#3221 2019-07-08 23:48

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

lorjuod rašė:

Tokie tavo turistiniai savaitgaliai kaip mini atostogos gaunasi big_smile Kaip oras šį kartą, ar tiko turistauti?

Oras buvo puikus pasirinktam savaitgalio tipui. Sestadieni kopem i auksta , statu , akmenuota kalna, tai oras buvo siltas, per ne per karstas, debesuotas, ypac kalno virsuneje. Trasa buvo issukio verta.

Vakaras buvo siltas, tinkamas mesytei kept ant lauziuko, naktis rami,kalno papedeje palapineje...O Sekmadienis buvo sauletas, keliavom pajuriu, klifais. Labai aktyvus, bet smagus savatigalis. Mes megejai taip leist savaitgalius.
Ateinanti savaitgali vel kur nors mausit, priklausomai nuo oro

Neprisijungęs

 

#3222 2019-07-09 08:40

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: Balansuojam

Labai graži gamta pas jus! Norėčiau ir aš taip pahikint, bet kad toli vykt iki tokio kalno big_smile

Neprisijungęs

 

#3223 2019-07-09 10:29

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Balansuojam

Mačiau nuotraukas, labai gražūs vaizdai cool ir tu fotkėse tokia kūdutė kūdutė big_smile kaip pacankė big_smile


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3224 2019-07-09 23:53

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Aciu aciu smilewink

Man irgi labai patinka gamta, kalnai, klifai, uolos ,papludymiai...labai grazi salis Airija, jei klimatas butu kiek karstesnis vasaromis nereiktu jokiu Ispaniju ir pan...Ateinantis savaitgalis nusimato siltas ir sauletas, tai vel tikrai kazkur mausim:)

Neprisijungęs

 

#3225 2019-07-29 09:05

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Balansuojam

Kaip laikaisi?


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3226 2019-07-29 22:12

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

lorjuod rašė:

Kaip laikaisi?

Labukas, aciukas laikausi puikiai...Vasara , orai visai neblogi, tai kiek laisvo laiko uzgaudau vis ,kur nors lekiu...
Savaitgaliai jei tik silta, lekiam su palapine i gamta, siemet jau 3 savaitgalius buvom isleke...kaip tik si buvom prie juros, pajuriu per kalnus faina dviraciu trasa, tai kojeles numyne 42 km taip smagiai:D

O darbo dienom tai daugiau maziau kasdiene rutina, darbas,namai, kiemas ,sportas...nes kai karsta reikia geles laistyt kas vakara.
Jau  6 savaites kaip lankau pilates treniruotes, pradejau nuo kartelio per savaite pradinuku lygiu, dabar varau 3 kart i savaite advance lygiu. Jau dabar galiu pasakyt nauda superine. Jau lyg ir buvau atsikracius nugaros skausmu einanciu i kojas, bet vis dar uzeidavo ilgiau pasedejus ir pan...o dabar super...Tai aktyvumas praktiskai visas dienas...pilate 3 kart, i tarpus sporto klubas arba pasibegiojimas lauke, bei aktyvus savaitgaliai,o savijauta liuks. Reikejo tik atras gera kluba,kad  pajausti nauda.
I maisto tema, tai darbo dienom savam stiliuke, saviatgaliais siek tiek palaidziau...vis ant lauzo mesyte kepam, kazka pasmaguriaujam , vyno taure isipaiso...Svoris stabilus kaip ir buvo anksciau,kaip pirmam puslapyje.

Neprisijungęs

 

#3227 2019-07-30 07:29

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Balansuojam

Džiugu, kad prisijaukinai pilates cool  Atostogos dar nusimato?


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3228 2019-07-30 08:25

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: Balansuojam

Oho kaip aktyviai gyveni, labai džiugu dėl pilateso, įkvepi! big_smile

Neprisijungęs

 

#3229 2019-07-30 09:29

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Balansuojam

Nepamenu kada su palapine kur nors buvau.. matyt islepimas jau belekoks big_smile

Neprisijungęs

 

#3230 2019-07-30 11:38

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Lorjuod, aciukas...tikrai rekomenduoju pilates...tik reikia gero treneriuko....Atostogu dar labai daug nusimato,net nezinau ar isnaudosiu visas siemet...rugsejo men skrisim 10 dienu sauletu atostogu, spalio men i Lt i vestuves, bei dar lt pasisveciuosiu savaitele...kas be ko Kaledu atostogos, ir dar reiks kazka sumastyt...dabar laukia ilgasis savaitgalis tai vel kur leksim...

Antarktida, tikrai veikia...ne pati negalejau patiket, kad taip gali but...galvojau pilates tik tinginiams,o pasirodo buna ir veiksmingos:lol:lol

Oda, iki praejusios vasaros ir as galvojau,kad tik viesbuciai ir pan,nes esu pakankamai islepus. O bet taciau....pernai isbandem ir visai patiko...tik reikia visus tinkamus rakandus turet...T.y gera palapine, gera ciuzini, saldytuva, patogias kedes ir t.t.....kai visa tai turi, vaziuoji i normalius kempingus , viskas jega....nezinau kaip Lt...bet pas mus labai geri kempingynai...saugomos, tvarkingos teritorijos, karstas vanduo dusuose, kam reikia skalbenkes, virtuves , vaikams spec zaidimu aiskteles ir t.t....Pasaka ryte pabudus, islendi is palapines, uzsikaiti kavos...

Neprisijungęs

 

#3231 2019-07-31 15:09

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Balansuojam

Tokiam kempingui ir aš pasirašyčiau big_smile  O pilates man jau nebetinka, tikslaiu man daug kas nebetinka, lieka tik vaikščiojimai ir šiokios tokios mankštos smile


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3232 2019-08-01 13:16

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

lorjuod rašė:

Tokiam kempingui ir aš pasirašyčiau big_smile  O pilates man jau nebetinka, tikslaiu man daug kas nebetinka, lieka tik vaikščiojimai ir šiokios tokios mankštos smile

Pas mus daugiau maziau visi kempingai tokio lygio, gal vos pora vietu kur tik koks lauko tulikas ,daugiau visi turi normalius tulikus, dusus, virtuves,parduotuveles ir pan....Vietiniai labai megsta taip keliaut, tai daug kur reikia is anksto vietas uzsisakyt,nes kaip ir viesbutis,gali nebut vietos.
Vakar jau su vyru plana susidarem siam ilgam savaitgaliui...jau vel leksim:)tik si kart viesbutuke miegosim, nes rodo kad gali but siek tiek lietaus

Neprisijungęs

 

#3233 2019-08-02 07:20

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Balansuojam

Nu labai šauniai leidžiat savaitgalius cool


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3234 2019-08-02 11:42

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

lorjuod rašė:

Nu labai šauniai leidžiat savaitgalius cool

Aciu stengiames...gyvenimas juk tik vienas, reikia juo megautis

Neprisijungęs

 

#3235 2019-08-03 13:02

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: Balansuojam

Atsiranda ir LT jau tokių padorių kempingų, neseniai irgi buvom tokiam, kur viskas yra ko reikia, bet aš irgi išlepus darau. Iš ryto palapinėj nubudau, lauke lyja, taip susinervinau big_smile

Neprisijungęs

 

#3236 2019-08-06 11:41

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

antarktida rašė:

Atsiranda ir LT jau tokių padorių kempingų, neseniai irgi buvom tokiam, kur viskas yra ko reikia, bet aš irgi išlepus darau. Iš ryto palapinėj nubudau, lauke lyja, taip susinervinau big_smile

I visai laukine gamta jauciu ir as nevaziuociau,man reikia nors  minimaliu salygu kaip tulikas, vanduo.......
Lietutis lauke tikrai ne kas...mums rimto lietaus dar neteko gaut su palapinem...Manau didziausia tuomet problema tai slapia palatine, kaip ja poto namo pargabent,dziovint , daug vargo...Mums teko tik lengvo pakrapnojimo...tai visai faina sedet ir gert kavute ir stebet gamta....Musu palatke didele, turi dideli preiskambari-kambari, tai ten kaip nedidele veranda..
Si savaitgali zinojom ,kad bus lietaus, tai jau palapiniu ir neplanavom, nakciai emem viesbuti.Kalne gavom lietaus , buvom slapi iki paskutinio siulo, prie masinos persirenginejom, rubus net grest reikejo,bet vistiek smagu. Persirengem ir toliau keliavom,o i vakara saule islindo tai visai smagu buvo.

Neprisijungęs

 

#3237 2019-08-06 15:51

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: Balansuojam

Jooo, tas džiovinimas, visus namus apkarsčiau palapinėm, čiužiniais ir miegmaišiais. O kai namai 50 kvadratų, tai nėr faina big_smile

O kai galima greit sušilt, išdžiūt, tai stiprus lietus net nuotykis kažkoks smile

Neprisijungęs

 

#3238 2019-08-13 08:30

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Balansuojam

Vovere rašė:

antarktida rašė:

Atsiranda ir LT jau tokių padorių kempingų, neseniai irgi buvom tokiam, kur viskas yra ko reikia, bet aš irgi išlepus darau. Iš ryto palapinėj nubudau, lauke lyja, taip susinervinau big_smile

I visai laukine gamta jauciu ir as nevaziuociau,man reikia nors  minimaliu salygu kaip tulikas, vanduo.......
Lietutis lauke tikrai ne kas...mums rimto lietaus dar neteko gaut su palapinem...Manau didziausia tuomet problema tai slapia palatine, kaip ja poto namo pargabent,dziovint , daug vargo...Mums teko tik lengvo pakrapnojimo...tai visai faina sedet ir gert kavute ir stebet gamta....Musu palatke didele, turi dideli preiskambari-kambari, tai ten kaip nedidele veranda..
Si savaitgali zinojom ,kad bus lietaus, tai jau palapiniu ir neplanavom, nakciai emem viesbuti.Kalne gavom lietaus , buvom slapi iki paskutinio siulo, prie masinos persirenginejom, rubus net grest reikejo,bet vistiek smagu. Persirengem ir toliau keliavom,o i vakara saule islindo tai visai smagu buvo.

Kazkaip visai gerai susiskaite tas nuotykis wink

Neprisijungęs

 

#3239 2019-08-19 18:51

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Balansuojam

Kas naujesnio?


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3240 2019-08-20 10:53

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

lorjuod rašė:

Kas naujesnio?

Labukas, aciu ,kad uzklausei, kaip ir nieko naujo...skaiciuoju dienas iki atostogu...Ieskausi sukneliu vestuvems...

Darbo dienom sukuosi gan graziai,savaitgaliais palaidziau...paivairinimui imesiu meniuka, nors vakariene dar nezinoma

Pusryciai avizine kose su graikisku jogurtu on top, kavyte su pienu
Uzkandukas bananas, plokscias persikas ,kavyte su pienu
Pietus kalakutienos file su salotom ir ruginiai trapukais

Vakare dar nezinau..bet gali but tradiciskai varske...dar virsiu trinta brokoliu sriuba, dukros uzsakimas...tai gal jos valgysiu...

Ir zinoma sportas...varysiu i Pilates advance treniruote

Saldesiu kaip ir neitraukiau..bet visko gali but,kad koks 1 saldainis isoks...daugiau tikrai ne, norisi saika ,balansa islaikyt

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson