#21 2012-07-01 22:39

Kate_30
Narys
Nuo: Italija
Registravosi: 2011-08-14
Žinutės: 9729

Re: Šeimos biudžetas

Cerera rašė:

geras... pirmas vaikinas ir vyras! Man tai skamba kaip neįmanomas dalykas big_smile Aš tai net nesuskaičiuočiau su kiek esu susitikinėjusi vaikinų. big_smile

viskas imanoma big_smile


Ugis- 167 cm.

Neprisijungęs

 

#22 2012-08-15 11:07

Miauska
Narys
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 5867

Re: Šeimos biudžetas

Oj, kokia cia temele, na as manau, kad seimos pinigus turi valdyti tas, kuris yra taupesnis. Tarkim jei jau vyras islaidunas, tai lai pasilieka sau pinigu islaidom ( cigaretem, boulingui, alui su draugais, gelem mylimajai ), o likusius atiduoda antrai pusei, kuri jau ne tik, kad sutvarkys viska, bet gal ir sutaupys. O jei islaiduniskajai puse toks modelis netinka ( ir plius jei tai dar yra vyras ), nu atsiprasau, tada iskilus bedai, tegul skolinasi ne is moters, kuri sutaupe ir nepirko sau kazko, kad turetu santaupu, o is draugu, tevu ir t.t., manau su gyvenimu kartu ir atsakomybe uz seima, ateiti turi ateiti. Kaip cia perskaiciau, kad yra vaikai, o vyras dirbdamas praso pinigu cigaretem, ir negalima pasakyt ne? Tai kaip tai negalima, dar ir kaip galima. Vaikai turi but auksciau visko, jei nera santaupu ir net sigaretem negali uzsidrbti, nu atsiprasau...

Neprisijungęs

 

#23 2012-08-15 13:10

Medutis_back
Narys
Registravosi: 2012-07-17
Žinutės: 122

Re: Šeimos biudžetas

aš tai manau, kad turi būti bendras biudžetas bendriem dalykam, už butą, maistą, nenumatytiem atvejam ir pan. ir kiekvienas turi turėti savo pinigų smulkiom išlaidom smile bent taip norėčiau, kad būtų pas mane šeimoj.

O dabar kol dar negyvenu su draugu, tai mokam kaip papuola, kartais per pusę, kartais tik  jis ir labai retai tik aš... nes aš ta išlaidūnė, gaunam beveik tiek pat, bet draugas sugeba susitaupyt dar, o aš mėnesio pabaigoj būnu prisikolinus jau pinigų big_smile


Akimirka prie lūpų, amžinybė ant klubų

http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1reisP_CAT1BG_70_67,6_58_dif.png

Neprisijungęs

 

#24 2012-08-30 18:50

Zalia_boruze
Gyvenu :)
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-06-16
Žinutės: 8249

Re: Šeimos biudžetas

na man tai mistika šeimoj - visas bendras biudžetas. Pabandytų iš manęs išsireikalaut mano pinigus dėt į kokią nors bendrą sąskaitą big_smile O mokam viską kaip papuola roll dalijamės griežtai mokesčius už būstą ir keliones/atostogas. Visa kita - kas tuo metu turi pinigėlių smile

na aš tokia - visada uždirbdavau, tai kažkiek išleisdavau, paišlaidaudavau, tačiau gan griežtą dalį atsidėdavau taupymui. ir jei būdavo kad išlaidų pinigėliai baigiasi - gaudavosi kad vyras už viską moka, nors realiai sąskaitoj pinigų yra nu bet jie tipo "taupomieji, neliečiamieji" big_smile tai va iš to ir gaunasi, kad uždirbu pakankamai, bet vis "neturiu" big_smile šiuo metu daugiau kavinėse, už maistą moka vyras, aš - kartais, o dažnai ir dalijamės.. Higienos reikmenis, namų apyvoką - kaip kada. už asmeninius pirkinius (skudurai pvz) mokamės griežtai atskirai. Kuras - su kieno mašina važiuojam, to ir kuras... iš tikrųjų visiškaip bele kaip. Reikia - susitaupom kas sau, reikia paišlaidaujam. Tvarkos nėra, o vedimąssis į excelį visko man sukeltų isteriją, ir taip tų suvaržymų gyvenime pilna smile

ir nematau nieko vyriško, kad apmoka viską kavinėj, na čia matyt nuo žmonių santykio priklauso. Lygios teisės smile dar šitas mane išsiauklėjo, anksčiau jei būtų už mane sumokėjęs koks simpatija kur nors būčiau pasiutus roll nu niekad nemokėjau būti panyte su aukštakulniais paskui kurią sekioja ir viską apmoka rollrollroll na kažkaip su vyru partneriai lygiaverčiai...


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1reisP_kaeferdunkelP_57.9_57_52_abs.png
lengvesniam žmogui lengviau gyvent smile
www.egzote.lt  atėjus rudeniui - naujos akcijos wink

Neprisijungęs

 

#25 2018-06-12 16:17

simonita
Narys
Registravosi: 2018-05-25
Žinutės: 54

Re: Šeimos biudžetas

Tiek aš tiek mano vyras labai taupūs esam. Manau gerai jei abu turi panašų požiūrį į pinigus. Pavyzdžiui jei as taupyčiau, o jis tik išlaidautų tai mane tikrai siutintų. Dabar susgalvojome atsinaujinti būstą ir pirkti naują spintą iš čia: http://www.leojar.lt/15-spintos  Tai be jokių problemų ar konfloktų abu taupome ir nusipirksime kai sutaupysime. Manau tai tikrai netruks ilgai, nes kai abiem pusėm aktualu ir abiem reikia tai ir išsikeltas tikslas greičiau pasiekiamas.

Neprisijungęs

 

#26 2019-01-31 16:33

salotike
Narys
Registravosi: 2018-04-30
Žinutės: 191

Re: Šeimos biudžetas

kiekvienam savo turbut. Mano manymu kartu gyvenant turi buti bendras biudzetas, o ne cia mano cia tavo, as valgyt nupirkau, as uz siuksliu isvezima sumokejau. Na, nesuvokiama man tokie dalykai. Jei tarkime zmona dekrete, negauna daug tu pinigeliu, tai tada turi kaip malones prasyti? Didesni pirkiniai is bendro katilo pasitarus, o kojiniu tai aisku kiekvienas gali nusipirkti be ataskaitu kazkokiu. Nuperkam ir dovanu viens kitam, simboliniu, bet siaip stengiames kazka bendro sutarti. Kaledoms bendra dovana buvo pakabinami sviestuvai  ir kvepalu gavau, o jis termosu komplekta zvejybai.

Neprisijungęs

 

#27 2020-07-29 16:47

salotike
Narys
Registravosi: 2018-04-30
Žinutės: 191

Re: Šeimos biudžetas

dabar norime grindis visam butui  pakeisti. Tad nusprendeme kiek galime isleisti mokesciams, maistui ir smulkmenoms, o kitus dedame atskirai i saskaita, kol susitaupysime

Neprisijungęs

 

#28 2021-10-28 21:06

salotike
Narys
Registravosi: 2018-04-30
Žinutės: 191

Re: Šeimos biudžetas

Gal kurios taupymo sumetimais, ar šiaip dėl susiklosčiusios situacijos darotės manikūrą namuose? Noriu plačiau  sužinoti ar įmanoma to išmokti, nes tikrai nemažai kainuoja, grožio paslaugos salonuose nuolat brangsta ir galvoju, jog pačiai susitvarkant nagus galima tikrai nemažai sutaupyti.

Neprisijungęs

 

#29 2022-04-27 00:19

salotike
Narys
Registravosi: 2018-04-30
Žinutės: 191

Re: Šeimos biudžetas

Kas kiek laiko vaškuojate grindis? Galvoju, jog pora metų po sudėjimo jau pats laikas būtų https://www.vitaresta.lt/lt/paslaugos/s … avimas.htm

Neprisijungęs

 

#30 2022-05-31 16:55

salotike
Narys
Registravosi: 2018-04-30
Žinutės: 191

Re: Šeimos biudžetas

Sesuo grįžta atostogų ir nori išsinuomoti automobilį. Aš niekad to nesu dariusi, bet pažadėjau surasti. Gal kas turite daugiau informacijos  apie tokias paslaugas iš patirties? Į ką atkreipti dėmesį renkantis? Važinės tik Lietuvoje.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson