#81 2015-09-27 15:51

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: netelpu į veidrodį

Cerera rašė:

big_smile Kodėl vaikai nemėgsta brokolių?! Gal dėl to, kad nėra pratinama nuo kūdikystės? smile

Tai kad tada pati jų nevalgydavau,tai kaip galėjau pratinti smile  beje, ir mano vaikystėj tokių daržovių nebuvo, būdavo tik tai,ką tėvai užsiaugindavo sode ar paimdavo iš kaimo savo tėvų.
O šiaip prie daržovių pratinau abu savo sūnus vienodai, bet vienas dabar pripažysta tik pomidorus ir agurkus, net bulvę sunku įsiūlyti, o kitas valgo beveik viską ( tik  brokolių nelabai).


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#82 2015-09-27 15:57

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: netelpu į veidrodį

Sveikutės smile  Jau savaitgalis į pabaigą, echh, visai nesinori dar galvoti apie darbus..
Šiandien taip maitinaus:

pusryčiai- avižinė košė, 2 a.š. mėlynių džemo, cinamonas
priešpiečiai- obuolių pyragas, 5 sausainiukai Pinigėliai
pietūs- samtis burokėlių sriubos, gabalas cukinijos įdarytos morkom ir kalakutienos faršu (apkeptos trupučiu sūrio)
vakarienė- grūdėta varškė su agurku.

Pramušė mano dienelės, šiandien jau labai norėjosi saldaus roll


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#83 2015-09-27 16:09

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: netelpu į veidrodį

Amber_Rose rašė:

Uzsispyrus33 rašė:

As tavim neatsizaviu! Nu tooookie pokyciai, kad uch smile
O dar visai neseniai reikejo traukti per danti del negalejimo mesti penktadienines vakarienes tradiciju big_smile

papasakokit man, aš nežinau, kas per tradicijos buvo? smile

Tradicija dar gyva, tik aš joje nebedalyvauju. Penktadieniais pas mus visada vakarienei orkaitėj kepti karšti sumuštinukai. Bandžiau su merginom pasiginčyti,kad gal nieko čia blogo sulesti nedidzkus kokius keturis, bet.. supratau, kad nelabai gerai. Pagalvojau, kad turiu rinktis- arba kūdėt,arba valgyt sumuštiakus. pasirinkau pirmą roll


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#84 2015-09-27 16:25

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: netelpu į veidrodį

Man irgi net bloga apie darbą pagalvoti hmm

Užsimaniau ir aš obuolių pyrago paskaičius. O meniukas, jei su užkandžiu nepadauginta, tai net kūdokas. Kiek varškės suvalgai vakarienei? wink

Neprisijungęs

 

#85 2015-09-27 19:16

daivulytė
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 283

Re: netelpu į veidrodį

Super meniukas smile

Neprisijungęs

 

#86 2015-09-27 19:19

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: netelpu į veidrodį

Liuks man labai grazu

Neprisijungęs

 

#87 2015-09-27 19:28

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: netelpu į veidrodį

Antarktida, oj tikrai nekūdokai šiandien man gavosi, ypač pietūs. O varškės apie 250 gr deduosi smile


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#88 2015-09-27 20:33

Uzsispyrus33
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 3735

Re: netelpu į veidrodį

Amber_Rose rašė:

Uzsispyrus33 rašė:

As tavim neatsizaviu! Nu tooookie pokyciai, kad uch smile
O dar visai neseniai reikejo traukti per danti del negalejimo mesti penktadienines vakarienes tradiciju big_smile

papasakokit man, aš nežinau, kas per tradicijos buvo? smile

Penktadienio vakarienes tradicija buvo karsti sumustekai smile

Kaip laikomes? Ka valgom?


Coffee keeps me busy until it's acceptable to drink wine!

Neprisijungęs

 

#89 2015-09-27 20:35

Uzsispyrus33
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 3735

Re: netelpu į veidrodį

Jau radau, jau matau big_smile
Pietus osom!


Coffee keeps me busy until it's acceptable to drink wine!

Neprisijungęs

 

#90 2015-09-27 20:35

Atė
Narys
Registravosi: 2015-01-02
Žinutės: 1028

Re: netelpu į veidrodį

meniu idealus, labai skaniai valgai smile


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wqYFcUd/weight.png

Neprisijungęs

 

#91 2015-09-27 20:37

Uzsispyrus33
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 3735

Re: netelpu į veidrodį

lorjuod rašė:

Amber_Rose rašė:

Uzsispyrus33 rašė:

As tavim neatsizaviu! Nu tooookie pokyciai, kad uch smile
O dar visai neseniai reikejo traukti per danti del negalejimo mesti penktadienines vakarienes tradiciju big_smile

papasakokit man, aš nežinau, kas per tradicijos buvo? smile

Tradicija dar gyva, tik aš joje nebedalyvauju. Penktadieniais pas mus visada vakarienei orkaitėj kepti karšti sumuštinukai. Bandžiau su merginom pasiginčyti,kad gal nieko čia blogo sulesti nedidzkus kokius keturis, bet.. supratau, kad nelabai gerai. Pagalvojau, kad turiu rinktis- arba kūdėt,arba valgyt sumuštiakus. pasirinkau pirmą roll

Ir del to tu nerealiai kieta tapai! Va kur valia! Va kur ryztas ir noras keistis!
U go girl cool


Coffee keeps me busy until it's acceptable to drink wine!

Neprisijungęs

 

#92 2015-09-27 22:05

Amber_Rose
Narys
Registravosi: 2012-01-22
Žinutės: 4392

Re: netelpu į veidrodį

Uzsispyrus33 rašė:

lorjuod rašė:

Amber_Rose rašė:


papasakokit man, aš nežinau, kas per tradicijos buvo? smile

Tradicija dar gyva, tik aš joje nebedalyvauju. Penktadieniais pas mus visada vakarienei orkaitėj kepti karšti sumuštinukai. Bandžiau su merginom pasiginčyti,kad gal nieko čia blogo sulesti nedidzkus kokius keturis, bet.. supratau, kad nelabai gerai. Pagalvojau, kad turiu rinktis- arba kūdėt,arba valgyt sumuštiakus. pasirinkau pirmą roll

Ir del to tu nerealiai kieta tapai! Va kur valia! Va kur ryztas ir noras keistis!
U go girl cool

ta prasme, sumuštiniai, meh big_smile galų gale - jau atsivalgei, kaip suprantu big_smile čia kaip aš save motyvuoju dėl alkoholio, kad JAU ATSIGĖRIAU big_smile

Neprisijungęs

 

#93 2015-09-27 22:28

Bounce_B
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 216

Re: netelpu į veidrodį

Šaunuolė, kad atsisakei penktadieninių sumuštekų su dešra, sūriu ir kt. priedais vakarienei smile Ateity manau rasi alternatyvą tiems sumuštiniams smile Tikrai gali pasigaminti kiek įmanoma sveikesnių, kurie nepakenks figūrai smile Iš tortilijos gali picutę kokią pasidaryti ir pan. smile O šiandienos meniukas gražus smile Man būtų mažoka tiek varškės vakarienei smile

Neprisijungęs

 

#94 2015-09-27 22:36

Lauryterudnosyte
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2015-04-07
Žinutės: 5880

Re: netelpu į veidrodį

250gr pats tas:)smile


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris1-slank.gif_bf_71_cu_59_ta_55_t_v_text_Jau.gif

Neprisijungęs

 

#95 2015-09-28 09:37

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: netelpu į veidrodį

Man vizualiai daug gaunasi, Bounce roll , kai prisipjaustau į varškę daržovių, visas bliūdas gaunasi  roll  Kolkas į kalorijas nežiūriu, žiūriu į savijautą, alkana nebūnu, aišku vakarais norisi po varškės konors skanaus , bet visus norus nukeliu rytui, o vakare darausi arbatas, taip ir susitariu su savimi.

Šiandienai buvau susidariusi planelį, ale atėjau į darbą, pamačiau eklerų tortą, išgirdau,kad sumuštinukai ar kažkas pietums organizuojami (pasirodo boso gimtadienis, o aš pamiršau ), tai kaži ar turėsiu galimybę savo pietus valgyti, liks jie tikriausiai rytdienai. O šiandien reikia tik saikingai prasisukti kaip nors. Dar prieš eklerus galiu užsikoduoti, ale prieš restoraninius sumuštinukus jaučiu nelabai lol  Aš sau linkiu saiko, o vakare įmesiu meniuką, jei nebus labai gėdingas roll


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#96 2015-09-28 10:34

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: netelpu į veidrodį

Ragauk sumustinuks  tuos ,kurie labiausiai vilios ir nekartok, isidek i lekstute kelis, priklausomai nuo dydzio ir priedu ir pati sau pasakyk, tai mano pietu norma

Linkiu istvermes

Neprisijungęs

 

#97 2015-09-28 11:17

Challenger
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 624

Re: netelpu į veidrodį

Linkiu ištvermingai atsilaikyti ir švęsk boso gimtadienį su mintimi, kad pas mus vakare turėsi prisiduoti, niekur nepasislepsi nuo musu big_smile

Neprisijungęs

 

#98 2015-09-28 13:33

Uzsispyrus33
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 3735

Re: netelpu į veidrodį

Tu gali! Linkiu pasimegauti, bet neprarasti saiko wink


Coffee keeps me busy until it's acceptable to drink wine!

Neprisijungęs

 

#99 2015-09-28 13:36

Bounce_B
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 216

Re: netelpu į veidrodį

Saikingo pirmadienio linkiu! Paragauk, paskanauk tik to kas labiausiai vilios smile Esu tikra, kad puikiai susitvarkysi smile

Neprisijungęs

 

#100 2015-09-28 17:46

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: netelpu į veidrodį

Na ką, pusiau šventiškas meniukas gavosi toks:

pusryčiai- 1,5 Jonės juodos duonos riekės, kalakutienos zuikis
priešpiečiai- obuolys
pietūs- vieno kąsnio sumuštinukai involtino duonelėje su tunu, su kumpiu ir sūriu, su lašiša ( gal keturis išragavau),
           duonelė focaccia , pertepta pesto padažu, įdaryta vištiena ir marinuota paprika, kitas įdaras itališkas parmo      kumpis su mazzarella sūriu  ( paragavau abiejų po gabaliuką),
ir gal 4-5 mažiukai eklerai su kremu, kelios vynuogės, taurelė brendžio.
vakarienė- 2,5 samčio burokėlių sriubos.


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson