#21 2014-01-22 00:11

liepziedis
Narys
Nuo: Švedija
Registravosi: 2011-05-05
Žinutės: 2005

Re: life is too short to be fat

O gal jai nuo zuvies ir mesos alergija? todel ji ir valgo tik krabu lazdeles, juk negali atimti is zmogaus malonumo suvalgyti nors kazka kas mesa (zuvim) kvepia. lol lol lol lol


teisinga Jolaz raso...  turi buti rezimas pritariu 100proc,... nu o kas sveika-nesveika - tai tik filosofija

Neprisijungęs

 

#22 2014-01-22 00:14

Cerera
Narys
Registravosi: 2012-05-23
Žinutės: 18943

Re: life is too short to be fat

Palaukim kol ateis ir pasakys, ar ji turi nuo tos žuvies ar normalios košės alergijų. big_smile
Ir jokia čia filosofija... Sveikas maistas tiesiog nėra pagamintas iš sintetinių medžiagų ir taškas. O po to jau eina kalba apie tai, ką žmogus asmeniškai toleruoja ar netoleruoja. Bei reikia klausytis organizmo, kokiais kiekiais jis ko gali suvalgyti, kad jaustųsi gerai.


163cm
29m.

Neprisijungęs

 

#23 2014-01-22 10:35

Pasaka...
Moderatoriai
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-03-09
Žinutės: 6998

Re: life is too short to be fat

Visų pirma, tai košės iš pakelių jokia sintetika, tik tiek, kad nėra cukraus ir ląstelienos, tai tiesiog apdirbtos tos pačios kruopos. Bet jos nėra "plastmasinės", tai kone vienintelis sveikas pasirinkimas iš greito maisto skyriaus.

Neprisijungęs

 

#24 2014-01-22 11:02

Cerera
Narys
Registravosi: 2012-05-23
Žinutės: 18943

Re: life is too short to be fat

Žiūrint kokios košės smile Reik paskaityt sudėtį.


163cm
29m.

Neprisijungęs

 

#25 2014-01-22 14:00

Alatheia
Narys
Registravosi: 2013-11-07
Žinutės: 1447

Re: life is too short to be fat

Bulvių košės iš pakelių nepasižymi gera sudėtimi - pilna stabilizatorių, skonio stirpiklių ir kitokių priedų. Kokia iš to nauda organizmui? Ar nėra paprasčiau išsivirti kelias bulves, susitrinti, apibarstyti krapais, paskaninti natūraliu jogurtu  - puiki košė be jokių priedų.
Visiškai nesutinku su pasakymu, jog sveikas maistas yra neskanus, gali atbaidyti žmogų. Argi sveikas maistas yra kilogramas kopūstų tik? Negailint išleisti truputį daugiau pinigų maistui ir jį gaminant galima nuolatos valgyti karališkai, kartais ir riebiau. Riebalo žmogui taip pat reikia.
Aš niekaip nesuprantu filosofijos, jog ,,kas ten žino" kaip veikia žmogų sintetinis maistas. O kaip veikia rūkymas, narkotikai? Kiek gi gyvensim valgydami traškučius, užsigerdami kola? Na gerai, dešimtmetį. Tada susirgsim, eisim pas gydytojus ir ieškosim kaltų - klimatas ne tas, senatvė...


https://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/w8TCfIw/weight.png

Neprisijungęs

 

#26 2014-01-22 14:07

Cerera
Narys
Registravosi: 2012-05-23
Žinutės: 18943

Re: life is too short to be fat

tiem, kam sveikas maistas yra neskanus yra aiškiai susigadinę skonio receptorius su visokiais cheminiais produktais, per dideliu druskos kiekiu ir pan. Reik tuos skonio receptorius taisyti kuo greičiau. tongue

Alatheia, tu mano sesė! big_smile Kaip visuomet 100% pritariu tau. smile


163cm
29m.

Neprisijungęs

 

#27 2014-01-22 14:23

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: life is too short to be fat

Sveika prisijungus.
Suprantu Tave. Aš irgi aukšta, tik mažiau sveriu. Bet daugiau, nei visada. Ir tas kultas super lieknų merginų mane irgi žudo. Todėl netgi su savo normaliu svoriu aš irgi kompleksuoju, nors jis normalus. Bet gi ne per mažas, kaip čia integruotis į super lieknų panelių tarpus su tokiu? Kita vertus, kam to reikia? Bet va vis mintys aplanko karts nuo karto..
Aš irgi mėgstu nesveiką maistą (valgau kartais ir krabų lazdeles, ir majonezo nevengiu). Tai suprantu Tave. Bet va sugrįžk, pasipasakok geriau kaip Tau sekas?
Manau, bus įdomu paskaityti, sudomino Tavo istorija smile

Neprisijungęs

 

#28 2014-01-22 15:32

limitless
Narys
Registravosi: 2014-01-20
Žinutės: 8

Re: life is too short to be fat

Is tiesu nuo tokio drasaus pasisakymo, kazkiek bijojau uzeiti i dietorasti. Ne visai nustebau, koki antpludi zinuciu cia radau, nes mazdaug to ir tikejausi.

Yra taip: pas mane seimoje niekas nepropaguoja sveiko gyvenimo budo. Yra rukanciu, isgerianciu, valganciu tai, kas pigiau, o ne sveikiau. Tokio gyvenimo budo aplinkoje as uzaugau, todel negaliu per viena diena imti ir kardinaliai viska pakeisti, stengiuosi po truputi, tuo labiau, kad ne viena gyvenu, ir butent man atskirai maisto niekas negamina.
Kazkuri minejo, ar ne paprasciau tiesiog nusilupti kelias bulves, jas isvirti, sutrinti, pasiprieskoniauti ir pasigaminti savo kose. Taigi, atsakau: ne, nepaprasciau. Sutinku, kad butu sveikiau, bet tikrai ne paprasciau. Paprasciausiai tikrai neatrasciau ryte laiko visam tam, o tuo labiau kai as nemegstu sociu pusryciu, tai uzpilama kose man pats tas.
Toliau, del krabu lazdeliu. Juk visos zinote misraine: ryziai, krabai, konserv. zirneliai, agurkai ir majonezas. Kiek tu krabu iseina ant 200-300g? Viena, dvi? As ju vienu net valgyt negaleciau, bet misraine man yra pats tas, ir as ja labai megstu. Todel ir sakiau, kad tai mano silpnybe, niekada neatsisakau jos, nors nuo siol atsisakysiu, ar bent stengsiuosi kuo dazniau, ir ne todel, kad tai yra baisiai nesveika, o todel kad labai riebu ir kaloringa...

Tai va, nepulkite manes per daug, su laiku atsirinksiu viska, o kol kas kelione tik pradedu.

Neprisijungęs

 

#29 2014-01-22 15:35

Cerera
Narys
Registravosi: 2012-05-23
Žinutės: 18943

Re: life is too short to be fat

mergyt, nepuolam, o diskutuojam ir išsakome savo nuomonę smile


163cm
29m.

Neprisijungęs

 

#30 2014-01-22 16:16

lauricka
Narys
Registravosi: 2013-10-31
Žinutės: 7515

Re: life is too short to be fat

limitless rašė:

Is tiesu nuo tokio drasaus pasisakymo, kazkiek bijojau uzeiti i dietorasti. Ne visai nustebau, koki antpludi zinuciu cia radau, nes mazdaug to ir tikejausi.

Yra taip: pas mane seimoje niekas nepropaguoja sveiko gyvenimo budo. Yra rukanciu, isgerianciu, valganciu tai, kas pigiau, o ne sveikiau. Tokio gyvenimo budo aplinkoje as uzaugau, todel negaliu per viena diena imti ir kardinaliai viska pakeisti, stengiuosi po truputi, tuo labiau, kad ne viena gyvenu, ir butent man atskirai maisto niekas negamina.
Kazkuri minejo, ar ne paprasciau tiesiog nusilupti kelias bulves, jas isvirti, sutrinti, pasiprieskoniauti ir pasigaminti savo kose. Taigi, atsakau: ne, nepaprasciau. Sutinku, kad butu sveikiau, bet tikrai ne paprasciau. Paprasciausiai tikrai neatrasciau ryte laiko visam tam, o tuo labiau kai as nemegstu sociu pusryciu, tai uzpilama kose man pats tas.
Toliau, del krabu lazdeliu. Juk visos zinote misraine: ryziai, krabai, konserv. zirneliai, agurkai ir majonezas. Kiek tu krabu iseina ant 200-300g? Viena, dvi? As ju vienu net valgyt negaleciau, bet misraine man yra pats tas, ir as ja labai megstu. Todel ir sakiau, kad tai mano silpnybe, niekada neatsisakau jos, nors nuo siol atsisakysiu, ar bent stengsiuosi kuo dazniau, ir ne todel, kad tai yra baisiai nesveika, o todel kad labai riebu ir kaloringa...

Tai va, nepulkite manes per daug, su laiku atsirinksiu viska, o kol kas kelione tik pradedu.

Aš tave suprantu,aš ir nesiruošiu sau gamintis atskirai nuo vyro,o jam reikia mėsos ir sotaus maisto,nes kitaip nepadirbtų. Taip pat renkuosi dažnai pigesnį maistą,bet va tų visokių iš pokelių kur užpilti tai nevalgau,nežinau koks ten skonis net. O dėl krabų mišrainės nemanau,kad didelė žala juk kasdien nevalgai ? Kiek jau ten tų lazdelių patenka. Del riebumo galima dėti mažo riebumo majonezą. Aš pati retai gaminu mišrainę,nebent svečiuose tenka paragauti,bet anksčiau labai mėgau ją.


Iki Kalėdų lieknesnė smile

Neprisijungęs

 

#31 2014-01-22 19:33

Alatheia
Narys
Registravosi: 2013-11-07
Žinutės: 1447

Re: life is too short to be fat

Noro, o ne laiko per mažai. Jei ryte tos košės taip norisi - galima įmesti bulves virti prieš dantis valantis ir prausiantis. Išėjus iš dušo tik bulves sutrinti liktų ir pagardinti košę. Taip, milžiniškos laiko sąnaudos...
Aš niekada neskyriau daug laiko maisto gamybai - mėsą ar žuvį pamarinuoju iš vakaro, verdant sriubą atlieku kokius kitus namų ruošos darbus, net kažką kepant išsiplaunu indus ar dar ką greit suorganizuoju.
Mes labai gudrūs susigalvoti sau pasiteisinimus, kodėl elgiamės vienaip ar kitaip.
Visiška sveikuole patapti tau niekas nesiūlo, bet juk bent truputį pakeisti savo rutiną nebūtų taip sunku, ar ne?
Ir dėl to lieknumo kulto... Kievkienas grožį suvokia skirtingai. Svarbu, kad sau būtum graži ir patiktum.


https://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/w8TCfIw/weight.png

Neprisijungęs

 

#32 2014-01-22 20:54

limitless
Narys
Registravosi: 2014-01-20
Žinutės: 8

Re: life is too short to be fat

Aciu visoms uz pasisakymus. smile Alatheia, Atmink, kad neissivirsi taip, kad tik vienai porcijai. Tada stoves, kas like. O kas nores ja pasildyta valgyt? Galu gale atsidurs siuksliadezej. Bet esme ne tame, sutinku su tavim, kad cia irgi pasiteisinimas, jei del laiko, bet man kam rinktis sunkesni buda, jei galiu lengvesni. Gal ir naivus poziuris, bet kazkas minejo, kad tos uzpilamos koses nera tokia baisi nuodeme, sveikiausias pasirinkimas is greit paruosiamu maistu, nereikia is to daryt tragedijos. Be to as ir nevalgau jos kasdien. smile

56 DIENOS
- perliniu kruopu kose (mamos gaminta!)
- ryziai sumaisyti su rukyta juros lydeka
- kelios saujos sausu pusryciu (paskaiciavau, kad maziau nei 200kcal isejo). labai norejau kazko saldziai
- duonos rieke su namine desra, pomidorai su grietine ir svogunais

Neprisijungęs

 

#33 2014-01-24 02:25

liepziedis
Narys
Nuo: Švedija
Registravosi: 2011-05-05
Žinutės: 2005

Re: life is too short to be fat

tai zinoma, kad nera jokios tragedijos. Cia susirenka daug ivairiu zmoniu, kiekvienas su savo isitikinimais, poziuriais, religija, nuotaikom lol, ir kai duoda patarimus, reiketu vertinti viska objektyviai ir prisitaikyti pagal save, nepulti aklai vykdyti, gali dar ir ignoruoti. Na atsirinksi.
Nerasai kiekiu todel sunku isivaizduoti kaip ten yra, bet pagal tai ka valgai, mano poziuriu labai gerai, kad  ivairu.

Neprisijungęs

 

#34 2014-01-24 02:58

liepziedis
Narys
Nuo: Švedija
Registravosi: 2011-05-05
Žinutės: 2005

Re: life is too short to be fat

kai atvaziuoju, isijungiu telika, nu atleiskit, bet man slykstu ziureti.  Pripratau, kad telike sedi normalus zmones, zili, pagyvene, grazus, negrazus, jauni, stori, ploni,  normaliai apsirenge ir t.t. bet jie yra profesonalai ir fantastiskai pateikia informacija kazkaip daugiau koncentruojiesi i tema, jei kokia politine ar kulturine ar mano megstamiausia dokumentine. Nu bet Lt, kazkokia nesamone, Grineviciute sedi veda, kaip ir rimta laida trumpiausiu sijonu ir kojos auksciau stalo nu kaip bordely, dar kazkoks  asilas, panasus i princeses Viktorijos vyra,  nevykusiai parodijuoja amzinatilsi aktoriu, ir apie ka ta laida su ''humoro doze''?, dar viena merga ilgais plaukais, laiko grubiai stikline (maciau reklamoj pries keleta men), as nesuprantu ka ji kalba, veliasi kazkas pas ja ten burnoj.  turejau pasigarsinti telika, kad suprasciau ka ji sneka. Taip iseina, kad jie telike, nes grazus, tokia yra dabartine grozio samprata lt bendrai paemus.  lol  lol

Paskutinis taisė liepziedis (2014-01-24 03:11)

Neprisijungęs

 

#35 2014-01-24 03:21

Alatheia
Narys
Registravosi: 2013-11-07
Žinutės: 1447

Re: life is too short to be fat

liepziedis rašė:

kai atvaziuoju, isijungiu telika, nu atleiskit, bet man slykstu ziureti.  Pripratau, kad telike sedi normalus zmones, zili, pagyvene, grazus, negrazus, jauni, stori, ploni,  normaliai apsirenge ir t.t. bet jie yra profesonalai ir fantastiskai pateikia informacija kazkaip daugiau koncentruojiesi i tema, jei kokia politine ar kulturine ar mano megstamiausia dokumentine. Nu bet Lt, kazkokia nesamone, Grineviciute sedi veda, kaip ir rimta laida trumpiausiu sijonu ir kojos auksciau stalo nu kaip bordely, dar kazkoks  asilas, panasus i princeses Viktorijos vyra,  nevykusiai parodijuoja amzinatilsi aktoriu, ir apie ka ta laida su ''humoro doze''?, dar viena merga ilgais plaukais, laiko grubiai stikline (maciau reklamoj pries keleta men), as nesuprantu ka ji kalba, veliasi kazkas pas ja ten burnoj.  turejau pasigarsinti telika, kad suprasciau ka ji sneka. Taip iseina, kad jie telike, nes grazus, tokia yra dabartine grozio samprata lt bendrai paemus.  lol  lol

Lietuva maža šalis, gal dėl to taip aštriai brukamas tas vienintelis grožio idealas (vulgarus net sakyčiau, pernelyg tas ,,seksualumas" visur kur reikia ir nereikia akcentuojamas). Dar skaudžiau, kai normalaus svorio moterys (o ypač jaunos panelės) yra kritikuojamos dėl putlumo. O tie kritikuotojai tai net supuvusios geldos nėra verti (na atleiskit, bet kaip tie lietuviai vyrai atrodo (tikrai nesuabsoliutinu ir nekritikuoju visų? Mano vyras trumpai pakomentavo ,,sovietinis kirpimas, rūbai kaip iš šiukšliadėžės"). Kažkaip negerbiamos mūsų moterys. O juk iš tiesų tokios gražios ir dauguma labai prisižiūrinčios. Pirmus metus išvykus man buvo didelis šokas, kai garbinamos moteriško sudėjimo moterys, o ir putlesnės mėgiamos, jomis grožimasi, Tv laidas veda visokio amžiaus/sudėjimo žmonės...
Kažkaip gaila man dėl to iškreipto kažkieno sugalvoto ,,tobulybės" siekimo... hmm


https://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/w8TCfIw/weight.png

Neprisijungęs

 

#36 2014-01-24 12:24

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: life is too short to be fat

Alatheia rašė:

liepziedis rašė:

kai atvaziuoju, isijungiu telika, nu atleiskit, bet man slykstu ziureti.  Pripratau, kad telike sedi normalus zmones, zili, pagyvene, grazus, negrazus, jauni, stori, ploni,  normaliai apsirenge ir t.t. bet jie yra profesonalai ir fantastiskai pateikia informacija kazkaip daugiau koncentruojiesi i tema, jei kokia politine ar kulturine ar mano megstamiausia dokumentine. Nu bet Lt, kazkokia nesamone, Grineviciute sedi veda, kaip ir rimta laida trumpiausiu sijonu ir kojos auksciau stalo nu kaip bordely, dar kazkoks  asilas, panasus i princeses Viktorijos vyra,  nevykusiai parodijuoja amzinatilsi aktoriu, ir apie ka ta laida su ''humoro doze''?, dar viena merga ilgais plaukais, laiko grubiai stikline (maciau reklamoj pries keleta men), as nesuprantu ka ji kalba, veliasi kazkas pas ja ten burnoj.  turejau pasigarsinti telika, kad suprasciau ka ji sneka. Taip iseina, kad jie telike, nes grazus, tokia yra dabartine grozio samprata lt bendrai paemus.  lol  lol

Lietuva maža šalis, gal dėl to taip aštriai brukamas tas vienintelis grožio idealas (vulgarus net sakyčiau, pernelyg tas ,,seksualumas" visur kur reikia ir nereikia akcentuojamas). Dar skaudžiau, kai normalaus svorio moterys (o ypač jaunos panelės) yra kritikuojamos dėl putlumo. O tie kritikuotojai tai net supuvusios geldos nėra verti (na atleiskit, bet kaip tie lietuviai vyrai atrodo (tikrai nesuabsoliutinu ir nekritikuoju visų? Mano vyras trumpai pakomentavo ,,sovietinis kirpimas, rūbai kaip iš šiukšliadėžės"). Kažkaip negerbiamos mūsų moterys. O juk iš tiesų tokios gražios ir dauguma labai prisižiūrinčios. Pirmus metus išvykus man buvo didelis šokas, kai garbinamos moteriško sudėjimo moterys, o ir putlesnės mėgiamos, jomis grožimasi, Tv laidas veda visokio amžiaus/sudėjimo žmonės...
Kažkaip gaila man dėl to iškreipto kažkieno sugalvoto ,,tobulybės" siekimo... hmm

Visiškai pritariu..

Neprisijungęs

 

#37 2014-01-27 23:03

limitless
Narys
Registravosi: 2014-01-20
Žinutės: 8

Re: life is too short to be fat

Tie iskreipti stereotipai... Protingai jus snekat, nieko nei pridurt. Gaila kad siuolaikinej visuomenej zmogus sutinkamas ir vertinamas tik pagal grozi...

As buvau nuklydus kiek, bet ne per daugiausiai. Sirgau ir moteriskom ligom, ir gripas, tai gal siek tiek kai ko ir padauginau, bet griztu vel su nauja savaites pradzia. smile

51 DIENA
- misraine, sumustinis
- skysta varske su bulvem
- kugelis
- gal pakelis trapuciu

negraziai cia rasau, nei porciju, nei laiko. Bet kol kas neturiu galimybes maisto sverti, o laikas pas mane irgi iskreiptas, sunku prisitaikyt prie darbotvarkes, bet bent jau siandien galiu save pagirt, kad su drauge vakare buvau, kuri traskucius valge, kuriu as jau labai pasiilgau, bet atsisakiau!

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson