#1861 2018-01-10 11:19

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Svajonę turiu.

Pandike rašė:

del senmergystes man sunku komentuot, nes as su saviskiu nuo 19 metu, bet va gimtadieniai tai kita tema. Man kovo menesi 30. 30 fucking metu ir man biski kelia stresa, kad turiu jau tipo nustot vaidint jaunuole, turiu apie vaikus galvot, bet tai bliam, dabar tik prasidejo gyvenimo gerumas, kai turi savo namus (nu ok, labiau banko nei savo, bet vis tiek), turi normalia alga ir pagaliau gali kaip zmogus gyvent big_smile

O kas sake, kad turi nustot but jaunuole ir galvot apie vaikus, jeigu to nenori?

Neprisijungęs

 

#1862 2018-01-10 11:34

Boone
Narys
Registravosi: 2012-03-22
Žinutės: 2388

Re: Svajonę turiu.

lorjuod, penktadienio meniuko kaip ir nenumuilinau, jis tikrai geras buvo big_smile Bet va forumas gi neveikė šeštadienį, tai nebeprisidaviau big_smile O ar čia pošventiniai reikalai tai irgi nežinau, nes nuo gruodžio nebuvau svėrusis lol
Gal atrodys keista, bet gimtadienio jau keli metai kaip ir nešvenčiu smile Atvažiuoja manęs pasveikint ir tiek smile Didelių balių nebedarau, kaip jaunystėj lollol Va trisdešimtmetį kitais metais tikrai planuoju paminėt cool
Ir ačiū, merginos, už senmergės guodimą lollol Gal ir labai naiviai atrodo, bet aš tikiu tais dalykais 'viskas savu laiku ir savoj vietoj' cool

Neprisijungęs

 

#1863 2018-01-10 11:35

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Svajonę turiu.

Ei camon merginos....30 metu ir jau tipo nebe jaunos....tai ka man daryt?! Ar cia Lt toks poziuris kai tau 30 jau senatve? Isvykau kai man buvo 23, tai nezinau kaip ten reikalai siuo klausimu.....Man kur kas daugiau ir as gyvenu ir sent ne nemastau...pats gyvenimelis dabar , osiu, zydziu, puosiu gyvenima ir save ir ka jus man...sent pradesiu kai bus apie 60 gal ir tai dar pagalvosiu.....Gal del tok,kad gyvenu tokioj aplinkoj kur net pensininkai gyvenimu megaujasi, keliauja, pramogauja ir t.t...

O del vyru , tai zinoma kiekvienai savo laikas, as istekejau 18 ,bet turiu draugiu pora,kurios istekejo tik 38 plius minus ir dabar mazus pipirus augina ir saves senom nevadina.....Vyras i namu duris nepasibels, eikit pramogaut, blogiausiu atveju juk ivairios svetaines yra...kaip sakoma kas iesko tas randa,tik tos paieskos gali uztrukt vienoms ilgiau, kitoms trumpiau....Visu cia esanciu,kuriu foto maciau tai visos fainuoles esat , taip ,kad tik nosytes auksciau.....
O del tortadieniu ir as ju nesvenciu jau turbut daugiau nei 10 metu....svesciau jei butu kitu laiku, o dabar mano per naujaka, tai kad ir as apsikrauciau sau ant galvos naujako organizavima alia gimtadieni, visi vistiek daugiau svestu naujaka,o man tik ekstra ruosos ...na jau ne....kas sveikina, pasveikina ir be pakvietimu, o kas ne tai ir nereikia....

Neprisijungęs

 

#1864 2018-01-10 11:41

Pandike
Narys
Registravosi: 2015-09-29
Žinutės: 1042

Re: Svajonę turiu.

Vovere, nelaikau saves sena, tik zinai, su kiekvienu nuliuku besivercianciu toks jausmas kaip ir naujas etapas pareit turi gyvenime... nu man tas skaicius kol kas stresa kelia. ketvirta desimtis vis tik big_smile

Neprisijungęs

 

#1865 2018-01-10 17:37

Boone
Narys
Registravosi: 2012-03-22
Žinutės: 2388

Re: Svajonę turiu.

Taip, Vovere, Lietuvoj požiūris tam tikrais klausimais labai skiriasi nuo likusio pasaulio smile Aišku, keičiasi žmonių mąstymas po truputį, bet nu vis tiek... roll Nežinau, kiekvieno aplinka kitokia, bet aš su saviške dar turiu pakariaut big_smile Anksčiau iki pykčių būdavo, dabar tiesiog paklausau, patyliu ir darau kaip man reikia big_smile
Bleee, kitą savaitgalį balius, o aš turiu tik vieną vienintelę normalią suknelę ir išvis nežinau ar galiu su ja eit big_smile Nu koroče - katastrofiš! lol

Trečiadienis:

Pusryčiai:
-stiklinė vandens su citrina;
-wrap'as (tortilija + trikampis tep. sūrelio + salotlapiai + virtas kumpis + ferm. sūris) + sauja pomidoriukų;
-gab. j. šokolado, apelsinas, balinta kava su cinamonu.
Priešpiečiai:
-baltyminis sūrelis + sauja 'Studentų maisto' + obuolys.
Pietūs:
-kiaul. mentė (135g; kepta orkaitėje be riebalų) + daržovių mix'as (120g nevirtų) + r. agurkas.
Vakarienė:
-ind. grūdėtos + a.š. obuolienės.

+~2l vandens.

Neprisijungęs

 

#1866 2018-01-10 19:37

Pandike
Narys
Registravosi: 2015-09-29
Žinutės: 1042

Re: Svajonę turiu.

Koks fainas meniukas wink nusiziurejau wrapus is taves, prisiminus kad saldiklyje tortilu yra, tai spek ryt kas bus pusryciams smile

Neprisijungęs

 

#1867 2018-01-10 20:22

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Svajonę turiu.

Tai ko lauki, tekina tik i pardes sukneles pirkti big_smile Meniu tai grazu grazu kur dairais big_smile

Neprisijungęs

 

#1868 2018-01-10 20:47

Lauryterudnosyte
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2015-04-07
Žinutės: 5880

Re: Svajonę turiu.

Boone rašė:

Taip, Vovere, Lietuvoj požiūris tam tikrais klausimais labai skiriasi nuo likusio pasaulio smile Aišku, keičiasi žmonių mąstymas po truputį, bet nu vis tiek... roll Nežinau, kiekvieno aplinka kitokia, bet aš su saviške dar turiu pakariaut big_smile Anksčiau iki pykčių būdavo, dabar tiesiog paklausau, patyliu ir darau kaip man reikia big_smile
Bleee, kitą savaitgalį balius, o aš turiu tik vieną vienintelę normalią suknelę ir išvis nežinau ar galiu su ja eit big_smile Nu koroče - katastrofiš! lol

Trečiadienis:

Pusryčiai:
-stiklinė vandens su citrina;
-wrap'as (tortilija + trikampis tep. sūrelio + salotlapiai + virtas kumpis + ferm. sūris) + sauja pomidoriukų;
-gab. j. šokolado, apelsinas, balinta kava su cinamonu.
Priešpiečiai:
-baltyminis sūrelis + sauja 'Studentų maisto' + obuolys.
Pietūs:
-kiaul. mentė (135g; kepta orkaitėje be riebalų) + daržovių mix'as (120g nevirtų) + r. agurkas.
Vakarienė:
-ind. grūdėtos + a.š. obuolienės.

+~2l vandens.

JOOO pas mus dar nelb supranta, ir visi megsta pamokyti..
dar turi laiko nusipirkti kazka grazaus:)


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris1-slank.gif_bf_71_cu_59_ta_55_t_v_text_Jau.gif

Neprisijungęs

 

#1869 2018-01-10 23:22

butke
Narys
Registravosi: 2012-02-15
Žinutės: 1330

Re: Svajonę turiu.

Oda rašė:

Tai ko lauki, tekina tik i pardes sukneles pirkti big_smile Meniu tai grazu grazu kur dairais big_smile

pritariu 100%


Mano ūgis 172
Svajonė – tai žmogaus veržimasis pirmyn, tai visos jo viltys, visos jo paslaptys.

Neprisijungęs

 

#1870 2018-01-11 06:58

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Svajonę turiu.

Vovere rašė:

Ei camon merginos....30 metu ir jau tipo nebe jaunos....tai ka man daryt?! Ar cia Lt toks poziuris kai tau 30 jau senatve? Isvykau kai man buvo 23, tai nezinau kaip ten reikalai siuo klausimu.....Man kur kas daugiau ir as gyvenu ir sent ne nemastau...pats gyvenimelis dabar , osiu, zydziu, puosiu gyvenima ir save ir ka jus man...sent pradesiu kai bus apie 60 gal ir tai dar pagalvosiu.....Gal del tok,kad gyvenu tokioj aplinkoj kur net pensininkai gyvenimu megaujasi, keliauja, pramogauja ir t.t...

Turim turim cia mes ta beda. Pas mane darbe irgi dar buna tokiu keistu pasakymu apie mano amziu ir statusa (t.y. kad vaiku neturiu dar), bet as tiesiog pasiziuriu ir nutyla big_smile Kiekvienam savo ir jokiu taisykliu cia buti ne negali manau. Taip, suprantu yra fiziologija, bet negi dabar vaikus gimdysi del to kad 'reikia'? Galit vadinti mane egoiste, bet gyvenimas vienas, o vaikai ne zaisliukai, turi ateiti laiku.

Neprisijungęs

 

#1871 2018-01-11 10:30

Pandike
Narys
Registravosi: 2015-09-29
Žinutės: 1042

Re: Svajonę turiu.

Oda rašė:

Taip, suprantu yra fiziologija, bet negi dabar vaikus gimdysi del to kad 'reikia'? Galit vadinti mane egoiste, bet gyvenimas vienas, o vaikai ne zaisliukai, turi ateiti laiku.

100 % sitoj vietoj as su tavim!

Neprisijungęs

 

#1872 2018-01-11 13:09

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Svajonę turiu.

Pandike rašė:

Oda rašė:

Taip, suprantu yra fiziologija, bet negi dabar vaikus gimdysi del to kad 'reikia'? Galit vadinti mane egoiste, bet gyvenimas vienas, o vaikai ne zaisliukai, turi ateiti laiku.

100 % sitoj vietoj as su tavim!

Ir as pritariu...Tie visuomenes stereotipai, bei lietuviskas ka kaimynai pagalvos mane tai zudo negyvai...

As pati tai jauna gimdziau, bet as jauna ir istekejau, vos 18, bet to as ir norejau...Norejau vienu metu kurt pagrinda po kojom ir vaika uzsiaugint,kad kai jau busu subrendus, bet nepasenus, su pagrindu po kojom, vaiku uzaugintu , gyvent sau sau sau....Ka ir dabar darau....

Bet nei kiek nesistebiu kai buna poziuris pirma pagyvent, pagrindus susikurt ir apie 40 vaikus pradet....Kiekvienam savo

Neprisijungęs

 

#1873 2018-01-11 20:05

Lauryterudnosyte
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2015-04-07
Žinutės: 5880

Re: Svajonę turiu.

Kiekvienas žiūri pagal savo galimybes ir poreikius, subrendimą.
Mane tai dar nervuoja kaip kol draugauji vis klausia, kada vestuves, tai kada vestuves? susituoki tada, kada vaikai? Kur VAIKAI? Ir jeigu greitu laiku po vestuvių jų nėra( o kaip kam metai greit, o kitiems ir 3metai nėra greit) tada ką negalite? Pagimdai pirmą vaiką, ir po metelių ,kada antras? Vienas vaikas tai ne vaikas... ne blin vazonas, kuriam tik vandens reik;D

O dar jeigu išsiskiri ir kalta moteris, tai viskas ant laužo.. nes dar jeigu vyrai ,,bledavoja,, a, nu tai jooo gaila.. bet jeigu dėl moters kaltės skyrybos tai viskas..


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris1-slank.gif_bf_71_cu_59_ta_55_t_v_text_Jau.gif

Neprisijungęs

 

#1874 2018-01-11 20:50

Pandike
Narys
Registravosi: 2015-09-29
Žinutės: 1042

Re: Svajonę turiu.

Man tai totaliai pofik, ka pasakys kiti smile mes pvz su vyru jau is viso 10 metu kartu, 4 is ju susituoke. Aisku, del vaiku ten tevai, uosviai ir baba baigia nusiverkt, bet tada sakau, kad puskes 2 vaikais dziaugtusi, o as turiu Broniuka savo - mylimiausia foksterjera big_smile o jei neatstoja, tai sakau jei dar kalbesit, tai kai bus vaiku, niekada neatvesiu parodyt ir tada tyla big_smile

Neprisijungęs

 

#1875 2018-01-11 22:33

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Svajonę turiu.

Vovere rašė:

Ei camon merginos....30 metu ir jau tipo nebe jaunos....tai ka man daryt?!

Ištekėjai 18-os, tai manau, kad nelabai gali suprasti, ką reiškia būti netekėjusiai 30 roll  net gal ne netekėjusiai, bet be normalios antros pusės roll nes šiais laikais kažkaip normalu gyventi susimetus roll
O tos 'amžiaus krizės" yra roll Man buvo ir 30-ies, ir 40-ies, ir dar bus big_smile Kai tos krizės praeina, atgal atsigręžus, kotai norėtųsi tų metų atgal su dabartiniu protu roll
Ir aš vaikų labai anksti norėjau, tik nebuvo su kuom big_smile O kai buvo su kuom, savo noro- trijulės jau nespėjau įgyvendinti roll Lauksiu anūkų lol


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#1876 2018-01-11 22:44

Uzsispyrus33
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 3735

Re: Svajonę turiu.

As tai pati jauciu is tu karksinciu esu lol Nu karkset nekarksiu, bet visai pritariu. Nepatinka man kai pagyvene vaikus gimdo. Net ne del sveikatos galimu opciju, o del paciu vaikiuku. Juk kiekvienas nori turet jaunus, sveikus, "neprasilenkiancius su ju laiku" tevus. Nzn as sioj vietoj labai senamadiska.
Ir jei tau jau per 30, o vis dar neturi normalios antros puses irgi daug ka pasako. Nu kazkas ne taip ir taskas big_smile Ar kartele per daug uzkelta, ar savimeile per didele, ar charakteris nesugyvenamas, ar siaip katinai mielesni lol
Galit dabar uzmetyt akmenim lolbig_smile


Coffee keeps me busy until it's acceptable to drink wine!

Neprisijungęs

 

#1877 2018-01-11 22:49

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Svajonę turiu.

Užsispyrus, su tom kartelėm gal ir yra tiesos, bet žinok, ir vyrai jas kelia belekaip. Užtai ir sudėtinga atrasti tą antrą pusę tongue


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#1878 2018-01-13 12:40

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Svajonę turiu.

Uzsispyrus33 rašė:

As tai pati jauciu is tu karksinciu esu lol Nu karkset nekarksiu, bet visai pritariu. Nepatinka man kai pagyvene vaikus gimdo. Net ne del sveikatos galimu opciju, o del paciu vaikiuku. Juk kiekvienas nori turet jaunus, sveikus, "neprasilenkiancius su ju laiku" tevus. Nzn as sioj vietoj labai senamadiska.
Ir jei tau jau per 30, o vis dar neturi normalios antros puses irgi daug ka pasako. Nu kazkas ne taip ir taskas big_smile Ar kartele per daug uzkelta, ar savimeile per didele, ar charakteris nesugyvenamas, ar siaip katinai mielesni lol
Galit dabar uzmetyt akmenim lolbig_smile

Kiekvienas turi teise i savo nuomone smile O apskritai tai laikai dabar visai kitokie nei pries kokius 10-15m, nera ka lyginti. Ir kol nepergyveni abieju, tai ir neiseis suprasti smile

Neprisijungęs

 

#1879 2018-01-13 12:41

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Svajonę turiu.

Pandike rašė:

Man tai totaliai pofik, ka pasakys kiti smile mes pvz su vyru jau is viso 10 metu kartu, 4 is ju susituoke. Aisku, del vaiku ten tevai, uosviai ir baba baigia nusiverkt, bet tada sakau, kad puskes 2 vaikais dziaugtusi, o as turiu Broniuka savo - mylimiausia foksterjera big_smile o jei neatstoja, tai sakau jei dar kalbesit, tai kai bus vaiku, niekada neatvesiu parodyt ir tada tyla big_smile

++++

Neprisijungęs

 

#1880 2018-01-13 12:42

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Svajonę turiu.

lorjuod rašė:

Užsispyrus, su tom kartelėm gal ir yra tiesos, bet žinok, ir vyrai jas kelia belekaip. Užtai ir sudėtinga atrasti tą antrą pusę tongue

Ir dar pridekim, kad siais laikais vyrai labai subobeje, ko as asmeniskai negaliu pakesti smile

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson