#1 2015-08-02 18:59

arbatele
Narys
Registravosi: 2015-08-02
Žinutės: 6

Sveikas gyvenimo būdas

Pasidalinkite kaip jaučiatės pradėję gyventi sveikai ir nebealindami organizmo!

Neprisijungęs

 

#2 2015-08-02 19:01

arbatele
Narys
Registravosi: 2015-08-02
Žinutės: 6

Re: Sveikas gyvenimo būdas

Sveiki, noriu pradėti gyventi sveikai ir man įdomu kas pasikeitė žmonių gyvenime, kurie atsisakė nesveiko maisto ar ėmė jį riboti, susireguliavo miego režimą, emė gerti pakankamai skysčių, užsiėmė fizine veikla. hmmsmile

Neprisijungęs

 

#3 2016-03-07 13:23

Sprinterė
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2016-03-07
Žinutės: 8

Re: Sveikas gyvenimo būdas

Sveikai maitintis pradėjau prieš kelis metus. Atsisakiau mėsos, keletą mėnesių jau ir pieno produktų nevartoju. Ryškus pagerėjimas pačios savijautos, nebėra slogumo jausmo, skrandis puikiai dirba ir kas labiausiai mane džiugina, tai veido oda susitvarkė. Turėjau labai didelę bėdą, praktiškai be make-up negalėdavau išeiti. Dabar krempudros nebereikia. Oda skaisti ir nebeišberta. Sveika mityba pakeitė tikrai labai daug ir tai ne tik išvaizdos klausimas.

Neprisijungęs

 

#4 2018-06-22 16:26

simonita
Narys
Registravosi: 2018-05-25
Žinutės: 54

Re: Sveikas gyvenimo būdas

Aš taip pat labai noriu pradėti sveikai gyventi bei maitintis, bet labai sunku pradėti. Būna, kad svaikai maitinuosi, sprortuoju geriu pakankamai vandens ir jaučiu savijautos pagerėjimą, bet po mėnesio vėl puolu prie šaldytuvo ir viską suvalgau. Po tokios šaldytuvo atakos jaučiuosi blogai tiek fiziškai tiek psichologiškai nes graužia sąžinė, kad vėl neatsilaikiau. Dabar nusprendžiau apsilankyti šiuose kursuose: https://www.rutareiki.com/reiki-mokymai-ir-pakopos Tikiuosi išmoksiu susikoncentruoti ir valdyti save.

Neprisijungęs

 

#5 2018-08-23 12:19

Alinka
Narys
Registravosi: 2018-07-11
Žinutės: 8

Re: Sveikas gyvenimo būdas

Aš tai dabar tapau tikra kulinare, neišeinu iš virtuvės ir nuolat išbandau visokius naujus sveikus receptus. Jeigu dabar lentynos buvo tuščios, tai dabar visokie vaisių džiovintuvai ir kiti panašūs įrenginiai okupavo visas lentynas big_smile

Neprisijungęs

 

#6 2022-06-28 11:44

salotike
Narys
Registravosi: 2018-04-30
Žinutės: 191

Re: Sveikas gyvenimo būdas

O man kartais norisi įvairių dalykų, ne tik sveikuoliškų, tad leidžiu sau pasimėgauti. Ne prisiryti, o pasimėgauti. Ir nemanau, kad tame kažkas blogo. Vyrui į darbą užsakinėjame rūkytą dešrytę iš dzukukrautuvele.lt  kartais ir aš gabalėlį suvalgau. Natūralus produktas nieko blogo tikrai nepadarys. Net ir ledų suvalgau karštą dieną. Žinoma, ne kasdieną, bet manau, jog gyvenimą reikia gyventi, o ne iškentėti.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson