#1 2013-02-19 15:58

adrianayo
Gyvenimas - mūsų turtas
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2013-02-09
Žinutės: 42

Panelės nesijaudinkit :)

Sveikos merginos siekiančios puikių formų.
Gal jus ir galvojat kad dietos ir badavimai padės jums sulieknėti, neprieštarauju, bet visgi vėliau sugrįš visi numesti kilogramai bei imunitetas nusilps. Badaujančios merginos net nenutuokia kiek blogio daro savo kūnui. Pvž aš, laikiausi daugelį dietų, numečiau apie 5 kg ir džiaugiausi, buvau numetusi ir 12kg. Mano sesė irgi buvo su antsvoriu, bet po maždaug 1 mėn, ji nebeteko 8 kg, ne dėl to kad badavo ar laikėsi dietų, ne - ji sportavo. Sportuoja ligi šiol, taip pat žiūri ką valgo nuo 6 tik vanduo. Štai pateikiau jums svarbiausias taisykles. Šių taisyklių laikausi ir aš, kasdieną vaikštau į sporto klubą ir kilogramai patys krenta. Kuom daugiau gersite vandens tuom greičiau nepageidautinas svoris nukris. Į dieną turite išgerti apie 2l vandens ir viskas smile
Jeigu neturite valios tada jau yra beprasmiška kažko siekti. O jeigu tikrai norite sulieknėti turite gerti daug vandens, atsisakyti keptų aliejuje, turinčių daug cholesterolio maisto, greito maisto, saldumynų.  Turite valgyti tik garuose virtą maistą ir sportuoti. Sportas - sveikatos šaltinis.
Štai mano patarimai kaip pasiekti savo norimų formų. smile


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris1-33CC33.gif_beg_svoris3-slank.gif_bf_83_cu_73_ta_65_t_v_text_Jau+beveik+...gif
85-80 [Įvykdyta]
75-70 [Įvykdyta]
70-65 [Vykdoma]

Neprisijungęs

 

#2 2013-02-19 19:02

Soul
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2009-03-21
Žinutės: 7372

Re: Panelės nesijaudinkit :)

Visų pirma, nebūtini tie 2l, kiek kas nori ir kiek kam reikalauja organizmas - tiek ir geria, normos nėra.
Visų antra, nebūtina tiek sportuojant žiūrėt, kad viskas būtų garuose gaminta, aišku čia sveika, nieko nesakau, bet kepta (su mažai alyv. aliejaus) žuvytė ar tai daržovės keptos tikrai nėra blogai.


You can only live once, but if you do it right, once is enough.

Neprisijungęs

 

#3 2013-02-19 20:52

adrianayo
Gyvenimas - mūsų turtas
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2013-02-09
Žinutės: 42

Re: Panelės nesijaudinkit :)

Na taip organizmui reikia aliejaus bet negalima per daug suvalgyti wink Čia aš parašiau pasiūlymus toms kurios turi pakankamai daug antsvorio ir nori gražiai sulieknėti ;P


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris1-33CC33.gif_beg_svoris3-slank.gif_bf_83_cu_73_ta_65_t_v_text_Jau+beveik+...gif
85-80 [Įvykdyta]
75-70 [Įvykdyta]
70-65 [Vykdoma]

Neprisijungęs

 

#4 2014-01-13 08:52

maliha
Narys
Registravosi: 2014-01-13
Žinutės: 1

Re: Panelės nesijaudinkit :)

ar kada nors meginote laikytis sulciu dietos? kiek laiko laiketes ir ar padejo?


I purchased the pass-4sure.net a couple of weeks ago and today I passed.For more information visit Cognos site and also see on Youtube Best Wishes.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson