#41 2012-02-08 15:22

Kate_30
Narys
Nuo: Italija
Registravosi: 2011-08-14
Žinutės: 9729

Re: Svoris ir kontraceptikai

oho kaip ilgai roll Mano svoris visuomet +-3 kg smile Bet gal cia ir sutapimas, bet dabar, jei noriu nurident vienas kita kg reikia ideti daugiau pastangu roll Idomu butu, jei parasytu ir kitos merginos, kurios geria ar kada gere KT big_smile


Ugis- 167 cm.

Neprisijungęs

 

#42 2012-07-09 09:15

valdusia
Narys
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 19

Re: Svoris ir kontraceptikai

sveikos,

as vis pradedu svarstyti mesti gerti KT.

nebezinau, kaip susitvarkyti su savo svoriu, jis tikrai per tris gerimo metus padidejo 10kg.

sportuoju 4 kartus i savaite tikrai valgau nedaug... bet svoris nekrenta ni kiek... net mano treneris nesupranta ... sako gal tu valgai daug... bet ne velnio... dbr pastebejau, kad nesveikai pilvas pradejo dideti... ir siaip myletis noras isvis pradingo po metu vartojimo kt... atrodo galeciau isvis gyvenime to nedaryt... bet seniau buvo viskas kitaip...

sakaiu reik padaryti pertrauka...bet kazkaip vel naudoti gumytes tai bais didelis nepatogumas... ir brnagus nepatogumas smile

Neprisijungęs

 

#43 2012-07-09 11:26

Kate_30
Narys
Nuo: Italija
Registravosi: 2011-08-14
Žinutės: 9729

Re: Svoris ir kontraceptikai

Man irgi jokio noro nebuvo roll


Ugis- 167 cm.

Neprisijungęs

 

#44 2012-07-09 17:48

Pasaka...
Moderatoriai
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-03-09
Žinutės: 6998

Re: Svoris ir kontraceptikai

Keisk kontraceptikus į naujos kartos smile aš vartojau Marvelon, jie ne patys naujausi, bet svorio gal tik pora kg užaugo ir turbūt viskas į krūtinę big_smile

Neprisijungęs

 

#45 2012-07-10 08:40

valdusia
Narys
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 19

Re: Svoris ir kontraceptikai

as bdr geriu yasminlle , siaip cia irgi skaityosi turbut naujos kartos, sakiau padarysiu pertraukele poto reiks pakeisti i kitas... ziuresiu ka rekomendos daktere... aisku irgi kekvienas organizmas skirtingai reaguoja smile

del krutines tai jooo... as ir taip nesiskundziau o dbr isvisnesiskundziu :Daisku minusas kai reikia pirkti marskinukus ir svarkelius, per papus nieks nesueina big_smile

Neprisijungęs

 

#46 2012-07-10 21:00

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: Svoris ir kontraceptikai

aš yasminelle geriu jau daug metų, tai nežinau, nieko jie man blogo nepadarė..

Neprisijungęs

 

#47 2012-08-01 15:38

Ginte
Svetys

Re: Svoris ir kontraceptikai

Net juokas ima paskaičius kai kuriuos komentarus smile Nu nekaltinkit jūs tų kontraceptinių dėl savo pačių apsileidimo, medžiagų apytakos sulėtėjimo, didelio apetito ar pogimdyvinių kilogramų. KT svorį gali pakeisti tik +- 2 kg., taigi jei priaugote daugiau, priežasčių reikėtų ieškoti kitur. Na bet aišku, juk lengviausia pasakyt, kad čia ne aš kalta, o KT smile

 

#48 2013-01-10 16:24

valdusia
Narys
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 19

Re: Svoris ir kontraceptikai

Ginte , tikrai nesutinku...

nesakau, kad visoms, bet tikrai nemazai merginu svoris priauga nuo kt.

as nustojau gert ir man per dvi savaites svoris padidejo 3kg...

as sportuoju minimum du kart per savaite su treneriu... jau kokie du metai.mityba taip pat sureguliuota, bet atrodau tragiskai...

viena diena manes treneris kls. as nesuprantu, kdl tau nekrenta svoris gal sako kt vartoji, sakau jau nebe, nu tai sako viskas aisku...

vienoms svoris dideja nuo kt , kitoms nuo apsileidimo, visi turim savu priezasciu....

Neprisijungęs

 

#49 2013-01-10 17:36

Pasaka...
Moderatoriai
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-03-09
Žinutės: 6998

Re: Svoris ir kontraceptikai

Tas treneris labai "apsišvietęs" matyt. Dabartinės KT svorį gali paauginti tik 2-3 kg, tikrai ne daugiau ir tai nebus riebalai, daugiau skysčiai. Nepradėkit daugiau valgyti ir neaugs tas svoris. Iš valdusia parašymo išvis nesupratau, ji metė KT ir jai svoris paaugo? Man svoris +-1-2 kg gali svyruoti priklausomai nuo ciklo, būna, kad jaučiu, kaip kaupiasi skysčiai, bet tikrai neauga lašiniai būtent nuo tablečių, tos pirmosios dar senesniais laikais augindavo, o dabar išlikęs supratimas, kad jei jau geri KT tai ir sustorėsi..

Neprisijungęs

 

#50 2017-08-07 13:40

Bicepsapiens
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2017-04-30
Žinutės: 9

Re: Svoris ir kontraceptikai

Na, aš iš tiesų nežinau ko griebtis. Kai tik pradedu vartoti kontraceptikus, tampu kaip bačka, vandenį nesveikai kaupia... Gal kuri iš jūsų yra bandžiusi spirales? Vieni giria, kiti peikia, net nežinau, ar verta bandyti. Dabar kaip tik mirena akcija, galvoju, gal visgi pabandyti...


Sveikame kūne - sveika siela.

Neprisijungęs

 

#51 2017-10-23 21:37

varle7
Narys
Registravosi: 2017-10-11
Žinutės: 6

Re: Svoris ir kontraceptikai

Šiaip jūs visos randat ryšį tarp svorio augimo ir KT, bet perskaičiau šitą straipsnį https://www.vaistine.lt/Patogiausios_ir … amp;ID=293 ir rašo, kad tai tik mitas ir jokios ryšio realiai tarp to nėra, apart organizmo prisitaikymo pačioj pradžioj... Nebežinau, ką galvot, nuo ko tada auga tas svoris?

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson