#41 2015-09-23 09:11

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Balansuojam

Tai jei jūs save skaitot banginiais, tai kas aš, kašalotas? lollol


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#42 2015-09-23 10:11

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Cerera rašė:

Gal nebeįsivaizduosi žiauriai smulkutės jei pasakysiu, kokios apimtys buvo prieš nėštumą. smile 48,5-49kg svoris, liemuo ~65cm (nebent stipriai įtraukus prieš pusryčius galėdavau priartėti prie 60cm big_smile), klubai ~88cm, šlaunys 50cm, rankos 25,5cm... Taigi... Matmenys buvo didesni negu dabar tavieji, nors svoris ir mažesnis buvo. wink

Tai kad viskas labai panasiai kaip ir pas mane, tik liemuo keliais cm didesnis:), ir ugis kiek mazesnis...o cia jau nieko tokio, nes daug lemia kuno sudejimas, galim visai skirtingai atrodyt.
Man budavo nukrinta svoris ir zemiau 50 ,bet apimtys panasios islieka, tik is veido i lavona panasi tampu:Dman netinka zemensnis svoris nei 50, geriausiai ir jauciuosi sverdama 50,5-51 kg


Lorjuod, prajuokinai....nera taip...tiesiog kiekviena pagal savo duomenis turim savus reikalavimus, norus, grozio standartus. Butu keista jei visiems patiktu vienodas kuno sudejimas

Neprisijungęs

 

#43 2015-09-23 10:49

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Vovere rašė:

Na ka tesiam toliau.....Antradienis kaip ir suplanuotas, tik dar vakariene  ne
Pusryciaiuogos, nat.graik.jogurtas, granola, kava su pienu,cinamonu, medum
Dienos uzkandukai obulys, 2 morkytes, 3 mentos rutuliukai, turbut dar bus mazas miuslle kaip vakar( 67 kcal) kokie man jie skanus
Pietussalotos su mozzarella ir siek tiek vistienos, rieke j.duonos
SPORTAS
Vakarieneplanuose varske kaip vakar arba salotos su kiausiniu

Nelabai as vykus....gaminau vistiena su astriu padaziuku ir ryziais, tai paskanavau gera sauksta ir dar puse saldainio ...

o vakariene buvo tokia varske , nat.graikiskas jogurtas ir nemazai iv.uogu( serbentai, braskes, avietes),uogos be cukraus, naturalios

Neprisijungęs

 

#44 2015-09-23 10:51

daivulytė
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 283

Re: Balansuojam

Kuom gi nevykus, voveryt, viskas liuks wink

Neprisijungęs

 

#45 2015-09-23 11:08

Lauryterudnosyte
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2015-04-07
Žinutės: 5880

Re: Balansuojam

man irgi atrodo viskas gerai:)


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris1-slank.gif_bf_71_cu_59_ta_55_t_v_text_Jau.gif

Neprisijungęs

 

#46 2015-09-23 11:17

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Taigi bandau negaudyt kasniu kur nereikia, o va be paragavimo ir neprasisukau....nesisveriu, nezinau kokia situacija, gal sestadieni pasisversiu jei pms neprasides

Neprisijungęs

 

#47 2015-09-23 12:23

daivulytė
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 283

Re: Balansuojam

Aš atpratau nuo ragavimo, jokio kąsnio tarp valgymų.....kažkaip griežtai.bet man jau lengva atsispirt.paragauju, kai jau valgau, dasidedu ko trūksta, bet dažnai netrūksta, iš akies pataikau, kvapai apie skonį daug ką pasako smile

Neprisijungęs

 

#48 2015-09-23 12:33

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

daivulytė rašė:

Aš atpratau nuo ragavimo, jokio kąsnio tarp valgymų.....kažkaip griežtai.bet man jau lengva atsispirt.paragauju, kai jau valgau, dasidedu ko trūksta, bet dažnai netrūksta, iš akies pataikau, kvapai apie skonį daug ką pasako smile

kaip tau taip pavyko?  as jei negaminu tai irgi galiu atsispirti, galiu sustoti po vieno sausainio ir pan, tas man ne beda, bet kai gaminu ,kad ir jauciu ,kad skonis bus ciki, nu vistiek ragauju, gal,kad alkana bunu, net nezinau, nemoku nusakyt tos busenos. Stengiuosi ,kad tai butu minimaliai , bet ,kad visai neparagaut nemoku, sakau be vale esu

Neprisijungęs

 

#49 2015-09-23 12:41

Cerera
Narys
Registravosi: 2012-05-23
Žinutės: 18943

Re: Balansuojam

Vovere rašė:

Cerera rašė:

Gal nebeįsivaizduosi žiauriai smulkutės jei pasakysiu, kokios apimtys buvo prieš nėštumą. smile 48,5-49kg svoris, liemuo ~65cm (nebent stipriai įtraukus prieš pusryčius galėdavau priartėti prie 60cm big_smile), klubai ~88cm, šlaunys 50cm, rankos 25,5cm... Taigi... Matmenys buvo didesni negu dabar tavieji, nors svoris ir mažesnis buvo. wink

Tai kad viskas labai panasiai kaip ir pas mane, tik liemuo keliais cm didesnis:), ir ugis kiek mazesnis...o cia jau nieko tokio, nes daug lemia kuno sudejimas, galim visai skirtingai atrodyt.
Man budavo nukrinta svoris ir zemiau 50 ,bet apimtys panasios islieka, tik is veido i lavona panasi tampu:Dman netinka zemensnis svoris nei 50, geriausiai ir jauciuosi sverdama 50,5-51 kg


Lorjuod, prajuokinai....nera taip...tiesiog kiekviena pagal savo duomenis turim savus reikalavimus, norus, grozio standartus. Butu keista jei visiems patiktu vienodas kuno sudejimas

Panašiai, bet vis tiek aš turiu sverti kiek mažiau, kad apimtis tokias turėčiau. O dėl liemens 60cm turiu iki 46kg numest... Man tai kaip tik netinka virš 50kg svert, nes iškart veidas praranda formą, paburkęs atrodo. Tikrai skirtingai kiekvienai. smile Bet gal po 10 metų jau kitaip atrodys. wink

Paskutinis taisė Cerera (2015-09-23 12:42)


163cm
29m.

Neprisijungęs

 

#50 2015-09-23 12:45

Cerera
Narys
Registravosi: 2012-05-23
Žinutės: 18943

Re: Balansuojam

Vovere rašė:

daivulytė rašė:

Aš atpratau nuo ragavimo, jokio kąsnio tarp valgymų.....kažkaip griežtai.bet man jau lengva atsispirt.paragauju, kai jau valgau, dasidedu ko trūksta, bet dažnai netrūksta, iš akies pataikau, kvapai apie skonį daug ką pasako smile

kaip tau taip pavyko?  as jei negaminu tai irgi galiu atsispirti, galiu sustoti po vieno sausainio ir pan, tas man ne beda, bet kai gaminu ,kad ir jauciu ,kad skonis bus ciki, nu vistiek ragauju, gal,kad alkana bunu, net nezinau, nemoku nusakyt tos busenos. Stengiuosi ,kad tai butu minimaliai , bet ,kad visai neparagaut nemoku, sakau be vale esu

Aš ragauju tik tuomet kai kažkas kitas valgys mano patiekalą. Iš baimės! Vis galvoju, o jei per mažai skonio, o jei ko trūksta, ar tikrai gerai, na, dar vieną šaukštuką, kad įsitikinčiau, ar TIKRAI. big_smile Taip ir pusė porcijos suvalgyt galiu. wink


163cm
29m.

Neprisijungęs

 

#51 2015-09-23 12:45

daivulytė
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 283

Re: Balansuojam

Voveryt, tikrai nesi bevalė, tu tiesiog pavyzdys. O ko tau neparagaut, juk nereikia tiek mest kiek man wink žinai tik ką pagalvoju, kaip aš elgsiuos kai jau numesiu iki to svajonių svorio kokio noriu ir kiek aš save pamenu neatsimenu kada tiek svėriau, va tada kaip susitvarkyt su nauju svoriuku. Šiurpas net ema kai pamastau. Rūbai nešiojami tik keli belikę, vis dedu į dideles tašes. Jausmas geras žiauriai, nu neturiu ką apsirengt smile bet kaifuoju

Neprisijungęs

 

#52 2015-09-23 13:06

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

daivulytė rašė:

Voveryt, tikrai nesi bevalė, tu tiesiog pavyzdys. O ko tau neparagaut, juk nereikia tiek mest kiek man wink žinai tik ką pagalvoju, kaip aš elgsiuos kai jau numesiu iki to svajonių svorio kokio noriu ir kiek aš save pamenu neatsimenu kada tiek svėriau, va tada kaip susitvarkyt su nauju svoriuku. Šiurpas net ema kai pamastau. Rūbai nešiojami tik keli belikę, vis dedu į dideles tašes. Jausmas geras žiauriai, nu neturiu ką apsirengt smile bet kaifuoju

Aciu Daivulyte:/
As manau jau ir dabar labai graziai ismokai saika jausti, tai nebus bedu ir svori palaikyt, tiesiog turesi visada kazkiek save prisiziureti, pilnai vadeliu nepaleisti ir bus ciki
Del rubu tikiu,kad jausmas pasaka, daug nauju pirkti irgi neverta,nes vis mazeji, gal pacius megstamiausius tiesiog reiktu nesti pas siuveja , pasikoreguot siek tiek

Neprisijungęs

 

#53 2015-09-23 13:10

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Balansuojam

Aš ragauti vyrui duodu lol  jam reikia svorio, kūdas kaip dviratis lol


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#54 2015-09-23 14:13

daivulytė
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 283

Re: Balansuojam

Ai, voveryt, nesiaurinsiu aš rubelių, vyras pasiryžęs viską supirkt wink džinsus pirkau mažokus prieš porą mėnesiukų, dar geri, neverta taip dažnai pirkinėt.gaila.va, kai numesiu iki kiek noriu, tada bus galima. smile

Neprisijungęs

 

#55 2015-09-23 15:00

Challenger
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 624

Re: Balansuojam

Meniukas vakarykštis labai gražus, su vištiena dar gražesnis big_smile
O tu tiesiog savo pojūčių įsiklausyk, ar persivalgiusi jauteisi, kai paragavai tos vištienos? Jei ne, vadinasi, tau to reikėjo, nes netikiu, kad taviškiai alkio-sotumo jausmo receptoriai būtų išsiderinę wink

Neprisijungęs

 

#56 2015-09-23 15:05

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Challenger rašė:

Meniukas vakarykštis labai gražus, su vištiena dar gražesnis big_smile
O tu tiesiog savo pojūčių įsiklausyk, ar persivalgiusi jauteisi, kai paragavai tos vištienos? Jei ne, vadinasi, tau to reikėjo, nes netikiu, kad taviškiai alkio-sotumo jausmo receptoriai būtų išsiderinę wink

Oi ne persivalgius tikrai nesijauciau, buciau mielai dar kazka suvalgius, bet juk as dabar kaip ir metu svori, tai papildomi kasniai man tikrai ne i nauda

Neprisijungęs

 

#57 2015-09-23 15:10

Uzsispyrus33
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 3735

Re: Balansuojam

Nedrisk saves sitaip vadinti! Jau kas kas, bet tu valia ohoho kokia gali pasigirti.
O kas liecia ragavima maisto, tai net pasimeciau. Nes supratau, kad nezinau ar as ragauju viska ka gaminu ar ne lol Na troskinius tai tikrai palaizau, o daugiau kad lyg ir ne. Nes nu ka ten ragauti?


Coffee keeps me busy until it's acceptable to drink wine!

Neprisijungęs

 

#58 2015-09-23 15:16

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Uzsispyrus33 rašė:

Nedrisk saves sitaip vadinti! Jau kas kas, bet tu valia ohoho kokia gali pasigirti.
O kas liecia ragavima maisto, tai net pasimeciau. Nes supratau, kad nezinau ar as ragauju viska ka gaminu ar ne lol Na troskinius tai tikrai palaizau, o daugiau kad lyg ir ne. Nes nu ka ten ragauti?

Daug ka galima ragauti pvz sriuba, troskinius, bulviu kose, apkepa .....kai koki saldesi ruosiu krema, jei koki tingini darau tai ziurek belauzant sausainius koks gabaliukas isoka:D

O valia as turiu,bet kaip matai ne visur ...as net pagalvojau na tarkim pasisversiu ir minuso nebus...ka darysiu? iskrova- ne, kokia grikiu dieta - ne tai va bevale....taip ir tuksiu i senatve po truputi:D

Neprisijungęs

 

#59 2015-09-23 20:50

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Tuoj baigsis mano lieknejimai, siandien valgyt noriu nesveikai....darbe gumos sukramciau be skaiciaus....ir saldaini suvalgiau:rolleyes:

Pusryciaivarske su namine slyviene ir siek tiek granolos on top, kava su pienu,cinamonu ,medum
Uzkandziaiobuolys, 2 morkos, 1 saldainis, pora mentos rutuliukiu, n gumos, kava/arbata
Pietussalotos su vistienos file, rieke j.duonos
SPORTAS
Vakariene salotos su 1 kiausiniu, plius 1 baltymu, du duoniukai su tep.varskyte liesa , vaisine arbata.....

Mielai dar esciau:rolleyes:

Neprisijungęs

 

#60 2015-09-23 20:57

Uzsispyrus33
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 3735

Re: Balansuojam

Tai ir pavalgyk dar ka nors. Kam cia save kankinti del net neaisku ar realaus pliusiuko? Gal siaip ten skysciai ta ryta pasikaupe buvo wink
Vakariene klaikiai kuda atrodo,


Coffee keeps me busy until it's acceptable to drink wine!

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson