#61 2011-11-13 19:54

neveiziek
Narys
Registravosi: 2011-11-13
Žinutės: 1

Re: kontaktiniai lesiai

Labas,
Darau tyrima apie kontaktiniu lesiu nesiojima, prieziura ir sukeliamas nepageidaujamas reakcijas, tad buciau labai dekinga, jeigu uzpildytum anketa. Anketa skirta nesiojantiems akinius arba kontaktinius lesius ACIU

http://apklausa.lt/f/kontaktiniu-lesiu- … 3.fullpage

Neprisijungęs

 

#62 2012-06-30 01:04

rasos kasos
Narys
Registravosi: 2012-06-30
Žinutės: 1

Re: kontaktiniai lesiai

as pigiai parsisiunciau is kazkokio naujo saito matyk be akiniu: www.kontaktiniailesiaiinternetu.lt   roll

Neprisijungęs

 

#63 2012-09-07 14:26

plunksnelee
Narys
Registravosi: 2012-09-07
Žinutės: 1

Re: kontaktiniai lesiai

Sveiki smile

Parduodu Air Optix Aqua mėnesinius kontaktinius lešius, kuriuos pirkau optikoje, bet nebepanaudosiu.
6vnt neatplėšta pakuotė. dioptrijos -4.25. Galioja iki 2016m. Pakuotės kaina 90lt. Daugiau apie juos galite paskaityti čia
http://www.gerilesiai.lt/prailginto-nes … sion.html. Jei kažkam tiktų pagal dioptrijas, rašykite smile

Neprisijungęs

 

#64 2013-02-15 23:56

MrsMeow
Narys
Registravosi: 2013-02-15
Žinutės: 1

Re: kontaktiniai lesiai

As tai isviso daugiau gyvenime nesidesiu hmm// Isidejau spalvotus ir kai issiemiau pastebejau kad kaska keisto ... su kaire akim pradejo lietis vaizdas .... Tai nezinau ka daryt  Ieskau internete bet nieko nerandu .. Bijau kad kas nors akim atsitiko ... Nes vistiek akys  sveikos buvo dabar vos isviso kaska galiu bepadaryti vos paskaitau ir t.t jei aisku uzdengiu ta aki tai geriau bet vistiek.... Nevaiksciosiu su uzdengta akim:(sadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsad  Padekit Labai prasau ... nes tikrai nemalonu ...

Neprisijungęs

 

#65 2013-02-16 14:50

Pasaka...
Moderatoriai
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-03-09
Žinutės: 6998

Re: kontaktiniai lesiai

eik pas gydytoja greitai

Neprisijungęs

 

#66 2013-11-06 11:54

melitaa
Narys
Registravosi: 2013-11-06
Žinutės: 2

Re: kontaktiniai lesiai

na aš kažkaip problemų nesu turėjusi su kontaktiniais lęšiais. Perku juos internetu www.manolesiai.lt, kokybė visur vienoda o kaina liuks. Jei turit kokių svarbių klausimų skambinkit jiems, man geriau paaiškino viską nei mano akių gydytoja. Ir kaip nešioti juos kaip įsidėti, kaip išsirinkti sau tinkamus smilesmilesmile

Neprisijungęs

 

#67 2015-12-07 13:18

Rimute88
Narys
Registravosi: 2015-08-05
Žinutės: 20

Re: kontaktiniai lesiai

Na, man kol kas irgi jokių bėdų nebuvo. Kadangi beveik visur lęšiai internetu žymiai pigesni būna tai ir aš perku iš ten http://www.vaistine.lt/Medicinines_prek … tID=PL_793 smile

Neprisijungęs

 

#68 2017-07-10 20:43

Bicepsapiens
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2017-04-30
Žinutės: 9

Re: kontaktiniai lesiai

MrsMeow rašė:

As tai isviso daugiau gyvenime nesidesiu hmm// Isidejau spalvotus ir kai issiemiau pastebejau kad kaska keisto ... su kaire akim pradejo lietis vaizdas .... Tai nezinau ka daryt  Ieskau internete bet nieko nerandu .. Bijau kad kas nors akim atsitiko ... Nes vistiek akys  sveikos buvo dabar vos isviso kaska galiu bepadaryti vos paskaitau ir t.t jei aisku uzdengiu ta aki tai geriau bet vistiek.... Nevaiksciosiu su uzdengta akim:(sadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsad  Padekit Labai prasau ... nes tikrai nemalonu ...

Turbūt iš kokio aliexpress pigius atsisiuntėt ir kažkokia medžiaga sukėlė alerginę reakciją arba elementarių higienos normų nepaisėt įsidėdama/išimdama ir infekcija plisti pradėjo. Kiek teko bandyti, spalvoti lensor lęšiai visada be priekaištų veikdavo, jokio diskomforto. Aišku, brangesni jie už kiniškus, bet jeigu pirkti, tai pirkti kokybiškesnę prekę, nes vėliau už gydymą daug daugiau atiduoti tenka. neutral O Jums - stiprybės. Tikiuosi, jog nieko rimto nenutiko.


Sveikame kūne - sveika siela.

Neprisijungęs

 

#69 2018-01-05 14:17

xanat
Narys
Registravosi: 2018-01-05
Žinutės: 1

Re: kontaktiniai lesiai

šiaip aš turėjau labai didelę problemą įsidedant kontaktinius lęšius. tai rega.lt ypač grybo gatvėje man puikiai pagelbsti ir kadangi tenka nešiot kelių rūšių kontaktinius lęšius, tai parenka geriausius ir duoda pabandyti - labai puikus aptarnavimas, rekomenduoju.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson