukstelk kaip tau patiko.

Dar zinau ,kad kiti iplaka kiausini  ,deda riesutu sviesto i kose , sako irgi skanu,bet as dar neisbandziau

Neprisijungęs

 

#3294 2019-11-19 18:37

Boone
Narys
Registravosi: 2012-03-22
Žinutės: 2388

Re: Balansuojam

Man skanu avižinių dribsnių košė su riešutų sviestu smile Dar skanu išvirt košę su kokosų pienu, kokoso drožlėm ir pasipjaustyt persimono ant viršaus cool

Neprisijungęs

 

#3295 2019-11-20 07:16

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Balansuojam

Nu va kiek variantų avižinei košei pasiskaninti big_smile Aš pati dažniausiai su šilauogėm valgau arba su uogiene, jei uogų neturiu. Bet norėčiau išbandyti su obuoliu. Ir su kokosu įdomiai skamba big_smile


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3296 2019-11-20 12:25

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

lorjuod rašė:

Nu va kiek variantų avižinei košei pasiskaninti big_smile Aš pati dažniausiai su šilauogėm valgau arba su uogiene, jei uogų neturiu. Bet norėčiau išbandyti su obuoliu. Ir su kokosu įdomiai skamba big_smile

Oi variantu tikrai prigalvot daug galima, prisitaikyt pagal savo pomegius...as dar buna morka itarkuoju ir razinu imetu irgi man tinkantis variantas....

Vakar jau nebeparasiau meniuko, bais uzimta diena buvo...o siandien taip

Pusryciai avizine kose su graikisku jogurtu,kava, riekele varskes surio
Uzkandukui 2 obuoliai nedidukai, linelis saldainis,kava
Pietus salotos su vistienos file ir avokadu
popieteje bananas su arbata
poto sportas, dar nenusprendziau pilate ar siaip i gym....
Vakariene irgi dar nezinau...vakar sriuba uzbagiau, tai siandien bus varske arba kiausai

Neprisijungęs

 

#3297 2019-11-21 11:54

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Labukas...

Vakar nebuvau pati geriausia mergaite, bandom kaltint pms...ar dar kazka...ne ne zinau as pati kalta...
Vakar po darbuko lekiau i gym...pasportavau valandziuke.

Vakariene buvo salotos su vienu virtu kiausiniu ir siek tiek kepto pasteto bei riekele speltos duonos( maza ji vos 50 kcal) ir veliau arbata bei keli mazi, vieno kasnio sausainiukai su aguonom ...labai jau norejosi man ju....

Nezinau kaip mano skrandukas laikys, pradedu 2 sav stipriu antibiotiku kursa...oi kaip nenoriu bet teks...reiskia sunaikint bakterija

Pusryciai, jau tradiciskai tapo darbo dienom...avizine kose , graikiskas jogurtas, kosele kelios razinos ir saukstas lecitino granuliu, kavyte
Uzkandukui turiu banana, abuoliuka ir kavyte....
Toliau nezinau, nes vaziuoju i kita imone, ten kazka kavineje su kolegom ir valgysiu

Neprisijungęs

 

#3298 2019-11-22 12:06

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Vovere rašė:

Labukas...

Vakar nebuvau pati geriausia mergaite, bandom kaltint pms...ar dar kazka...ne ne zinau as pati kalta...
Vakar po darbuko lekiau i gym...pasportavau valandziuke.

Vakariene buvo salotos su vienu virtu kiausiniu ir siek tiek kepto pasteto bei riekele speltos duonos( maza ji vos 50 kcal) ir veliau arbata bei keli mazi, vieno kasnio sausainiukai su aguonom ...labai jau norejosi man ju....

Nezinau kaip mano skrandukas laikys, pradedu 2 sav stipriu antibiotiku kursa...oi kaip nenoriu bet teks...reiskia sunaikint bakterija

Pusryciai, jau tradiciskai tapo darbo dienom...avizine kose , graikiskas jogurtas, kosele kelios razinos ir saukstas lecitino granuliu, kavyte
Uzkandukui turiu banana, abuoliuka ir kavyte....
Toliau nezinau, nes vaziuoju i kita imone, ten kazka kavineje su kolegom ir valgysiu

Pietus kavineje salotos su vistieka ir riekele grudetos duonos.
Popieteje bananas ir arbata ir 2 mazyciai sausainiukai su aguonom
Vakariene proteinine varskyte


Penktadienis

Pusryciai proteinine varske, bananas, puse riestainio ir kava
Uzkandukai dienos obuolys, mandarinas , gal saldainiukas linelis
Pietus salotos su kumpeliu ir rieke duonos

Neprisijungęs

 

#3299 2019-11-22 15:33

Lauryterudnosyte
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2015-04-07
Žinutės: 5880

Re: Balansuojam

na laukiam vakarienes.

koks savaitgalis nusimato?


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris1-slank.gif_bf_71_cu_59_ta_55_t_v_text_Jau.gif

Neprisijungęs

 

#3300 2019-11-22 15:39

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Lauryterudnosyte rašė:

na laukiam vakarienes.

koks savaitgalis nusimato?

Oi vakariene nebus daili...nezinau kas, bet dazniausia penktadienio vakarais su vyru pasilepinam kazkuo ir po taure vyno, kurio man siandien nebus del antibiotiku.

Savaitgalis nusimato geras...ryte pasportuosim kaip visada su vyru sporto klube, poto pusryciai ir ismausim i sostine....diena po shopinga ir vakare i kina , tai pietausim kazkur mieste.As vistiek daziausia stengiuosi pasirinkt kiek imano sveika varianta kur papietaut.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson