#3261 2019-10-06 18:44

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Balansuojam

Vovere rašė:

lorjuod rašė:

Tai va, tų sveriamų neteko ragauti, todėl dar meilės turkiškiems saldėsiams neturiu big_smile

Mes trecia kart Turkijoj, bet visus kartus buvom skirtingose regionuose,tai tokius radom pirma karta. Brangus bjaurybes, bet skanus

O aš dar nė karto big_smile Bet gal kadanors.. Kitai vasarai šeimynai siūliau, bet nubalsavo jaunimas už zakopanę big_smile


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3262 2019-10-06 22:47

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

lorjuod rašė:

Vovere rašė:

lorjuod rašė:

Tai va, tų sveriamų neteko ragauti, todėl dar meilės turkiškiems saldėsiams neturiu big_smile

Mes trecia kart Turkijoj, bet visus kartus buvom skirtingose regionuose,tai tokius radom pirma karta. Brangus bjaurybes, bet skanus

O aš dar nė karto big_smile Bet gal kadanors.. Kitai vasarai šeimynai siūliau, bet nubalsavo jaunimas už zakopanę big_smile

Bent karteli pamatyt manau verta...Mums visi trys kartai begalo skirtingi, tarsi kitoj saly butume , ypac sis regionas , visai kaip ne Turkija. Alanija ,Antalijos puse patiko maziausiai, antras kartas buvo Kusadasi, jau buvo kur kas graziau, ispudingiau, o sis kartas, po 7 metu pertraukos, buvo tikrai liuks .Si puse Turkijos gerokai turgingesne, europiskeske net ir statistiskai imamt. O ir gamtovaizdis nerealus. Zinoma dar savo daro pasirenkami viesbuciai, veikla. Savotiskai primine musu labai megstama Ispanija.

Neprisijungęs

 

#3263 2019-10-22 07:56

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Balansuojam

Turkija gerai smile

Neprisijungęs

 

#3264 2019-10-22 14:43

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Oda rašė:

Turkija gerai smile

Kuri Turkijos dalis megstamiausia?


Pareinu i kasdienybe po smagiu atostogu Lt....nuskilo man pasakiskai sauletas rudeninis oras, buvo taip smagu pabegiot ,pasigrozet gamta...labai grazus ruduo...

Su mityba irgi neriu i kasdienybe...reikia kazkaip save perauklet valgyt daugiau sriubu , siltu patiekalu, " islipt " is salotos su mesa pietums...vakar ir siandien dar nepavyko...tik vakarienei vakar isviriau sriubos, o siltu pietu dar nesukuriau...
Prisigabenau kalna varskes suriu ir l skanios birzu rugines duonos, tai megaujuosi nuostabiais pusryciais...

Pusryciams rieke j. duonos su sviestu ir varskes suriu,kava
Uzkandukai 2 antaniniai obuoliai is mamos sodo
Pietus salotos su kepta kiaulienos file
Popieteje bananas su arbata su pienu( dievinu derini bananas su balta arbata arba balta kava)
Vakarienei darzoviu ,pupeliu tirsta sriuba, bei manau bus riekele  varskes surio prie velyvos arbatos po pilates treniruotes

Neprisijungęs

 

#3265 2019-10-22 16:50

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Balansuojam

Vovere rašė:

Oda rašė:

Turkija gerai smile

Kuri Turkijos dalis megstamiausia?

Neturiu tokios, man tiesiog gera ten buti smile Po pirmos viesnages sakiau gyvenime daugiau nevaziuosiu, bet po antros, trecios uzgime meile big_smile

Neprisijungęs

 

#3266 2019-10-23 08:40

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Balansuojam

Ir kaip tu įveiksi tą kalną sūrių roll Man šiaip irgi patinka varškės sūriai, bet aš vieną sūrį visą savaitę doroju roll Šeimyna nepadeda big_smile

Mačiau tavo atostogų foto, tikrai nuskilo tau su oru big_smile


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3267 2019-10-23 11:55

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

lorjuod rašė:

Ir kaip tu įveiksi tą kalną sūrių roll Man šiaip irgi patinka varškės sūriai, bet aš vieną sūrį visą savaitę doroju roll Šeimyna nepadeda big_smile

Mačiau tavo atostogų foto, tikrai nuskilo tau su oru big_smile

Mes abu su vyru megstam varskes suri, tai viena iveikiam per 2 dienas laisvai ...parsiveziau kazkur apie 10  nebepamenu, kelis imeciau i kamera, kad ilgiau tureciau....nieko jiems nenutinka , atsyla vel kaip sviezias...Nes nera pas mus varskes surio, kiek pati pasidarau

Neprisijungęs

 

#3268 2019-10-24 18:19

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Balansuojam

Kažkaip nepagalvojau niekad užšaldyti, šiaip visai gera mintis roll


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3269 2019-10-24 19:27

Lauryterudnosyte
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2015-04-07
Žinutės: 5880

Re: Balansuojam

as kaip visada pavydziu tavo ritmo:) ir isugdytu iprociu:)


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris1-slank.gif_bf_71_cu_59_ta_55_t_v_text_Jau.gif

Neprisijungęs

 

#3270 2019-10-25 11:10

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Lauryterudnosyte rašė:

as kaip visada pavydziu tavo ritmo:) ir isugdytu iprociu:)

Aciukas, stengiuosi, buna ir pas mane nesamoningu dienu, bet stengiuosi del ju saves negrauzti ir vel normaliai valgyti.

Nera taip sunku, svarbiausia kaip mes mastom, o poto jau savaime gaunasi.

Kaip gerai,kad penktadienis, laukia ilgasis savaitgalis, 3 dienos laisvos, tai sekmadieni darysim cepelinu diena su draugais:D
O siandien dar graziai, nors nezinau ka vakare valgysiu, buna ir nuodemiu pentadienio vakara,nes susirenka visa seima namuos ...

Pusryciai avizine kose, su trup namines braskiu uogienes ir riekele varskes surio su kava
Uzkandukui 2 antoskos obuoliai
Pietus trinta brokoliu-kalafioru sriuba ir sumustinukas su grudeta duonele(viduj salota, bei black forest kumpelio riekele)
Jauciu dar koks saldainiukas bus prie kavos...turiu toki is miuslle faina saldainiuka

Neprisijungęs

 

#3271 2019-10-28 07:24

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Balansuojam

Kokia proga pas jus ilgasis savaitgalis buvo?


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3272 2019-10-31 17:13

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

lorjuod rašė:

Kokia proga pas jus ilgasis savaitgalis buvo?

Pas mus 9 tokios nedarbines dienos buna per metus, kartais tai susije su kokia nors svente,kartais tiesiog kazkuris menesio pirmadienis laisvas , si kart Halloween savaitgalis , nors tikroji diena siandien.....

O i maisto tema...

Pusryciai rugines duonos rieke su varske ir obuoliene on top, kavyte
Uzkandziai 3 nedidukai obuoliai
Pietus tortila su vistiena ir darzovem, arbata ir mazas miuslle saldainis
Vakariene dar nezinau,gal sriubyte ar varske ir pilates treniruote....

Labai dziaugiuosi atradus gera pilates studija, tikrai nauda didziule...

Neprisijungęs

 

#3273 2019-11-03 22:46

Lauryterudnosyte
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2015-04-07
Žinutės: 5880

Re: Balansuojam

Kaip tavo savaitgalis?smile


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris1-slank.gif_bf_71_cu_59_ta_55_t_v_text_Jau.gif

Neprisijungęs

 

#3274 2019-11-04 15:31

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Lauryterudnosyte rašė:

Kaip tavo savaitgalis?smile

Aciukas geras savaitgalis buvo, su pasilepinimais.....o dar varem i kina, tai ir ten guminuku dar pagrauziau...
Meniu ne neverta rasyt,kiekvieno kasnio neatsimenu jau....gerai tik tiek ,kad abi dienas rytais sportavau, tai balansas islaikytas

O pirmadieni vel i ritma

Pusryciai rieke rugines duonos su varske ir obuoliene on top, bei puse varskes suriuko( su vyru dalinomes) kavyte
Uzkandukas 2 obuoliai, bei mini muslle saldainis ,kava
Pietus jautienos kepsniukas su daug darzoviu
Popieteje bananas ir arbata, veliau pilates treniruote
Vakarienei manau valgysiu varskes

Neprisijungęs

 

#3275 2019-11-04 17:48

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Balansuojam

Kokį filmą žiūrėjot?


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3276 2019-11-05 15:54

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

lorjuod rašė:

Kokį filmą žiūrėjot?

Lietuviska "Pats sau milijonierius"...lengva tokia komedija


O i maisto tema...vakar uzbaigiau kaip ir planavau...varske su obuoliene, bei dar prie arbatos isbandinejau naujus SELGA pilnagrudzius sausainiukus...visai nieko pasirode...zinoma is ju nieko gero, bet kartais galima

O siandien ...
Pusryciai  avizine kose virta su tarkuotu obuoliu( super skonis) bei ant virsaus pora saukstu naturalaus jogurto, kavyte
Uzkandukai 2 obuoliai, kava, miuslle saldainis
Pietus darzoviu trinta sriuba ir sumustinis su kumpeliu ir salota

Popietej mandarinas, 1 saldainis ir pavaisino grybuku

Prasibegau 7.3 km
Vakariene cukinija, morkos, porai toks troskinukas uzkeptas kiausiniu ir trup surio...veliau vaisine arbata

Paskutinis taisė Vovere (2019-11-05 21:03)

Neprisijungęs

 

#3277 2019-11-06 07:37

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Balansuojam

Ir aš turiu cukiniją big_smile Tik labai didelę big_smile Savaitgalį bandysiu kažką iš jos pasidaryti big_smile

Patiko man tavo idėja avižinės košės su obuoliu wink


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3278 2019-11-06 11:31

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Labukas,

Lorjuod, tikrai fainas variantas kose su obuoliu, as verdu tik ant vandens, nededu jokiu priedu, tai obuolys tikrai paskanina, priduoda tokio savito skonio....O man dar labai liuks tinka pora saukstu nat jogurto, bet as nesumakaluoju, taip ant virsaus tik uzdedu ir kabinu saukstu...Beje ta ideja su jogurtu viena sena forumiete patare, pradzioj galvojau nu kur jau kose su jogurtu, bet pabandziau ir labai man patiko.

O siandien taip

Pusryciai rieke rugines duonos su varskes suriu, puse suriuko, vel dalinomes su vyru ir kavyte
Uzkandukas bus kriause ir obuolys ir kavyte
Pietus kaip vakar, trinta darzoviu sriuba ir sumustekas su tokia sveikuoliska plona duonyte , salota ir kumpeliu
Popieteje nezinau ko noresiu, bus arba trapukai su arbata arba miuslle ar obuolys...
Veliau pilate ir vakarienei nezinau..gal siandiens reiks varske dorot, nes nemazai turiu.....na ir zinoma manau bus 1 saldainis kazkur dienos metu

Neprisijungęs

 

#3279 2019-11-06 14:22

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Balansuojam

Ir aš verdu tik ant vandens. Paragausiu kada nors su obuoliu, jei tik nepamiršiu. Košę aš dažniausiai valgau darbo dienom ryte, ir visada trūksta laiko, kad gamintis kažką sudėtingiau big_smile Aišku, nulupti obuolį, sutarkuoti- nu nebaisi jau gaišatis, bet... big_smile


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3280 2019-11-07 10:48

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Labukas

Vakar vakariene pakogeravo kaimyne...atnese savo keptu karstu cebureku, tai teko ragaut nors ir nesu ju gerbeja...tai suvalgiau puse....veliau pasiskanit jogurto su arbata

O siandien pradedu taip, toliau keliai nezinomi, nes darbo reikalais vazinesiu, tai valgysiu kavinukej kur nors

Pusryciams....rieke grudetos paskrudintos duonos ant virsaus philadelfija, lasisa ir pomidoras, bei kavyte ir 1 selga pilnagrudis sausainiukas
Uzkandukui turiu obuoli ir kriause

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson