#1 2012-07-07 22:55

drug
anything
Registravosi: 2012-07-07
Žinutės: 218

baimes

nezinojau,kur parasyti,tai prisiglausiu trumpam cia,po to moderatores gales istrinti smile norejau paklausti,ar niekam nera tokios baimes,kad nepavyks numesti svorio? na nes as jau vienakart buvau numetusi iki sau tobulo.o dabar,kai ataugau ir ketinu vel mesti,tai yra neapsakoma baime,kad man nepavyks ir kad net neverta stengtis...ehhh


1 etapas [60-55kg] vykdomas !

Neprisijungęs

 

#2 2012-07-08 02:45

klaudia
Narys
Registravosi: 2012-01-11
Žinutės: 37

Re: baimes

jei nepabandysi-nesuzinosi.geriau bandyti, kad ir nepavyks, negu nieko nedaryti ir bijoti. taigi sekmes:)

Neprisijungęs

 

#3 2012-07-08 11:28

drug
anything
Registravosi: 2012-07-07
Žinutės: 218

Re: baimes

dekui uz patarima smile na be abejo,jeigu nepabandysiu,tai ir nesuzinosiu,bet tas jausmas toks uzknisantis,pasitikejimo 0... smile


1 etapas [60-55kg] vykdomas !

Neprisijungęs

 

#4 2012-07-08 12:49

Soul
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2009-03-21
Žinutės: 7372

Re: baimes

man baime, kad kelias dienas valgiau vaiusius, bet svoris vapše nekrito, o dar paaugo yikes manau dėl to kad vaisiuose ckraus daug, plius dar gėriau cukruotus gėrimus... gal dėl to


You can only live once, but if you do it right, once is enough.

Neprisijungęs

 

#5 2012-07-08 13:02

drug
anything
Registravosi: 2012-07-07
Žinutės: 218

Re: baimes

na nezinau,kaip imanoma nuo vaisiu svorio uzsiauginti,gal tiesiog kazkas negerai organizmui ar dar kas.net nezinau,ka ir pasakyti,pirmakart isvia toki dalyka girdziu


1 etapas [60-55kg] vykdomas !

Neprisijungęs

 

#6 2012-07-08 13:43

monikaaa321
Narys
Registravosi: 2012-06-16
Žinutės: 88

Re: baimes

Manau iš pat pradžių visoms būna šiokia, tokia baimė.. Bet po to krentant svoriui ir pasitikėjimas savimi auga smile Na bent jau man taip roll


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1guertP_i53P_63_57_52_abs.png

162cm.

Neprisijungęs

 

#7 2012-07-08 14:06

drug
anything
Registravosi: 2012-07-07
Žinutės: 218

Re: baimes

pritariu smile na,o man tokia ta baime,kad nekris tas svoris ir todel kyla mintys,kad va tu nevykele taip kad eik ir prisikimsk...


1 etapas [60-55kg] vykdomas !

Neprisijungęs

 

#8 2012-07-08 15:23

monikaaa321
Narys
Registravosi: 2012-06-16
Žinutės: 88

Re: baimes

Man ir taip būdavo, tikrai nekoks jausmas.. Bet kai pamatai ant svarstyklių, kad palengvėjai nors 1kg.. ar kad pilvukas nebeišpūstas.. Iškart atsiranda motyvacija smile Tik kartais ji būna net per didelė, kad imi ir persistengi ... roll


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1guertP_i53P_63_57_52_abs.png

162cm.

Neprisijungęs

 

#9 2012-07-08 17:35

drug
anything
Registravosi: 2012-07-07
Žinutės: 218

Re: baimes

tai va,belieka sulaukti to palengvejimo,kad atsirastu motyvacija ir nepulciau prie saldytuvo smile na na,persistengti ir pulti i krastutinumus tikrai nereikia


1 etapas [60-55kg] vykdomas !

Neprisijungęs

 

#10 2012-07-15 12:30

šlaunikė
Narys
Registravosi: 2011-04-05
Žinutės: 4675

Re: baimes

nu šiaip juk visada pirmą kartą mesti svorį žymiai lengviau, o paskui jau organizmas yra išsiderinęs ir apykaita sulėtėjusi, gali svoris iš vis nebekristi. that's why reikia svorį mesti ne dietomis.


svoris 54,5kg ūgis 168. tikslas - sportuoti, valgyti, mėgautis gyvenimu. {:

Neprisijungęs

 

#11 2012-07-16 00:05

Kate_30
Narys
Nuo: Italija
Registravosi: 2011-08-14
Žinutės: 9729

Re: baimes

As kovoju jau daug metu su baimemis, bet ne del svorio smile


Ugis- 167 cm.

Neprisijungęs

 

#12 2012-07-16 00:23

drug
anything
Registravosi: 2012-07-07
Žinutės: 218

Re: baimes

slaunike,tai taip,dietos tik isderina organizma..reikia kaip nors sveikos mitybos pagalba nuridenti nuo saves tuos nereikalingus kg smile

kate_30 visi turi baimiu,kurios kamuoja..kokios tavosios?


1 etapas [60-55kg] vykdomas !

Neprisijungęs

 

#13 2012-07-16 00:33

Kate_30
Narys
Nuo: Italija
Registravosi: 2011-08-14
Žinutės: 9729

Re: baimes

1. bijau tamsos, tad visada miegu tik su ijungta elektra.
2. bijau misko, tada negaliu sportuoti parke, jei jame yra daug medziu ar krumu. Pvz. Vingio parkas.
3. bijau  grizti namo, kai tamsu, nes atrodo, kad mane kazkas seka, ir kol spaudineju duru koda, atrodo, kad uz kokio automobilio slepiasi koks vyras, kuris mane nori nuskriaust. Tad visuomet vaikstau tik su duju balioneliu.
4. bijau ne savo, bet mylimo zmogaus mirties.
5. bijau likti vienisa.
6. bijau buti panasi i savo mama ar seseri.
Pradziai tiek smile


Ugis- 167 cm.

Neprisijungęs

 

#14 2012-07-16 07:30

Pasaka...
Moderatoriai
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-03-09
Žinutės: 6998

Re: baimes

Kate, paskutinioji baimė suprantama smile Aišku, visos kitos irgi, natūralus savisaugos instinktas, jei tai ne paniška baimė. Aš anksčiau taip pat bijojau tamsos ir likti viena namie, čia turbūt siaubo filmų pasekmė. O šiaip turiu šiokią tokią klaustrofobiją - liftu kilti nebijau, bet speleologe būti nė už ką negalėčiau, man baisu, kad uždusiu, jei negalėsiu laisvai judėti roll

Neprisijungęs

 

#15 2012-07-16 09:35

šlaunikė
Narys
Registravosi: 2011-04-05
Žinutės: 4675

Re: baimes

aš tai paniškai bijau šūnų /: net kai stirnikė prabėga kokia, aš taip bijau kad jin įkas man. suklykiu arba nubėgu kurnors.. daug kam nesuprantama šita baimė. nes realaus pavojaus tai nėra.


svoris 54,5kg ūgis 168. tikslas - sportuoti, valgyti, mėgautis gyvenimu. {:

Neprisijungęs

 

#16 2012-07-16 10:50

drug
anything
Registravosi: 2012-07-07
Žinutės: 218

Re: baimes

kiek baimiu daug yra..ir ivairios jos,kartais net pagalvoji,kaip imanoma to ar ano bijoti..as tai labai dar vabzdziu bijau ir peliu hmm


1 etapas [60-55kg] vykdomas !

Neprisijungęs

 

#17 2012-10-28 20:43

Kate_30
Narys
Nuo: Italija
Registravosi: 2011-08-14
Žinutės: 9729

Re: baimes

Pastaraisiai metais kazkas su manimi nutiko. Na negaliu patiket, kad as kaip kokia nesveika pradejau bijot. Kad suprastumete, duosiu pvz ir labai noriu sulaukti jusu nuomoniu. roll

Taigi, visai neseniai pradejo skaudet kojas, nors nesportuoju ir didelio fizinio kruvio tikrai neturiu. Na nieko, pirma diena islaukiau ramindama save, na gal pavargau, nors nebuvo nuo ko pavargt. Atejo antra diena, na kojas vis tiek skaudejo. Na toks jausmas, kad ne raumenis, o kaulus skauda. Tai pradejau mastyt, kad vis tiek jau metai tokie, na 29 m bus, ir prasidejo greiciausiai  osteoporoze roll Na paskaudejo tas kojas dvi dienas, dabar neskauda, bet vel i galva lenda nesamones.
Taigi prasidejo mano dieneles kazkokios neaiskios, su skausmais. Na tikrai, jei bent butu 1 sumautas procentas, kad galiu buti nestuke, tai daryciau testa, bet, deja, neimanoma. Taigi, kiek kartu jau kartojau, kad turejau dvi operacijas ir jau buciau dvieju vaikuciu mamyte, bet pradejau labai nerimaut, ar as is viso galiu turet vaiku. Beja, kiek imanoma, visi tyrimai atlikti ir atsakymai visi geri, bet as labai nerimauju.



Taigi, jau nuklydau, norejau pasakyt, kad dabar mano dieneles prasidejo labai skausmingai. Na pirma diena gal ir nieko, bet antra ir siandien kaip ir nebera. Na tokios, kaip paskutine diena. Dabar maudzia pilvo apacia, na lyg ir kazkas negerai, bet gal as jau isikalbejau sau nesamone.

Na ir toliau, toks jausmas, kad tvinkcioja, nezinau kaip issireikst, viena akis. Galvojau, kad pavargau, na gal nuo kompo, daug skaitau ir pan. Bet dar ne viskas, pradejo tvinkcioti ir tarpelis tarp akiu roll


Ugis- 167 cm.

Neprisijungęs

 

#18 2012-10-28 22:02

Pasaka...
Moderatoriai
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-03-09
Žinutės: 6998

Re: baimes

kate, jei nerimauji del sveikatos geriausia kreiptis i gydytojus ir pasitiketi jais kaip bebutu jie geriausiai ismano sveikatos reikalus. Visa man atrodo tikrai nesusije. Kojas galejo skaudeti nuo neipratimo prie kiek didesnio fizinio kruvio, netinkamos avalynes. Tvinkciojimas tikiu del nuovargio. Menesines.. Daug kas turi itakos, tiek stresas tiek faktas kad dabar pilnatis ir organizmas ivairiai reaguoja tiek fiziskai tiek psichologiskai, ir baimes tokios isryskeja.. Nusiramink mergyt smile

Neprisijungęs

 

#19 2012-10-29 08:37

Soul
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2009-03-21
Žinutės: 7372

Re: baimes

Jei jau kalbam apie baimes, tai žiauriai bijau gyvenime nieko nepasiekt ir likt neturtinga, be pagrindo ir be papildomų pinigų, ale nesėkmių atvejam.
Aišku bijau ir netekt artimų, bet čia kaip ir neišvengiama (kad nors)


You can only live once, but if you do it right, once is enough.

Neprisijungęs

 

#20 2012-10-29 10:08

astyte
mama
Nuo: Limerick, Airija
Registravosi: 2011-03-13
Žinutės: 1734

Re: baimes

Kate_30 rašė:

Pastaraisiai metais kazkas su manimi nutiko. Na negaliu patiket, kad as kaip kokia nesveika pradejau bijot. Kad suprastumete, duosiu pvz ir labai noriu sulaukti jusu nuomoniu. roll

Taigi, visai neseniai pradejo skaudet kojas, nors nesportuoju ir didelio fizinio kruvio tikrai neturiu. Na nieko, pirma diena islaukiau ramindama save, na gal pavargau, nors nebuvo nuo ko pavargt. Atejo antra diena, na kojas vis tiek skaudejo. Na toks jausmas, kad ne raumenis, o kaulus skauda. Tai pradejau mastyt, kad vis tiek jau metai tokie, na 29 m bus, ir prasidejo greiciausiai  osteoporoze roll Na paskaudejo tas kojas dvi dienas, dabar neskauda, bet vel i galva lenda nesamones.
Taigi prasidejo mano dieneles kazkokios neaiskios, su skausmais. Na tikrai, jei bent butu 1 sumautas procentas, kad galiu buti nestuke, tai daryciau testa, bet, deja, neimanoma. Taigi, kiek kartu jau kartojau, kad turejau dvi operacijas ir jau buciau dvieju vaikuciu mamyte, bet pradejau labai nerimaut, ar as is viso galiu turet vaiku. Beja, kiek imanoma, visi tyrimai atlikti ir atsakymai visi geri, bet as labai nerimauju.



Taigi, jau nuklydau, norejau pasakyt, kad dabar mano dieneles prasidejo labai skausmingai. Na pirma diena gal ir nieko, bet antra ir siandien kaip ir nebera. Na tokios, kaip paskutine diena. Dabar maudzia pilvo apacia, na lyg ir kazkas negerai, bet gal as jau isikalbejau sau nesamone.

Na ir toliau, toks jausmas, kad tvinkcioja, nezinau kaip issireikst, viena akis. Galvojau, kad pavargau, na gal nuo kompo, daug skaitau ir pan. Bet dar ne viskas, pradejo tvinkcioti ir tarpelis tarp akiu roll

Cia gali buti nuovargis, stresas kaltas. Mano ir sios menesines buvo gausios ir skausmingos, o kartais ju visai nejauciu. Pabandyk B vitaminus pagerti, man ir reik nusipirkt.


http://swlf.lilyslim.com/VDzH.png

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson