#4181 2019-08-20 08:55

lamour
Narė
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 4446

Re: Verčiam naują puslapį gyvenime. :)

lorjuod rašė:

Jei tau tai tinkama motyvacija- tai pirmyn, laikykis už jos big_smile 

Mano vyriokas žadėjo mesti rūkyti, jei numesiu svorį iki 75, bet neištesėjo pažado big_smile Tai gal tu tų suknelių reikalauk dabar - reikia save mylėti, o mylint save ir svoris lengviau krenta big_smile

Ojė. Tai kodėl neištesėjo a? Gal primink tu jam big_smile
Blemba aš noriu kai graži būsiu o ne dabar užsimaukšlinti suknelę belekokią į kurią telpu. Man taip ne... nu aš labai kategoriška sau big_smile ir jaučiu kad biškį atsipalaidavau reiks susiimti. smile


https://swlf.lilyslim.com/bOhxp3.png
Niekas nėra taip skanu, kaip būti lieknai.* [Kate Moss]

Neprisijungęs

 

#4182 2019-08-20 09:23

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Verčiam naują puslapį gyvenime. :)

Kai pažadėjo, nesitikėjo, kad tiek numesiu big_smile nes prieš tai n metų vis "mečiau" big_smile


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#4183 2019-08-20 10:13

lamour
Narė
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 4446

Re: Verčiam naują puslapį gyvenime. :)

lorjuod rašė:

Kai pažadėjo, nesitikėjo, kad tiek numesiu big_smile nes prieš tai n metų vis "mečiau" big_smile

Tai 75 nebesveri?


https://swlf.lilyslim.com/bOhxp3.png
Niekas nėra taip skanu, kaip būti lieknai.* [Kate Moss]

Neprisijungęs

 

#4184 2019-08-20 11:28

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Verčiam naują puslapį gyvenime. :)

lorjuod rašė:

Kai pažadėjo, nesitikėjo, kad tiek numesiu big_smile nes prieš tai n metų vis "mečiau" big_smile

Cia irgi vyras turi pats galvelej susideliot,kad meta rukyt del saves, tada ir pavyks. Viens kita tik kazkiek pamotyvuot galit...va as numetu kg, galiu, reiskia ir tu gali...

Neprisijungęs

 

#4185 2019-08-21 09:44

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Verčiam naują puslapį gyvenime. :)

Lamour, pabėgo nuo manęs tie 75, dabar net ne septintoj zonoj big_smile Bet jei protingai elgsiuos, svoris susireguliuos.

Vovere, nebetikiu, kad jis gali susimotyvuoti mesti rūkyti. Kitokiems naminiams reikalams labiau motyvuoju big_smile Judinu, kad mažiau sėdėtų po darbo ant sofos, namus gražintų, šiuo metu man tai labiau rūpi big_smile


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#4186 2019-08-22 22:44

lamour
Narė
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 4446

Re: Verčiam naują puslapį gyvenime. :)

lorjuod rašė:

Lamour, pabėgo nuo manęs tie 75, dabar net ne septintoj zonoj big_smile Bet jei protingai elgsiuos, svoris susireguliuos.

Vovere, nebetikiu, kad jis gali susimotyvuoti mesti rūkyti. Kitokiems naminiams reikalams labiau motyvuoju big_smile Judinu, kad mažiau sėdėtų po darbo ant sofos, namus gražintų, šiuo metu man tai labiau rūpi big_smile

Ech,kad tu žinotum kaip aš noriu į tą septyneto zoną smile
Net ir qštuoneto. Baltai pavydžiu Tau. Nepaslysj labai. Labai sunkui paskui


https://swlf.lilyslim.com/bOhxp3.png
Niekas nėra taip skanu, kaip būti lieknai.* [Kate Moss]

Neprisijungęs

 

#4187 2019-08-23 07:16

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Verčiam naują puslapį gyvenime. :)

lamour rašė:

lorjuod rašė:

Lamour, pabėgo nuo manęs tie 75, dabar net ne septintoj zonoj big_smile Bet jei protingai elgsiuos, svoris susireguliuos.

Vovere, nebetikiu, kad jis gali susimotyvuoti mesti rūkyti. Kitokiems naminiams reikalams labiau motyvuoju big_smile Judinu, kad mažiau sėdėtų po darbo ant sofos, namus gražintų, šiuo metu man tai labiau rūpi big_smile

Ech,kad tu žinotum kaip aš noriu į tą septyneto zoną smile
Net ir qštuoneto. Baltai pavydžiu Tau. Nepaslysj labai. Labai sunkui paskui

Pavyks ir tau. Tik patarčiau koncentruotis ne į tą galutinį tikslą, o į tai, ką gali padaryti šiandien, kad svoris mažėtų big_smile Ir taip kasdien big_smile


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#4188 2019-08-23 07:36

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Verčiam naują puslapį gyvenime. :)

lorjuod rašė:

lamour rašė:

lorjuod rašė:

Lamour, pabėgo nuo manęs tie 75, dabar net ne septintoj zonoj big_smile Bet jei protingai elgsiuos, svoris susireguliuos.

Vovere, nebetikiu, kad jis gali susimotyvuoti mesti rūkyti. Kitokiems naminiams reikalams labiau motyvuoju big_smile Judinu, kad mažiau sėdėtų po darbo ant sofos, namus gražintų, šiuo metu man tai labiau rūpi big_smile

Ech,kad tu žinotum kaip aš noriu į tą septyneto zoną smile
Net ir qštuoneto. Baltai pavydžiu Tau. Nepaslysj labai. Labai sunkui paskui

Pavyks ir tau. Tik patarčiau koncentruotis ne į tą galutinį tikslą, o į tai, ką gali padaryti šiandien, kad svoris mažėtų big_smile Ir taip kasdien big_smile

Labai geras patarimas, reikes ir man ji dazniau prisiminti wink

Neprisijungęs

 

#4189 2019-08-23 08:22

lamour
Narė
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 4446

Re: Verčiam naują puslapį gyvenime. :)

Koncentruojuos big_smile užvakar nugrybavau per tingėjimą. Oj kaip gailėjaus... big_smile

Gal papišysiu jau šnd meniuką.
Pusryčiai - kava su pienu ir 4kiaušinių ometas su 2v.š tarkuoto kieto sūrio, agurkas.

Omletas didelis nes mažasis valgo kartu,kartą paragavo,tai paskui badavau nes puse suvalgė big_smile dabar jau gaunas pats tas big_smile


https://swlf.lilyslim.com/bOhxp3.png
Niekas nėra taip skanu, kaip būti lieknai.* [Kate Moss]

Neprisijungęs

 

#4190 2019-08-24 08:20

lamour
Narė
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 4446

Re: Verčiam naują puslapį gyvenime. :)

Labas rytas.
Nepabaigiau meniuko vakar rašyt bet viskas buvo liuks. Neskaitanr vėlai vakare alyvuogių big_smile

Šiaip atėjau pasidžiaugt,kad beliko keli kg ir pasieksiu dviejų skaičių zoną. Man tai didelis laimėjimas. Maitinimasis tapo gyvenimo dalim,įpročiu visiems,ir vyrui ir vaikai mielai valgo naujus maistus mano. Artėja gimtadienis,tai gali būt,kad nusidėsiu,bet tikrai kartais galima. Pas mane net tos laisvos dienos nebūna,nedarau jos... smile beja nuo rugsėjo turbūt grįšiu į sportą. Labai kompleksuoju užsidėt timpas, dėl išvaizdos bet labai noriu sportuit!!!


https://swlf.lilyslim.com/bOhxp3.png
Niekas nėra taip skanu, kaip būti lieknai.* [Kate Moss]

Neprisijungęs

 

#4191 2019-08-24 08:34

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: Verčiam naują puslapį gyvenime. :)

Sveikinu, šaunuolė, sparčiai judi! big_smile tik man liūdna girdėt apie tuos visus kompleksus, kategoriškumą sau. Iš patirties savo žinau, kad su tokiu nusiteikimu ar su -20, ar su -40 kg - niekada sau įtikt nebus įmanoma. Tikrai siūlau mokytis koncentruotis į šiandien, šiandien save mylėt, o ne kurt projekcija, kaip mylėsi save lengvesnę. Ir kompleksuot irgi nėra dėl ko, nes aplinkiniams tiek ten ir terūpi.. smile pripažįstu man irgi sunku buvo prisiverst eit sportuot dėl to, kad būsiu storiausia ten, kaip atrodysiu su sportine apranga, kad puškuosiuvten ir nk nemokėsiu, bet rimtai visiem dzin, jei kiek ir atkreipia dėmesį, tai tik keliom sekundėm. O dabar netgi smagu, nes mato mano progresąsmile

Neprisijungęs

 

#4192 2019-08-24 08:38

lamour
Narė
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 4446

Re: Verčiam naują puslapį gyvenime. :)

antarktida rašė:

Sveikinu, šaunuolė, sparčiai judi! big_smile tik man liūdna girdėt apie tuos visus kompleksus, kategoriškumą sau. Iš patirties savo žinau, kad su tokiu nusiteikimu ar su -20, ar su -40 kg - niekada sau įtikt nebus įmanoma. Tikrai siūlau mokytis koncentruotis į šiandien, šiandien save mylėt, o ne kurt projekcija, kaip mylėsi save lengvesnę. Ir kompleksuot irgi nėra dėl ko, nes aplinkiniams tiek ten ir terūpi.. smile pripažįstu man irgi sunku buvo prisiverst eit sportuot dėl to, kad būsiu storiausia ten, kaip atrodysiu su sportine apranga, kad puškuosiuvten ir nk nemokėsiu, bet rimtai visiem dzin, jei kiek ir atkreipia dėmesį, tai tik keliom sekundėm. O dabar netgi smagu, nes mato mano progresąsmile

Ačiū. smile Aš jau viena akrt buvau numetus iki 70. Pripažinsiu tai buvo geriausias laikas mano gyvenime,kada jaučiaus labai savim pasitikinti,graži ir drąsi. Kuo svoris labiau kilo tuo labiau traukiaus į savo kamuoliuką ir stwngiuosi kad manęs niekas nepastebėtų big_smile durnas mąstymas,nu bet kūda aš jaučiau laimę,aišku,apsileidau pati,po vaikų. Bet visad maniau kad vaikai bus didžiausias įšūkis kovije su svoriu tiek nėštumo metu tiek po jo. Leidau sau valgyt kiek noriu,ką noriu. Ir matau iki ko tai mane atvedė. Taip kad man savęs graužimas padeda,tada labiau siekiu to. Jei tik imu guost save kad tai nieko tokio iškart apsileidžiu. 10mėn beveik vis save guodžiau,kada dar prisidėjo 10kg. Vadinas man reik laikyt save tvirtai smile bet labai gerai sakai,pažiūri kartą ir praeina. Sporte esam tam kad būtume gražesni ir sveikesni. Visi turi tą tikslą.


https://swlf.lilyslim.com/bOhxp3.png
Niekas nėra taip skanu, kaip būti lieknai.* [Kate Moss]

Neprisijungęs

 

#4193 2019-08-24 08:50

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: Verčiam naują puslapį gyvenime. :)

Na gal tada skirias mūsų mąstymas labai. Nes kai buvau pati kūdžiausia savo gyvenime, jaučiaus kaip pati storiausia, dar labiau savęs nekęst pradėjau. Buvau kaip apsėsta maisto, išvaizdos, savęs plakimo už kiekvieną kąsnį ir netobulumą. O dabar kažkaip ramiai save priimu. Kartais pazirziu, ko tas svoris nekrenta, ir sveriuos per dažnai... bet jokios saviplakos, apsišopinau per paskutines porą savaičių nemažai, atsikračiau minties, kad nusipirksiu kažką kai sukūsiu arba įpročio pirkt kiek mažokus rūbus ale ateičiai, jaučiuos sau visai graži big_smile žodžiu jaučiuos visko verta ir su dabartiniu svoriu. Bet turiu pasakyt, kad ta stiprybė man tikrai ateina iš sporto. Nes pastebėjau, kad pasitikėjimo ir meilės sau įgavau pasijutusi stipresnė, sveikesnė ir matydama progresą būtent sporte smile

Neprisijungęs

 

#4194 2019-08-24 09:36

lamour
Narė
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 4446

Re: Verčiam naują puslapį gyvenime. :)

antarktida rašė:

Na gal tada skirias mūsų mąstymas labai. Nes kai buvau pati kūdžiausia savo gyvenime, jaučiaus kaip pati storiausia, dar labiau savęs nekęst pradėjau. Buvau kaip apsėsta maisto, išvaizdos, savęs plakimo už kiekvieną kąsnį ir netobulumą. O dabar kažkaip ramiai save priimu. Kartais pazirziu, ko tas svoris nekrenta, ir sveriuos per dažnai... bet jokios saviplakos, apsišopinau per paskutines porą savaičių nemažai, atsikračiau minties, kad nusipirksiu kažką kai sukūsiu arba įpročio pirkt kiek mažokus rūbus ale ateičiai, jaučiuos sau visai graži big_smile žodžiu jaučiuos visko verta ir su dabartiniu svoriu. Bet turiu pasakyt, kad ta stiprybė man tikrai ateina iš sporto. Nes pastebėjau, kad pasitikėjimo ir meilės sau įgavau pasijutusi stipresnė, sveikesnė ir matydama progresą būtent sporte smile

Tikrai skiriasi žinok,nes būdama kūda ir leidau sau daug, ir ruo metu dėmesio gaudavau,ir puoštis norėdavau,ir šmutkėm negailėdavau. O dabar vis gailiu pirkti nes nenoriu 46d rūbų noriu 42. big_smile bet žinau kad labai padėjo sportas tik jau senai jame bebuvau. Skaityk du metai be. Tai bandysiu sugrįžti ir labiau tikėt savim. Žinau kad kai darai dėl savęs 100proc jauti viduj laimę.


https://swlf.lilyslim.com/bOhxp3.png
Niekas nėra taip skanu, kaip būti lieknai.* [Kate Moss]

Neprisijungęs

 

#4195 2019-09-30 17:49

Boone
Narys
Registravosi: 2012-03-22
Žinutės: 2388

Re: Verčiam naują puslapį gyvenime. :)

Hey, lamour! Kur dingai? roll

Neprisijungęs

 

#4196 2019-12-02 09:32

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Verčiam naują puslapį gyvenime. :)

up


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson