#21 2011-07-31 18:04

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Ka galvoja vyrai?????????????

rutuliukas rašė:

Elzbieta rašė:

rutuliukas rašė:

mano situacija buvo panaši į Elžbietos. Turėjau draugą, nusikūdinau iki kone anoreksijos ribų ir toliau kūdinaus, kol draugas neiškentė ir su ašarom prašė valgyt. Nu ir valgiau, valgiau, kol nuo 51kg pasidarė 62. Tai taip ir liko.. Gerai buvo iki dabar. Matyt, jei jau buvo valgymo sutrikimas, tai niekada iki galo ir nepasveikstama.. Vis paverkiu tiek sau, tiek ir naujam draugui, kad stora esu.. bet nebe tie laikai kai po savaitės bado svoris krisdavo, ir nebe tas amžius, kad taip elgtis, tai ir turiu ką turiu..

aš irgi nevalgydavau savaitėmis; būdavo "a vakar valgiau, tai šiandien galiu nevalgyt.." baisu; dabar džiaugiuosi, kad pagaliau išmokau normaliai valgyt; dažnai po nedaug;

o koks ūgis tavo, rutuliuk ?smile

177cm

Tai tu aukšta ir liekna smile


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#22 2011-07-31 18:24

evadessert
Narys
Nuo: Bodø, Norway
Registravosi: 2010-11-27
Žinutės: 2523

Re: Ka galvoja vyrai?????????????

na maniškiui tai aišku, patinka, kad db esu kūda big_smile vis sako "tu mano seksiuke" lol nors man mano kojos tokios lašiningos (kitaip nestangrios), maniškis vis sako kad viskas labai gerai, nebandyk daugiau mest ir tt roll na mes pradėjome draugauti jau kai aš numečiau tuos lašinukus, bet mečiau tikrai ne dėl jo, čia tiesiog kaip sakant bonusas prie figūros lol o šeip buvo kad teko draugauti ir su tokiu, kuris labai norėjo, kad numesčiau svorio, nes jam smylgos patinka, bet aš jį jau seniausiai pamečiau lol


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris4-009966.gif_beg_svoris4-slank.gif_bf_70_cu_58_ta_53_t_v_text_Jau.gif
      1 etapas: 70-60 kg (completed!)
    2 etapas: 60-53 kg (in progress)

Neprisijungęs

 

#23 2011-07-31 20:31

kristina19
Narys
Registravosi: 2010-03-09
Žinutės: 594

Re: Ka galvoja vyrai?????????????

na o mano vaikinas man buvo pasakes kad as esu stora ir t.t.aisku tai buvo tiesa jau ir taip save visada grauziau del to ir stengiuosi kudintis bet zinot valios trukumas:) na bet dabar siekiu savo tikslo nes as pati noriu jaustis gerai ir buti laiminga:)


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris9-229A3E.gif_beg_svoris_slank9.gif_bf_86_cu_63_ta_40_t_v_text_.gif

Neprisijungęs

 

#24 2011-08-01 02:15

pantera13
Narys
Registravosi: 2011-02-22
Žinutės: 794

Re: Ka galvoja vyrai?????????????

Na vyru visokiu yra roll tokiu kaip liepziedzio - ziurinciu labiau i moters vidini grozi, ir tokiu kaip evadessert buves ir kristinos - kurie tiesiai sviesiai pasako, taip tu esi stora....  zinau kad tokie zodziai drasko sirdi, nors kartais ir pacios pagalvojam kad taip ir yra... as pati klausineju kartais vyro: "ar as stora?" ir galiu ayvirai pasakyti, kad taip noriu isgirsti ta atsakyma, kad NE NESTORA... o kai ji isgirstu iskart atkertu "ka tu gal aklas, ar ka, nenusisnekek, aisku kad stora...." o kaikada isgirstu, kad "nu jo sustambejus, sustambejus" tada patyliu jau, tada pradedu saves gailetis.... ir sirdele tikrai suskusta...
Idomu kodel taip yra, kad isgirdus zodzius, kuriuos ir norejau isgirsti, pradedu priestarauti???


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-4pfoteP_CAT1BG_80_76_70_abs.png
I etapas 80-->70kg II etapas 70-->65kg III etapas 65-->60kg

Neprisijungęs

 

#25 2011-08-01 10:52

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Ka galvoja vyrai?????????????

pantera13 rašė:

Na vyru visokiu yra roll tokiu kaip liepziedzio - ziurinciu labiau i moters vidini grozi, ir tokiu kaip evadessert buves ir kristinos - kurie tiesiai sviesiai pasako, taip tu esi stora....  zinau kad tokie zodziai drasko sirdi, nors kartais ir pacios pagalvojam kad taip ir yra... as pati klausineju kartais vyro: "ar as stora?" ir galiu ayvirai pasakyti, kad taip noriu isgirsti ta atsakyma, kad NE NESTORA... o kai ji isgirstu iskart atkertu "ka tu gal aklas, ar ka, nenusisnekek, aisku kad stora...." o kaikada isgirstu, kad "nu jo sustambejus, sustambejus" tada patyliu jau, tada pradedu saves gailetis.... ir sirdele tikrai suskusta...
Idomu kodel taip yra, kad isgirdus zodzius, kuriuos ir norejau isgirsti, pradedu priestarauti???

galbūt todėl, kad labai labai nenorim būt storos ir viliamės, kad gal iš tikrųjų ir nesam storos, tik mums taip atrodo...norisi, kad mus taip mylėtų, kad per meilę nematytų tų papildomų kelių kg;
aš irgi savo draugų vis klausinėdavau "ar aš stora?" "ar galiu valgyt ?" " o jeigu sustorėsiu?"; netgi jei atsakydavo 'tu graži" , aš tai suprasdavau kaip "tu graži, bet nelabai liekna"; "o jeigu aš sustorėsiu?" , atsakydavo "tai gerai" arba "būsi mano storuliukė";
mes, kurios siekiam žutbūt sulieknėt, matom tik savo kūną; netgi plaukų ir odos turbūt nelabai matom; o vyrai mato visumą; na bent jau tie, kuriems nereikia, kad šalia būtų tuščia lėlė;
aš vyruose irgi matau visumą, tikiuosi iš jų to pačio;

mano buvusio boso žmona pasakojo : "kai susipažinom jis neturėjo pilvo, dabar turi, bet tu nematai pilvo, matai žmogų"
bandžiau įsivaizduot tą posakį kaip "matai žmogų"; tokiam matyme įeina daug daug svarbesni dalykai gyvenime , negu lieknas kūnas;


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#26 2011-08-01 11:05

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Ka galvoja vyrai?????????????

Vera rašė:

Maniskiui nepatinka tokios, kokia yra mano sesuo. lol

o kokia yra tavo sesuo ?smile


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#27 2011-08-01 12:35

liepziedis
Narys
Nuo: Švedija
Registravosi: 2011-05-05
Žinutės: 2005

Re: Ka galvoja vyrai?????????????

Gal sesei nepatinka jusu vyras? Gal ji elementariai nesutiko to ko ji iesko susikurusi vaizduteje. Siaip moteris sutikusi TA radikaliai pasikeicia.


Taip tai yra teisybe - matai ZMOGU. Nes grozis, figura labai laikini dalykai... nes juk gyvename ir mylime ne iki 30 metu, bet iki tol kol gyvename. Su amziumi atsiranda pasikeitimai ir figuroje, ir krenta raumenu tonusas, "sukrenta" laikysena, atsiranda visokios demes, raukslejasi oda, galu gale gal suslubuoja sveikata... Ir kas yra LIEKNAS KUNAS visame sitame kontekste - tik smulkmena. Kas is to, kad turesi liekna kuna, bet galvoj grybai augs...

Aisku buvau sutikusi ir tokiu, kuriems as nepatikau (bendravau su begale zmoniu), tokiems, kuriems nepatinka dideli zmones is esmes, bet as manau tai jau stoka mandagumo ir kulturos bendrauti su zmogumi atsukus puse veido. Bet tai nereiskia, kad kiekvienam as turiu patikti, svarbiausia kaip i tave ziuri artimiausi zmones. Siuo atzvilgiu lietuviu vyrai yra tokie gilus kaimieciai, jie is karto parodo savo poziuri i moteri. Uzsienieciai kitokie, sneka sypsodamiesi, ziuredami i akis, ir velnias zino ka jie galvoja

Neprisijungęs

 

#28 2011-08-01 13:17

liepziedis
Narys
Nuo: Švedija
Registravosi: 2011-05-05
Žinutės: 2005

Re: Ka galvoja vyrai?????????????

Geras, nu sese - bajevaja lol , mama irgi neatsilieka lol

Tai zinoma visiems nereikia patikti....

vyrai matydami moters pastangas atrodyti liekna, ir aplamai kad dabar yra plonumo kultas, visada siek tiek teisybe pagrazina.... cia mano taip sake lol jis dirbo moteru kolektyve, tai yra siek tiek pamusturuotas ka sakyti ir kada sakyti lol

Neprisijungęs

 

#29 2011-08-01 13:34

pantera13
Narys
Registravosi: 2011-02-22
Žinutės: 794

Re: Ka galvoja vyrai?????????????

Vera rašė:

Ji sveria apie 110- 120 kg, bet yra uz mane visa galva zemesne, o mano ugis- 1.67 cm smile  Dar mano sesuo yra nevala, netvarkinga, berniukiska, nekulturinga, zyzle, verksne. Jai visai nesvarbu jos isvaizda. roll
Pries vaziuodama su vyru, man reikejo perspet, kokia jinai. Labai sunku atpazint, ar tai mergina, ar vaikinas tiek is isvaizdos, tiek is elgesio roll
Jai 30 m ir ne karto neturejusi vaikino roll

Vera manau tavo sesuo paparasciausiai nemoka arba gal ne nenori atrodyti graziai, daug moteru yra su dideliu svoriu, kurios galbut jau galvoja, jei daug sveriu tai kam dar graziai rengtis, susuitvarkyti plaukus, priziureti nagus, oda.....
Bet kiek yra stambiu moteru, kurioms tie kg visiskai nemaiso, jos moka puikiai save prisiziureti, issirinkti tokius apdarus, sukuosena, makiaza ir t.t. ir taip puikiai atrodyti.... tikrai neviena tokia maciau, su daug kg, bet atrodancia tikrai labai graziai, tokios moterys savim pasitiki ir salia saves turi tikrai puikius vyrus smile
Tavo vyras gal kitaip bendrautu, jei sesuo moketu/noretu susitvarkyti, manau jam atgrasu bendrauti su ja ne del jos svorio, o del to kad ji slunke, atleisk kad taip issireiskiau.... bet is kitos puses paziurejus cia yra baisu, kai sesuo bando dar tavo vyra nuvylioti, o apie mama tai is vis tyliu....


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-4pfoteP_CAT1BG_80_76_70_abs.png
I etapas 80-->70kg II etapas 70-->65kg III etapas 65-->60kg

Neprisijungęs

 

#30 2011-08-01 13:41

pantera13
Narys
Registravosi: 2011-02-22
Žinutės: 794

Re: Ka galvoja vyrai?????????????

liepziedis rašė:

Geras, nu sese - bajevaja lol , mama irgi neatsilieka lol

Tai zinoma visiems nereikia patikti....

vyrai matydami moters pastangas atrodyti liekna, ir aplamai kad dabar yra plonumo kultas, visada siek tiek teisybe pagrazina.... cia mano taip sake lol jis dirbo moteru kolektyve, tai yra siek tiek pamusturuotas ka sakyti ir kada sakyti lol

manau mums tu teisybes pagrazinimu, kai kalba eina apie musu isvaizda, kartais reikia.... moteriai visada malonu girdeti grazius zodzius...
dziaugiuosi kai uzlipusi ant svarstykliu pamatau kad pabego dar vienas kg, o jei dar toks sutapimas, kad vyras koki komplimenta pasako, tai atrodo kad skraidau padebesiais, tiek atsiranda pasitikejimo savimi big_smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-4pfoteP_CAT1BG_80_76_70_abs.png
I etapas 80-->70kg II etapas 70-->65kg III etapas 65-->60kg

Neprisijungęs

 

#31 2011-08-01 13:45

pantera13
Narys
Registravosi: 2011-02-22
Žinutės: 794

Re: Ka galvoja vyrai?????????????

Vera rašė:

Ji nenori. roll  As irgi maciau apkuniu graziu moteru, dailiai apsirengusiu smile I tokias net gera ziureti smile
Cia mamos buvo planas, o sesute vykde lol
Ne taip supratot, mano vyras kiek kalbejo su jomis- visada graziai, pagarbiai smile Mes abu pasikalbame apie jas ir visa kita smile Va cia ir problema, kad ji nevala, slunke ir t.t smile

as supratau , kad jis isvis nenori bendrauti.... na bet manau tikrai nera malonu bendrauti su apsileidusiu zmogum.... o ir tarp jusu nebutu su vuru kalbu apie sese jei ji butu kitokia


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-4pfoteP_CAT1BG_80_76_70_abs.png
I etapas 80-->70kg II etapas 70-->65kg III etapas 65-->60kg

Neprisijungęs

 

#32 2011-08-01 13:58

pantera13
Narys
Registravosi: 2011-02-22
Žinutės: 794

Re: Ka galvoja vyrai?????????????

Vera rašė:

Ne, mes nebendraujame jau, bet del kitu priezasciu, kurias parasiau savo dienorastyje 12 puslapyje, jei idomu- uzsuk big_smile
Ziauriai nemalonu, bet ji visada buvo tokia nevala roll Nemalonu taip rasyt, bet taip yra roll

suprantu tave, as jausciausi turbut taip pat tokioj situacijoj


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-4pfoteP_CAT1BG_80_76_70_abs.png
I etapas 80-->70kg II etapas 70-->65kg III etapas 65-->60kg

Neprisijungęs

 

#33 2011-08-01 17:23

liepziedis
Narys
Nuo: Švedija
Registravosi: 2011-05-05
Žinutės: 2005

Re: Ka galvoja vyrai?????????????

Nesigedik, kad ir kokia, bet ji yra tavo seima, tavo saknys, tu is jos kilusi.... geriausia buk neutrali.... reiketu laikytis Konfucijos nuostatu "Elkis taip, kaip noretum, kad su tavim elgtusi". O gyvenimas ilgas...

As pazinojau viena mergina kazkada, kuri buvo pati juodziausia arsiausia panke, irgi vaiksciojo suskretusi, kerzais ziema vasara, neaisku kokiose landynese lankydavosi ir ka vartojo ir su kuom miegojo.... po to ja sutikau po keleriu metu - buvau netekusi zado, tai is ko ji juokesi - tvarkingu merginu, prisiziurinciu save, nesiojancius batelius... ji buvo viena is ju... Tiesa, istekejusi uz urlagano (su kuriais musdavosi) ir augino vaikuti.. gyvenimas pilnas keistumu

Neprisijungęs

 

#34 2011-08-01 19:22

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: Ka galvoja vyrai?????????????

o aš norėčiau būtų lieknesnė.. bet per mažai noriu.

Neprisijungęs

 

#35 2011-08-01 19:40

Miauska
Narys
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 5867

Re: Ka galvoja vyrai?????????????

Man atrodo, kad svarbiausia, jog moteris butu susitvarkiusi ir prisiziurejusi, nepriklausomai nuo mano kg, niekada neleidau nei vienam savo vyrui matyti manes kokios nesiskutusios ar su neisplauta galva, visada pasidazau, apsirengiu, pasitempiu, net ir naktiniai daug ka duoda. Yra gi skirtumas salia ko guli: silkiniu naktinuku ar kokios pizamos su triusiu big_smile na cia taip pat gali buti skonio reikalas. Mano antroji puse labai kreipia demesi i veida ir uzpakaliuka, jam as tinku ir patinku, db kai numeciau, ir patinku, kazkokiu tokiu problemu del svorio niekada nekilo. Buvo tiesa paklauses, kiek dar planuoju numest, ir ar labai stipriai kentes krutine big_smile ( nes mes jau pastebejom, kad kai kriauses formos figura turiu, uzpakalis nelabai kencia big_smile ) ? Tai tada nusprendem, kad jei labai jau sumazes, ka nors pasidarysiu, nes ir man mano krutine patinka:) Tai vat tiek, manau svarbiausia yra ne svoris, svarbiausia moters buvimas moterimi smile

Neprisijungęs

 

#36 2011-08-01 20:41

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Ka galvoja vyrai?????????????

Tikra tiesa, moteris turi būt moteriška:)


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#37 2011-08-01 22:27

pantera13
Narys
Registravosi: 2011-02-22
Žinutės: 794

Re: Ka galvoja vyrai?????????????

Miauska rašė:

Man atrodo, kad svarbiausia, jog moteris butu susitvarkiusi ir prisiziurejusi, nepriklausomai nuo mano kg, niekada neleidau nei vienam savo vyrui matyti manes kokios nesiskutusios ar su neisplauta galva, visada pasidazau, apsirengiu, pasitempiu, net ir naktiniai daug ka duoda. Yra gi skirtumas salia ko guli: silkiniu naktinuku ar kokios pizamos su triusiu big_smile na cia taip pat gali buti skonio reikalas. Mano antroji puse labai kreipia demesi i veida ir uzpakaliuka, jam as tinku ir patinku, db kai numeciau, ir patinku, kazkokiu tokiu problemu del svorio niekada nekilo. Buvo tiesa paklauses, kiek dar planuoju numest, ir ar labai stipriai kentes krutine big_smile ( nes mes jau pastebejom, kad kai kriauses formos figura turiu, uzpakalis nelabai kencia big_smile ) ? Tai tada nusprendem, kad jei labai jau sumazes, ka nors pasidarysiu, nes ir man mano krutine patinka:) Tai vat tiek, manau svarbiausia yra ne svoris, svarbiausia moters buvimas moterimi smile

va del krutines maniskis irgi klause ar ji nenukentes, kai numesiu svorio...


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-4pfoteP_CAT1BG_80_76_70_abs.png
I etapas 80-->70kg II etapas 70-->65kg III etapas 65-->60kg

Neprisijungęs

 

#38 2011-08-02 03:45

liepziedis
Narys
Nuo: Švedija
Registravosi: 2011-05-05
Žinutės: 2005

Re: Ka galvoja vyrai?????????????

Mano zvengia, ir man pataikauja istisai lol dar kol nebuvo nukrites nei vienas kilogramas, jau ciulbejo, kad labai susitraukiau atrodau kaip numetusi kokius du kilus :lol


Is tikruju pilna straipsniu apie vyru ir moteru santykius.... kiekvienam savo.....

Mano dievina, kai as ryte susivelusi ir nesidaziusi geriu kava, savotiska toki buitini netvarkinguma, lengva issiblaskyma. Jam patinka kai atsargiai brendu i jura ir stoviu sustingusi kol apsipratinu, burbuliuoja jei minu dvirati ir tuo paciu klausausi  grotuvo. Kazkada kalbejom, apie isvaizda.. na jis sake, kad jam visiskai nusispjauti ar mano krutine stati ar nukarusi, ar didele ar maza, ar ant uzpakalio yra celiulitas ar nera... bet jam nuostaba buvo, kad tokie isvystyti raumenys, nes kol buvau su rubais jis pagal dydi mane, kad kunas turetu buti apdribes. Ir dar labai dziaugiasi, kad as nesu soliariumu fane, plius nors ir lepinuosi saules spinduliuose mano oda labai sviesi, tai jam labiausiai patinka.

Neprisijungęs

 

#39 2011-08-02 03:51

liepziedis
Narys
Nuo: Švedija
Registravosi: 2011-05-05
Žinutės: 2005

Re: Ka galvoja vyrai?????????????

http://gyvenimas.delfi.lt/love/ka-vyram … d=48157567

geras straipsnis, kaip tinka siai temai

Neprisijungęs

 

#40 2011-08-02 09:29

Zalia_boruze
Gyvenu :)
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-06-16
Žinutės: 8249

Re: Ka galvoja vyrai?????????????

savo vaikinui as patinku tokia kokia esu, kokia pasirinko smile del to sukti galvos nereikejo, nes svoris svyruoja nebent plius minus keli kg. kas be ko as ji ir jis mane pasirinkom ir del isvaizdos, ir del bendru vertybiu, ir del panasaus charakterio, ir del kitu poziuriu. isvaizda eina lygeverciai smile senstant be abejo ji keiciasi, ir tai yra priimtina. nepriimtina - saves paties suniokojimas, apsileidimas, nesusitvarkymas. ir tai galioja kiekvienam amziuj. mano vaikinas aisku gali pliurpti apie tai kas jam grazu, bet esme kad jo manymu merginos figura tiesiog turi buti normali. jis tikrai baisisi storomis. deja, as irgi. man didelis antsvoris - tai gamtos duoto kuno nenaturalus isniekinimas. ir jis nera grazus smile taip, stora moteris gali labai graziai apsirengti, atrodyti zaviai, bet be drabuziu rezultatas yra tas pats... naturali neigiama reakcija. as nieko nesakau apie zmogaus grazu vidu, prota ir pasiekimus, bendravima - tai yra puiku ir geriau nei neturinti ka pasakyti siauro protelio olialia krasavica, bet tai nera grazu, o zmogui esteto jausmas tiesiog yra duotas. aisku, duotas ir etiketas ir tai nera parodoma.

bet mes kalbam vien apie isvaizda smile ne, man butu nepriimtina, jei vyras uzsiaugintu dideliausia pilva (smagu, kad jam kol kas - irgi), nes tai neturetu itakos protui ir charakteriui, tacau turetu savijautai. save apleides zmogus tikrai neuzkops i kalna ir nesileis i zygi dviraciais, nes neilgai istemps. apie treniruotus istvermingus sotriulius, na nezinau, kazkaip nesutinku tokiu kalnuose big_smile seksualinis gyvenimas taip pat nukencia neisvengiamai, nes nenaturali kuno sandara tam nepades niekada. tai reikstu kad daug bendru interesu dingsta smile kaip ir jis nepakestu nejudrios, nesokinejancios, nelakstancios manes. tiesiog normalus, sveiki zmones, save mylintys zmones. tokie kokius gamta sutvere


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1reisP_kaeferdunkelP_57.9_57_52_abs.png
lengvesniam žmogui lengviau gyvent smile
www.egzote.lt  atėjus rudeniui - naujos akcijos wink

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson