#121 2018-03-21 07:54

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Noriu būti liekna :)

Lauricka, kam tu taip save nuodiji tom blogom emocijom? Nustok matyti tą "neteisybę", piktintis, kad kiti ale geriau gyvena. Pradėk žiūrėti tik savęs, savo šeimos ir pradėk daryti taip, kad kiti seiles varvintų, žiūrėdami kokia tu laiminga, liekna ir nuostabi. Tau labai reikia keisti požiūrį į viską, kas tave supa, patikėk manim, pati taip dariau, ir kol taip dariau, niekas man nesekėsi. Aukštyn nosį, užmušinėk tas savo nemėgiamas koleges šypsena ir pirmyn lieknėt wink


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#122 2018-03-21 13:25

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Noriu būti liekna :)

lorjuod rašė:

Lauricka, kam tu taip save nuodiji tom blogom emocijom? Nustok matyti tą "neteisybę", piktintis, kad kiti ale geriau gyvena. Pradėk žiūrėti tik savęs, savo šeimos ir pradėk daryti taip, kad kiti seiles varvintų, žiūrėdami kokia tu laiminga, liekna ir nuostabi. Tau labai reikia keisti požiūrį į viską, kas tave supa, patikėk manim, pati taip dariau, ir kol taip dariau, niekas man nesekėsi. Aukštyn nosį, užmušinėk tas savo nemėgiamas koleges šypsena ir pirmyn lieknėt wink

Pritariu Lorjuod.....

Per daug negatyvo pas tave, keisk poziuri i aplinka ir save, kol nesusideliosi mastymo, tai taip ir bus tai darbe blogai, tai visi blogi, tai svoris nekrenta ir t.t....Maziau suk galva kas dedasi aplink, galvok tik apie save ir savo seima...Nusiteik optimistiskai,kad tau pavyks, tai taip ir bus....ir nepasiduok istikus pirmai nesekmei...

Neprisijungęs

 

#123 2018-03-21 15:52

lauricka
Narys
Registravosi: 2013-10-31
Žinutės: 7515

Re: Noriu būti liekna :)

Nesiruošiu nieko daryti penktadienį sutiksiu išeiti iš darbo. Nors galėčiau kovoti,nes darbo kodekse numatyta kad manęs negali atleisti kol vaikui sueis 3 metai. Paskui nežinau kas bus,nes turim skolų o man dar ant dantų reikės nemažos sumos,aišku dantys palauks jau geresnių laikų,nes daugiau nebesiskolinsim,nes iš vyro algos mums užtenka tik mokesčiams,maistui ir vaiko poreikiams. o svoris tikrai krenta,nes neturiu visai apetito,kelias dienas išviso nieko nevalgiau tik šiandien jau truputį atsirado noras. Matau kad manęs niekas nesupranta,ir nesupras. Aš pati žinau kad save naikinu,bet neturiu jėgų. Vovere per pusė metų tai nepirma nesekmė,jos seka viena paskui kitą ir kartojasi nuolat.Taip galima atstiesti po vieno karto,antro,bet kai tai kartojasi nuolat tai jau darosi sunku. Beto noriu skirti su vyru,nebenoriu su juo gyventi,pavargau,atrodo ir nebemyliu jo. Tik nežinau kaip bus su vaiku,nes pati jo išlaikyti negalėsiu,tai ir tempiu.....


Jei kam įdomu šiandien per visą dieną suvalgiau sumuštinį ir 10 žuvies pirštelių. Nemanau kad dar valgysiu.

Tikiuosi po penktadienio pagerės kaip viskas bus baigta,kol kas be raminamųjų nei dienos,nes jei jų negeriu verkiu nuolat.

Ir dar kadangi taip gavosi su darbu,manau mūsų miestelį manęs niekas nepriims,nes aš konfliktiška,nesutikau išeiti savo noru,nors ir taip su mažu vaiku vargu ar kas priims,juk jie dažnai serga,visi mes žinom požiūrį į mamas su vaikais.

Šlykštu nenoriu čia teisintis,nes žinau kad niekam čia neįdomu,ir niekas nesupras. Sėkmės jums visoms.


Iki Kalėdų lieknesnė smile

Neprisijungęs

 

#124 2018-03-22 08:21

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Noriu būti liekna :)

Lauricka, dėl skolų tavo mąstymas labai sveikintinas. Šito gero ir aš turiu, o kadangi ir mano, ir vyro pajamos dažniausiai fiksuotos, tai vienintelė išeitis išspręsti šią problemą ir yra daugiau nebesiskolinti, o tik tvarkingai atseikinėti bankui kas mėn, ir skolų bus atsikratyta.

Dėl darbo, aš negalėčiau taip drąstiškai trenkti durimis ir išeiti į niekur, nes turiu galvoti ne apie save, o apie skolas ir vaikus. Kiekvienam darbe bus žmonių, kuriems tu nepatinki, bet ir bus  tų, kurie bendraus su tavim. Nemanau, kad tu esi ant tiek konfliktiška, kad jei užpyksti, tai ant viso pasaulio smile  O darbus bet kokiam darbe reikia atlikti, ir jei neturės dėl darbų prie ko prikibti, tai dirbi sau toliau ir tiek. Kiek įmanoma ignorinti nemėgiamus kolegas. Arba bandyti susibendrauti normaliau. Patikėk, kiek pas mane darbe yra buvę konfliktiškų situacijų, tai aš jau galėjau šimtą kartų iš darbo išeiti. Bet apsipykstam, patylim, vėl apsišlifuojam ir toliau dirbam.


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#125 2018-03-22 13:48

lauricka
Narys
Registravosi: 2013-10-31
Žinutės: 7515

Re: Noriu būti liekna :)

Lorjuod ačiū Dievui mes skolingi ne bankui,o anytai,tai jie palauks kiek reikės. O dėl darbo nežinau ką daryti,juk man padarys nepakeliamas sąlygas,kalbėjau telefonu su buhaltere tai ji man rėžė į akis kad mane psichologiškai sužlugdys. Darbe aš visada atiduodu visą save,galiu drąsei teigti kad esu gera darbuotoja ir niekada man dar niekas nepasakė,kad blogai dirbu. Čia kita situacija ir aš nežinau ar dėl darbo galiu aukotis,nes mano nervai labai įtempti,nenoriu net eiti į darbą nes tikrai sunku būti ten kur tu esi  nepageidaujama. Kita vertus jie manęs negali atleisti,bet bet bet....Palauksiu rytojaus,pažiūrėsiu ką direktorius man pasakys,tada ir nuspręsiu.
Mano vyras po naujų pakeitė darbą ir ateitį turėtų normaliau uždirbti. Dabar dar bandomasis laikotarpis tai moka nedaug,o paskui jei sugebės uždirbs vis daugiau ir daugiau. O jei ir aš dar dirbčiau visai gerai būtų,atiduotume skolas,pakrikštytume vaiką.


Šiandien jau normaliau valgau,bet be raminamų dar niekaip,neišgėrus jų verkiu. Miegu be proto daug,pusė dienos pramiegu. Ir naktį miegu matyt vaistų poveikis.

Pusryčiai: lietinis su varške,kava su cukrumi
Pietūs. Žuvies filė  su špinatų padažu traškiame apvalkale 220 g (labai skanu ,bet nesveikuoliška.https://www.barbora.lt/produktai/zuvies-file-fish-port-su-spinatu-padazu-traskiame-apvalkale-220-g)
Vakarienė dar nežinoma,vyrui pritroškinau raugintų kopūstų,gal jų pasrėbsiu.

Ir dar pradėjau rūkyti,nerūkiau 6 metus ir vėl pradėjau roll


Iki Kalėdų lieknesnė smile

Neprisijungęs

 

#126 2018-03-22 19:43

Uzsispyrus33
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 3735

Re: Noriu būti liekna :)

lorjuod rašė:

Nemanau, kad tu esi ant tiek konfliktiška, kad jei užpyksti, tai ant viso pasaulio smile  .

lollollol
O man kaip tik lauricka atrodo is tu, kurios jei jau ant ko nors supyksta, tai tada sakes ir visiems kitiems aplinkui big_smile

Siaip Lauriuk, yra toks senas geras posakis - "misery loves company". Taip kad... kuo tu daugiau negatyvo spinduliuosi, tuo labiau ji dar prie saves is aplinkos pritrauksi.
Zudyk geriau visus savo sypsena, gerais zodziais ir panasiai. Nieks neliepia is pradziu tai daryt nuosirdziai, palaipsniui tai ateis savaime. Cia zinok pats geriausias imanomas ginklas visiems debilams ir siaip piktiems zmonems nugesinti - nu neatsilaiko laikui begant, kad ir kaip stengtusi. Be to jiems paties tampa nebeidomu toki "atsparu fainuoli" erzinti, nes negauna atgal is jo tos taip laukiamos blogos reakcijos.
Viskas bus gerai! Stipri boba esi, susitvarkysi! Tik nepasiduok ir nepabek uodega pabrukus nei is darbo, nei is forumo big_smile
Ir sakyciau zyzk cia apie visas savo bedas kiek tik sirdis geidzia, man kazkodel atrodo, kad nelabai turi (ar nori) kam issipasakot, o tai zudo labiausiai. Sprogsi gi, jei viska savy laikysi. Visi savi - nieks nesmerks. O ir paciai turetu palengveti kazkiek.


Coffee keeps me busy until it's acceptable to drink wine!

Neprisijungęs

 

#127 2018-03-22 20:57

lauricka
Narys
Registravosi: 2013-10-31
Žinutės: 7515

Re: Noriu būti liekna :)

Ne Aš ne iš tų kur supyksta tada visiem šakės smile,bet šį kartą kažkaip taip gavosi. Kadangi gyvenu mažam miestelį tai kalbos jau sklinda. Visi klausia kodėl ir kaip,tai aš dabar varau ant tos savo šlykščios kolegės (bet nemeluoju,nepagražinu,sakau tiesą),visi baisisi ja.Išsipasakoti turiu kam,turiu ratą žmonių kuriems rūpiu,tiesiog kaip būna sunku nevisada norisi kalbėti,šiomis dienomis dažnai nekėliau ragelio.
Bijau rytdienos,nežinau kokį sprendimą priimti.


Iki Kalėdų lieknesnė smile

Neprisijungęs

 

#128 2018-03-22 21:00

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Noriu būti liekna :)

Kas liečia darbą, tai tavo vietoje tikrai neišeiciau esant tokiai finansinei padėčiai. Dirbk ir ieškok kito, kažką rasi. O kad visuose darbuose ir visada bus mimru tai neisvengiama.

Neprisijungęs

 

#129 2018-03-23 09:40

Lauryterudnosyte
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2015-04-07
Žinutės: 5880

Re: Noriu būti liekna :)

as tave labai puikiai suprantu, nes kazkada buvau panosioje situacijoje..


gal tau verta pasiulyti vyrui isvaziuoti i uzsieni sezoniniam darbui nors kokiam trumpam? bus papildomu pinigeliu seimai, pabusi nuo jo.. suprasi ar tikrai nera jausmu ir ar verta skirtis.. kaip bus jis uzsieni sius pinigus,maziau nervuosis ,kad ju truksta.. galesi ramiai auginti vaika,atsitiesti..ir rudieniui pati ieskosi sau naujo darbo.. nurims tos kalbos miestelyje.

gyvenimas siuncia daug daug isbandymu, ir tos visos bedos kartu arba tave nugales,arba tu jas...
rankas kojas turite abu, vaikas sveikas,jus irgi, tai svarbiausia..

kaip sekesi siandien darbe?


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris1-slank.gif_bf_71_cu_59_ta_55_t_v_text_Jau.gif

Neprisijungęs

 

#130 2018-03-23 14:07

lauricka
Narys
Registravosi: 2013-10-31
Žinutės: 7515

Re: Noriu būti liekna :)

Nemanau,kad vyrui apsimoka važiuoti į užsienį,nes dabar kur dirba ateityje tikrai daug uždirbs,o svarbiausia kad atlyginimas pas jį visas oficialus. Reikia kokį pusmetį išdirbti ir tada jam tikrai ten gerai mokės,kiti kolegos gauna 1600 į rankas,yra kurie ir visus 2000 uždirba,jo irgi laukia tas pats,tik reikia įsidirbti ir viską išmokti. Kol kas gauna nedaug bet tuoj baigsis bandomasis laikotarpis ir gaus daugiau.
Direktoriaus nesulaukiau,teko padirbėti ir su ta šlykštyne,paskambinau savo viršininkei ir paklausiau kiek man būti tai liepė eiti namo. Šei minutei nieko daugiau nežinau,jei šefas pasirodys nulėksiu iki darbo man čia netoli max 5 min kelio.
O dėl jausmų vyrui nežinau,gal ir myliu jį tiesiog visko daug vyksta,daug pykstamies,tiesiog matyt krizę išgyvenam. Jis mane myli,o tai svarbiausia.

Ryt važiuosim į gamtą,pakeisim aplinką užsimarinuosiu sparnelių išsikepsim ant laužo,pabūsim atitrūksim nuo namų ir rutinos.


Iki Kalėdų lieknesnė smile

Neprisijungęs

 

#131 2018-03-23 20:13

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Noriu būti liekna :)

Jeigu gerai dirbi tai nėra priežasčių tavęs atleisti. Būk geresne už ta kita kad niekam nekiltu abejonių ką vertėtų atleisti.

Neprisijungęs

 

#132 2018-03-24 20:04

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Noriu būti liekna :)

Nepasiduok,ad ir kaip sunku, po blogo periodo visada ateina geresnis...Kai taip finansiskai sunku ir as sakyciau nemesk darbo, o pasinaudok Uzsispyrusios patarimu ir zudyk visus savo jega, stiprybe ir sypsena,kad ir kaip viduj sunku butu..stenkis darbiniu nesamoniu nepriimti asmeniskai, bandyk tai laikyti tik kaip darbas, alga, nieko neimk i sirdi,zinau sunku,bet bandyk save taip nuteikti, atejau, padariau isejau,.....pasiiemiau alga....

Del vyro irgi kai viskas blogai aplinkui tai tikiu,kad atrodo ir vyras nemielas,bet neskubek daryti drastisku permainu, issiskirt lengva, o poto susigrazint nebetaip paprasta...man atrodo pas tave jis geras vyras...bandykit kalbetis , diskutuot, vienas kita nuosirdziai palaikyt...jei kazkas netenkina ka jis daro, graziai, ramiai issakyk be pykcio, priekaistu...duokit viens kitam sansa...kaip sakoma kas musu nenuzudo, padaro dar stipresniais...
O mes forume visos cia ir esam kartu, kad viena kitaip padedute, palaikytume kai sunku ne tik maisto tema...

Neprisijungęs

 

#133 2018-03-25 10:50

lauricka
Narys
Registravosi: 2013-10-31
Žinutės: 7515

Re: Noriu būti liekna :)

Oda rašė:

Jeigu gerai dirbi tai nėra priežasčių tavęs atleisti. Būk geresne už ta kita kad niekam nekiltu abejonių ką vertėtų atleisti.

Su šefu tai aš tikrai nemiegosiu lol


Iki Kalėdų lieknesnė smile

Neprisijungęs

 

#134 2018-03-25 10:52

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Noriu būti liekna :)

lauricka rašė:

Oda rašė:

Jeigu gerai dirbi tai nėra priežasčių tavęs atleisti. Būk geresne už ta kita kad niekam nekiltu abejonių ką vertėtų atleisti.

Su šefu tai aš tikrai nemiegosiu lol

Aš gi apie darbą kalbėjau ne apie malonumus big_smile

Neprisijungęs

 

#135 2018-03-25 10:54

lauricka
Narys
Registravosi: 2013-10-31
Žinutės: 7515

Re: Noriu būti liekna :)

Taip voveriuk išsikirti lengva,reikia išgyventi krizę ir viskas bus gerai. Jis geras vyras,aš bloga žmona ėdu jį.

Na o vakar buvo visai nieko diena. Išryto palaksčiau po miestą,po to nubėgau 6 km. Tada miške kepėm sparnelius,visą dieną lauke. Vakare prieš 9 jau miegojau smile


Iki Kalėdų lieknesnė smile

Neprisijungęs

 

#136 2018-03-25 10:55

lauricka
Narys
Registravosi: 2013-10-31
Žinutės: 7515

Re: Noriu būti liekna :)

Oda rašė:

lauricka rašė:

Oda rašė:

Jeigu gerai dirbi tai nėra priežasčių tavęs atleisti. Būk geresne už ta kita kad niekam nekiltu abejonių ką vertėtų atleisti.

Su šefu tai aš tikrai nemiegosiu lol

Aš gi apie darbą kalbėjau ne apie malonumus big_smile

Na ji miega su šefu,tai jos aš niekaip neperspjausiu smile


Iki Kalėdų lieknesnė smile

Neprisijungęs

 

#137 2018-03-25 11:34

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Noriu būti liekna :)

lauricka rašė:

Oda rašė:

lauricka rašė:


Su šefu tai aš tikrai nemiegosiu lol

Aš gi apie darbą kalbėjau ne apie malonumus big_smile

Na ji miega su šefu,tai jos aš niekaip neperspjausiu smile

Neteisingai galvoji. Rasti su kuo miegoti yra lengviau nei rasti gera darbuotoja. Čia jau sakau ne kaip man atrodo, o kaip yra rinkoje. Ir direktorius, kad ir koks jis butų, pirma galvos apie darba is profesines/finansines perspektyvos. Tad viskas tavo rankose, pasinaudok aukščiau moterų parašytais patarimais ir pavaryk cool

Neprisijungęs

 

#138 2018-03-27 08:03

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Noriu būti liekna :)

lauricka rašė:

Taip voveriuk išsikirti lengva,reikia išgyventi krizę ir viskas bus gerai. Jis geras vyras,aš bloga žmona ėdu jį.

Na o vakar buvo visai nieko diena. Išryto palaksčiau po miestą,po to nubėgau 6 km. Tada miške kepėm sparnelius,visą dieną lauke. Vakare prieš 9 jau miegojau smile

Kaip man patinka tokie piknikai cool


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#139 2018-03-27 08:41

lauricka
Narys
Registravosi: 2013-10-31
Žinutės: 7515

Re: Noriu būti liekna :)

lorjuod rašė:

lauricka rašė:

Taip voveriuk išsikirti lengva,reikia išgyventi krizę ir viskas bus gerai. Jis geras vyras,aš bloga žmona ėdu jį.

Na o vakar buvo visai nieko diena. Išryto palaksčiau po miestą,po to nubėgau 6 km. Tada miške kepėm sparnelius,visą dieną lauke. Vakare prieš 9 jau miegojau smile

Kaip man patinka tokie piknikai cool

Man irgi,tik sušalom,miške nėra labai šilta. Pirmą kartą girdėjau kaip ledas skilinėja.


Iki Kalėdų lieknesnė smile

Neprisijungęs

 

#140 2018-03-27 08:44

lauricka
Narys
Registravosi: 2013-10-31
Žinutės: 7515

Re: Noriu būti liekna :)

Buvo geras tik šeštadienis,sekmadienį vėl nebenorėjau gyventi. Šiandien po pusryčių nusprendžiau pasidaryti lengvesnę dieną,nors pusryčiai buvo visai nedietiški. Taigi planelis toks:

Pusryčiai: lazanijos gabalėlis,kava su cukrumi
Užkandžiams bus obuoliai.
Pietūs: šaltibarsčiai be kiaušinio.
vakarienė: kefyras
Na ir žinoma vanduo.


Iki Kalėdų lieknesnė smile

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson