#201 2013-01-09 10:08

Kate_30
Narys
Nuo: Italija
Registravosi: 2011-08-14
Žinutės: 9729

Re: Plauku augimas.

Pakentek, tikrai verta smile Suprantu tave smile


Ugis- 167 cm.

Neprisijungęs

 

#202 2013-01-09 10:33

Soul
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2009-03-21
Žinutės: 7372

Re: Plauku augimas.

Žinokit patart galiu vieną dalyka - norit tikėkit, norit ne.
Tai va, ėjau aš pas kirpėją, jos plaukai buvo silpnoki, trumpi. Kirpo, dažė gal ir gerai. BET mano plaukai irgi nebuvo pasakiški; slinko, atrodė ploni ir t.t. Mano mamos plaukai ACHUJENI (nu mano irgi tokie buvo, kol dėl badavimų nenuslinko, nu anyway), ji sakė, kad kažkada, kai buvo jauna nuskuto broliui plaukus ir jie jam ataugo nesveikai stori (nors prieš tai buvo ploni. Kai man atėjo dabar laikas kirptis, nežinojau pas ką eit, pas tą pačią nenorėjau, pas kitas bijojau ir už kirpimą gerose salonuose ima tikrai brangiai. Tai paprašiau mamos apkirpti namie mane. Pakirpo galiukus, čia buvo gal prieš 2 ar 2,5 mėnesio. Po kirpėjos, jau po kelių mėn man jie atrodydavo baisiai, o dabar lyg ką tik nukirpti yikes nei slenka, nei šakojasi galiukai, apimtis atrodo didesnė (nors nenaudoju nieko, išskyrus šampūnus aišku).
Tai išvada ir mano [patarimas tas, kad žiūrėkit kokie kirpėjos plaukai, ne vieną atvejį tokį žinau smile aišku čia jūsų pasirinkimas tikėt ar ne, bet aš tai jau tikrai tikiu tuo, kad reikia kad kerpančiojo plaukai būtų geri smile


You can only live once, but if you do it right, once is enough.

Neprisijungęs

 

#203 2013-01-16 21:56

Vikulia123
Narys
Nuo: United Kingdom
Registravosi: 2012-02-01
Žinutės: 1023

Re: Plauku augimas.

As taip pat auginuosi plaukus, labai i juos esu investavusi daug pinigu... smile Kazkada buvau blondine, gal kokius 6 metus, na atsibodo- pasitamsinau, po to vel nusisviesinau ir po to ir vel nusitamsinau.... Zodziu pasaka be galo. O viena diena man sove atsiauginti naturaliu ir ilgus plaukus... O tai issukis big_smile big_smile Plauku nedazau jau daugiau kaip pus antru metu smile Dar dazyti nenuaugo, bet as labai jau noriu pagreitinti ta prcesa smile Deja... Metus geriau Viviscal papildus, padejo ar ne negaliu pasakyti, nes plaukai paaugo ir pagrazejo, bet ar nuo to, kad vitaminus geriau ar nuo to, kad nedaziau plauku taip ir nesupratau big_smile big_smile Na dar kur makadamijos, argano alieju sampunai, balzamai ir kaukes. Sampunai be parabenu, alieju tepimai ir galvos masazai, reguliarus kirpimas ir tt. big_smile big_smile
Dabar geriu folio rugsti- sako padeda... big_smile Plaukai taip liemens dar ir nesiekia sad O taaaip noretusi big_smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1gurtP_i69P_80_80_52_abs.png

Neprisijungęs

 

#204 2013-03-27 17:12

Sigitele
Narys
Registravosi: 2013-03-25
Žinutės: 12

Re: Plauku augimas.

Apie plaukus galėčiau kalbėti ir kalbėti big_smile mano ilgoki jau... bet aš nematuoju labai... smile prasibasčiau Indijoj šiek tiek, prisirinkau receptų ir patarimų, nes indžių kasos - tai ohoho kokios wink


http://www.supermama.lt/liniuote/vestuves/line_vest5-A331A0.gif_beg_vest5-slank.gif_time_1349470800_text_Susituok%E6.gif
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wVfBCmF/weight.png

Neprisijungęs

 

#205 2013-07-22 08:39

agurcina
Narys
Registravosi: 2013-04-17
Žinutės: 24

Re: Plauku augimas.

Karstomis zirklemis reikia kirptis galiukus, po trij utokiu kirpimu plauakai abai greit auga, isbandziau pati smile

Neprisijungęs

 

#206 2013-10-28 19:01

Laumė
Narys
Registravosi: 2013-10-28
Žinutės: 8

Re: Plauku augimas.

O turi būti kažkokios super žirklės?
Ir būtų labai įdomu išgirsti kokį vieną kitą indišką patarimą, kaip gerintų plaukus wink

Neprisijungęs

 

#207 2013-11-21 12:21

Kafkė
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2013-11-15
Žinutės: 366

Re: Plauku augimas.

O pas mane dabar gyvenimo dilema...
Visada turėjau ilgus plaukus (iki užpakalio) ir stooorus.
Paskui sumasčiau juos iškarpinėti. Dabar mano plaukai trumpo kirpimo, labai trumpo. Nusikirpus buvau vieną šoną labai trumpai, gal vieno cm ilgio plaukai buvo, o kitas ilgesnis. Šita šukuosena man labai tinka, prie veido, aprangos ir bendro vaizdo. Bet ir ilgi tinka. Taigi ,mano gyvenimo dilema ar auginti ar vėl nusikirpti (nes jau ataugo taip, kad nebepatogu. Svarstau svarstau ir nesugalvoju niekaip:D


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1gurtP_1okG_69_65_62_abs.png
2014.06.09 Matmenys 94-66-102.5
2014.08.18 Matmenys 94-64-100

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson