#41 2011-04-29 11:16

Naomi
Narys
Registravosi: 2011-04-21
Žinutės: 62

Re: vakuuminis masažas

Zalia_boruze rašė:

bet kad taurem negalima valanda masazuotis? ar jus instruksciju neskaitot big_smile

ne skaitau ir mazsaza dariau ir praeitais metais kursa 3 sav kazkur 3 k.per sav po valanda , na po puse ant kiekvienos kojjos su uzpakaliuku ir viskas gerai nzn kur tu istraukei kad ne galima. man viskas gerai su kojom ir celiulitas sparciai dingsta nuo tokio masazo. o jei daryti po 10 min tai metu neuzteks kad jo atsikratit big_smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1gurtP_i59P_64_62_57_abs.png 165sm

Neprisijungęs

 

#42 2011-04-29 11:35

Zalia_boruze
Gyvenu :)
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-06-16
Žinutės: 8249

Re: vakuuminis masažas

nzn ant tauriu pakuotes taip raso big_smile siaip baisu ir persitengti kad nepakenkti venoms ir kapiliarams. tik nezinia kaip traktuoti, nes raso kad max 20 min, bet gal tas 20 min galima skirti vienai kojai, kitas 20 kitai nzn big_smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1reisP_kaeferdunkelP_57.9_57_52_abs.png
lengvesniam žmogui lengviau gyvent smile
www.egzote.lt  atėjus rudeniui - naujos akcijos wink

Neprisijungęs

 

#43 2011-04-29 11:49

evadessert
Narys
Nuo: Bodø, Norway
Registravosi: 2010-11-27
Žinutės: 2523

Re: vakuuminis masažas

matot jei per ilgai masazuojates galite kraujotaka sutrikdyti, gali venu odos pavirsiuje islysti ir tt smile pas ka kraujagysles silpnos tai trumpiau reikia daryti sita rituala big_smile pvz man yra ant veido kuperoze, tai pastebejau kad po vakuuminio ir ant koju atsirado kapiliaru hmm kai pas kokia bobute blyn

Paskutinis taisė evadessert (2011-04-29 11:50)


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris4-009966.gif_beg_svoris4-slank.gif_bf_70_cu_58_ta_53_t_v_text_Jau.gif
      1 etapas: 70-60 kg (completed!)
    2 etapas: 60-53 kg (in progress)

Neprisijungęs

 

#44 2011-04-29 14:02

Zalia_boruze
Gyvenu :)
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-06-16
Žinutės: 8249

Re: vakuuminis masažas

nu va pas mus seimoj su venom gerai, bet su kapiliarais beda. pas mane bedos nera siaip, bet kai pamatau kaip pas mama yra vietom ant koju tai yikesyikes bijau issaukti ta pati, kol kas tik dziaugiuos kad lyg ir isvengiau genu roll


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1reisP_kaeferdunkelP_57.9_57_52_abs.png
lengvesniam žmogui lengviau gyvent smile
www.egzote.lt  atėjus rudeniui - naujos akcijos wink

Neprisijungęs

 

#45 2011-04-29 16:08

Naomi
Narys
Registravosi: 2011-04-21
Žinutės: 62

Re: vakuuminis masažas

Zalia_boruze rašė:

nzn ant tauriu pakuotes taip raso big_smile siaip baisu ir persitengti kad nepakenkti venoms ir kapiliarams. tik nezinia kaip traktuoti, nes raso kad max 20 min, bet gal tas 20 min galima skirti vienai kojai, kitas 20 kitai nzn big_smile

man taip ir iseina 20min vienai , 20 min kitai , 20 min uzpakaliukui. ne manau kad tai lb daug. o man pasiseke nes kapiliarai pas mane ir vienos nesimato visai. zinau kad ne galima jei kapiliarai arti odos.


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1gurtP_i59P_64_62_57_abs.png 165sm

Neprisijungęs

 

#46 2011-04-29 16:09

Naomi
Narys
Registravosi: 2011-04-21
Žinutės: 62

Re: vakuuminis masažas

evadessert rašė:

matot jei per ilgai masazuojates galite kraujotaka sutrikdyti, gali venu odos pavirsiuje islysti ir tt smile pas ka kraujagysles silpnos tai trumpiau reikia daryti sita rituala big_smile pvz man yra ant veido kuperoze, tai pastebejau kad po vakuuminio ir ant koju atsirado kapiliaru hmm kai pas kokia bobute blyn

o kiek tau metu. man 23


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1gurtP_i59P_64_62_57_abs.png 165sm

Neprisijungęs

 

#47 2011-05-26 16:10

kafomane
Narys
Registravosi: 2011-05-26
Žinutės: 1

Re: vakuuminis masažas

tai kaip jums sekasi su siuo aparatu masazuotis celuless md ??? galvoju pirkti..bet tokiu nuomoniu prisiskaiciau tai galvoju jusu paklausiu kaip suprantu yra jau naudojanciu smile

Neprisijungęs

 

#48 2011-05-26 18:48

uodegyte
Narys
Registravosi: 2011-04-13
Žinutės: 953

Re: vakuuminis masažas

tiesa pasakius,nieko ipatingo negaliu pasakyti..Tiesa,oda pasidare truputi lygesne - bet pradejau ziureti ir mityba,ir naudoti anticeliulitinius kremus..
Bet is tikro nzn,as pirkau per e-bay..Tai man toks vaizdas,kad gavau ji kazkoki padeveta..Ir tikrai jis man taip stipriai nemasazuoja,kaip kad kitos sako - iki melyniu...Gal mano koks"lievakas"big_smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-waldP_MOONMAN3G_73,4_68,2_62_abs.png

Ugis 1.77m

Neprisijungęs

 

#49 2011-06-02 11:51

deetux
Narys
Registravosi: 2011-03-14
Žinutės: 11

Re: vakuuminis masažas

esu bandziusi tiek "Chuda banki" tiek profesionalu tiek ir cellules tipo namie daroma masaza.
1 budas (rankines, gumines bankes) pliusai: patogu, nenaudoja elektros, mazai islaidu (tik aliejaus dasipirkt, nes jas naudojant reik jo negaileti, visas susigeria), nebuna melyniu, pats reguliejiesi stipruma, gali tai daryti namie, bet kuriuo metu, pakelia tonusa ir aktyvuma.  minusai: masazas uztrunka ilgokai (jei nori efektyvaus rezultato) reikia kasdien bent 1- 2 men masazuotis. , siek tiek pavargsta rankos, nes reikia jas vis maigyti, nebuna didelio itraukimo, del to uztrunka kol pasimato rezultatai. 2 budas (profesiobnalus grozio salone) minusas- brangu, reikia prisiruosti ir nuvykti. pliusai: patogu, nereikia paciam nieko daryti, valanda atsipalaidavimo,  nebuna melyniu (jei daroma profesionaliai),  pakelia tonusa ir aktyvuma, matosi rezultatas jau po 1-2 proceduru.
3 budas. elektrinis masazuoklis (turiu velform cellu 5000) pliusai: patogu, nereikia paciai spaudaliopti taures, traukia ir vaakuma daro aparatas (lieka tik reguliuoti judejima), uztrunka trumpiau nei su vaaakuminem taurem, poveikis (man) jau po 2- 3 masaziuku,  pakelia tonusa ir aktyvuma, nebutina kasdien masazuotis, uztenka 3-5 kartu per savaite.  Minusai: gali pasirodyti brangoka jei perkate nauja isreklamuota (as pirkau ne nauja, atvezta is UK, tai mokejau apie 40 LT), jei nesate pratusios galite po pirmu kartu pamatyti nedideles melynes.

Isvada: Visi trys yra kokybiski ir efektyvus masazai, nuo poreikiu/galimybiu priklauso kuri rinksites, didelis visoms pliusas- aliejai, kremai naudojami del reikalo (kitaip nepasimasazuosit) tuo paciu sudrekini susvelnini oda, vasara kai sunku prisiverst kas vakara tepliotis tokiu budu nepamirsti jos, oda tampa lygesne, stangresne.



P.S. Cellules (senaja versija, ne ta kur su ratukais dabar reklamuoja) esu pabandziusi- LABAI nepatiko, nes du traukimo greiciai (arba per daug itraukiantis-neina judesiu daryt su aparatu, arba beveik netraukiantis) tad jei zadate pirkt issibandykit. smile sekmes smile

Paskutinis taisė deetux (2011-06-02 11:52)

Neprisijungęs

 

#50 2011-06-02 17:44

sun.smile
Narys
Registravosi: 2009-08-25
Žinutės: 2585

Re: vakuuminis masažas

labas, deetux kaip matau iš liniuotės, esi numetusi 65 kg. yikes papasakok apie tokį žygdarbį: kaip per kiek laiko ir panašiai. Laabai laukiu ats tavo smile tongue

Neprisijungęs

 

#51 2011-06-02 18:08

evadessert
Narys
Nuo: Bodø, Norway
Registravosi: 2010-11-27
Žinutės: 2523

Re: vakuuminis masažas

deetux rašė:

P.S. Cellules (senaja versija, ne ta kur su ratukais dabar reklamuoja) esu pabandziusi- LABAI nepatiko, nes du traukimo greiciai (arba per daug itraukiantis-neina judesiu daryt su aparatu, arba beveik netraukiantis) tad jei zadate pirkt issibandykit. smile sekmes smile

as turiu ta nauja, tai man nuo jo lieka melyniu laukas big_smile ir labai fajnai masazuojasi, yra keletas stiprumo lygmenu smile


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris4-009966.gif_beg_svoris4-slank.gif_bf_70_cu_58_ta_53_t_v_text_Jau.gif
      1 etapas: 70-60 kg (completed!)
    2 etapas: 60-53 kg (in progress)

Neprisijungęs

 

#52 2011-06-03 13:36

deetux
Narys
Registravosi: 2011-03-14
Žinutės: 11

Re: vakuuminis masažas

sun.smile rašė:

labas, deetux kaip matau iš liniuotės, esi numetusi 65 kg. yikes papasakok apie tokį žygdarbį: kaip per kiek laiko ir panašiai. Laabai laukiu ats tavo smile tongue

Valgymas 5-6 kartus per dieną (panašiu intervalu)
7-10-12-14-16-18(iki 20 vėliausiai)

1.patiekalų dydžių mažinimas.

2.vandens minimums per dieną 2 Litrai,

3. daug daržovių, liesos varškės, jogurtų, vištos krutinėlė virta arba kepta prkaitėje be riebalų, vaisiai (išskyrus bananus)
vietoj važiavimo į darbą- ėjimas pėstute. pirmais metais atsisakiau tiek kruopų tiek ir saldumynų, jokių picų, kebabų, koldūnų, traškučių ir pan. Norisi kažko aštraus- prieskonių į mėzą žuvį negailėti , svarbiausia, kad jie būtų natūralūs (ne mišiniai su visokiais E nuo kurių apetitas greit vėl atsiranda)
4. nusipirkti svarstykles (virtuvines) geriausia elektronines.

4. Didelė didelė savimotyvaciją, darbas su savimi, savitaiga- čia svarbiausia. Pirmiausia reikia suprasti psichologines valgymo, persivalgymo, nutukimo priežastis (skamba girdėtai? bet tik tas gali padėti, nes ei šią dalį praleidžiat atsiranda yoyo efektai ir grįžimas prie seno ar dar didesnio svorio.
Reikia šiek tiek daugiau intelektinio darbo idėti, tuomet maisto derinimas, skaičiavimas ir pan bus labai lengva smile. pirmą pusmetį nesisverti (geriau turėti mažesnio dydžio drabučį ir stebėti rezultatus kas mėnesį jį vis pasimatuojant) pasisverk tuomet kai jau sau esi graži veidrodyje (pradėjus svertis, tai daryt-svertis reikia kas savaitę, tokiu būdu tiksliai stebėsi rezultatus.

5.jokio alkoholio (nebent taurė vyno balto jei jau beprotiškai norisi)
6. stengtis judėti (jei nėra ką veikt, nueik pasivaikščiot, pasivažinėti su dviračiu, sporto klubas turint dideli anstsvorį dažnai atstumia, jo ir aš nelankiau)

šiuo metu liko numesti 1 kg tai valgiaraštį papildžiau ryžiais ir kai norisi kažko saldaus razinomis.

Cukraus ir saldumynų nesinori tad ir nevalgau.

Neprisijungęs

 

#53 2012-03-20 18:54

Indigo_xs
Narys
Registravosi: 2012-02-22
Žinutės: 398

Re: vakuuminis masažas

Naomi rašė:

http://www.celiulitas.net/flypage/anticeliulit.aliejus-mirolla-vakuumines-taures-2-vnt.html?category_id=0

Aš taip pat naudoju taures kai prisimenu (pvz.: pavasarį smile ) smile Kur būtų galima įsigyti šio stebuklingo aliejaus? Ar tik internete žinai? smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1reisP_1kroneP_61_59_56_abs.png

Neprisijungęs

 

#54 2012-06-18 13:13

aistaze
gyvenkime sveikai :D
Registravosi: 2012-02-15
Žinutės: 14

Re: vakuuminis masažas

o tas cellulles gali sumazint pilva?


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris3-9966CC.gif_beg_svoris3-slank.gif_bf_77_cu_75_ta_69_t_v_text_.gif

Neprisijungęs

 

#55 2012-10-08 08:49

ritulytis
Narys
Registravosi: 2012-03-05
Žinutės: 53

Re: vakuuminis masažas

Sveikos, merginos,
Noriu perleisti aš šį celluless md. Naudotas nedaug, gal tik iškarto nusipirkus, dabar guli ir dulkes renka. Buvau visai apie jį pamiršus, bet va dariausi generalinę tvarką ir vėl jį susiradau. Parduočiau už 95LT. Pirktas iš TOP SHOP pavasarį.
Vilnius
bendraukim per el.paštą [email protected]


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris9-229A3E.gif_beg_svoris_slank9.gif_bf_63_cu_59_ta_50_t_v_text_.gif

Ugis 155
Pradžia nuo 2012-03-05

Neprisijungęs

 

#56 2013-05-30 09:44

Mastukaite
Narys
Registravosi: 2013-05-30
Žinutės: 1

Re: vakuuminis masažas

aoki rašė:

Sveikutės,
Nusprendžiau jau dabar imtis priemonių celiulitui naikinti, kad atėjus vasarai netektų vėl graužtis nagų. Kiek girdėjau ir skaičiau labai efektyvus yra vakuuminis masažas. Kadangi esu studentė, leisti sau profesionalių masažų nelabai galiu smile nusprenžiau, kad nėra procesas labai sudėtingas ir skausmo nebijau taigi atlikti jį galiu ir pati. Na bet susidūriau su dilema  kokią priemonę  pirkti - paprastas vakuumines taures ar ta aparačiuką celluless? Gal kuri nors turit patirties šioje srityje ir galėtumėt patarti?

Sveika smile
aš irgi bandžiau vakuuminį masažą namie taurelėmis darytis. Mano draugė darydavosi su aparačiuku. Abi darėmės vieną mėnesį, tai nei viena, nei kita didelio poveikio nepajutom. Labiau man padėjo limfodrenažinis masažas, 10 seansų nusipirkau nebrangiai, tai kainuoja tiek pat, kiek tas aparačiukas. smile

Paskutinis taisė Mastukaite (2013-05-30 09:47)

Neprisijungęs

 

#57 2014-02-24 13:25

jommante
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2014-02-24
Žinutės: 0

Re: vakuuminis masažas

Nerealus masažas! Užsikabinau nerealiai...

Neprisijungęs

 

#58 2015-04-09 14:24

Sabina28
Narys
Registravosi: 2015-03-25
Žinutės: 5

Re: vakuuminis masažas

Man su taure kaip padarė masažą. labai skaudėjo, masažuotoja sakė, kad taip turi būti. Tačiau taip tikrai neturi būti, visos šlaunys buvo mėlynos kokias 2 savaites, o vėliau sužinojau kad nebent mažos mėlynės gali pasirodyti, bet ne per visą plotą. Būkite budrios.

Neprisijungęs

 

#59 2017-04-18 16:33

Lolly
Narys
Registravosi: 2017-04-18
Žinutės: 14

Re: vakuuminis masažas

Aš per nėštumą priaugau nemažai svorio, tai žinoma atsirado ir celiulitas...bandžiau namuose daryti visokius šveitimus ir masažus, bet nepadėjo. Pavargau terliotis namuose, tai susiradau grožio kliniką, kuri atlieka lipolitinį masažą, nes rekomendavo kolegė. Na ir žinokit padeda. Tikiuosi turėsiu ir aš gražias kojas smile

Neprisijungęs

 

#60 2017-12-31 16:26

bedute
Narys
Registravosi: 2017-10-27
Žinutės: 6

Re: vakuuminis masažas

Aš tai iš https://www.laisvalaikiodovanos.lt/dova … s-moterims liekninamųjų masažų kursą praėjau tai iš tiesų jautėsi pokyčiai iki kol vėl nepasirodė apsiėdimo (Kalėdų) mėnuo smile

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson