#1 2011-07-31 16:13

šmėkla
Narys
Registravosi: 2010-09-03
Žinutės: 1835

Moliugai moliugeliai

sveikos merginos wink
tai ka jau pilnas darzas moliugu smile sriubyte jau paruosta ir garuoja ant stalo big_smile 
gal Jus zinote geru, skaniu, savo sukurtu ir improvizuotu receptuku, pasidalinkim smile

kadangi jau tokia temele sukuriau tai ir parasysiu sriubytes receptuka (o ji gavau is visgalio interneto big_smile )
reikia: moliugo (be seklu zinoma)
            svoguno
            cesnako
            salieru lapkociu (nebutina, kai kam nepatinka jo skonis )
            druskytes, pipiriuku ir zoleliu (prieskoniniu)
            vandens
            aliejaus svogunui pakepinti
gaminimas: svoguna pakepinam su cesnaku aliejuje, i puoda pjaustome moliuga, dedame pakepintus svogunus idedame saliero, druskytes, prieskoniu ir verdame apie pusvalandi (vandens reikia pilti kad neapsemtu moliugu, jei padauginsim vandenuko bus sriuba per skysta), man greiciau isvire nes moliugas jaunas ir jo luoba nesukietejus, kai viskas isverda sutriname blenderiu, bandziau valgyti ir su grietine ir su pienu, man labiau patiko su pienuku, zinoma jo nepadauginti reikia nes bus skystaliukas lol lol lol skanaus wink


ūgis - 163 cm

Neprisijungęs

 

#2 2011-08-13 10:28

nokiae51
Narys
Registravosi: 2011-08-13
Žinutės: 1

Re: Moliugai moliugeliai

moliūgų aliejus jei idomu uzeik smile

Neprisijungęs

 

#3 2011-09-01 12:58

šmėkla
Narys
Registravosi: 2010-09-03
Žinutės: 1835

Re: Moliugai moliugeliai

isbandziau toki receptuka:
reikia: moliugo
          grybu
          svoguno
          aliejaus (dvieju saukstu man pakankamai buvo)
          druskos, pipiru
gaminimas: moliuga supjaustom kubeliais (1x1cm) ir dedam i keptuve viska kartu ir grybus (jei miske rinkti tai aisku apvirtus dedame, beje baravyku kaip ir pievagribiu nebutina apvirti wink ) ir svogunus idedame druskos ir pipiru pagal skoni wink ir kepame kol moliugas siminksteje, siap greit viskas iskepa, taigi greita ir skanu wink skanaus wink
pirma karta kepiau be grybu tai ir lb skanu, bet kai as labai megstu gyrybus, juos galiu deti bet kur taigi ir dedu smile
keptus moliugus galima naudoti ir kaip garnyra vietoj bulviu ar kruopu smile


ūgis - 163 cm

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson