#2241 2019-08-20 11:05

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Nauja_oda

Tupi pas mane dvi cukinijos reiks gal ir man blyneliu issikept...as vis mintyse galvoju gal pabandyt cukiniju kiauso kaip keksiuku ( omletuku) orkaiteje iskept

Neprisijungęs

 

#2242 2019-08-20 14:23

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Nauja_oda

Vovere rašė:

Tupi pas mane dvi cukinijos reiks gal ir man blyneliu issikept...as vis mintyse galvoju gal pabandyt cukiniju kiauso kaip keksiuku ( omletuku) orkaiteje iskept

Man cukinijos kazkas tokio, viskas su jomis skanu, bet dabar ant tu blyneliu sedziu antra, o gal trecia savaite ir dar neatsivalgau smile

Neprisijungęs

 

#2243 2019-08-20 15:08

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Nauja_oda

Oda rašė:

Vovere rašė:

Tupi pas mane dvi cukinijos reiks gal ir man blyneliu issikept...as vis mintyse galvoju gal pabandyt cukiniju kiauso kaip keksiuku ( omletuku) orkaiteje iskept

Man cukinijos kazkas tokio, viskas su jomis skanu, bet dabar ant tu blyneliu sedziu antra, o gal trecia savaite ir dar neatsivalgau smile

Buvau vienu momentu ir as ant ju uzsikabinus, tai irgi valgiau visaip...o dabar kazkaip pastrigau, nezinau ko noriu.
Kazkaip kirba mintis isbandyt alia omleto/keksiuko pavidalu...galvoju gal but skanu ir salti kaip uzkandukas..mastau sutarkuot, dek kokios varskes truputuka, kiausu ir i keksiuku formeles...gal del risluko koki sauksta miltu imaisyt...nesi nieko panasaus bandzius?

O kaip blynelius kepi? as tai kepdavau paprastai kaip bulvinius...tarkuota cukinija,kiausas, trup miltu...

Neprisijungęs

 

#2244 2019-08-20 15:27

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Nauja_oda

Vovere rašė:

Oda rašė:

Vovere rašė:

Tupi pas mane dvi cukinijos reiks gal ir man blyneliu issikept...as vis mintyse galvoju gal pabandyt cukiniju kiauso kaip keksiuku ( omletuku) orkaiteje iskept

Man cukinijos kazkas tokio, viskas su jomis skanu, bet dabar ant tu blyneliu sedziu antra, o gal trecia savaite ir dar neatsivalgau smile

Buvau vienu momentu ir as ant ju uzsikabinus, tai irgi valgiau visaip...o dabar kazkaip pastrigau, nezinau ko noriu.
Kazkaip kirba mintis isbandyt alia omleto/keksiuko pavidalu...galvoju gal but skanu ir salti kaip uzkandukas..mastau sutarkuot, dek kokios varskes truputuka, kiausu ir i keksiuku formeles...gal del risluko koki sauksta miltu imaisyt...nesi nieko panasaus bandzius?

O kaip blynelius kepi? as tai kepdavau paprastai kaip bulvinius...tarkuota cukinija,kiausas, trup miltu...

Ta keksiuku ideja manau labai gera, vis zadu ir as pabandyti, bet laiko pritrukstu. Dar kokia feta, pomidorai ar net vistiena i tema butu manau.
Blynelius taip ir kepu kaip tu, tik dar kanapiu baltymu idedu, tai dar maziau miltu reikia. Kepu ant mazai aliejaus, kad tokie padziovinti, bet kartu ir paskrude butu.. rasau ir vel noriu big_smile

Neprisijungęs

 

#2245 2019-08-20 16:34

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Nauja_oda

Oda rašė:

Vovere rašė:

Oda rašė:


Man cukinijos kazkas tokio, viskas su jomis skanu, bet dabar ant tu blyneliu sedziu antra, o gal trecia savaite ir dar neatsivalgau smile

Buvau vienu momentu ir as ant ju uzsikabinus, tai irgi valgiau visaip...o dabar kazkaip pastrigau, nezinau ko noriu.
Kazkaip kirba mintis isbandyt alia omleto/keksiuko pavidalu...galvoju gal but skanu ir salti kaip uzkandukas..mastau sutarkuot, dek kokios varskes truputuka, kiausu ir i keksiuku formeles...gal del risluko koki sauksta miltu imaisyt...nesi nieko panasaus bandzius?

O kaip blynelius kepi? as tai kepdavau paprastai kaip bulvinius...tarkuota cukinija,kiausas, trup miltu...

Ta keksiuku ideja manau labai gera, vis zadu ir as pabandyti, bet laiko pritrukstu. Dar kokia feta, pomidorai ar net vistiena i tema butu manau.
Blynelius taip ir kepu kaip tu, tik dar kanapiu baltymu idedu, tai dar maziau miltu reikia. Kepu ant mazai aliejaus, kad tokie padziovinti, bet kartu ir paskrude butu.. rasau ir vel noriu big_smile

Ir as jau labai noriu, bet dar tupiu darbe, o siai dienai planu kalnas, tai vargu ar kepsiu...Net pasigooglinau, kruvos variantu ka galima det i keksiukus...As noriu tokiu lengvu, pusiau omleto varianto,kad tiktu pusryciams ar vakare..tik bijau,kad namie poto viena juos ir valgysiu 3 dienas

Neprisijungęs

 

#2246 2019-08-21 09:38

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Nauja_oda

Labai jau skaniai tavo aprašyti blyneliai skaitosi, Oda big_smile

Vovere, pas mane tai šimtu procentu tokie keksiukai būtų tik man, nė vienas nesikėsintų net paragauti lol


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#2247 2019-08-21 10:38

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Nauja_oda

lorjuod rašė:

Labai jau skaniai tavo aprašyti blyneliai skaitosi, Oda big_smile

Labai skanu ir yra big_smile O svarbiausia, kad nuodemes jokios cool

Vakar diena:
Pusryciai - 3 virti kiausiniai, majonezas, puodas kavos su pienu
Priespieciai - mazas bananas
Pietus - tokie patys kaip pirmadieni
Pavakariai - keli riesutai (lazdyno, migdolai)
Vakariene - a le troskinys (zverienos farsas, naminis pom.padazas, kon.kukuruzai), agurkai
Ir, jau velai vakare nesusilaikiau - taure balto sauso vyno

Neprisijungęs

 

#2248 2019-08-21 12:55

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Nauja_oda

lorjuod rašė:

Labai jau skaniai tavo aprašyti blyneliai skaitosi, Oda big_smile

Vovere, pas mane tai šimtu procentu tokie keksiukai būtų tik man, nė vienas nesikėsintų net paragauti lol

Pas mane vyras gal viena paragautu jei butu tuo metu namie ar ideciau i jo pietu dezute neklausus...dukra tai tikrai ne. Tas ir stabdo terliotis,o juk ne kepsiu 2-3 keksiuku...As galvojau butu man pusryciams arba i darba isimest...bet nenoriu kokias 3 dienas ju vien valgyt..dar ziuresiu..gal reiks  blynais pasiribot ir man,arba man dar gerai sueidavo i omletuka vakarienei...Pati as ju neauginu, bet kolege atnese is savo darzo.

Neprisijungęs

 

#2249 2019-08-21 13:06

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Nauja_oda

Vovere rašė:

lorjuod rašė:

Labai jau skaniai tavo aprašyti blyneliai skaitosi, Oda big_smile

Vovere, pas mane tai šimtu procentu tokie keksiukai būtų tik man, nė vienas nesikėsintų net paragauti lol

Pas mane vyras gal viena paragautu jei butu tuo metu namie ar ideciau i jo pietu dezute neklausus...dukra tai tikrai ne. Tas ir stabdo terliotis,o juk ne kepsiu 2-3 keksiuku...As galvojau butu man pusryciams arba i darba isimest...bet nenoriu kokias 3 dienas ju vien valgyt..dar ziuresiu..gal reiks  blynais pasiribot ir man,arba man dar gerai sueidavo i omletuka vakarienei...Pati as ju neauginu, bet kolege atnese is savo darzo.

Mano dar kazkurio sezono topas buvo sokoladinis cukiniju pyragas ir darzoviu blynai. O siaip ja belekur gali deti, kcal minimaliai, skonio beveik neturi, sveika, tai einamas daiktas smile

Neprisijungęs

 

#2250 2019-08-21 13:14

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Nauja_oda

Oda rašė:

Vovere rašė:

lorjuod rašė:

Labai jau skaniai tavo aprašyti blyneliai skaitosi, Oda big_smile

Vovere, pas mane tai šimtu procentu tokie keksiukai būtų tik man, nė vienas nesikėsintų net paragauti lol

Pas mane vyras gal viena paragautu jei butu tuo metu namie ar ideciau i jo pietu dezute neklausus...dukra tai tikrai ne. Tas ir stabdo terliotis,o juk ne kepsiu 2-3 keksiuku...As galvojau butu man pusryciams arba i darba isimest...bet nenoriu kokias 3 dienas ju vien valgyt..dar ziuresiu..gal reiks  blynais pasiribot ir man,arba man dar gerai sueidavo i omletuka vakarienei...Pati as ju neauginu, bet kolege atnese is savo darzo.

Mano dar kazkurio sezono topas buvo sokoladinis cukiniju pyragas ir darzoviu blynai. O siaip ja belekur gali deti, kcal minimaliai, skonio beveik neturi, sveika, tai einamas daiktas smile

Skaiciau,kad daug kas kepa sokoladini pyraga, bet musu seimoj nieks nemegsta sokoladiniu pyragu, tai man atkrenta...
Kazkada kepdama mesa orkaite prie kitu darzoviu dar ir cukinijos papjausciau, tai valgiau viena:D Jei idedu i koki troskini tai sueina,nes nesupranta, nemato....O sau pasidarau ir liuks, tam kartui.Jei perku tai perku tas mazytes ,kad viena galeciau ir suvalgyt. Dabar kolege 3 atnese, tai viena jau suvalgiau, suvalgisiu ir likusias.Kaip tik dar facebooke uzmaciau tema, tai kalnas receptu, issisaugojau gal kazka isbandysiu...

Neprisijungęs

 

#2251 2019-08-21 20:28

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Nauja_oda

Siandien puse dienos norejau miego, galvoju uzmigsiu darbe. Kai prasiciuchinau, likusia dienos dali norejau torto, ledu ir vyno roll
Pusryciai - avizine kose virta vandenyje, chia seklos, zemes riesutu sviestas, puodas kavos su pienu
Priespieciai - nektarinas
Pietus - 6-7 ivairus sushiai (ziauriai neskanus), puse stiklines colos
Pavakariai - puodas kavos su pienu, nektarinas
Vakariene - tokia pati kaip vakar, saujyte sudytu skrudintu zemes riesutu
+50min elipsinio

Neprisijungęs

 

#2252 2019-08-21 20:45

Skarp
Narys
Registravosi: 2018-04-26
Žinutės: 64

Re: Nauja_oda

Oda rašė:

Siandien puse dienos norejau miego, galvoju uzmigsiu darbe. Kai prasiciuchinau, likusia dienos dali norejau torto, ledu ir vyno roll
Pusryciai - avizine kose virta vandenyje, chia seklos, zemes riesutu sviestas, puodas kavos su pienu
Priespieciai - nektarinas
Pietus - 6-7 ivairus sushiai (ziauriai neskanus), puse stiklines colos
Pavakariai - puodas kavos su pienu, nektarinas
Vakariene - tokia pati kaip vakar, saujyte sudytu skrudintu zemes riesutu
+50min elipsinio

Baltai pavydžiu tokio saikingo valgymo roll

Neprisijungęs

 

#2253 2019-08-22 16:03

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Nauja_oda

Skarp rašė:

Oda rašė:

Siandien puse dienos norejau miego, galvoju uzmigsiu darbe. Kai prasiciuchinau, likusia dienos dali norejau torto, ledu ir vyno roll
Pusryciai - avizine kose virta vandenyje, chia seklos, zemes riesutu sviestas, puodas kavos su pienu
Priespieciai - nektarinas
Pietus - 6-7 ivairus sushiai (ziauriai neskanus), puse stiklines colos
Pavakariai - puodas kavos su pienu, nektarinas
Vakariene - tokia pati kaip vakar, saujyte sudytu skrudintu zemes riesutu
+50min elipsinio

Baltai pavydžiu tokio saikingo valgymo roll

It tu gali wink

Neprisijungęs

 

#2254 2019-08-22 16:05

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Nauja_oda

Pusryciai - baltyminis batonelis, puodas juodos kavos
Priespieciai - nektarinas
Pietus - tas pats a le troskinys, pomidorai
Pavakariai - puodas kavos su pienu, nektarinas
Vakariene neaiski, arba tvarkinga bus arba pica su kokiu tai gerimu roll

Neprisijungęs

 

#2255 2019-08-22 16:07

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Nauja_oda

Ar tau sonu kose? Ilgai nenori poto valgyt? As tai kazkaip nepavalgau nuo koses. Ta minute atrodo ok, bet po valandos as alkana kai menesi nevalgius buciau:D

Neprisijungęs

 

#2256 2019-08-22 16:27

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Nauja_oda

Vovere rašė:

Ar tau sonu kose? Ilgai nenori poto valgyt? As tai kazkaip nepavalgau nuo koses. Ta minute atrodo ok, bet po valandos as alkana kai menesi nevalgius buciau:D

Sotu smile Siaip as kosiu nemegstu, bet dabar atradus derinuka esu, kuris skaniai sueina - avizine kose butinai virta 50/50 vandenyje/piene, nes tik ant vandens neskanu man roll Dar ivarau chia seklu ir banana isipjaustau - labai liuks smile Siaip su riesutu sviestu irgi skanu, ir dar sociau, bet kadangi be pieno buvo virta tai vistiek atbulais dantim valgiau big_smile

Neprisijungęs

 

#2257 2019-08-22 17:36

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Nauja_oda

Oda rašė:

Vovere rašė:

Ar tau sonu kose? Ilgai nenori poto valgyt? As tai kazkaip nepavalgau nuo koses. Ta minute atrodo ok, bet po valandos as alkana kai menesi nevalgius buciau:D

Sotu smile Siaip as kosiu nemegstu, bet dabar atradus derinuka esu, kuris skaniai sueina - avizine kose butinai virta 50/50 vandenyje/piene, nes tik ant vandens neskanu man roll Dar ivarau chia seklu ir banana isipjaustau - labai liuks smile Siaip su riesutu sviestu irgi skanu, ir dar sociau, bet kadangi be pieno buvo virta tai vistiek atbulais dantim valgiau big_smile

Man kaip tik be pieno skaniau, bet priedu dedu ir as visada.Atrodo induka ne maza suvalgau,bet man jis kazkur isgaruoja

Neprisijungęs

 

#2258 2019-08-23 07:44

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Nauja_oda

Oda rašė:

Pusryciai - baltyminis batonelis, puodas juodos kavos
Priespieciai - nektarinas
Pietus - tas pats a le troskinys, pomidorai
Pavakariai - puodas kavos su pienu, nektarinas
Vakariene neaiski, arba tvarkinga bus arba pica su kokiu tai gerimu roll

Tai va, vakarienei buvo pica ir puse butelio sampes. Taip gerai, taip reikejo... aisku skrandis dar nuo vakar stovi nuo picos, bet tiek to, vaziuojam toliau smile

Pasidalinkit kokiu sveikesniu uzkanduku idejom, ir saldziu ir nesaldziu. Ka bandet, istagavot ar atradot? Pvz prie filmo kazka palesioti ar gamtoje.

Neprisijungęs

 

#2259 2019-08-23 08:24

lamour
Narė
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 4446

Re: Nauja_oda

Oda rašė:

Oda rašė:

Pusryciai - baltyminis batonelis, puodas juodos kavos
Priespieciai - nektarinas
Pietus - tas pats a le troskinys, pomidorai
Pavakariai - puodas kavos su pienu, nektarinas
Vakariene neaiski, arba tvarkinga bus arba pica su kokiu tai gerimu roll

Tai va, vakarienei buvo pica ir puse butelio sampes. Taip gerai, taip reikejo... aisku skrandis dar nuo vakar stovi nuo picos, bet tiek to, vaziuojam toliau smile

Pasidalinkit kokiu sveikesniu uzkanduku idejom, ir saldziu ir nesaldziu. Ka bandet, istagavot ar atradot? Pvz prie filmo kazka palesioti ar gamtoje.

Alyvuogės, įdarytos arba be nieko,tik jas naudonu,nes nuo viso kito apsiėdimas big_smile


https://swlf.lilyslim.com/bOhxp3.png
Niekas nėra taip skanu, kaip būti lieknai.* [Kate Moss]

Neprisijungęs

 

#2260 2019-08-24 08:23

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: Nauja_oda

Man tai patiko tie dumblių čipsai palesiojimui, dar mėgstu šaldytas šilauoges ar melionus, light mocarella kukuliukus, yra lidle jų, marinuotus karnišoniukus big_smile

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson