#521 2018-01-12 09:57

Pandike
Narys
Registravosi: 2015-09-29
Žinutės: 1042

Re: Pandike is back!

Siandien planas tai labai panasus:

Pusryciai: 1 wrap'as (1 tortilija maza, Philadelphia, suris, salotos lapas, 3 pomidoriukai), arbata
Veliau balinta kava
Pietus: Varskes apkepas su s. grietines
Veliau: balinta kava

Vakariene gali buti panasi kaip vakar, nes reik likucius damust, as nepakenciu maisto svaistymo, tai nesistebekit, jei daznokai bus pas mane likuciu vakarienes ar pietus big_smile dar gali but, kad vakare bus sveciu, tai kokia taure vyno gali prisipliusuot

Neprisijungęs

 

#522 2018-01-13 11:31

Pandike
Narys
Registravosi: 2015-09-29
Žinutės: 1042

Re: Pandike is back!

Vakar baigiau taip:

Pandike rašė:

Pusryciai: 1 wrap'as (1 tortilija maza, Philadelphia, suris, salotos lapas, 3 pomidoriukai), arbata
Veliau balinta kava
Pietus: Varskes apkepas su s. grietines
Veliau: balinta kava

Vakariene: kruva uzkanduku (morkos, agurkai, dipinti i kreveciu aptepele, kelios duonos lazdeles, kelios kananosi desreles, keli gabaliukai pelesinio surio) + 3 namines a la cuba libres (viskis, cola zero, laimas) + puikus plepalai iki 2h nakties smile

Siandien pradedam:
Brunch'as: tom jum sriuba, 8 skirtingi sushiai

Neprisijungęs

 

#523 2018-01-13 12:21

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Pandike is back!

Puikus penktadienis, o jau pusryciai gerumo siandienos... taip primena Norge man cool

Neprisijungęs

 

#524 2018-01-13 22:34

Plepytė
Narys
Registravosi: 2009-08-20
Žinutės: 1220

Re: Pandike is back!

Geri meniu, geri tikslai, matau gera ateiti šitoj temoj! smile

Vovere rašė:

O del kosiu ...kaip jus jauciates socios nuo ju?! as galiu ir bliuda jos sukist, po valandos as vel alkana, o kaloriju kalnas jau suvarytas buna...Bandziau as ir baltyminius priedus det del sotumo ir pan...tai tik dar daugiau kaloriju, kaip sakant puse dienos kaloriju norma, o sotumo nerasta

+++
As neisalkstu tik po grikių arba mirkytas chia - avižų košes, nuo paprastos avižinės po 1,5 val noriu praryt burgeri big_smile


Sunkiausias sportinis pratimas - suimti save į rankas
https://swlf.lilyslim.com/42mLp3.png

Neprisijungęs

 

#525 2018-01-14 09:51

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Pandike is back!

Kokia penktadienio pabaiga? smile

Neprisijungęs

 

#526 2018-01-14 23:51

Uzsispyrus33
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 3735

Re: Pandike is back!

Koks osom bruch'as cool


Coffee keeps me busy until it's acceptable to drink wine!

Neprisijungęs

 

#527 2018-01-15 09:05

Pandike
Narys
Registravosi: 2015-09-29
Žinutės: 1042

Re: Pandike is back!

Uzsilaksciau laukais palaidais plaukais cia savaitgali, bet ko i foruma neparasai, vadinas, to nebuvo. Ane? big_smile

Nauja savaite pradedam taip:
Pusryciai: 2 virti kiausiniai, a.s. majonezo, rieke juodos duonos, balinta kava
Veliau: balinta kava
Pietus: Kiaulienos nugarines kepsniukas, ryziai, salotos (romanines, pomidoras, svogunas, ridikeliai, grietine)

Bus saldziu uzkandziu, nes 2 gimtadieniai darbe, bet bus ir sportas vakare smile

Neprisijungęs

 

#528 2018-01-15 18:59

Boone
Narys
Registravosi: 2012-03-22
Žinutės: 2388

Re: Pandike is back!

Pandike rašė:

Uzsilaksciau laukais palaidais plaukais cia savaitgali, bet ko i foruma neparasai, vadinas, to nebuvo. Ane? big_smile

Tai aišku! lol

Neprisijungęs

 

#529 2018-01-15 19:57

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Pandike is back!

Boone rašė:

Pandike rašė:

Uzsilaksciau laukais palaidais plaukais cia savaitgali, bet ko i foruma neparasai, vadinas, to nebuvo. Ane? big_smile

Tai aišku! lol

Ir tas jausmas tikrai puikus big_smile

Neprisijungęs

 

#530 2018-01-16 08:57

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Pandike is back!

Oda rašė:

Boone rašė:

Pandike rašė:

Uzsilaksciau laukais palaidais plaukais cia savaitgali, bet ko i foruma neparasai, vadinas, to nebuvo. Ane? big_smile

Tai aišku! lol

Ir tas jausmas tikrai puikus big_smile

prieštarauju lol


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#531 2018-01-16 09:01

Pandike
Narys
Registravosi: 2015-09-29
Žinutės: 1042

Re: Pandike is back!

Zodziu, vakar dienos pavadinimas yra toks: "Viskas yra sudas, isskyrus myzalus". Atleiskit uz zodyna. Pirmiausia, mano nuostabieji klientai apmete mane pretenzijomis. Antra, labai prastai buvau miegojusi, nes mano gimda bando issiversti i antra puse siomis dienomis, tai visa apspangus sedejau vaistu pririjus vien tam, kad nenualpciau darbe. Klientui gi nepasakysi, kad sorry, negaliu padaryt darbo, nes man menesines. Nes susiras toki zmogu, kuriam nera menesiniu. Ir viska vainikuoja nuostabus apsirijimas ir nulis judejimo. prie to vakarykscio meniu prisideda torto gabaliukas, 7 saldainiai Migle ir vakarienei 1/3 seimynines picos. Nu ir dar 3 nauji spuogai po tokio maisto big_smile

Bet nu nesu tikra, kiek noriu uzsiimt savipisa. Gal geriau tiesiog bandau susivaldyti.

Pusryciai: Kava su pienu, 2 wrapai (2 tortilijos, 1 trikampis surelio, agurkas, 6 alyvuoges, naminis rukytas kumpis)
Veliau: kava su pienu
Pietus: Varskes apkepas su 1 a.s. apelsinu dzemo + 1 a.s. grietines

del sporto tai ziuresiu, ant kiek durniuos mano gimda siandien. Del vakarienes, tai irgi dar minciu neturiu, reiks apziuret saldytuva namuose.

Neprisijungęs

 

#532 2018-01-16 11:32

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Pandike is back!

Kaip gerai,kad yra rytojus.....kas jau buvo buvo, siandien viskas kitaip....Dienos pradzia puiki, linkiu sekingai ja uzbaigti

Neprisijungęs

 

#533 2018-01-16 11:34

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Pandike is back!

Ta pica su kolektyvu buvo? Nu saldainių į vakarą tai jooo, pavarei big_smile Bet kaip ir turi šiokią tokią pateisinamą priežastį smile


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#534 2018-01-16 11:49

Pandike
Narys
Registravosi: 2015-09-29
Žinutės: 1042

Re: Pandike is back!

Namie jau buvo pica. Sudas cia ne priezastis, nu bet ok, nebeesiu bent saves is vidaus smile

Neprisijungęs

 

#535 2018-01-16 12:13

pierla
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2008-10-30
Žinutės: 5615

Re: Pandike is back!

Pandike rašė:

Zodziu, vakar dienos pavadinimas yra toks: "Viskas yra sudas, isskyrus myzalus". Atleiskit uz zodyna. Pirmiausia, mano nuostabieji klientai apmete mane pretenzijomis. Antra, labai prastai buvau miegojusi, nes mano gimda bando issiversti i antra puse siomis dienomis, tai visa apspangus sedejau vaistu pririjus vien tam, kad nenualpciau darbe. Klientui gi nepasakysi, kad sorry, negaliu padaryt darbo, nes man menesines. Nes susiras toki zmogu, kuriam nera menesiniu. Ir viska vainikuoja nuostabus apsirijimas ir nulis judejimo. prie to vakarykscio meniu prisideda torto gabaliukas, 7 saldainiai Migle ir vakarienei 1/3 seimynines picos. Nu ir dar 3 nauji spuogai po tokio maisto big_smile

Bet nu nesu tikra, kiek noriu uzsiimt savipisa. Gal geriau tiesiog bandau susivaldyti.

Pusryciai: Kava su pienu, 2 wrapai (2 tortilijos, 1 trikampis surelio, agurkas, 6 alyvuoges, naminis rukytas kumpis)
Veliau: kava su pienu
Pietus: Varskes apkepas su 1 a.s. apelsinu dzemo + 1 a.s. grietines

del sporto tai ziuresiu, ant kiek durniuos mano gimda siandien. Del vakarienes, tai irgi dar minciu neturiu, reiks apziuret saldytuva namuose.

Buvo kas buvo, suvalgei, spuogais išmėtė ir pamiršk big_smile O šiandin jau turi gerą pradžią, tad šįvakar be picos ir saldainių apseik smile

Paskutinis taisė pierla (2018-01-16 12:13)


https://swlf.lilyslim.com/CgbRp3.png


Ūgis 175cm

Neprisijungęs

 

#536 2018-01-16 12:48

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Pandike is back!

pierla rašė:

Pandike rašė:

Zodziu, vakar dienos pavadinimas yra toks: "Viskas yra sudas, isskyrus myzalus". Atleiskit uz zodyna. Pirmiausia, mano nuostabieji klientai apmete mane pretenzijomis. Antra, labai prastai buvau miegojusi, nes mano gimda bando issiversti i antra puse siomis dienomis, tai visa apspangus sedejau vaistu pririjus vien tam, kad nenualpciau darbe. Klientui gi nepasakysi, kad sorry, negaliu padaryt darbo, nes man menesines. Nes susiras toki zmogu, kuriam nera menesiniu. Ir viska vainikuoja nuostabus apsirijimas ir nulis judejimo. prie to vakarykscio meniu prisideda torto gabaliukas, 7 saldainiai Migle ir vakarienei 1/3 seimynines picos. Nu ir dar 3 nauji spuogai po tokio maisto big_smile

Bet nu nesu tikra, kiek noriu uzsiimt savipisa. Gal geriau tiesiog bandau susivaldyti.

Pusryciai: Kava su pienu, 2 wrapai (2 tortilijos, 1 trikampis surelio, agurkas, 6 alyvuoges, naminis rukytas kumpis)
Veliau: kava su pienu
Pietus: Varskes apkepas su 1 a.s. apelsinu dzemo + 1 a.s. grietines

del sporto tai ziuresiu, ant kiek durniuos mano gimda siandien. Del vakarienes, tai irgi dar minciu neturiu, reiks apziuret saldytuva namuose.

Buvo kas buvo, suvalgei, spuogais išmėtė ir pamiršk big_smile O šiandin jau turi gerą pradžią, tad šįvakar be picos ir saldainių apseik smile

++
Maza ka, visko pasitaiko, svarbu del vieno nesekmingo valgymo visko nemesti smile

Neprisijungęs

 

#537 2018-01-16 13:14

Pandike
Narys
Registravosi: 2015-09-29
Žinutės: 1042

Re: Pandike is back!

Aciu uz palaikyma ir stengiuos i viska sviesiau ziureti smile

Neprisijungęs

 

#538 2018-01-16 13:58

Lauryterudnosyte
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2015-04-07
Žinutės: 5880

Re: Pandike is back!

kazkaip paskaiciau ir pagalvojau apie Migle,panasiai rasydavo:)
vakar buvo vakar,siandien bus geriau:)


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris1-slank.gif_bf_71_cu_59_ta_55_t_v_text_Jau.gif

Neprisijungęs

 

#539 2018-01-16 20:09

Plepytė
Narys
Registravosi: 2009-08-20
Žinutės: 1220

Re: Pandike is back!

Lauryterudnosyte rašė:

kazkaip paskaiciau ir pagalvojau apie Migle,panasiai rasydavo:)
vakar buvo vakar,siandien bus geriau:)

As irgi net pasitikrinau, ar čia ne Miglė big_smile

Kaip šiandienos meniu?


Sunkiausias sportinis pratimas - suimti save į rankas
https://swlf.lilyslim.com/42mLp3.png

Neprisijungęs

 

#540 2018-01-16 21:16

Pandike
Narys
Registravosi: 2015-09-29
Žinutės: 1042

Re: Pandike is back!

Meniu mazdaug toks siandien. Nesu tikra, ant kiek dietiskai, bet kad ZIAURIAI skaniai, tai tikrai big_smile

Pandike rašė:

Pusryciai: Kava su pienu, 2 wrapai (2 tortilijos, 1 trikampis surelio, agurkas, 6 alyvuoges, naminis rukytas kumpis)
Veliau: kava su pienu
Arbata su medum
Pietus: Varskes apkepas su 1 a.s. apelsinu dzemo + 1 a.s. grietines

Uzkandis 1: kava su pienu, 2 Migles saldainiai mad
Uzkandis 2: 4 vynuoges
------------------------------------
60 min Body building treniruote
------------------------------------
Vakariene: Salotos (iceberg, agurkas, salieras, krevetes, pakeptos ant trupucio sviesto, su cesnaku ir citrinos sultimis) + naminis padaziukas salotoms (sojos padazas, medus, alyvuogiu aliejus, laimo sultys) + taure vyno cool

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson