#1 2019-11-05 13:29

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Sveikos merginos,

Paskutiniu metu vis paskaitineju Jusu dietorascius. Radau ir savaji sena,rasyta gal pries 8 metus. Galvojau pratesti senaji, bet uzvedziau nauja.
Kodel nusprendziau cia gristi ? Pastarieji 1,5 metu nebuvo lengvi. Priaugau nemazai svorio. Bet bijau lipt ant svarstykliu,nes zinau,kad tik nusivilsiu ir issigasiu.
Nevalgiau as uz 3 per pastaraji laika, bet del kojos traumos negaliu normaliai judeti,sportuoti. Jei trumpai, luzo slaunikaulis ir penktadieni laukia trecia operacija. Ir vel negalesiu judeti normaliai. O juk anksciau valgiau normaliai ,gana sociai, bet daug judedavau ir neturejau problemu del svorio.
Oi visko buvo ,kol as cia nebuvau. Buvau ir visiskai praradus del streso apetita ,sveriau 47 kg. Sirgau anoreksija.
Tada paskyre vaistus,kurie ziauriai padidino apetita. Svoris grizo zaibiskai.

Metus laiko gyvenau su draugu,kuriam gamindavau valgyti ir gana sveikai. Valgiau nedaug, bet del kojos nejudejau pakankamai.Daznai isgerdavau alaus ir kito alkoholio. Ir issipuciau kaip balionas,man rodos nuo alaus roll
Praejusia vasara buvo antra kojos operacija. Gana sekminga. Nes po pirmos operacijos koja buvo trumpesne ir krypo i sona.Po operacijos grizau pas mama i kaima.Pradejau zymiai maziau vartoti alkoholio,bet valgyti daugiau lol ir svoris pakrito. Nezinau , kiek sveriu, bet kokia 80 kg, tai tikrai roll Tai aisku, manes netenkina, nors is mamos jau ne karta girdejau ,kad sublogau. Zandukai sukrito. Stovi dvejos svarstykles spintoje, bet as ju kol kas bijau roll

Ir dabar negaliu dar normaliai vaikscioti,judeti. Po antros operacijos paskubejau minti operuota koja ir luzo idetas strypas roll Jauciu skausmus kojoje del to. Iki operacijos irgi negaliu judeti, po jos vel min 2 menesius negalesiu minti koja roll
Jau man truputi stogas vaziuoja nuo to. Bet pati sau taip pasidariau...taip norejau normaliai judeti...Bet yra kaip yra...


Taigi kokie mano lukesciai is sio forumo ? Noriu pasidalinti savo isgyvenimais, rasyti meniu. Noriu ,kad pabartumete mane,kai reikia.Nes mano mityba tikrai dar nera normali. Stengiuosi rinktis sveika maista. Bet beda tame,kad daugiausiai suvalgau vakare ir dar nakti keliuosi valgyti. Jau anksciau turejau sita problema, senajam dienorasty rasiau apie tai. Bet buvo jau tai praeje man...

Blogai,kad nevalgau normaliu pusryciu. Nors mama man siulo ir pagamina. Del kojos man sunku paciai kazka pasigaminti.
Kaip as valgysiu normalius pusrycius,jei nakti bunu pavalgius yikesroll. Dazniausiai obuoliu arba kas stovi ant stalo mano kambary. Todel stengiuos,jog jokiu pyragu nebutu ant stalo,nors buna ir ju bet ne taip daznai.

Sianakt irgi obuoliu prisivalgiau. Ir siandien suvalgiau tik viena obuoli. Valgysiu dar antra, o veliau bus kazkas rimciau. Valgau sriubas,mesa su darzovem,kiausinius.Stengiuosi nevalgyti daug miltiniu patiekalu.Saldumynu retai kada uzsinoriu. Va nakti labai norejau.

Geriu daug skysciu, daug kavos, daug zoleliu arbatos, daug rukau roll Vartoju antidepresantus,kurie didina svori , bet negaliu kol kas ju atsisakyti,jog stogas nepavaziuotu roll

Daug as cia prirasiau. Tikiuosi suprantamai smileroll


Gal ir liudnoka mano padetis atrodo,bet ziuriu optimistiskai i viska. Bus trecia sekminga operacija. Bus vel nejudrumo rezimas,dar pabusiu pilnute, bet pavasari tikiuosi jau skraidyti :lol:Turiu mylima zmogu,geru draugu.
Nors kartais ir apima nerimas,kad viskas taip trapu ir laikina ,nezinai ,kas bus rytoj...
Pamoke mane sie metai kaip reikalas,nes pries trauma laksciau su kompanijom,lebavau...
Nors as jau ne piemene...40 ne uz kalnu roll

Atrodo viska sprantu,kaip reikia elgtis teisingai,kaip teisingai maitintis,bet kazkoks velniukas ilindes i mane gundo padaryt viska kitaip,kaip man patogiau. Zodziu kyla noras eit pries eisma:rolleyes:


Na ir vakar dienos meniu ( pradejau valgyti kazkur nuo 13 val. )

- 2 obuoliai
- raugintu kopustu dubenelis
- lekstute smulkiai papjaustyto kumpio su lasinukais roll ( na nedaug )
- apie 20 - 22 val . 4 bulves su pakepintais grybais - va cia baisu yikes
- ir nakti obuoliai

Uzmiegu anksti gana o nuo vidurnakcio pradedu pabudinet,sugrauziu obuoliuka ,parukau,ir vel miegot,po keliu valandu vel obuoliukas, parukau ir vel miegot. Nu nenormalu.

Mano vakariniai vaistai kelia apetita ,bet kai prie ju pripranti,jau taip nebekelia. Paskyre man juos,kai sirgau anoreksija. Ji man vis pasikartodavo.

Tai va. Ir su nervukais truputi beda, jei puola tokios ligos. Todel siekiu harmonijos.Ir dienorasti pavadinau Harmonijos link.

Kol kas tiek smile


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#2 2019-11-05 15:56

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Jau 16 val. beveik, o as iki siol 2 obuolius suvalgiau. Mama grizo, nupirko man sio to grazaus apsirenkt, ka valgyt veztis i klinikas. Na kaip maza mergaite rupinasi manim. Net geda. Bet siuo metu tokia padetis mano,jog esu nedarbinga.
Deduosi po truputi krepsi kelionini. Rytoj dazysiu plaukus raudonai.
Vakarienei turbut valgysiu kepto kiausinio su desra ir varske. Turiu dar jogurto, sokolado (sesutems ) , bet tokiu metu nevertetu valgyt to,kame daug cukraus roll
Reiks paslept jogurta ir sokolada is matomos vietos. Obuoliai tiek to, tegul stovi.


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#3 2019-11-05 16:03

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Sveika

Kodel visa diena nevalgei? poto i vakara apetitas ir tampa nevaldomas, galima tada prisivalgyt ne kiek reiketu...O kaip dabar tavo sveikata?

Neprisijungęs

 

#4 2019-11-05 16:21

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Vovere rašė:

Sveika

Kodel visa diena nevalgei? poto i vakara apetitas ir tampa nevaldomas, galima tada prisivalgyt ne kiek reiketu...O kaip dabar tavo sveikata?

Sveika smile

Mano labai ydingas iprotis tai roll stengiuos kazka nuveikt tusciu skrandziu, nes kai pavalgau,kad ir nedaug , atrodo krenta darbingumas...
Normali sveikata...koja nesveika ir nervukai truputi itempti. Kad negaliu vaiksciot normaliai labai kirto man per psichologine busena roll

Dabar valgysiu raugintu kopustu su kiausiniene pagerinta lol


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#5 2019-11-05 18:39

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Buvau prigulus su savo katinais ir daug masciau, kodel as taip valgau. Man patinka vakare po visu uzsiemimu atsipalaidavus pavalgyt.O diena bandau vaidinti,kad as taip uzsiemus,jog neturiu kada pavalgyti lol Ka taip uzsiimsi, kai nepaeinu. Na uzsiimu kazkuo.
Suvalgiau dubeneli raugintu kopustu ir truputi kiausinienes su daktariska desra. Megstu as ta desra,nors ir zinau,kad ji nieko verta,todel valgau ja labai retai. Dar liko kiausinienes,bet nevalgysiu. Skrandis jautrus. Gal del to,kad daug rukau ant tuscio skrandzio. Geriu zoleliu arbata ir dar mezym forte isgeriau :rolleyes:Mama verda vakarienei pieniska makaronu sriuba. Ir ja nelabai vertinu. Bet valgysiu,gal skrandukui bus geriau ir pienas apramina pries miega.
Tik va kaip bus su naktiniu valgymu...sitoj vietoj as neprognozuojama...Todel ir pradejau cia rasyti savo valgymus , kad gal tai pades man susitvarkyti su tuo. Gal kazkas suveiks pasamoneje,kad taip negalima. Gal pradesiu rimtesnius pusrycius valgyti ir neprisivalgyt vakarais. Negeras jausmas dabar skrandyje, gelbejuosi zolelem.

Dar pradejau gerti kazkoki augalini riebalus deginanti preparata. Ir siandien pabaigiau tokius miltelius su cinamonu,kurie vandeny isbrinksta,uzpildo skrandi ,gerina zarnyno veikla,turi vitaminu. Rytais gerdavau ir todel nelabai norejau pusryciu. Kazkokie amerikietiski.Dar pageriu ir laisvinamuju ,kad jausciausi lengvesne roll


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#6 2019-11-05 19:48

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Tie ilgi tamsus vakarai...taip ir norisi ka skanaus pakramtyt.
Siandien nieko idomaus nesuvalgiau:

- 2 obuoliai
- raugintu kopustu dubenelis
- keptos kiausinienes su daktariska desra
- vakarienei - didelis bliudelis pieniskos makaronu sriubos - ka tik iveikiau pamazu; zinau,kad negerai ,greitieji angliavandeniai,bet skaniai susivalge. Ir skrandis aprimo po sriubos.


Kas be ko,kad prasti pusryciai mano. Ir didziausias issukis - nevalgyti nakti. NEVALGYTI NAKTI !!!roll



Bet dar kazko norisi...jogurto indelis stovi ant stalo....bet dabar skrandis pilnas sriubos. O kas bus 23 val ?
As cia taip su savim kalbuosi,jeigu ka lol Turiu treniruotis,ugdyt valia ir viesai skelbt savo nuodemes neutral


p.s. Paprasiau mamos dar pasildyti sriubos ir isvalgiau karsta piena - nervai sukile pries operacija. Makaronai liko. Kiek zinau save, gali nakti ju nelikt arba atiduosiu katinui , tegul suvalgo.
Reikia man dar laiko pakeisti savo iprocius, gal pagulejimas klinikose kazkiek itakos i gera mano iprocius, gal valgysiu reguliariai, po nedaug, tikiuosi roll

Labanakt. Pilna karsto pieno:P

Paskutinis taisė Elzbieta (2019-11-05 20:50)


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#7 2019-11-05 21:13

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

sveikatos ir stiprybes tau bandant iveikti savo nelabai gerus iprocius....stenkis vakarais uzsiimti kokia nors veikla,kad ir skaitymu,kad kuo maziau galvotum apie maista...gurksnot arbata, nelaikyk savo kambaryje maisto, bus ramiau...

Neprisijungęs

 

#8 2019-11-06 09:48

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Vovere rašė:

sveikatos ir stiprybes tau bandant iveikti savo nelabai gerus iprocius....stenkis vakarais uzsiimti kokia nors veikla,kad ir skaitymu,kad kuo maziau galvotum apie maista...gurksnot arbata, nelaikyk savo kambaryje maisto, bus ramiau...

Aciu Vovere smile Vis del to as suvalgiau nakti jogurto indeli ir 2 obuoliukus. Kadangi cia man ne naujiena,labai nebaru saves. Na pabudau ir kazko norejau....Ne is karto viska suvalgiau, bet su kiekvienu prabudimu uzkandau.
Dabar jau reiketu pusrycius valgyt,bet as sau neleidziu,kai nakti bunu valgius...roll
Gal ir negerai, nes vakare ir nakti atsigriebiu uz visa diena. Pasimetus as biski. Turiu obuoliu visada po ranka,uzkasiu,kai tik uzsimanysiu. Nors man jie jau ir atsibodo roll
Per pietus tikrai turesiu ko rimciau uzkast.Nervuojuos truputi,rytoj labai anksti keltis ir vaziuot i klinikas.
Penktadieni operacija...

Paziurejau siandien i veidrodi atidziau. Na proporcinga as. Liemuo , klubai isryskeje. Moteriska figura. Tik biski per daug lasinuku.Noriu numest. Uzpakalis ir slaunys apvalus.Tik sunkoka ,kai kol kas negaliu judet normaliai.


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#9 2019-11-06 10:09

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

As labai daug rukau paskutiniu metu. Nuo 9 val. ryto prigeriau daug kavos ir prisirukiau.Net ligoninese,kur negalima ,isigudrindavau parukyt. Ir dabar suku galva,kaip bus klinikose. Praejusi karta kai operavo,uztraukdavau ir lovoje kelis dumus,nes i lauka sudetinga buvo nueit lol Tualete. Aisku,gaudavau bart...pripurksdavau kvepalu, oro gaiviklio...
Nezinau kaip dabar bus...vesiuosi daug ciulpiamu saldainiu..praejusi karta kramciau nicorete guma, nelabai padejo..roll Rasau cia savo nuodemes atvirai,barkit mane lolneutral




Prisikalbejau. Suspazmavo galva,krutinej kazkas negero....Pasidariau zoleliu arbatos. Ir mamai pasiguodziau del savo naktinio valgymo.Ji isvire kiausiniu ir liepe butinai suvalgyt. Nu dievazi ,kaip mazas vaikas as.
Labai jautri ir baiminga as.Daug mastau apie viska,kad net susimala viskas galvoj. Bet dabar sau pasakiau "maziau galvok ir pavalgyk pusrycius". Noriu ismiegot visa nakti ramiai ir neuzkandziaut....




pusryciai
11 val. - 2 virti kiausiniai su trupuciu sviesto , druskos ir pipiru;

velyvi pietus
15.40 val. - tirsta perliniu kruopu ir pupeliu sriuba, 1 seklu duonele ( labai sotu )


Ilga laika neuzkandau,daziau plaukus. Reikejo lengvo uzkandzio dar po pusryciu. Labai skani sriuba buvo, dievinu pupeles. Dabar gal 19 val. uzkasiu ko nors. Gal tai bus kalakutiena.
Esu totali mesede. Man turi but mesos,darzoviu,astrios karstos sriubos ir as soti.

Anskciau buvau lieknesne,bet negalejau be saldainiuku,sausainiuku, roll Dabar ju gali nebut.

Paskutinis taisė Elzbieta (2019-11-06 15:55)


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#10 2019-11-06 11:24

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Lyg ir supranti kur darai blogai, bet vistiek darai....pabandyk suimt save i  rankas ir nors kelias dienas truks plis atlaikyk tvarkingesni ritma, poto perislausi...viskam reikia pastangu.

Valgyk normalius pusrycius, pietus, vakariene, nebereiks nakti valgyk...o jei pabusi ugdyk valia, atsigerk ir nevalgyk, juk ne kudikis esi,valdyk save...tik pastangu deka galima kazka pasiekt...As ne piktai tkrai, bet jei pati nesistengsi, niekas nepades.....linkiu sekmes

Neprisijungęs

 

#11 2019-11-06 14:26

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Elzbieta rašė:

Dabar jau reiketu pusrycius valgyt,bet as sau neleidziu,kai nakti bunu valgius...roll
Gal ir negerai, nes vakare ir nakti atsigriebiu uz visa diena. Pasimetus as biski.

Nuo to ir reikėtų pradėti - keisti įpročius. Pradėtum normaliai nuo ryto valgyti, nereikėtų naktį blūdyti smile


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#12 2019-11-06 15:47

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Pritariu Jums merginos wink


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#13 2019-11-06 15:58

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

pusryciai
11 val. - 2 virti kiausiniai su trupuciu sviesto , druskos ir pipiru;

velyvi pietus
15.40 val. - tirsta perliniu kruopu ir pupeliu sriuba, 1 seklu duonele ( labai sotu )

19 val. - tos pacios sriubos puse dubenelio, 1 seklu duonele ; priragavau duoneliu ,kad butu sociau, bet reikia nepadaugint, vis gi miltai; bet cia tamsus ir su seklom;







Ilga laika neuzkandau,daziau plaukus. Reikejo lengvo uzkandzio dar po pusryciu. Labai skani sriuba buvo, dievinu pupeles. Dabar gal 19 val. uzkasiu ko nors. Gal tai bus kalakutiena.
Esu totali mesede. Man turi but mesos,darzoviu,astrios karstos sriubos ir as soti.

Anskciau buvau lieknesne,bet negalejau be saldainiuku,sausainiuku, roll Dabar ju gali nebut.


Ka gi vakaras. O dar troskinasi kalakutiena...nezinau nezinau , kaip bus...Buvo trys valgymai be uzkandziu. Ir laukia mano apetitiska naktis lol O zadintuva nusistaciau 4 ryto roll Manau, kad bus biski sugriebes nervukas pries kelione...roll

Na dabar soti lyg. Bet visko gali but , kad pabusiu 23 val ir griebsiu obuoli nuo stalo. O gal pasilikt kalakutienos ? Baltymai...geriausia butu is vis jau nieko. Bet bandau rast kompromisa su savim. Rytoj turbut is vis puse dienos nevalgysiu, nebus kada.

Paskutinis taisė Elzbieta (2019-11-06 19:17)


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#14 2019-11-06 21:02

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

pusryciai
11 val. - 2 virti kiausiniai su trupuciu sviesto , druskos ir pipiru;

velyvi pietus
15.40 val. - tirsta perliniu kruopu ir pupeliu sriuba, 1 seklu duonele ( labai sotu )

vakariene
19 val. - tos pacios sriubos puse dubenelio, 1 seklu duonele ; priragavau duoneliu ,kad butu sociau, bet reikia nepadaugint, vis gi miltai; bet cia tamsus ir su seklom;

naktipieciai
20.40 val. - vistienos sultinio ir keli gabaliukai troskintos kalakutienos be odeles;


Vsio. Einu miegot.Tikiuosi nakti nevalgyt ir nestresuot perdaug ryte roll

Labanakt wink


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#15 2019-11-07 04:38

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Labas rytas. Prisiduodu - nakti dar valgiau juodo pergales sokolado. Jau atsikelus, ruosiuos i klinikas. Rytoj operacija.
Palinkekit man sekmes ,Jums irgi sekmes merginos. Gal per mobilu pasijungsiu cia wink


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#16 2019-11-07 09:13

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Laukiu klinikose palatos. Truputį baisu,su kuo teks gulėti. Kad būtų sugyvenama kaimynė. Noriu parukyt,bet negaliu. Todėl kramsnoju šokoladą ,kur naktį valgiau. Per telefoną galiu biški nesąmoningai parašyti. Tikiuosi neprivalgysiu aš čia kilogramu


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#17 2019-11-07 15:05

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Šiandien valgau: 9 val. šokolado juodo keli gabaliukai    12.30 val. keli mažyčiai marinuoti agurkeliai;    13:40 val. Truputį grikių košės ir kotletas.  Dar kažko norisi roll


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#18 2019-11-07 16:20

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Dar valgiau ananasinio sokolado:rolleyes:. Nežinau kas pasidarė,gal kad negaunu kavos visą dieną ,o mažai miegojau..  15. 50 val. Kepto kiaulienos kumpio ir keli marinuoti agurkeliai. Jau geriau ir sočiau. Einu vis į tulika parukyt. Tik bijau velnių gauti:rolleyes:


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#19 2019-11-07 18:00

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Kas man pasidarė visą ananasini šokoladą suvalgiau,tik gabaliuką palatos drauge suvalgė. Mažai miegojau negeriau kavos ar dar kas? Stresas...mažiau rukau...o dabar dar vakarienę atnešė. Nežinau kas...kažkokia žirnių pliurze su mėsa...gal ir nieko. Bet nelabai noriu. Suvalgiau jogurto maža indeli


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#20 2019-11-08 07:37

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Labas rytas. Jau laukiu operacijos su baltais marškiniais. Vakar vakare jogurto prigeriau ir dar bananą suvalgiau. Mažiau kavos,mažiau rukiau,todėl daugiau norėjosi visko. Į tualetą neisejau visai. Turiu laisvinamuju,bet negeriau. Ir po operacijos turėsiu būt ramiau,kad žaizda nekraujuotu. Su vežimėliu galiu į lauką isvaziuot parukyt. Bet parukau ir palatos tualete. Jau šiandien sesute pasakė pastaba.                  Dabar negaliu nieko valgyt ir gerti. Ciulpiu ciulpinuka. Parukiau. Jauciu kaip po operacijos noresiu parukyt...bus sunku...


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson