#21 2011-11-11 11:03

SeeMee
BULLSHIT!
Nuo: Neverland
Registravosi: 2011-01-13
Žinutės: 1735

Re: Depresijai NE!

Aš tai depresiją dažniausiai nusistatau tada, kai praktiškai suvalgau visą šaldytuvą roll


Nesu tokia turtinga, kad pirkčiau prastus daiktus, o ir gyvenimas per trumpas, kad gerčiau pigų vyną.

Neprisijungęs

 

#22 2011-11-11 11:18

Soul
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2009-03-21
Žinutės: 7372

Re: Depresijai NE!

Kalbant apie depresiją, man kažkaip žiemom ji užeima, bet paskutiniais kartais išmokau sumažint ją. Visgi pagalvojam, mes depresuojam dėl ko? Oro? šiaip nenuotaikos? niūrumo? dar susigalvojam kaip mum reikia meilės (jei neturim žmogaus šalia), dėmesio, kaip mūsų niekas nemyli, kokiso mes storos, nelaimingos, nes suvalgėm sausainių ar dar ko (VIENĄ KARTĄ!) IR TAAAIP TOLIAU ir panašiai. juk taip? Bet ar pamąstom, kad turim šeimą, artimus žmones, namus šiltus, galimybes mokytis ar dirbti, skirti pinigų sau, bent kažkiek, galim išeiti į miestą, nusipirkti kavos, pyragėlį, skanesnio maisto, gyvename mieste, matome kultūrą, galim pasikultūrint, galim knygas paskaityti, turim kompiuterius, galų gale televizorius, Iš viso mes MATOM, girdim, galime vaikščioti, lakstyti, KO NEGALI KITI. Yra dauguma, kurie nors yra labiau nuskriausti, bet moka džiaugtis gyvenimu, tai argi ne gėda mum? Kiti negali nueiti į kiną, nusipirkti tos pačios kavos, skanaus maisto, gal iš vis negali maisto nusipirkti, gyvena šaltuose namuose, vaikšto po ligonines, rimtai negaluoja, neturi artimųjų, kurie padėtų, nieko neturi.

Dar vis turim teisę depresuot..?


You can only live once, but if you do it right, once is enough.

Neprisijungęs

 

#23 2011-11-11 11:22

SeeMee
BULLSHIT!
Nuo: Neverland
Registravosi: 2011-01-13
Žinutės: 1735

Re: Depresijai NE!

Labai TEISINGI žodžiai, Soul.! roll


Nesu tokia turtinga, kad pirkčiau prastus daiktus, o ir gyvenimas per trumpas, kad gerčiau pigų vyną.

Neprisijungęs

 

#24 2011-11-11 11:51

Pasaka...
Moderatoriai
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-03-09
Žinutės: 6998

Re: Depresijai NE!

Manau nereikėtų lyginti savęs su tais, kuriem dar blogiau. Aš turiu savo receptą gerai nuotaikai susigrąžinti - pasivaikščioti gamtoje. Kur nors, kur mažai žmonių, jei galima - užmiestyje, miškelyje, tada galva prašviesėja, gyvenimas vėl gražus patampa smile

Neprisijungęs

 

#25 2011-11-11 11:53

Soul
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2009-03-21
Žinutės: 7372

Re: Depresijai NE!

aš tik norėjau pasakyt, kad prisigalvojam dažnai problemų, dėl ko ta depresija ir kyla smile tos problemos palyginus Š būna


You can only live once, but if you do it right, once is enough.

Neprisijungęs

 

#26 2011-11-11 15:27

SeeMee
BULLSHIT!
Nuo: Neverland
Registravosi: 2011-01-13
Žinutės: 1735

Re: Depresijai NE!

Soul rašė:

tos problemos palyginus Š būna

Aš ir manau, kad dažniausiai sergame depresija tada, kai prisigalvojame nebūtų dalykų.... mad Ir iš musės padarom dramblį big_smile


Nesu tokia turtinga, kad pirkčiau prastus daiktus, o ir gyvenimas per trumpas, kad gerčiau pigų vyną.

Neprisijungęs

 

#27 2011-11-12 01:53

liepziedis
Narys
Nuo: Švedija
Registravosi: 2011-05-05
Žinutės: 2005

Re: Depresijai NE!

Soul rašė:

Kalbant apie depresiją, man kažkaip žiemom ji užeima, bet paskutiniais kartais išmokau sumažint ją. Visgi pagalvojam, mes depresuojam dėl ko? Oro? šiaip nenuotaikos? niūrumo? dar susigalvojam kaip mum reikia meilės (jei neturim žmogaus šalia), dėmesio, kaip mūsų niekas nemyli, kokiso mes storos, nelaimingos, nes suvalgėm sausainių ar dar ko (VIENĄ KARTĄ!) IR TAAAIP TOLIAU ir panašiai. juk taip? Bet ar pamąstom, kad turim šeimą, artimus žmones, namus šiltus, galimybes mokytis ar dirbti, skirti pinigų sau, bent kažkiek, galim išeiti į miestą, nusipirkti kavos, pyragėlį, skanesnio maisto, gyvename mieste, matome kultūrą, galim pasikultūrint, galim knygas paskaityti, turim kompiuterius, galų gale televizorius, Iš viso mes MATOM, girdim, galime vaikščioti, lakstyti, KO NEGALI KITI. Yra dauguma, kurie nors yra labiau nuskriausti, bet moka džiaugtis gyvenimu, tai argi ne gėda mum? Kiti negali nueiti į kiną, nusipirkti tos pačios kavos, skanaus maisto, gal iš vis negali maisto nusipirkti, gyvena šaltuose namuose, vaikšto po ligonines, rimtai negaluoja, neturi artimųjų, kurie padėtų, nieko neturi.

Dar vis turim teisę depresuot..?

As visikai sutinku su tavim

ir dar pridurciau nuo saves, kad zmogus zinotu kas tai yra, turi perbristi per visa ta suda, nepritekliu, nemeile, panieka, nepagarba ir t.t. kad suprastu kas tas yra ir tai butu spyris i sikna vertinti galu gale tai ka jis turi...

ir kad but laimngam neieskotu dangiskuju migdolu, gulbes pieno ar dar vienas dievas zino ko.. genialumas slypi paprastume...

Linkiu kiekvienam serganciam, o neissigalvojanciam, kad serga, stiprybes ir sveikatos

Neprisijungęs

 

#28 2011-11-12 12:09

Kate_30
Narys
Nuo: Italija
Registravosi: 2011-08-14
Žinutės: 9729

Re: Depresijai NE!

Va cia tai mintis smile Visiskai sutinku smile


Ugis- 167 cm.

Neprisijungęs

 

#29 2011-12-22 15:50

SeeMee
BULLSHIT!
Nuo: Neverland
Registravosi: 2011-01-13
Žinutės: 1735

Re: Depresijai NE!

HELP! Reikalinga pagalba... net nežinau ar galėčiau tai pavadinti depresija, greičiau tai fobija dėl mokslų... Šiandien rašiau egzaminą... ir nelabai pasisekė... Taigi neperšokęs grovio nesakyk op, turbūt per anksti tai pasakiau, nes kiti egzaminai praėjo puikiai.. bet šitas mane tiesiog varo į neviltį, apetito nėra...viena mintis, kad gausiu šūdinai, nes tikrai susimoviau......Keista savijauta...jaučiuosi kaip pažymių vergė... roll


Nesu tokia turtinga, kad pirkčiau prastus daiktus, o ir gyvenimas per trumpas, kad gerčiau pigų vyną.

Neprisijungęs

 

#30 2011-12-22 16:11

Pasaka...
Moderatoriai
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-03-09
Žinutės: 6998

Re: Depresijai NE!

Mano kursiokas 4 kurse pasakė, kad jį užkniso mokslai, neatėjo perlaikyti kolio, spjovė į kursinius darbus, į sesiją, viską roll Nors pats yra tėvų išlaikomas, darbo neturi roll Na čia jau kitas kraštutinumas, gaila, aišku, nes buvo visai geras studentas. Mokslai gi nėra pasaulio viršūnė, žinoma, jie svarbūs, tačiau neverta dėl jų galvos pamesti, juolab, kad tau puikiai sekasi smile To vieno egzamino net neatsiminsi, praėjus kiek laiko smile

Neprisijungęs

 

#31 2011-12-22 16:51

SeeMee
BULLSHIT!
Nuo: Neverland
Registravosi: 2011-01-13
Žinutės: 1735

Re: Depresijai NE!

Grynai...tie mokslai tai tik vėžį varo daugiau nieko... ir čia net, ne tas žodis, kad užkniso, o tiesiausia prasme už***o big_smile Na, stengiuosi susiimti ir gyventi toliau... ryt paskelbs rezultatus... , o man reikėjo būtinai gauti 10, kad nekeistų galutinio pažymio..dabar meldžiuosi, kad bent galutinam būtų 9....  roll


Nesu tokia turtinga, kad pirkčiau prastus daiktus, o ir gyvenimas per trumpas, kad gerčiau pigų vyną.

Neprisijungęs

 

#32 2011-12-22 19:43

Pasaka...
Moderatoriai
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-03-09
Žinutės: 6998

Re: Depresijai NE!

Ech ir aš tokia buvau, kad man reikėjo 10 gauti, kad išeitų galutiniam 10... big_smile Sykį gal 7 klasėj vos ne iki ašarų priėjau, kad 6 gavau big_smile Bet tapau studente ir visi monai iš galvos išėjo, pažymiai, darkart sakau, svarbu, bet ne tas dalykas, dėl kurio šitiek nervų reikėtų smile Na ir kas, kad išeis 9, o ne 10? smile Gi ne 7 big_smile Ir ne 5 big_smile

Neprisijungęs

 

#33 2011-12-22 21:20

SeeMee
BULLSHIT!
Nuo: Neverland
Registravosi: 2011-01-13
Žinutės: 1735

Re: Depresijai NE!

Ai, man tai mokykloj dzin būdavo... Bet dabar išviso pergyvenu dėl kiekvieno menkniekio..žiaurumėlis.... Prigaunu pati save..kad vos ne pažymiams tarnauju... roll Bet, kaip nors...


Nesu tokia turtinga, kad pirkčiau prastus daiktus, o ir gyvenimas per trumpas, kad gerčiau pigų vyną.

Neprisijungęs

 

#34 2011-12-25 14:58

tesle26
Miss T. dienorastis
Registravosi: 2011-10-05
Žinutės: 1554

Re: Depresijai NE!

SeeMee,svarbiausia yra ne pazymiai,o zinios ir gebejimas jas pritaikyti !


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris4-009966.gif_beg_svoris_slank8.gif_bf_68_cu_60_ta_55_t_v_text_Jau.gif

Neprisijungęs

 

#35 2012-01-25 15:20

SeeMee
BULLSHIT!
Nuo: Neverland
Registravosi: 2011-01-13
Žinutės: 1735

Re: Depresijai NE!

tesle26 rašė:

SeeMee,svarbiausia yra ne pazymiai,o zinios ir gebejimas jas pritaikyti !

Būtent...bet kartais tie pažymiai lemia stipendiją big_smile


Nesu tokia turtinga, kad pirkčiau prastus daiktus, o ir gyvenimas per trumpas, kad gerčiau pigų vyną.

Neprisijungęs

 

#36 2021-11-30 14:58

salotike
Narys
Registravosi: 2018-04-30
Žinutės: 191

Re: Depresijai NE!

Faktas, anksti temsta, daugiau namuose sėdime, begalė laiko niūrioms mintims kaip viskas nusibodo. Gal verta kokius kursus lankyti, kažko mokytis? Juolab dabar nuotoliniu būdu puikios galimybės tam. Mane pradėjo dominti nagų priauginimas  nes niekad gyvenime savo gražių ir išpuoselėtų neturėjau, tiesiog niekas nepadeda, per minkšti jie ir labai trapūs.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson