#21 2011-05-05 16:20

liepziedis
Narys
Nuo: Švedija
Registravosi: 2011-05-05
Žinutės: 2005

Re: Kopūstienė

As bandziau pries desimt metu... na peklon... man taip skaudedavo vidurius nuo putimo ir verdancio saliero smarve visoj laiptinej... Atsimenu gristu namo, jau pirmam aukste uzuodziau saliero smarve, nors gyvenau ketvirtam... nuo to laiko ir baigesi mano dietinimasis siuo budu. O mano drauge nieko istvere, numete, o dar idegusi vasara... bet kiek atsimenu rudeni jau buvo viskas grize.

Neprisijungęs

 

#22 2011-05-05 18:28

Soul
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2009-03-21
Žinutės: 7372

Re: Kopūstienė

nereik ėst visko iš eilės, kai baigi dietą, tada nebūtų grįže ir reikia pajudėt, o ne sėdėt prieš TV ir bliaut kad storėji ir kaltint dietas.
O dėl sriubos, jei atsibodus buvo tai galėjai pakeist kitom daržovėm smile pati laikiausi trintų sriubų dietos, tai tik labai retai į tas sriubas įeidavo kopūstai, nes man jie nelabai virti patinka, ir kažkodėl numečiau (netyčia, čia mano istorija ilga numetimo) nuo savo kaulų dar 10kg per tris mėnesius


You can only live once, but if you do it right, once is enough.

Neprisijungęs

 

#23 2011-05-05 19:36

liepziedis
Narys
Nuo: Švedija
Registravosi: 2011-05-05
Žinutės: 2005

Re: Kopūstienė

siaip tai buvo mano vienintele dieta....  bet po savaites ji zlugo, del viduriu putimo. Spazmai budavo nezmonisko skausmo, o pilvas issipusdavo taip, kad net svarko sagos isitempdavo, gerdavau vaistus nuo skausmo su Espomizamu.
Paskui gyvenau pagal programa sudaryta tik man ir pagal mano gyvenimo buda, atlikus kruva tyrimu klinikose (bet tai jau mano istorija;))

Neprisijungęs

 

#24 2011-05-05 21:25

Soul
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2009-03-21
Žinutės: 7372

Re: Kopūstienė

tai ir sakau kad galima kitokią sriubą virt, svarbu nedėt visokių grietinėlių, grietinių ir t.t. smile nedėk kopūstų, nes daug kam girdėjau ne kažką nuo jų


You can only live once, but if you do it right, once is enough.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson