#21 2010-03-22 20:29

Ponia.BigAss
Narys
Registravosi: 2008-04-21
Žinutės: 2356

Re: Plaukų dažų nuėmimo procedūros

O as pastaruoju metu atradus vienus a la nuplaunanums dazus- irgi noras tamsesnei but, kazkaip pasiekiau, kad ir vilkas sotus butu, ir avis sveika- spalva sodri, ryski gaunas, issilaiko pora menesiu, nenuauga, nezudo plauko, zodziu radau alternatyva nedazyt rimtais dazais, kolei dar tas laikas, kai noris experimentuot wink


http://squiby.net/view/4078893.pnghttp://www.ticker.7910.org/wg__67__01S000000g41NDJqfDM4N2p8VmlzbyBsYWJvIGxpa28gdGlr.gif

Neprisijungęs

 

#22 2010-03-24 16:21

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: Plaukų dažų nuėmimo procedūros

aš kai nusidažiau nusiplaunančiais tai taip ir nenusiplovė niekad lol super dažai lol

Neprisijungęs

 

#23 2010-03-24 16:29

Zalia_boruze
Gyvenu :)
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-06-16
Žinutės: 8249

Re: Plaukų dažų nuėmimo procedūros

cha cha cha as irgi taip sugebejau kazkada smile buvau blondine tada nusprendziau su nuplaunamais sokolado spalvos paziuret ar tamsus tinka big_smile tai man tie plaukai paskui ploves ir ploves, visus raudonos atspalvius perejau: tamsiai raudona, sviesiai raudona, tamsiai ryza, sviesiai ryza. kaimynai keistai pradejo ziuret lollol o iki galo taip ir nenusiplove, gerai kad buvau padarius isvada kad tamsus ok big_smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1reisP_kaeferdunkelP_57.9_57_52_abs.png
lengvesniam žmogui lengviau gyvent smile
www.egzote.lt  atėjus rudeniui - naujos akcijos wink

Neprisijungęs

 

#24 2011-03-16 18:59

saulele25
Narys
Nuo: panevezys
Registravosi: 2011-03-16
Žinutės: 15

Re: Plaukų dažų nuėmimo procedūros

sveikutes, naudojau salerm plauku dazu nuemeja, mano plaukai buvo 3 kartus dazyti, tai rezultatas stulbinantis, pirkau 2 pakuotes, nes prisiskaiciau, kad vieno karto proceduros  neuztenka, o plaukai labai ilgi. tai vienos visos pakuotes net neisnaudojau. labai patiko nuemejas, tik kvapas ne koks.. o spalva nueme labai gerai, iki pat naturaliu ir labai zvilga plaukai. smile

Neprisijungęs

 

#25 2011-03-16 20:08

ashley8
Narys
Registravosi: 2011-02-08
Žinutės: 295

Re: Plaukų dažų nuėmimo procedūros

nueik į kirpyklą,manau namuose taip nenudažysi kaip kirpykloje,nes ten dirba profesionalai su patirtimi ir bus garantija,kad nesugadins plaukų

Neprisijungęs

 

#26 2011-03-16 22:27

saulele25
Narys
Nuo: panevezys
Registravosi: 2011-03-16
Žinutės: 15

Re: Plaukų dažų nuėmimo procedūros

na as nesugadinau, tokias pat priemones naudoja ir kirpykloje, tik kaina didele:) bet cia juk nuo plauku priklauso, vieniem gerai nuima, o kitiem ir kirpykloje sugadina..

Neprisijungęs

 

#27 2012-02-02 15:17

Rasike
Narys
Registravosi: 2012-01-29
Žinutės: 2

Re: Plaukų dažų nuėmimo procedūros

Sveikutes, mano istorija. Esu naturaliai sviesi ir pries 4 metus pasisoviau pasikeisti ir buti tamsi (daziau su ilgalaikiais tamsiai rudais palete dazais, nes mano plaukai sunkiai imlus dazams) big_smile, o dabar taip igryso ta juoda ir kas 2 savaites dazyt, be to ir plaukai nusilpo. Tai ka pries 5men nusrendziau atsiaugint naturalia. Auginau, nedaziau, kentejau 3 men, kol sumasciau plana chuligana dazyt saknis su nuplaunamais kol nuaugs ilgalaikiai dazai. Pasirinkau tamsiausiai rudus. Sudas kazkoks, neikibo tik ryza spindesi pagavo. Tada nusipirkau pacius tamsiausius, taciau ne juodus dazus (foto jie kazkaip su melynu atspalviu buvo tai issgandau). Vel nuvyle - patamsejo, bet tamsiai violetine gavos, o nuplaunant ta violetine vis ryskejo, o tamsumas sviesejo. Kreipiausi i kirpykla. Iskart pareiske jog nuemimas ilgalaikiu dazu bus laaabai ilgas ir turesiu kentet ivairias spalvas kurios nueminejant gausis, be to is bus labai brangu. Nusiemiau pabandymui viena sruogele - gavosi tamsi rudziu spalva.  Pasiemiau kirpyklos nr registracijai kai busiu pasiruosus. Ir netiketai vienoje kosmetiniu prekiu  parduotuveje uzmaciau dazu nuemeja, nusipirkau. Namie ispradziu dar nedrysau jo panaudoti. Nusidaziau pora sruogeliu baltais 12 atspalvio syoss lighteners dazais - tamsi ryza gavosi. Po poros dienu neiskenciau - nusimenejau spalva - rezultatas dziugino. Kaskart nueminejant plaukai vis rudesni, o dazytos sruogos visai pabalo. Ir kai nusiemiau iki sviesiai rudu ryzoku  plauku pabandziau dazyt su baltais dazais ir ka manot as jau tamsiai ruda! KAS PER VELNIAS galvoju, o gi dazyt negaliu, nes isjuoduoju. Taigi vel teplioju nuemeja. Stai as vel ryza. Blogiausia kad nuemejo nebegaunu, kad dasviesint tiek kiek reikia kad butu vsio. Zodziu gal kas turit kokiu patarimu?

Paskutinis taisė Rasike (2012-02-04 12:37)


http://www.ticker.7910.org/wg__70__01Nn00000g41MDAwMTQwOGx8MDAwMTI4Nmh8VmlsaXVvc2kgbWFuIHBhdnlrcyA7KQ.gif

Neprisijungęs

 

#28 2012-02-07 19:21

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: Plaukų dažų nuėmimo procedūros

tiek dažymų yikes kaip plaukai tavo atrodo? po tiek chemijos, ne kažin kas turėtų būti roll

Neprisijungęs

 

#29 2012-02-07 20:37

Kate_30
Narys
Nuo: Italija
Registravosi: 2011-08-14
Žinutės: 9729

Re: Plaukų dažų nuėmimo procedūros

Rasike, ar tu turi proto plaukus dazyt kas dvi savaites? hmm


Ugis- 167 cm.

Neprisijungęs

 

#30 2012-03-12 12:48

tygriuke
Narys
Registravosi: 2012-02-29
Žinutės: 200

Re: Plaukų dažų nuėmimo procedūros

Rasike rašė:

Sveikutes, mano istorija. Esu naturaliai sviesi ir pries 4 metus pasisoviau pasikeisti ir buti tamsi (daziau su ilgalaikiais tamsiai rudais palete dazais, nes mano plaukai sunkiai imlus dazams) big_smile, o dabar taip igryso ta juoda ir kas 2 savaites dazyt, be to ir plaukai nusilpo. Tai ka pries 5men nusrendziau atsiaugint naturalia. Auginau, nedaziau, kentejau 3 men, kol sumasciau plana chuligana dazyt saknis su nuplaunamais kol nuaugs ilgalaikiai dazai. Pasirinkau tamsiausiai rudus. Sudas kazkoks, neikibo tik ryza spindesi pagavo. Tada nusipirkau pacius tamsiausius, taciau ne juodus dazus (foto jie kazkaip su melynu atspalviu buvo tai issgandau). Vel nuvyle - patamsejo, bet tamsiai violetine gavos, o nuplaunant ta violetine vis ryskejo, o tamsumas sviesejo. Kreipiausi i kirpykla. Iskart pareiske jog nuemimas ilgalaikiu dazu bus laaabai ilgas ir turesiu kentet ivairias spalvas kurios nueminejant gausis, be to is bus labai brangu. Nusiemiau pabandymui viena sruogele - gavosi tamsi rudziu spalva.  Pasiemiau kirpyklos nr registracijai kai busiu pasiruosus. Ir netiketai vienoje kosmetiniu prekiu  parduotuveje uzmaciau dazu nuemeja, nusipirkau. Namie ispradziu dar nedrysau jo panaudoti. Nusidaziau pora sruogeliu baltais 12 atspalvio syoss lighteners dazais - tamsi ryza gavosi. Po poros dienu neiskenciau - nusimenejau spalva - rezultatas dziugino. Kaskart nueminejant plaukai vis rudesni, o dazytos sruogos visai pabalo. Ir kai nusiemiau iki sviesiai rudu ryzoku  plauku pabandziau dazyt su baltais dazais ir ka manot as jau tamsiai ruda! KAS PER VELNIAS galvoju, o gi dazyt negaliu, nes isjuoduoju. Taigi vel teplioju nuemeja. Stai as vel ryza. Blogiausia kad nuemejo nebegaunu, kad dasviesint tiek kiek reikia kad butu vsio. Zodziu gal kas turit kokiu patarimu?

turiu pataarima kuo greiciau eiti pas kirpeja kol dar turi plauku ant galvos  ne su tokiais eksperimentais tai dar dziaugtis reikia kad plauku yra


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris1-33CC33.gif_beg_svoris1-slank.gif_bf_97_cu_89_ta_75_t_s_text_.gif

Neprisijungęs

 

#31 2013-03-14 14:26

irmagarda
Narys
Registravosi: 2013-03-10
Žinutės: 4

Re: Plaukų dažų nuėmimo procedūros

sweikos  , as taipat pora netgi kartu norejau tapti blondine.Wisada plaukus dazydawau juoda spalwa , po ilgu swarstymu pamaniau , kad tapsiu blondine .Plaukus daziau namu salygoomis , po pirmo karto jie buwo baisus saknys , koks cm buwo nuauges, taigi tik jos ir nusiswiesino , o galai ryzi.Pamaniau  per antra karta bus daug geriau , ir  po 2 saw nusidaziau , nieko gero nebuwo , tas tas ryzumas buwo.Ir taip kokia 5 kartus , per 3 men nusidaziau plaukus . is ju neliko nieko , buwo kaip dratiniai , trupinejo , nezwilgejo , siaudai . Tada po kiek laiko nusprendziau atsigaiwinti , ir wel tamsiai nusidaziau . Iswaziawau i mokslus po metu , wel uzsinorejau buti blondine.Taciau  si kart pas kirpeja , is pradziu daziau geltonom sruogom , panasiai ir nusidaze , po men daziau wel , sruogos gawosi tokios geltonos , buwo ir rudu , paskui swiesinau kokius 3 kartus , plaukai buwo beweik toki kokiu noriu , (as apie spalwa , nors truputi dar truko keliu dazymu) bet buwo wel sugadinti, ir nudege stipriai .Dabar esu tamsi , jau 2 metus atsiauginau nukirptus plaukus , nes po paskutinio dazymo reikejo kirpti .baigia atsigaut mano plaukuciai.Dazau juodai , bet jei dar noreciau patapti blondine , tai nebent atsiauginciau sw plaukus , tik tada , ........

Neprisijungęs

 

#32 2013-11-25 13:42

sointou
Narys
Registravosi: 2013-11-24
Žinutės: 4

Re: Plaukų dažų nuėmimo procedūros

ar kas nors bande isimt plaukų dažus su šampūnu ir vitaminu c?
http://www.youtube.com/results?search_q … e&sm=1


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1reisP_1okG_77_73_62_dif.png

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson