#201 2012-07-01 05:42

Cerera
Narys
Registravosi: 2012-05-23
Žinutės: 18943

Re: Kokį dydį nešiojate?

32-34 (XS, XXS)


163cm
29m.

Neprisijungęs

 

#202 2013-07-01 08:34

NiekoBlogo
Narys
Nuo: Klaipėda
Registravosi: 2010-10-29
Žinutės: 299

Re: Kokį dydį nešiojate?

honey rašė:

Aš šiaip nešioju 36 dydį dažniausiai, bet kai neseniai perskaičiau straipsnį, kad gamintojai specialiai padidina dydį, kad storulės tilptų į mažesnius dydžius (gal kiek per riebiai pasakyta), vėl pasijaučiau storule ir manęs nebetenkina nei 36 dydis nei vaizdas veidrodyje...  sad suprantu, kad tai nesvarbiausia, kad esu mulkinama visų tų netikrų standartų, bet vis tiek...

O koks skirtumas, kas ant etiketės parašyta? Jei lieknėji dėl raidės ar skaičiuko etiketėje, tai kam tada išvis lieknėt, pasiimk norimą rūbą ir užsirašyk ant etiketės su tušinuku XS big_smile O šiaip tikrai nevisi gamintojai padidina dydžius, pavyzdžiui, Pull&Bear M dydis kone XS atitinka, o XS kelnės išvis kaip vaikučiui pasiūtos atrodo..


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris_slank9.gif_bf_64_cu_55_ta_50_t_v_text_Jau.gif

Neprisijungęs

 

#203 2013-07-23 08:46

agurcina
Narys
Registravosi: 2013-04-17
Žinutės: 24

Re: Kokį dydį nešiojate?

As S nesioju, o kelniu 36 smile bet virsu paltesni turiu nesiot nes sonai mano pakankamai platus:D nu sunku paaiskinti

Neprisijungęs

 

#204 2016-06-22 17:50

Laura4
Narys
Registravosi: 2016-06-16
Žinutės: 7

Re: Kokį dydį nešiojate?

priklausomai nuo parduotuvės (nes visose dydžiai skirtingi big_smile) nešioju nuo 38 iki 42 smile


Stengiuosi lieknėti lengvai, bet ne visada išeina...

Neprisijungęs

 

#205 2017-02-14 15:33

KotrynaJ
Narys
Registravosi: 2017-02-14
Žinutės: 1

Re: Kokį dydį nešiojate?

Na, mano dydis, pvz., skiriasi - viršuj jis S arba net XS, o apačioj M, nes šlaunys niekur nelenda big_smile O šiaip tie dydžiai yra stipriai pervertintas dalykas - na, nes gi visos nori būtų XS, nes čia kažkas wow - bet kas čia wow? Kad tu esi numeris XS? Čia kaip kad robotus žymėtų. Kodėl visi turim būti vienodi ir atitikti vienodus dydžius ar į kažkokia snormas pataikyti. Visiška nesąmonė. Ir labai gaila, kad siuvėjo paslaugos yra pakankamai nuvertintos.. Nes vat jie tikrai suvokia, kad kiekvienas žmogus - labai skirtingas. O mes va kažkaip užsikabliavę ant to masinio fanatizmo. Ir nesiginu - mane tai taip pat veikia - vieną kartą besimatuojant M dydį, mane apėmė panika, kad neužsegu kelnių sagos. Puoliau į isteriją ir jau kone iki ašarų, kad čia jau reiks L dydį nešiot, L DYDĮ... kai apsižiūrėjau, kad nugaroje magnetine drabuziu apsauga yra, kuri ir trukdo užsisegti kelnias.. Tokia žiopla ir paviršutiniška pasijutau - o ką kad ir L reiktų? Juk L - tiesiog kažkieno nustatytas masinis standartas. That's it.

Neprisijungęs

 

#206 2017-05-26 17:20

SalomejaP
Narys
Registravosi: 2017-05-26
Žinutės: 1

Re: Kokį dydį nešiojate?

As ir esu visiskai nestardatine big_smile Paprastai nesioju S dydzio drabuzius, bet tarkim sukneles vasarai dazniausiai perku XS dydzio. Jos nevarzo judesiu, kaip kokie dzinsai, tai ir itelpu i mazesnes smile

Neprisijungęs

 

#207 2017-08-30 14:28

fredai
Narys
Registravosi: 2017-08-30
Žinutės: 1

Re: Kokį dydį nešiojate?

Labai graziu drabuziu galima rasti https://www.brandsales.lt/lt/Drabuziai/ … knele.html yra ivairiu dydziu! smile

Neprisijungęs

 

#208 2017-11-28 15:51

varle7
Narys
Registravosi: 2017-10-11
Žinutės: 6

Re: Kokį dydį nešiojate?

Šiaip nieko ypatingo, 40 dydis, kiekvienoj parduotuvėj rasi tai ko reikia, nesvarbu, eini į https://www.panorama.lt/parduotuves/apranga/ ar išvis į humaną, bet kad nesu aukšta, tai dažniausiai visus rūbus reikia taisyti dėl ilgio - tiek kelnes, tiek rankoves... Nėra labai patogu - mokėti už darbužį, po to dar už taisymą.. Bet nieko nepadarysi, esu kokia esu smile

Neprisijungęs

 

#209 2018-03-31 15:21

airut5
Narys
Registravosi: 2018-03-31
Žinutės: 1

Re: Kokį dydį nešiojate?

nors daugelis merginu perka sukneles internetu ar parduotuvese taciau atejus vasarai vis tiek neturime kuo apsirengti big_smile

Neprisijungęs

 

#210 2018-04-30 18:12

salotike
Narys
Registravosi: 2018-04-30
Žinutės: 191

Re: Kokį dydį nešiojate?

As nesioju 40 dydi, pavargau kankintis su dietomis. Reikia myleti save tokia, kokia esi.  Radau saunia parduotuve, kurioje galiu pilnai apsirengti, dydziai iki 5 xl wink gal kuriai pravers? https://bestdress.lt/31-kelnes

Neprisijungęs

 

#211 2018-06-20 11:10

Jona
Narys
Registravosi: 2018-06-19
Žinutės: 26

Re: Kokį dydį nešiojate?

Hun hadde langt mørkt hår, et lite rundt søtt ansikt, var veldig høyt i sin alder og hadde nettopp begynt å utvikle seg. Hun var smart, ansvarlig og hadde en rask forståelse for noen så unge. Hun elsket Atari, og da jeg aldri fikk lov til å ha en konsoll i huset, var jeg psyched for å kunne spille i 2 dager med undertøy!

Jeg droppet rundt 4 pm av mine folk og vinket farvel. Gikk opp trappen til Yvonne leilighet og banket. Shelby åpnet døren, og med et stort smil hoppet opp og klemte meg, armer og ben viklet rundt meg og klemte meg. Det begynte å bli vanskelig når hun ikke lot gå litt, men Yvonne kom ut og sa Shelby! Gå av ham, la ham inn i huset.

Yvonne og jeg snakket over detaljene om frokost lunsj og middager, sengetider og forventninger ga meg litt penger til pizza den kvelden da pisket på strøkene og var på vei ut. Da de forlot jeg pustet et sukk på å være kongens fyr!

Jeg så litt rundt, les gjennom notatene Yvonne forlot, akklimatiserte meg selv og spurte Shelby om hva hun ønsket å gjøre.

La oss spille Atari !! Jeg var glad i hennes svar! Vi spilte space invaders. Pakke mann, og noen andre og Shelby hoppet opp og gikk inn på kjøkkenet. Hun ropte tilbake på meg og sa, "vil du ha en pickle?" Jeg reagerte jeg var helt klar. Hun kom tilbake og satte seg og vi fortsatte å spille. Etter litt der innså jeg at det var mye leppe smacking og slurping ved siden av meg. Jeg så over og Shelby hadde denne massive hele dill-pickleen og licket slurping og sugde den. Jeg ble overrasket over å se på henne.

Jeg kunne ikke holde øynene av henne og en varm følelse krøp opp i skrittet mitt

Neprisijungęs

 

#212 2018-12-10 15:52

simonita
Narys
Registravosi: 2018-05-25
Žinutės: 54

Re: Kokį dydį nešiojate?

Nešioju XXL dydį. Juanystėje norėjau numesti svorį, bet su metais apvalios formos man vis labiau patinka. Įpatingai moteriška jaučiuosi šokdama tautinius šokius su savo tautine suknele: http://www.rutazalioji.lt/tautiniai-drabuziai Esu patriotė todėl mielai net kas dieną vilkėčiau tautinius drabužius.

Neprisijungęs

 

#213 2018-12-15 21:40

Kanta
Narys
Registravosi: 2018-12-15
Žinutės: 114

Re: Kokį dydį nešiojate?

simonita rašė:

Nešioju XXL dydį. Juanystėje norėjau numesti svorį, bet su metais apvalios formos man vis labiau patinka. Įpatingai moteriška jaučiuosi šokdama tautinius šokius su savo tautine suknele: http://www.rutazalioji.lt/tautiniai-drabuziai Esu patriotė todėl mielai net kas dieną vilkėčiau tautinius drabužius.

Ne, nevilkėtum, nes jie nepatogūs, sunkūs ir visiškai nepraktiški.

Neprisijungęs

 

#214 2021-09-27 23:42

salotike
Narys
Registravosi: 2018-04-30
Žinutės: 191

Re: Kokį dydį nešiojate?

Manau dydis visiškai nesvarbu, daug svarbiau jaustis gerai, moteriškai ir patraukliai savo dydžio aprangoje. Nesigėdyti savo kūno, juk jis nuostabus. Drąsiai pasidabinti gundančiais naktinukais https://www.ageismas.lt/kategorija/seks … i-apranga/ ir tiesiog jaustis savimi kūne, kurį turi.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson