#1 2019-06-14 15:49

Skarp
Narys
Registravosi: 2018-04-26
Žinutės: 64

06 15

Tikslas: 63 kg.
2019.09.17 svoris: apie 70 kg.
2019.11.14 svoris:  66 kg. (pataisiau tiksla is 65 iki 63 smile )
2019.11.29 svoris: 65,4 kg.

Priemonės:
protarpinis badavimas (16 val.);
apie 1400-1600 kalorijų per dieną; 
sportas penkias dienas per savaitę (daugiau dėl savijautos).

Paskutinis taisė Skarp (2019-11-29 12:31)

Neprisijungęs

 

#2 2019-06-14 19:01

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: 06 15

Sveika sugrįžusi smile Kas pasikeitė tavo gyvenime per daugiau nei pusę metų? Ar fiksuosi svorį?


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3 2019-06-16 12:45

Skarp
Narys
Registravosi: 2018-04-26
Žinutės: 64

Re: 06 15

lorjuod rašė:

Sveika sugrįžusi smile Kas pasikeitė tavo gyvenime per daugiau nei pusę metų? Ar fiksuosi svorį?

Labas smile Svorio kol kas nefiksuosiu smile Tiesiog norėčiau nepersivalgyti smile

Planas yra laikyti protarpinio badavimo, kurį Unikauskas dabar labai propaguoja. Man oda nuo to žymiai sveikiau atrodo. Be to, padeda žinojimas, kad vakare galėsiu sočiai pavalgyti. Tik ryte tempti iki 12 val. sunku. Valgyti nenoriu, bet labai sunku keltis (pelėda), bruktis iki darbo, visokie sunkūs prisiminimai lenda į galvą, norisi kažko malonaus. Kartais pietus pusryčiams suvalgau iš susierzinimo, kad ir kaip juokingai skambėtų.

O per tuos pusę metų-metus tai numesdavau kelis kg., tai vėl priaugdavau, kol išmečiau svarstykles big_smile Beje, šitoj svetainėj mėtė lenteles, kad ji nesaugi smile

Neprisijungęs

 

#4 2019-06-17 12:02

Pandike
Narys
Registravosi: 2015-09-29
Žinutės: 1042

Re: 06 15

Mano sesuo su vyru laikos to protarpinio badavimo, tai sese vos kelis kg virdaus turejo, vyras jos stambesnis, tai per menesi gerokai aptirpo abudu smile galvoju ir sau pasimegint smile

Neprisijungęs

 

#5 2019-06-24 16:13

Skarp
Narys
Registravosi: 2018-04-26
Žinutės: 64

Re: 06 15

Pandike rašė:

Mano sesuo su vyru laikos to protarpinio badavimo, tai sese vos kelis kg virdaus turejo, vyras jos stambesnis, tai per menesi gerokai aptirpo abudu smile galvoju ir sau pasimegint smile

Dar mąstau apie Protasovo dietą: https://www.metusvori.lt/b/kimo-protasovo-dieta/
Manau, visai nieko pereinamajam etapui, pratinantis mažiau ėsti smile

Neprisijungęs

 

#6 2019-06-25 08:42

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: 06 15

Aš esu laikiusis Protasovo, tuomet man labai labai patiko. Buvo pamąstymų ir dabar prie jo sugrįžt, bet per sunku man būtų taip apsiribot trešnių or arbūzų sezonu. big_smile

Neprisijungęs

 

#7 2019-06-25 22:28

Skarp
Narys
Registravosi: 2018-04-26
Žinutės: 64

Re: 06 15

antarktida rašė:

Aš esu laikiusis Protasovo, tuomet man labai labai patiko. Buvo pamąstymų ir dabar prie jo sugrįžt, bet per sunku man būtų taip apsiribot trešnių or arbūzų sezonu. big_smile

Aš dėl uogų ir vaisių rami, tik šiandien gavau braškių kilą netikėtai dovanų big_smile Tad suvalgiau kelias. Kitas stengiuos išdalint. Tokia tat Protasovo dietos pradžia smile

Protasovo dieta: daržovės, varškė, kiaušinis, obuolys, BRAŠKĖS;
Judėjimas: 77 min ėjimo (šiaip tel. visur neimu, daugiau minučių realiai), keli pratimai klubams (reikėtų rimčiau);
Kiti dalykai: masažas probleminėms vietoms + , veido odos priežiūra - manykim.

Neprisijungęs

 

#8 2019-06-25 22:34

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: 06 15

Sėkmės besilaikant! Po 2 savaičių mažiau pradeda jaustis, kad čia kažkokia specifinė dieta big_smile

Neprisijungęs

 

#9 2019-06-26 23:07

Skarp
Narys
Registravosi: 2018-04-26
Žinutės: 64

Re: 06 15

Žodžiu, šiandien po vieno pokalbio susinervinau. Atrodė, kad visa ateitis Š. Ta proga ištuštinau pakelį traškučių ir skardinę sidro. Ir dar porą sūrelių suėdžiau.

Protasovo dieta: neutralsad;
Judėjimas: 120 min ėjimo, keli pratimai klubams (dar nerimtai);
Kiti dalykai: masažas probleminėms vietoms + , veido odos priežiūra - manykim, kad +.

Neprisijungęs

 

#10 2019-06-27 08:43

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: 06 15

Nevalgyk nervų, geriau išeik pasivaikščiot ar paskaityk, nukreipsi mintis smile

Neprisijungęs

 

#11 2019-06-27 16:45

Skarp
Narys
Registravosi: 2018-04-26
Žinutės: 64

Re: 06 15

antarktida rašė:

Nevalgyk nervų, geriau išeik pasivaikščiot ar paskaityk, nukreipsi mintis smile

Protu suprantu, bet padaryt žiauriai sunku. Šiandien apturėjau svarbų pokalbį dėl darbo. Labai stengiausi dėl to, tikrai žiauriai daug savęs suinvestavau.  Protu suprantu, kad konkurencija didelė, šansai maži, bet širdis paleist to dalyko nenori. Apskritai, daug dalykų nuplaukė per pastaruosius metus, su finansinėm pasekmėm. Atrodo - nu, jau jau, gal ir man kažkas išeis, bet atsistoju į tą patį Š. Šiandien į centrą važiavau vienu autu su klasioke, už kurią mokiausi stipriai geriau (na, nes stipriai daugiau); buvau iš tų vaikų, kuriems auksinė ateitis pranašaujama. Bet nūnai ji, o ne aš turi prestižinį darbą, nes ankstyvoj jaunystėj galėjo tik savo interesų žiūrėt, o man jau reikėdavo apie tėvų problemas pagalvot.
Suprantu, kad gyvenimas neteisingas ir sausainiai reikalų nepagerins, nebent cukrinį diabetą įvarys. BET. Sėdžiu ir ėdu. Sorry, jei čia kartais pavarysiu tokių monologų, bet labai daug viduj susikaupė. Dabar turiu kelis palaikančius žmones, bet anksčiau iš aplinkinių, jei pasiskųsdavau, sulaukdavau žvengimo Jau kam kam, o tau tai jau viskas visada gerai... Oi, aš tavo vietoj tai pagyvenčiau...

Neprisijungęs

 

#12 2019-06-27 22:07

Skarp
Narys
Registravosi: 2018-04-26
Žinutės: 64

Re: 06 15

Pataisiau planus - nurodžiau žingsnių kiekį (valandą galima ir prašliaužiot) ir kalorijas, nes depresuodama Protasovo turbūt neišsilaikysiu. Nors bandysiu valgyti kuo panašiau.

06 27

Dieta: neutralsad
Judėjimas: virš 200 min ėjimo (apie 21 000 žingsnių cool), pratimai subinei +;
Kiti dalykai: masažas +, veidas neutral

Paskutinis taisė Skarp (2019-06-27 22:15)

Neprisijungęs

 

#13 2019-06-28 07:50

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: 06 15

Nenusimink ir nepasiduok. Dabar gal buvo nelemta, bet viskas išeis į gerą. Aš ir visad mokykloj buvau ta geriausiai besimokanti ir visad aplinka sakydavo, kad jau man čia kaip gerai sekas. Atrodo niekas nesuprasdavo, kad tam didžiules pastangas dedu ir jokia čia ne sėkmė. Susiformavo tas spaudimo mechanizmas iš aplinkos ir iš pačios savęs, kad tieaiog PRIVALAU būti sėkminga. Iki dabar tas yra, bet reik paleist tas mintis, nes būna nieko mes neprivalom. Svarbu tą harmoniją atrast ir tiesiog jaustis gerai, o stengiantis viatiek viskas gerai susitvarkys smile

Paskutinis taisė antarktida (2019-06-28 07:51)

Neprisijungęs

 

#14 2019-06-29 23:21

Skarp
Narys
Registravosi: 2018-04-26
Žinutės: 64

Re: 06 15

antarktida rašė:

Nenusimink ir nepasiduok. Dabar gal buvo nelemta, bet viskas išeis į gerą. Aš ir visad mokykloj buvau ta geriausiai besimokanti ir visad aplinka sakydavo, kad jau man čia kaip gerai sekas. Atrodo niekas nesuprasdavo, kad tam didžiules pastangas dedu ir jokia čia ne sėkmė. Susiformavo tas spaudimo mechanizmas iš aplinkos ir iš pačios savęs, kad tieaiog PRIVALAU būti sėkminga. Iki dabar tas yra, bet reik paleist tas mintis, nes būna nieko mes neprivalom. Svarbu tą harmoniją atrast ir tiesiog jaustis gerai, o stengiantis viatiek viskas gerai susitvarkys smile

Labai, labai ačiū už palaikymą smile cool

Šiandien:

Maistas:
Pusryčiai: varškė ir šilauogės;
Pietūs: vištienos kepsnys ir salotos:
Vakarienė: Buddha bowl ir Spritz mieste.

Judėjimas: virš 12 000 ž.

Neprisijungęs

 

#15 2019-06-30 22:48

Skarp
Narys
Registravosi: 2018-04-26
Žinutės: 64

Re: 06 15

Šiandien:

Maistas:
Pusryčiai: du kiaušiniai;
Pietūs: lašišos kepsnys ir daržovės, kava su pienu, trinta sriuba su skrebučiais;
Užkandis: ledai be cukraus;
Vakarienė: daržovės su pesto, sidras be alko.

Judėjimas: virš 16 000 ž., pratimai klubams.
Odos priežiūra+, masažas +.

Neprisijungęs

 

#16 2019-07-01 08:59

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: 06 15

Gražus meniukas, labai skanu viskas smile

Neprisijungęs

 

#17 2019-07-01 09:05

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: 06 15

Skarp rašė:

antarktida rašė:

Nevalgyk nervų, geriau išeik pasivaikščiot ar paskaityk, nukreipsi mintis smile

Protu suprantu, bet padaryt žiauriai sunku. Šiandien apturėjau svarbų pokalbį dėl darbo. Labai stengiausi dėl to, tikrai žiauriai daug savęs suinvestavau.  Protu suprantu, kad konkurencija didelė, šansai maži, bet širdis paleist to dalyko nenori. Apskritai, daug dalykų nuplaukė per pastaruosius metus, su finansinėm pasekmėm. Atrodo - nu, jau jau, gal ir man kažkas išeis, bet atsistoju į tą patį Š. Šiandien į centrą važiavau vienu autu su klasioke, už kurią mokiausi stipriai geriau (na, nes stipriai daugiau); buvau iš tų vaikų, kuriems auksinė ateitis pranašaujama. Bet nūnai ji, o ne aš turi prestižinį darbą, nes ankstyvoj jaunystėj galėjo tik savo interesų žiūrėt, o man jau reikėdavo apie tėvų problemas pagalvot.
Suprantu, kad gyvenimas neteisingas ir sausainiai reikalų nepagerins, nebent cukrinį diabetą įvarys. BET. Sėdžiu ir ėdu. Sorry, jei čia kartais pavarysiu tokių monologų, bet labai daug viduj susikaupė. Dabar turiu kelis palaikančius žmones, bet anksčiau iš aplinkinių, jei pasiskųsdavau, sulaukdavau žvengimo Jau kam kam, o tau tai jau viskas visada gerai... Oi, aš tavo vietoj tai pagyvenčiau...

Kaip pazistama smile Ir zinok, viskas gerai, su tavim, su tavo gyvenimu smile Labai teisingai antarktida rase, niekas nieko niekam neprivalo, gyvenimas tavo tai ir gyvenk kaip TAU norisi. O kad bus sekmiu ir nesekmiu, tas normalu, banaliai skamba, bet visiems taip buna net jeigu ir neatrodo, tiesiog mes daug ko nezinom dazniausiai. Manau tikrai turi kuo savo gyvenime dziaugtis, tad stenkis koncentruotis i gerus dalykus, i tai ka turi, o ne tai ko neturi. Mintys kuria musu realybe smile

Neprisijungęs

 

#18 2019-07-02 19:34

Skarp
Narys
Registravosi: 2018-04-26
Žinutės: 64

Re: 06 15

Oda rašė:

Skarp rašė:

antarktida rašė:

Nevalgyk nervų, geriau išeik pasivaikščiot ar paskaityk, nukreipsi mintis smile

Protu suprantu, bet padaryt žiauriai sunku. Šiandien apturėjau svarbų pokalbį dėl darbo. Labai stengiausi dėl to, tikrai žiauriai daug savęs suinvestavau.  Protu suprantu, kad konkurencija didelė, šansai maži, bet širdis paleist to dalyko nenori. Apskritai, daug dalykų nuplaukė per pastaruosius metus, su finansinėm pasekmėm. Atrodo - nu, jau jau, gal ir man kažkas išeis, bet atsistoju į tą patį Š. Šiandien į centrą važiavau vienu autu su klasioke, už kurią mokiausi stipriai geriau (na, nes stipriai daugiau); buvau iš tų vaikų, kuriems auksinė ateitis pranašaujama. Bet nūnai ji, o ne aš turi prestižinį darbą, nes ankstyvoj jaunystėj galėjo tik savo interesų žiūrėt, o man jau reikėdavo apie tėvų problemas pagalvot.
Suprantu, kad gyvenimas neteisingas ir sausainiai reikalų nepagerins, nebent cukrinį diabetą įvarys. BET. Sėdžiu ir ėdu. Sorry, jei čia kartais pavarysiu tokių monologų, bet labai daug viduj susikaupė. Dabar turiu kelis palaikančius žmones, bet anksčiau iš aplinkinių, jei pasiskųsdavau, sulaukdavau žvengimo Jau kam kam, o tau tai jau viskas visada gerai... Oi, aš tavo vietoj tai pagyvenčiau...

Kaip pazistama smile Ir zinok, viskas gerai, su tavim, su tavo gyvenimu smile Labai teisingai antarktida rase, niekas nieko niekam neprivalo, gyvenimas tavo tai ir gyvenk kaip TAU norisi. O kad bus sekmiu ir nesekmiu, tas normalu, banaliai skamba, bet visiems taip buna net jeigu ir neatrodo, tiesiog mes daug ko nezinom dazniausiai. Manau tikrai turi kuo savo gyvenime dziaugtis, tad stenkis koncentruotis i gerus dalykus, i tai ka turi, o ne tai ko neturi. Mintys kuria musu realybe smile

Oda, ačiū ir Tau už palaikymą smile Labai, labai smile
Deja, šias dvi dienas siautėju. Nervinuos, nepailsiu. Šiandien sugebėjau 300 g. Milką suėst. sadhmmmad
Tikėkimės, rytoj susiimsiu. Norėčiau iki rudens atrodyti sveikiau.

Neprisijungęs

 

#19 2019-07-03 08:42

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: 06 15

Oi kaip tave suprantu, bet bandyk keist maistą kita malonia veikla, nes taip tik užsisuki į uždarą ratą pavadinimu "nuo rytojaus" smile

Neprisijungęs

 

#20 2019-07-03 08:53

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: 06 15

Rytojus jau atejo, reik pradeti veikti cool

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson