#1401 2019-08-07 10:32

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: Tik pirmyn!

lamour rašė:

antarktida rašė:

Kugelis visiškai sveikuoliškas, per pusę cukinija su bulvėm, tad labai labai sotūs pietūs apie 500 kcal gavos big_smile

O kas silpnoka? smile

Kažkaip pasirodė sportuojant mažai baltymų. Ypač vakare. Tik tiek smile

Sutinku tikrai, bet bandau valgyt tai, ko norisi, o ne tai, ką reikia. Bandau nesijaust kankine big_smile

Neprisijungęs

 

#1402 2019-08-07 22:45

lamour
Narė
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 4446

Re: Tik pirmyn!

antarktida rašė:

lamour rašė:

antarktida rašė:

Kugelis visiškai sveikuoliškas, per pusę cukinija su bulvėm, tad labai labai sotūs pietūs apie 500 kcal gavos big_smile

O kas silpnoka? smile

Kažkaip pasirodė sportuojant mažai baltymų. Ypač vakare. Tik tiek smile

Sutinku tikrai, bet bandau valgyt tai, ko norisi, o ne tai, ką reikia. Bandau nesijaust kankine big_smile

Supratau smile
Jei viduj to nejauti vadinas viskas ok smile


https://swlf.lilyslim.com/bOhxp3.png
Niekas nėra taip skanu, kaip būti lieknai.* [Kate Moss]

Neprisijungęs

 

#1403 2019-08-08 08:15

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: Tik pirmyn!

Nejaučiu kažko negero:)

Neprisijungęs

 

#1404 2019-08-08 11:05

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Tik pirmyn!

antarktida rašė:

Labas rytas!

Šiandien ilsėsiuos nuo sporto, nes skauda net tokius raumenis, kokių nežinojau turinti big_smile

Tik nesugalvoju, ką čia valgyt. Plius vakare su draugem į miestą trauksiu, tai vakarieniausiu ne namie. Bandysiu kažkaip taip:

Pusryčiai: avižinė košė, pieno stiklinė, gabalaitis arbūzo.
Pietums bandysiu kept tris kiaušus, valgysiu su duona, šviežiom daržovėm.
Užkandžiams: humusas su morkytėm
Vakarienei rinksiuos salotas, sriuba, ar kažką sveikiau atrodančio big_smile

Ir ką skanaus pasirinkai vakarienei? big_smile


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#1405 2019-08-08 13:44

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: Tik pirmyn!

Nu su desertu vakarienė. Salotos su višta, su šaukšteliu padažo. Prašiau, kad atskirai patiektų padažą, tai pakontroliavau kiekį. Užtat pyrago gabaliuką suvalgiau. Į kcal daugiau mažiau tilpau ir su pyragu big_smile šiandien vėl vakarienė su kita drauge, tai jau be deserto bandysiu big_smile

Pusryčiai: avižų košė, pieno stiklinė
Užkandis: bananas su cinamonu, riešutų sviestu
Valanda kardio, tempimo pratimai
Pietūs: makaronai su daržovių-faršo padažu, pomidoras
Užkandis: šilauogės su graikišku jogurtu
Vakarienei rinksiuos kažkokias salotas.

Neprisijungęs

 

#1406 2019-08-08 16:24

lamour
Narė
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 4446

Re: Tik pirmyn!

antarktida rašė:

Nu su desertu vakarienė. Salotos su višta, su šaukšteliu padažo. Prašiau, kad atskirai patiektų padažą, tai pakontroliavau kiekį. Užtat pyrago gabaliuką suvalgiau. Į kcal daugiau mažiau tilpau ir su pyragu big_smile šiandien vėl vakarienė su kita drauge, tai jau be deserto bandysiu big_smile

Pusryčiai: avižų košė, pieno stiklinė
Užkandis: bananas su cinamonu, riešutų sviestu
Valanda kardio, tempimo pratimai
Pietūs: makaronai su daržovių-faršo padažu, pomidoras
Užkandis: šilauogės su graikišku jogurtu
Vakarienei rinksiuos kažkokias salotas.

Ką darai su bananu,cinamonu ir riešutu sviestu?


https://swlf.lilyslim.com/bOhxp3.png
Niekas nėra taip skanu, kaip būti lieknai.* [Kate Moss]

Neprisijungęs

 

#1407 2019-08-08 16:36

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: Tik pirmyn!

Ant banano dedu riešutu sviesto ir pabarstau cinamono, skaniausias desertas man big_smile

Neprisijungęs

 

#1408 2019-08-08 18:21

lamour
Narė
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 4446

Re: Tik pirmyn!

antarktida rašė:

Ant banano dedu riešutu sviesto ir pabarstau cinamono, skaniausias desertas man big_smile

Aš visad su trapučiu valgydavau. Traputis,sviestas ir bananas. big_smile


https://swlf.lilyslim.com/bOhxp3.png
Niekas nėra taip skanu, kaip būti lieknai.* [Kate Moss]

Neprisijungęs

 

#1409 2019-08-08 18:33

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: Tik pirmyn!

lamour rašė:

antarktida rašė:

Ant banano dedu riešutu sviesto ir pabarstau cinamono, skaniausias desertas man big_smile

Aš visad su trapučiu valgydavau. Traputis,sviestas ir bananas. big_smile

Irgi skanu big_smile

Neprisijungęs

 

#1410 2019-08-08 23:06

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: Tik pirmyn!

Šiandieną pabaigiau cezario salotomis su višta, padažo tik šaukštelį dėjau:)

Neprisijungęs

 

#1411 2019-08-09 09:25

lamour
Narė
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 4446

Re: Tik pirmyn!

antarktida rašė:

Šiandieną pabaigiau cezario salotomis su višta, padažo tik šaukštelį dėjau:)

Mmm skanu wink svarbu,kad susivaldai smile


https://swlf.lilyslim.com/bOhxp3.png
Niekas nėra taip skanu, kaip būti lieknai.* [Kate Moss]

Neprisijungęs

 

#1412 2019-08-09 13:16

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: Tik pirmyn!

Bandau, bet ir nemėgstų as tų padažųbig_smile

Šiandien nuo ryto poliklinika, kraujo nuleido, reikėjo būt nevalgius. Supratau, kad tris metus nebuvau pas daktarus, tai nusprendžiau prasivaryt technikinę big_smile

Tai pusryčiai vėlyvi ir kelyje - bananas, 45 g riešutų sviesto, cinamonas, keletas braškių.
Pietūs: 3 daržovių-kiaulienos kotletai, mar. Burokėliai, agurkai
Užkandis: šilauogės su graikišku jogurtu
Sportas
Vakarienei 3 kepti kiaušai, duonos riekė, agurkai

Jei būsiu alkana, išgersiu proteino kokteilį big_smile

Neprisijungęs

 

#1413 2019-08-09 17:17

lamour
Narė
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 4446

Re: Tik pirmyn!

antarktida rašė:

Bandau, bet ir nemėgstų as tų padažųbig_smile

Šiandien nuo ryto poliklinika, kraujo nuleido, reikėjo būt nevalgius. Supratau, kad tris metus nebuvau pas daktarus, tai nusprendžiau prasivaryt technikinę big_smile

Tai pusryčiai vėlyvi ir kelyje - bananas, 45 g riešutų sviesto, cinamonas, keletas braškių.
Pietūs: 3 daržovių-kiaulienos kotletai, mar. Burokėliai, agurkai
Užkandis: šilauogės su graikišku jogurtu
Sportas
Vakarienei 3 kepti kiaušai, duonos riekė, agurkai

Jei būsiu alkana, išgersiu proteino kokteilį big_smile

Neskaitant pusryčių labai gražiai ganėtinai tu čia smile
Dėl ko pas daktarus ėjai? Nuovargis ar dėl smalsumo?
Aš pamenu kai numečiau 35kg tai pajuodo paakiai ir ėmė slinkti plaukai. Teko eit vitaninų prašyt. Tai dabar norėčiau nekartot klaidos...


https://swlf.lilyslim.com/bOhxp3.png
Niekas nėra taip skanu, kaip būti lieknai.* [Kate Moss]

Neprisijungęs

 

#1414 2019-08-09 18:59

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: Tik pirmyn!

O man ir pusryčiai pats tas. Kai įtemptesnis grafikas tampa, aš kasdien taip pusryčiauju, nes nevengiu aš gerųjų riebalų. big_smile

O ėjau iš smalsumo, šiaip reikia pasitikrint kas kurį laiką, tik aš retai tą darau. Sveikata mano puiki, sportas visai nebloga imunitetą man suteikė big_smile

Neprisijungęs

 

#1415 2019-08-09 22:31

lamour
Narė
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 4446

Re: Tik pirmyn!

antarktida rašė:

O man ir pusryčiai pats tas. Kai įtemptesnis grafikas tampa, aš kasdien taip pusryčiauju, nes nevengiu aš gerųjų riebalų. big_smile

O ėjau iš smalsumo, šiaip reikia pasitikrint kas kurį laiką, tik aš retai tą darau. Sveikata mano puiki, sportas visai nebloga imunitetą man suteikė big_smile

Prie gerūjų kas dar prisiskaito? Man pamenu pusryčiai būdavo tie trapučiai su riešutų sviestu kr bananu kažkas tobulo. Gyvenime nebuvau atradus tokio skonio. Db ant grūdėtos irnpomidoro persimečiau big_smile


https://swlf.lilyslim.com/bOhxp3.png
Niekas nėra taip skanu, kaip būti lieknai.* [Kate Moss]

Neprisijungęs

 

#1416 2019-08-09 22:44

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: Tik pirmyn!

lamour rašė:

antarktida rašė:

O man ir pusryčiai pats tas. Kai įtemptesnis grafikas tampa, aš kasdien taip pusryčiauju, nes nevengiu aš gerųjų riebalų. big_smile

O ėjau iš smalsumo, šiaip reikia pasitikrint kas kurį laiką, tik aš retai tą darau. Sveikata mano puiki, sportas visai nebloga imunitetą man suteikė big_smile

Prie gerūjų kas dar prisiskaito? Man pamenu pusryčiai būdavo tie trapučiai su riešutų sviestu kr bananu kažkas tobulo. Gyvenime nebuvau atradus tokio skonio. Db ant grūdėtos irnpomidoro persimečiau big_smile

Prie gerųjų skiriamas dar avokadas, visi riešutai, riebi žuvis berods big_smile aš tai seniau visai nemėgau riešutų sviesto, kaip tik pradėjau ragaut ir pratintis žinodama, kad tai naudingas produktas. O dabar tik duok big_smile bet irgi tokiais etapais, kartais nėr poreikio, kartais baisulinis. Tai matyt kažko trūksta organizmui, kai pasinori taip stipriai big_smile ant trapučio man irgi skanu, draugė su juoda duona valgo, tai man neeee, bet su šviesia irgi labai skanu. big_smile

Neprisijungęs

 

#1417 2019-08-10 12:07

lamour
Narė
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 4446

Re: Tik pirmyn!

antarktida rašė:

lamour rašė:

antarktida rašė:

O man ir pusryčiai pats tas. Kai įtemptesnis grafikas tampa, aš kasdien taip pusryčiauju, nes nevengiu aš gerųjų riebalų. big_smile

O ėjau iš smalsumo, šiaip reikia pasitikrint kas kurį laiką, tik aš retai tą darau. Sveikata mano puiki, sportas visai nebloga imunitetą man suteikė big_smile

Prie gerūjų kas dar prisiskaito? Man pamenu pusryčiai būdavo tie trapučiai su riešutų sviestu kr bananu kažkas tobulo. Gyvenime nebuvau atradus tokio skonio. Db ant grūdėtos irnpomidoro persimečiau big_smile

Prie gerųjų skiriamas dar avokadas, visi riešutai, riebi žuvis berods big_smile aš tai seniau visai nemėgau riešutų sviesto, kaip tik pradėjau ragaut ir pratintis žinodama, kad tai naudingas produktas. O dabar tik duok big_smile bet irgi tokiais etapais, kartais nėr poreikio, kartais baisulinis. Tai matyt kažko trūksta organizmui, kai pasinori taip stipriai big_smile ant trapučio man irgi skanu, draugė su juoda duona valgo, tai man neeee, bet su šviesia irgi labai skanu. big_smile

Fuj su duona nuskambėjo big_smile kažkaip nepasirodė skanu. Avokadus aš va mėgstu ir,ypač su kiaušiniu salotytės,tik kad dabar Maximoj pirkau su jais gali akmenis skaldyt big_smile nenoksta namie visai big_smile


https://swlf.lilyslim.com/bOhxp3.png
Niekas nėra taip skanu, kaip būti lieknai.* [Kate Moss]

Neprisijungęs

 

#1418 2019-08-11 13:17

Lauryterudnosyte
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2015-04-07
Žinutės: 5880

Re: Tik pirmyn!

kokius tyrimus dareisi? tik krauja?;]


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris1-slank.gif_bf_71_cu_59_ta_55_t_v_text_Jau.gif

Neprisijungęs

 

#1419 2019-08-13 08:17

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Tik pirmyn!

antarktida rašė:

Prie gerųjų skiriamas dar avokadas, visi riešutai, riebi žuvis berods big_smile aš tai seniau visai nemėgau riešutų sviesto, kaip tik pradėjau ragaut ir pratintis žinodama, kad tai naudingas produktas. O dabar tik duok big_smile bet irgi tokiais etapais, kartais nėr poreikio, kartais baisulinis. Tai matyt kažko trūksta organizmui, kai pasinori taip stipriai big_smile ant trapučio man irgi skanu, draugė su juoda duona valgo, tai man neeee, bet su šviesia irgi labai skanu. big_smile

Same story su riesutu sviestu smile

Neprisijungęs

 

#1420 2019-08-14 08:45

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: Tik pirmyn!

Labukas! Bendri kraujo, skydliaukės, cukraus lygio, įvairių mikroelementų papildomai, geležies. Viskas tobula. Net geležis į ribas įšoko, nebe ant mažakraujystės slenkščio big_smile

Biški buvau pradingus, dvi dienas švenčiau dvi progas, po to turėjau svečių tai nebuvo kada rašyt. Šiaip gavos nebloga šudelekų užkrova sekmadienį-pirmadienį. Vakar jau įšokau į režimą, šiandien tęsiu. Iš sporto režimo nebuvau išsimušus big_smile

Pusryčiai: avižos, pieno stiklinė
Pietūs: varškės apkepo gabalas
Vakarienei kepti kiaušai su duonos rieke, burokėliais, šviežiom daržovėm
Užkandžiui proteino kokteilis.
Ar sportuosiu dar nežinau, kaip ir pailsėt būt gerai big_smile

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson