#1 2012-04-25 19:28

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

DĖMESIO! Perkeliamas edietos narių foto albumas

Sveikos visos ir, jei tokių yra, sveiki visi,
Taip, žinau, kad šita tema ne į temą čia, bet šiuo metu ji bus aktuali, todėl nepykite, kol kas palaikysime ją viršuj.
Pasistengsiu trumpai apie esmę:

Faktas nr. 1 - migruojam edietos narių foto albumą į kitą vietą.

Apie tai, kaip geriausia pasielgti, galvojau ilgai. Suprantu, jei atsiras nepalaikančių, jei atsiras pasipiktinusių ar dar kitokių.. bet  noriu, kad išklausytumėte.
Seniai prižiūriu mūsų foto albumą ir noriu išreikšti savo nuogastavimus/nuomonę. Taigi.

Per ilgą laiko tarpą prie edietos albumo prisijungė daug narių. Kai kurie iki šiol aktyviai skelbia savo foto ir pasiekimus svorio metime. Kiti jau seniai nebeprisijungia ir neprisideda prie albumo.
TIKSLAS šios migracijos:
Jau ne kartą pastebėta nesąžininga/nedraugiška veikla – kadangi visi vartotojai jungiasi vienu vardu, neįmanoma atsekti, kurį komentarą kas parašo, todėl atsiranda anonimiškų užgauliojančių komentarų. Norint to išvengti, reikėjo įdiegti galimybę identifikuoti rašantį asmenį.
Kitas dalykas – saugumas. Kadangi visi jungiasi ten pat ir tuo pačiu vardu, visi gali koreguoti ne tik savo, bet ir kitų nuotraukas. Buvo pasitaikęs atvejis, kai kažkas ištrynė visus albumus su visom nuotraukom. Nežinia – tyčia ar ne, bet faktas buvo. Nė viena iš mūsų nenorėtų, kad dabar visas mūsų turimas foto lobynas pranyktų. Norint apsisaugoti nuo nedraugiškos veiklos, nesąžiningų/piktų narių (praktika rodo, kad tokių, deja, yra), reikalinga galimybė suteikti kiekvienam vartotojui teises redaguoti tik savo foto.
Taip pat ne kartą pastebėta noras perimti foto albumo valdymą į savo rankas: nežinia, ar geranoriškiems tikslams.
Sprendimas toks –permigruoti į kitą vietą, kurioje saugiai laikysime savo albumus.
Naujoji sistema – subtilesnė, turinti daugiau galimybių, galbūt ne vieną išgąsdins, bet turėsim naują, neprišiukšlintą erdvę, kurioje draugiški vartotojai galės sąžiningai bei šauniai bendrauti.
Funkcionalumas išlieka: dedate savo foto, komentuojate kitų – tas svarbiausia. Bet visų svarbiausia tai, kad būsime apsidraudę nuo piktavalių ar nesusipratimų – pavadinkim šitaip.
Taigi, Kaip viskas veiks?
Flickr.com svetainėje sukurta privati edieta grupė. Visi, kurie jau prisijungę prie senojo albumo, gaus (gavo) laiškutį į savo el.paštą dėl kvietimo prisijungti prie naujosios grupės. Pateiktas visas smulkus aprašymas, kaip susikurti savo vartotoją ir kaip įsikelti nuotraukas.
Neabejotinai – reikės laiko priprasti prie naujos vietos, bei, tikiu, kils daug klausimų, atsiras niuansų. Visus juos stengsiuos išnagrinėti vardan to, kad galėtume turėti jaukią vietą, kurioje dalinsimės nuotraukomis ir savo pasiekimais.

Čia buvo ištrauka iš laiško, kurį siunčiau visoms, kurios buvo pareiškusios norą prisijungti prie mūsų foto albumo. Jei kažkas negavote laiškučio, prašau parašykite man į [email protected] - ištaisysiu šią klaidą.

Trumpai apie esmę nesigavo, išsiplėčiau..

Bet kas svarbiausia - tikrai stengsiuos, kad visoms būtų geriau. Tikiuosi, būsiu suprasta teisingai..
Instrukcija, kaip prisijungti bei pagrindinės naudojimosi mūsų nauja Flickr sistema subtilybės patalpintos čia ..
Visais klausimais, kurie kils, prašome kreiptis el.paštu [email protected], kadangi prie edietos forumo prisijungti galimybę turiu ne visada.

Atsiprašau visų, kuriems šis permigravimas sukels nepatogumų. Prašau supratimo ir kantrybės.
Tikiuos, kad visos (visi) kartu bendrom pastangom sukursim jaukią ir draugišką erdvę, kurioje mūsų albumai bus saugūs ir bus išvengta nesusipratimų.

KAIP BUS SU SENU ALBUMU
Siūlau jį panaikinti. Kas dėl albumo "KONKURSAS „Pasitikim vasarą lieknos“" - klausimas jums visoms: gal irgi pasinaudojus Flickr permigruojam?


Siūlau visoms susikooperuoti ir artimu metu perikraustyti į Flickr sistemą. Ar būtų prieštaraujančių?
Visų nuomonės svarbios. Aš savo nuomonę išsakiau ir nuoširdžiai siūlau perkeliauti kitur, senos albumo vietos nenaudoti.

Tai tiek iš mano pusės. Laukiu Jūsų nuomonių šia tema ir aktyvaus dalyvavimo.

Papildyta:
video apie draugų sąrašą: https://www.youtube.com/watch?v=JK0aUF8iINw
video apie nuotraukų įkėlimą:  https://www.youtube.com/watch?v=v48Ftg0CI7s

Neprisijungęs

 

#2 2012-04-25 20:16

olla_lapla
Narys
Registravosi: 2010-01-24
Žinutės: 559

Re: DĖMESIO! Perkeliamas edietos narių foto albumas

Aš tiktai už. Nors neteko patirti jokių nemalonumų dėl senosios albumo vietos, bet aš taip pat svarsčiau apie tokias galimybes roll


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wfcLgKL/weight.png

Neprisijungęs

 

#3 2012-04-25 20:33

šlaunikė
Narys
Registravosi: 2011-04-05
Žinutės: 4675

Re: DĖMESIO! Perkeliamas edietos narių foto albumas

done {:


svoris 54,5kg ūgis 168. tikslas - sportuoti, valgyti, mėgautis gyvenimu. {:

Neprisijungęs

 

#4 2012-04-25 20:42

Kate_30
Narys
Nuo: Italija
Registravosi: 2011-08-14
Žinutės: 9729

Re: DĖMESIO! Perkeliamas edietos narių foto albumas

As irgi uz big_smile


Ugis- 167 cm.

Neprisijungęs

 

#5 2012-04-25 21:37

Jooralt
Narys
Nuo: Airija
Registravosi: 2010-05-10
Žinutės: 1244

Re: DĖMESIO! Perkeliamas edietos narių foto albumas

Nai nai nai... Aš jau tenai.. smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1reisP_i104P_82_65_55_abs.png

Ūgis: 168 cm

Neprisijungęs

 

#6 2012-04-25 21:45

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: DĖMESIO! Perkeliamas edietos narių foto albumas

Ačiū visoms už palaikymą.. taip nedrąsu buvo šitą idėją siūlyti.. roll

Neprisijungęs

 

#7 2012-04-25 21:56

Susurro
Narė
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2009-06-18
Žinutės: 1724

Re: DĖMESIO! Perkeliamas edietos narių foto albumas

Aš irgi manau, kad ši idėja puiki. wink Šaunuolė esi rutuliuk, visad pagalvoji apie tai kas geriausia mums smile


2017.02.02
http://swlf.lilyslim.com/S3NGp3.png
Ūgis 1,71m.

Neprisijungęs

 

#8 2012-04-25 22:17

Pasaka...
Moderatoriai
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-03-09
Žinutės: 6998

Re: DĖMESIO! Perkeliamas edietos narių foto albumas

Palaikau idėją smile Tik norėjau paklaust - ar būtina ten su tais draugais žaisti, neužtenka tiesiog prikelti nuotraukų, būnant prisijungus prie grupės? Nes aš rutuliuko nuotraukas mačiau ir prieš ją prijungiant prie draugų... Ar gal mačiau tik todėl, kad ji administratorė? roll

Neprisijungęs

 

#9 2012-04-25 22:21

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: DĖMESIO! Perkeliamas edietos narių foto albumas

Pasaka, aš bandžiausi susikūrus 2 testinius vartotojus.. nežinau, ar negerai mano akys rodė, ar tikrai taip buvo, bet kol nebūdavo sužaista su draugais, tos nematydavau kitų foto, nuėjus į jų profilius..
galvoju, kaip ir logiška: jei tu uždedi parametrą, kad tavo foto matys tik draugai, o tas žmogus, kuris grupėj, nėra tavo draugas, tai ir negali jis tavo foto matyt..
pabandyk, Pasaka, su kitais nariais, kurie dabar vis jungiasi. Gal kažką gero atrasim smile

Neprisijungęs

 

#10 2012-04-25 22:29

Pasaka...
Moderatoriai
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-03-09
Žinutės: 6998

Re: DĖMESIO! Perkeliamas edietos narių foto albumas

Nu va, žiūriu Erikute2, jos dar nesu pridėjus prie kontaktų, bet matau dvi jos nuotraukas... Tai ir sakau, gal jei įkeliam nuotraukas būnant grupėje, tai jas automatiškai mato grupių nariai? roll Nemato tik asmeninių nuotraukų, kurias įkeliam, būnant savo profilyje...

Neprisijungęs

 

#11 2012-04-25 22:38

Susurro
Narė
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2009-06-18
Žinutės: 1724

Re: DĖMESIO! Perkeliamas edietos narių foto albumas

Pasaka... rašė:

Nu va, žiūriu Erikute2, jos dar nesu pridėjus prie kontaktų, bet matau dvi jos nuotraukas... Tai ir sakau, gal jei įkeliam nuotraukas būnant grupėje, tai jas automatiškai mato grupių nariai? roll Nemato tik asmeninių nuotraukų, kurias įkeliam, būnant savo profilyje...

Tu matai jos abi fotkes, nes kiek matau jos padarytos abi "public", o ne "only for friends" smile Tai taip gaunas, kad tų kurios pasidarys antrą variantą, pvz mano, fotkių turbūt nematysi.


2017.02.02
http://swlf.lilyslim.com/S3NGp3.png
Ūgis 1,71m.

Neprisijungęs

 

#12 2012-04-25 22:41

Pasaka...
Moderatoriai
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-03-09
Žinutės: 6998

Re: DĖMESIO! Perkeliamas edietos narių foto albumas

Bet jei keliam nuotraukas į grupę? Ta prasme ten kur spaudžiam add photos to this group tai argi jų iškart nemato grupės nariai? roll

Neprisijungęs

 

#13 2012-04-25 22:48

Susurro
Narė
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2009-06-18
Žinutės: 1724

Re: DĖMESIO! Perkeliamas edietos narių foto albumas

Ten keliam fotkes? Um.. aš tai keliu pas save fotkes(tik padarius, kad draugai galėtų matyt), o ten įkėliau tik ale tą reprezentacinę fotkę.  hmm


2017.02.02
http://swlf.lilyslim.com/S3NGp3.png
Ūgis 1,71m.

Neprisijungęs

 

#14 2012-04-25 22:49

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: DĖMESIO! Perkeliamas edietos narių foto albumas

Add photos to this group mato visi, taip. BET ten juk dedama po vieną REPREZENTACINĘ foto. O jei norima pasižiūrėti narių foto, tai va ir bėdos prasideda, jei jos ne public smile

Neprisijungęs

 

#15 2012-04-25 22:52

Susurro
Narė
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2009-06-18
Žinutės: 1724

Re: DĖMESIO! Perkeliamas edietos narių foto albumas

Tai tada aš gerai padariau big_smile Žodžiu fotkes keliam į savo asmeninius albumus ir darom "only for friends", ir kviečiam į draugus viena kitas smile


2017.02.02
http://swlf.lilyslim.com/S3NGp3.png
Ūgis 1,71m.

Neprisijungęs

 

#16 2012-04-26 08:47

Pasaka...
Moderatoriai
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-03-09
Žinutės: 6998

Re: DĖMESIO! Perkeliamas edietos narių foto albumas

Nu bet jei kelsim nuotraukas į grupę, tai nereikės daryti tų add friends, nes visos ir taip matys tas fotkes, kurios grupėje big_smile Juk nebūtina tik vieną reprezentacinę įkelti, galima ir visas sukelti, ten paprasta smile

Neprisijungęs

 

#17 2012-04-26 10:01

Amber_Rose
Narys
Registravosi: 2012-01-22
Žinutės: 4392

Re: DĖMESIO! Perkeliamas edietos narių foto albumas

koks pagirtinas uolumas! : ))

Neprisijungęs

 

#18 2012-04-26 10:14

lamour
Narė
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 4446

Re: DĖMESIO! Perkeliamas edietos narių foto albumas

Nežinau, aš nemoku ta svetaine naudotis, reikės pabandyti, bet kažkaip man atrodė kad ir toj fotki.com viskas gerai. Nu bet nežinau smile


https://swlf.lilyslim.com/bOhxp3.png
Niekas nėra taip skanu, kaip būti lieknai.* [Kate Moss]

Neprisijungęs

 

#19 2012-04-26 14:05

nat
Narys
Registravosi: 2011-07-22
Žinutės: 2260

Re: DĖMESIO! Perkeliamas edietos narių foto albumas

Super ideja!!! Saunuole, Rutuliuk!!!


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1spiegelP_1okG_92_62,2_62,2_abs.png

Neprisijungęs

 

#20 2012-04-26 18:41

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: DĖMESIO! Perkeliamas edietos narių foto albumas

Pasaka... rašė:

Nu bet jei kelsim nuotraukas į grupę, tai nereikės daryti tų add friends, nes visos ir taip matys tas fotkes, kurios grupėje big_smile Juk nebūtina tik vieną reprezentacinę įkelti, galima ir visas sukelti, ten paprasta smile

Pasaka, negerai kelti į Group Pool visas savo foto, kurias nori parodyti. Visų pirma jų bus labai daug, visų antra taip paprastai neatskirsi, kas kieno, nes visų bus vienoj krūvoj. Todėl ir siūlau ten dėti po vieną dėl bendro vaizdo, o jau tada pažaisti su draugais/ne draugais, kad nuėjus į kiekvienos dominančios narės albumą pamatytum viską tvarkingai vienoj vietoj..
Nežinau, ar tinkamai išsireiškiau čia roll

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson