#41 2015-03-02 20:59

Boone
Narys
Registravosi: 2012-03-22
Žinutės: 2388

Re: Svajonę turiu.

Esu esu, balance big_smile Seku situacija cia kiekviena diena, bet pati neprisijungiu, retai kompa jungiu, nes  'knopke' baisiai sunku paspaust lol  savaitgalis tragedija kazkokia buvo, grr mad susiimsiu kazkaip smile dabar dvi savaites uzimtos bus, nes pavasario sesija + praktika prasidejo, bandomaja reabilitacija tureciau pradet.. roll zodziu, kaifuosiu nuo veiklos cool

Meniu siandien toks:
Pusryciai:
-stikline vandens su citrina
-plakta kiausiniene (2 m dydzio kiausiniai plakti su saukstu pieno) + agurkas
-naminis musli batonelis
-balinta kava.
Priespieciai (pries paskaitas sociai privalgiau):
-4 geri saukstai plovo + marinuoti agurkai (nedideli, 4 vnt) + a.s pomidoru padazo
Pietus:
-nemazas balandelis su extra kopusto + r. agurkas + a.s pomidoru padazo
Vakariene:
-eilute j. sokolado
-ramuneliu arbata

+~1,5l vandens ir per pertrauka suvalgytas obuolys smile

Neprisijungęs

 

#42 2015-03-02 21:36

balance
Narys
Registravosi: 2015-01-05
Žinutės: 615

Re: Svajonę turiu.

Ir visai neblogai maitiniesi.. wink Ir kaip čia su ta reabilitacija, tu ją studijuoji, ar pati sau pradėsi reabilitaciją? Kaip tavo nugara?

Neprisijungęs

 

#43 2015-03-03 18:52

Boone
Narys
Registravosi: 2012-03-22
Žinutės: 2388

Re: Svajonę turiu.

Ne ne, balance, mano mokslai su pinigais susiję big_smile Dėl nugaros man paskyrė bandomąją reabilitaciją, o po jos ilgesnį gydymą žadėjo skirt roll Stengiuos daugiau judėt (vaikščiot šiuo atveju), bet paskui taip skauda uodegą, kad brrr neutral

Meniu:

Pusryčiai:
-stiklinė vandens su citrina;
-4 grūdėtos varškės blyneliai (kepti ant al. aliejaus, prieš valgant aliejaus perteklių nusausinus) + š. mėlynių uogienės;
-bananas;
-balinta kava.
Priešpiečiai:
-2 samčiai perlinių kruopų sriubos (virta veršienos sultiny).
Pietūs:
-samtis tos pačios sriubos;
-balandėlis + a.š. pomidorų padažo + 2 r. agurkai.
Vakarienė:
-riekė skrudintos Beatos duonos su grūdais + ~4 š. morkų-sūrio mišrainės (morkos, sūris, česnakas ir majonezas).

+~2l vandens ir per pertrauką tarp paskaitų suvalgiau naminį muslį smile
P.S. vakarienė manęs pačios nežavi, bet taip norėjau, kad net silpna buvo big_smile

Neprisijungęs

 

#44 2015-03-03 18:59

Cerera
Narys
Registravosi: 2012-05-23
Žinutės: 18943

Re: Svajonę turiu.

Bet už tai kokia skani vakarienė tongue


163cm
29m.

Neprisijungęs

 

#45 2015-03-09 20:11

Boone
Narys
Registravosi: 2012-03-22
Žinutės: 2388

Re: Svajonę turiu.

Sveikos smile Oi, kokios užimtos dienos buvo.. roll Ir čia nesilankiau, ir su mityba nelabai draugavau mad Viskas buvo minučių tikslumu sustyguota. Bet lyg ir stoja viskas, tai vėl galėsiu gyvent savu ritmu smile Vakar iškrovą buvau pasidarius su grikiais, bet tikriausiai ilgai su jais neiškrovausiu: kažkaip gerklėj strigo big_smile

O meniu šiandien toks:

Pusryčiai:
-stiklinė vandens su citrina;
-riekė naminės j. duonos + gabaliukas naminės kepeninės + riekė rūkytos kiaulienos nugarinės;
-pomidoras;
-r. slyva;
-balinta kava.
Priešpiečiai:
-hematogenas.
Pietūs:
-3 vištų peteliai (kepti grilinėj keptuvėj be riebalų) + 2 pomidorai + š. sweet chili padažo.
Vakarienė:
-naminė kepeninė (~200g) + salotų dubenėlis (salota, agurkas, svogūnų laiškai, š. grietinės).

~2l vandens ir stiklinė alaus (lyg man jo labai reikėjo, grr hmm )

Neprisijungęs

 

#46 2015-03-09 22:56

Ciosita
Narys
Registravosi: 2015-02-10
Žinutės: 209

Re: Svajonę turiu.

Labai grazus ir negausus meniu smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-2pfoteP_1meloP_61,5_57,9_55_abs.png

Ūgis ~ 166cm

Neprisijungęs

 

#47 2015-03-10 07:39

Boone
Narys
Registravosi: 2012-03-22
Žinutės: 2388

Re: Svajonę turiu.

Ciosita, negausus, bet sotus meniu smile Juolab, kad po iškrovos..

Labas rytas wink Fiksuoju šiandien svorį, tai per mėnesį iš viso numečiau 3,9kg smile Et, svarbu pirmyn cool

Neprisijungęs

 

#48 2015-03-10 07:57

mirtisa
Narys
Nuo: Aukstaityjos sistine
Registravosi: 2015-01-12
Žinutės: 251

Re: Svajonę turiu.

Boone tai irgi nemazai. Sveikinu su minusu. Saunuole


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wCz67Tj/weight.png
Pradzia 2015-01-13  /  Ugis: 1.63 m  / Amzius: 32 metai
Kai stovi ant keliu, daugiausiai jegu reikia galvai pakelti, o visa kita iseis savaime

Neprisijungęs

 

#49 2015-03-10 19:09

Boone
Narys
Registravosi: 2012-03-22
Žinutės: 2388

Re: Svajonę turiu.

Šiandien kažkaip labai liūdna roll Ta nugaros bėda labai į neviltį varo, kažkokia 'apatija kabinasi'  hmm Jau taip atsibodo.. neutral

Meniu:

Pusryčiai:
-stiklinė vandens su citrina;
-riekė naminės j. duonos + 2 riekės rūkytos kiaulienos nugarinės + pomidoras;
-2 lapeliai fermenrinio 'Goudos' sūrio;
-balinta kava.
Priešpiečiai:
-1/2 banano;
-r. slyva;
-~150g geriamo 'Vilkyškių' jogurto.
Pietūs:
-kiaulienos sprandinės kepsnys (mažesnis negu delnas su pirštais) + ~150g kopūstų salotų.
Pavakariai:
-2 siauri duoniukai su pomidorais ir sūriu;
-saldainis 'Karvutė'.
Vakarienė:
-naminė kepeninė (~200g) + salotų dubenėlis (salotos, svogūnų laiškai, agurkas, š. grietinės).

+~2l vandens ir ~1l arbatos.

Neprisijungęs

 

#50 2015-03-10 23:30

balance
Narys
Registravosi: 2015-01-05
Žinutės: 615

Re: Svajonę turiu.

Labai puikus mėnesio pasiekimas - sveikinu wink
O dėl nugaros suprantu.. Aš irgi savęs pati bijodavau, buvo paranojiška baimė tapti išvis neįgalia.. Bet brrr... Atsikračiau tokių minčių. Pasikartosiu turbūt, bet numetus 10 kg gerokai sumažėjo ir nugaros skausmas. O iš visų vaistų labiausiai padėjo Arcoxia. Pasiklausk gydytojų, gal tiktų ir tau. Nes visi Dicloberl, Mydocalm ir t.t. labai skrandžiui kenkia, o ir naudos jokios, tik daugybė šalutinių poveikių. O kaip reabilitacija?

Neprisijungęs

 

#51 2015-03-11 19:32

Boone
Narys
Registravosi: 2012-03-22
Žinutės: 2388

Re: Svajonę turiu.

balance rašė:

Labai puikus mėnesio pasiekimas - sveikinu wink
O dėl nugaros suprantu.. Aš irgi savęs pati bijodavau, buvo paranojiška baimė tapti išvis neįgalia.. Bet brrr... Atsikračiau tokių minčių. Pasikartosiu turbūt, bet numetus 10 kg gerokai sumažėjo ir nugaros skausmas. O iš visų vaistų labiausiai padėjo Arcoxia. Pasiklausk gydytojų, gal tiktų ir tau. Nes visi Dicloberl, Mydocalm ir t.t. labai skrandžiui kenkia, o ir naudos jokios, tik daugybė šalutinių poveikių. O kaip reabilitacija?

Va mane dabar ta baimė kankina dėl neįgalumo.. Bet, matyt, gal ir priklauso tokį periodą pergyvent turint tokią bėdą roll Vaistus nuo skausmo turiu gert lyg ir pastoviai (čia pagal mano gydytoją), bet aš stengiuos tik labai ūmų skausmą malšint, nes skrandis kartais pyksta jau ir šiaip bijau priprast vartot pastoviai. O reabilitaciją dabar lankau ir dar prirašė 2 etapą gydymo, tai ryt spręsis tas reikalas - paskirs ar ne smile

Neprisijungęs

 

#52 2015-03-11 19:35

Boone
Narys
Registravosi: 2012-03-22
Žinutės: 2388

Re: Svajonę turiu.

Nu meniu mano šiandien toks šventiškai sotus, manyčiau big_smile

Pusryčiai:
-stiklinė vandens su citrina;
-3 grūdėtos varškės blyneliai;
-1/2 mango;
-eilutė j. šokolado;
-balinta kava.
Priešpiečiai:
-1/2 mango;
-'Vilkyškių' geriamo jogurto ~100g;
-sauja razinų ir riešutų mišinio.
Pietūs:
-naminis mėsainis su vištienos filė kepsniuku.
Vakarienė:
-2 samčiai aštrios pomidorinės sriubos su vištiena.

+~2l vandens ir ~0,5l arbatos smile

Neprisijungęs

 

#53 2015-03-11 19:46

balance
Narys
Registravosi: 2015-01-05
Žinutės: 615

Re: Svajonę turiu.

Tikiuosi, reabilitaciją gausi. Labai efektyvu intensyvesnis gydymas: vertikalios vonios, kineziterapija (būtinai individuali!), masažas, fizioterapinės procedūros.. Kuriam mieste tu gyveni?

Koks šventinis meniu, jeigu nėra torto big_smile

Neprisijungęs

 

#54 2015-03-11 21:20

Boone
Narys
Registravosi: 2012-03-22
Žinutės: 2388

Re: Svajonę turiu.

Iš Panevėžio aš smile Vandens procedūrų nerašė man, nes oda kažkokia užsiožiavus  mad O taip tai viską, ką surašei gaunu smile Matysim kaip čia bus toliau. Visai į ligoninę  būtų gerai atsigult.. lol
O va dėl torto, kažkaip net nesinori. Man geriau kokie saldainiai vafliniai (va neseniai Lazy Cow saldainius atradau - nerealūs big_smile ), ledai.. lol

Neprisijungęs

 

#55 2015-03-12 13:27

balance
Narys
Registravosi: 2015-01-05
Žinutės: 615

Re: Svajonę turiu.

Pati esu patyrusi, ir daug kitų patirčių mačiusi, kad reabilitacija padeda. Linkiu ir tau to paties.. wink O iš pradžių normalu paaštrėjimas, neišsigąsk. wink Dar ką norėjau tau pasakyti, kad žinok išvaržos "apauga", ir metams bėgant tampa nebe tokios skausmingos. Nenusimink, išbrisi iš tos balos.. wink

Neprisijungęs

 

#56 2015-03-12 14:58

mirtisa
Narys
Nuo: Aukstaityjos sistine
Registravosi: 2015-01-12
Žinutės: 251

Re: Svajonę turiu.

o dar viena panevieziete. muset meet'a reiktu daryti smile


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wCz67Tj/weight.png
Pradzia 2015-01-13  /  Ugis: 1.63 m  / Amzius: 32 metai
Kai stovi ant keliu, daugiausiai jegu reikia galvai pakelti, o visa kita iseis savaime

Neprisijungęs

 

#57 2015-03-12 15:04

rebel
Narys
Registravosi: 2015-03-05
Žinutės: 3

Re: Svajonę turiu.

Merginos, užklydau čia į forumą pasisemti idėjų sveikesniems pietums ;D ir pastebėjau, kad daug kas skundžiasi stuburo problemomis, išvaržom ir t.t.. Pati vaikystėj turėjau bėdų (iškrypęs stuburas-skoliozė, kitaip sakant), ir mamai buvo sunki išvarža, tai mus ir dar nemažai pažįstamų išgydė toks masažistas Gintaras Burneika (Vilniuj čia veiksmas, net nežinau, ar tebedirba, galbūt ir kiti užsiima tuo pačiu). Nebereikėjo nei operacijų, nei įprasto gydymo. Berods manualinis masažas tai vadinasi. Jokios mistikos tame nėra, tiesiog esmė tokia, kad atstatomi raumenys, dėl kurių nusilpimo ir stuburas krypsta. Šiaip masažiukas tikrai nėra toks kaip SPA centre paglostymas, dirba vyras nuoširdžiai big_smile Plius dar yra jo parengta speciali mankšta būtent tokioms problemoms gydyti, jei ką domintų, galiu pasidalinti instrukcijom, ką daryt smile

Neprisijungęs

 

#58 2015-03-12 20:40

Boone
Narys
Registravosi: 2012-03-22
Žinutės: 2388

Re: Svajonę turiu.

mirtisa, irgi panevėžietė? big_smile
balance, ačiū wink Man skausmas tas nėra toks baisus, aš tiesiog psichologiškai kažkaip palūžau truputį sad Visąlaik buvau kaip koks tankas, o dabar ištižus visiškai roll Atrodo, kad kasdien verkt galėčiau mad

Apie šiandien.. Pabaigiau pirmą reabilitacijos etapą, prirašė antrą, tai kai suformins popierius, galėsiu registruotis tolimesniam gydymui smile Kažkokia viltis įsižiebia big_smile O mityba, hmmm... Dieną nieko, bet va vakare atsipalaidavau su užkandžiais ir vynu roll Ir manęs kažkodėl sąžinė negraužia, kad va leidau sau ir pan.. cool

Pusryčiai:
-stiklinė vandens su citrina;
-virtas kiaušinis;
-2 lapeliai goudos sūrio;
-riekė Beatos forminės, keptos orkaitėje su obuoliais (obuoliai, grietinė, cukrus, cinamonas);
-balinta kava.
Priešpiečiai:
-2 samčiai aštrios pomidorinės sriubos su vištiena.
Pietūs:
-kiaulienos sprandinės kepsnys (viso delno dydžio, keptas be riebalų) + pomidorų salotos (2 pomidorai, svogūnų laiškai, prieskoniai, š. grietinės).
Vakarienė:
-3 gab. česnakinio batono, 2 gab. skilandinės dešros, ~100g Prussia kietojo sūrio, rūkyta kiaulienos nugarinė (smulkiai pjaustyta, tai kiekis gal apie 200g), 2 vafliniai saldainiai.

+~2l vandens ir butelys raudono vyno (per vakarą) roll

Neprisijungęs

 

#59 2015-03-12 21:12

mirtisa
Narys
Nuo: Aukstaityjos sistine
Registravosi: 2015-01-12
Žinutės: 251

Re: Svajonę turiu.

Jo as irgi is sio didmescio smile beveik kaimynkos


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wCz67Tj/weight.png
Pradzia 2015-01-13  /  Ugis: 1.63 m  / Amzius: 32 metai
Kai stovi ant keliu, daugiausiai jegu reikia galvai pakelti, o visa kita iseis savaime

Neprisijungęs

 

#60 2015-03-12 21:49

Ori
Narys
Registravosi: 2013-10-27
Žinutės: 2116

Re: Svajonę turiu.

vakarienė tai gerulė big_smilebig_smilebig_smilebig_smile o šiaip meniukas gražus, o vakarais būna pasitaiko juk butelis vyno su visais jo palydovais big_smile


https://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wwUqHj3/weight.png

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson