#1 2010-12-09 20:12

consilium
Narys
Registravosi: 2009-12-12
Žinutės: 54

Mano sekmingiausias dienorastis – vis dar laikausi :))

Nezinau nuo ko ir pradeti tai pradesiu nuo pradziu smile Mano tikslas – numesti svori, sustiprinti sveikata, taip pat atjauneti.
Puse savo gyvenimo (tai yra gal nuo 18 metu), siekiau buti grazi, plona ir protinga.  Labai retai   susimastydavau kad dar reikia ir sveikatos, del to ishbandydavau ivairiausias dietas: nuo pasninkavimo iki per didelio kiekio apelsinu.
Shiandien kitokia istorija, kuria ash  labai patenkinta ir man tikrai  gerai sekasi. Del to noriu pasidalinti su jumis, merginos.
Jau kaip 3 savaites valgau vien tam tikra maista o butent visishakai zalia, aishku ash bandau nevengti mesos, zuvies bei kiaushiniu, kuriuos pagaminu ant garu be druskos. Musu organizmui reikia baltymu. Juos gauname ish gyvulines kilmes produktu bei rieshutu, seklu ir pupeliu.
Aishku, daug ko reikejo atsisakyti, taciau tai dariau pomazu, o ne ish karto. Ash visishkai nevalgau miltiniu gaminiu (sausainiu, saldainiu, pyragu ir panashiai). Labai sunku buvo ish pat pradziu bet shiandien jau gereja situacija ir dabar tai kompensuoju bananais bei kitais vaisiais. As atjaunejau, numeciau 1,5 kg svorio, pagerejo savijauta ir sveikata.
Merginos jei tikrai norite buti grazios ir jaunos visa savo gyvenima, tai buten shi dieta yra tom, kurios vertina ne tik savo grozi ir sveikata bet ir malonu gyvenima.
Ar mes norime pasenti? Ar mes norime kad i mus kreiptusi teta ar mociute? Aishku, kad ne!
Yra tam tikru dalyku kuriu butinai reikia laikytis shioje dietoje, del to gal sunkiau atsispirti pagundom, taciau verta.
Tai ash galiu viena dalyka dar pasakyti kad rezultatai matosi jau nuo pirmu dienu(shvelnesne oda, dingo spuogai) ir as esu pasirizusi testi toliau. Labai noreciau kad jus merginos irgi pradetumet jos lakytis, nes tai yra stebuklas, kuris padovanoja mum grozi bei sveikata, tuo labiau visada malonu jei yra komanda palaikanciu zmoniu.
Shiek tiek sunku pirma ir antra savaite nes truksta jegu ir apima mieguistumas, bet reikia sulaukti trecios savaites, ash jau pereinu i ketvirta ir man viskas gerai.
Pagrindines taisykles:
ka valgau, viskas turi buti zalia (shviezi vaisiai, darzoves, rieshutai, daiginti grudai, galima valgyti ir pupeles(ishmirkytas), bet kai kurios yra nuodingos, del to ash ju vengiu
miegu ne maziau kaip 8 valandas
sportuoju ne maziau kaip 4 valandas i savaite bei intensyvei (taciau tai nera grieztai nustatytas sportavimo laikas)
negeriu kofeino (kavos, juodos arbatos bei gazuotu gerimu), alkoholio
nerukau, nevartoju narkotiku
nevalgau druskos
Cia pagrindiniai mano principai, dar reikia saules, ji tikrai nekenkia jei mes joje pabusime apie 30 min i diena, nes saule pagamina vitamina D, kurio mes sunkiai gauname ish maisto, o tuo labiau kai ateina ziema.
Labiausiai man patinka shioje dietoje, kad galima valgyti tiek kiek shirdis trokshta: vaisiai, darzoves, rieshutai, saulegrazos....... (mesos nevalgau daznai, tik 2-3 kartus i savaite, ir jokiu pienishku produktu nevartoju).
Tai vat. As labai noriu sulaukti palaikymo ir aishku jei kas galvoja atvirksciai, kad shi dieta nera ideali tai irgi dalinkites savo patirtimi, gal kazka reikes keist. O gal kas ish jusu jau bandet shia dieta, tai idomu butu suzinoti kaip sekesi.

Paskutinis taisė consilium (2010-12-15 14:54)

Neprisijungęs

 

#2 2010-12-09 21:13

Soul
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2009-03-21
Žinutės: 7372

Re: Mano sekmingiausias dienorastis – vis dar laikausi :))

visiškai palaikau ir linkiu sėkmės smile


You can only live once, but if you do it right, once is enough.

Neprisijungęs

 

#3 2010-12-09 21:21

Tuk
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2010-07-13
Žinutės: 1234

Re: Mano sekmingiausias dienorastis – vis dar laikausi :))

aš per daug myliu maistą ir jo suteikiamas įvairoves, kad valgyčiau mirkytas pupas ir atsisakyčiau visiškai miltinių produktų, pieno produktų ir pan. giliai manyje sukirbėjo širdelė - tikrai norėčiau turėti tiek ūpo taip maitintis, bet žinau kad neturiu nei galimybių, nei jėgų.
bet Tau didelės sėkmės ir toliau tęsiant, tikrai gerbiu.
ir man šiaip labai būtų įdomu jei galėtum pasidalint bent keletu savo mėgiamų tarkim pietų ar vakarienių, tų tokių super sveikų ir gardžių. pasinaudočiau patarimais tikrai : ))


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wKYBEw2/weight.png

kas kitas jei ne aš?

Neprisijungęs

 

#4 2010-12-09 21:30

Soul
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2009-03-21
Žinutės: 7372

Re: Mano sekmingiausias dienorastis – vis dar laikausi :))

o aš irgi atsisakius ir virš pussantrų metų nevalgau miltinių produktų, saldumynų, pieno produktus labai retai, kai kurią mėsą, žuvį ir labai viskas puiku smile maistą galima ir taip skaniai paruošti, daržoves ir t.t. smile nėr problemos - prieskoniai jei ką gelbėja


You can only live once, but if you do it right, once is enough.

Neprisijungęs

 

#5 2010-12-09 21:49

consilium
Narys
Registravosi: 2009-12-12
Žinutės: 54

Re: Mano sekmingiausias dienorastis – vis dar laikausi :))

Tuk, dekui uz palaikyma.
As tave tikrai suprantu, kad sunku atsisakyti skanaus maisto, nes pati labai megstu pavalgyti. As net uz savo vyra daugiau suvalgydavau visada, o jis uz mane ir didesnis ir aukshtesnis. As i shia dieta ejau po trupuciuka, ish pradziu atsisakiau kepto, bet cia buvo priesh gal puse metu, poto kavos, pyragaiciu ir panashiai.
O pietum bandau valgyti vaisius, nes i darba per daug darzoviu neatsineshi tai del to prisikraunu bananu, uoboliu, bet juos valgau be zieves, kad nepustu pilvo, nors man jau ir su zieve nebepucia nes pripranta organizmas. Taip pat rieshutus, saulegrazas, kad pigiau butu tai valgau zemes rieshutus, dar razinas ir shiaip dziovintus vaisius. Shiaip jei kas gali leisti sau tai gali valgyti bet kokius vaisius, visi tinka. Aishku galima ir salotas valgyti, jei yra galimybe.
Vakarienei tai jau salotas valgau ir spaudziu (kartais) morku bei burokeliu sultys.
salotas sumalu  i koshe su kombainu, taip lengviau.
salotos paprastos:
morkos
kopustai (pekino ar shiaip paprastas kopustas)
cesnakas
obuolys
galima dadeti razinu bet tada be cesnako o su svogunu
kitos:
pomidoras
agurkas
zalia paprika
salotu lapai
svogunas
dar kitos:
salieras
morkos
kopustas
svogunas
-+obuolys
cesnakas

Shiaip dadeti i bet kurias salotas galima shpinatu, ridikeliu, paprika, burokeli (nedideli gabaliuka). Dar darau tokia vaisiu koshe su elektriniu maishikliu:
2 kiviai
2 bananai
salierai ilgi
shpinatai
labai skanus

Ishtikruju tai ash valgau viska, kas zalia arba dziovinta, nieko virto (tik ant garu mesa pagaminu ir zuvi) ar kepto ar konservuoto. Aishku kaina shiek tiek per galva duoda, norisi ir uogu ir shiaip skanesniu vaisiu bet cia kaip kada isheina.
O ryte stengiuosi valgyti daugiau: butinai daug salotu, vaisius ir mesos arba zuvies arba kiaushiniu, bet ju nereikia per daug, nes jie tik baltymu papildymas ir i savaite ne daugiau kaip 5 kartus.
Aishku jei isheinu kur nors ir reikia butinai valgyti, tai valgai viska ka duoda, tik aishku stengiuosi, kad toks valgymas nebutu dazniau nei 2-3 kartai i menesi

Neprisijungęs

 

#6 2010-12-09 21:52

consilium
Narys
Registravosi: 2009-12-12
Žinutės: 54

Re: Mano sekmingiausias dienorastis – vis dar laikausi :))

ai dar pamirshau kad dedu alieju (alyvuogiu arba saulegrazu) i salotas, kad gauciau riebalu, nors rieshutai irgi turi,  ir ivairius prieskonius (juodus pipirus pvz), bet jokios druskos

Neprisijungęs

 

#7 2010-12-09 22:15

Tuk
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2010-07-13
Žinutės: 1234

Re: Mano sekmingiausias dienorastis – vis dar laikausi :))

wow, ačiū, tikrai pamėginsiu tų salotų kombaine padaryt. bet tai reiškias jos visos žalios, nieks nevirta? o tai pvz Tu jokių sriubų irgi neverdi? ir košių net ant vandens? šakės.. neįsivaizduoju ką valgyčiau įlindus į šitą dietą. tektų iš naujo susipažint su maistu big_smile bet Tu šaunuolė, negaliu! rimc reikalas


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wKYBEw2/weight.png

kas kitas jei ne aš?

Neprisijungęs

 

#8 2010-12-09 22:25

consilium
Narys
Registravosi: 2009-12-12
Žinutės: 54

Re: Mano sekmingiausias dienorastis – vis dar laikausi :))

viskas nevirta, tame ir dietos esme. jokiu sriubu ar koshiu virtu, tik kad mesa ant garu darau ir tik vishtiena, bet retai, nes ji brangi. tai ash daugiau zuvi shaldyta perku ir darau (bet kokia) ant garu ir dar kiaushiniu kai kada. Aishku, as  tik pradejau, tai ishtikruju  manau kad i savaite reiketu 2-3 kartus zuvi valgyti, 1-2 kartus mesa ir 1-2 kartus kiaushinius.
tikrai nera shalta nuo zalio maisto o jei pasidaro tai ash imbierio arbatos ishgeriu (imbieras 3-4 ploni gabaliukai, cinamonas ir galima dadeti kitu prieskoniu jei norisi)

Neprisijungęs

 

#9 2010-12-09 22:33

Tuk
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2010-07-13
Žinutės: 1234

Re: Mano sekmingiausias dienorastis – vis dar laikausi :))

bet kuom virtos daržovės blogai? nu ok, ten miršta kažkiek tų vitaminų ir pan., bet juk nėra ant tiek blogai.. o tai kaip ryžius ar kokius grikius pasigamini?
labai norėčiau išmoks gamint žuvį ant garų, bet nenutuokiu kaip. tam reik specialių puodų ar kaip? (atleisk už durnokus klausimus, bet to niekad neteko daryt ar matyt ką nors tai darant ;D)


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wKYBEw2/weight.png

kas kitas jei ne aš?

Neprisijungęs

 

#10 2010-12-09 22:37

Soul
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2009-03-21
Žinutės: 7372

Re: Mano sekmingiausias dienorastis – vis dar laikausi :))

na mes valgom vienodai matau smile tik aš ant garų dar daržoves pagaminu smile bet pagrinde visada valgau sriubą, kiekvieną dieną, po to kaitalioju dienom, tai žuvį tai ankštinius, kartais mėsą, bet jei mėsos diena tai labiausiai mėgstu kepenėles vištienos ir viską pagrinde trinu taip pat smile ir kiaušinių nevalgau


You can only live once, but if you do it right, once is enough.

Neprisijungęs

 

#11 2010-12-09 22:46

Migliux
Narys
Registravosi: 2010-07-10
Žinutės: 264

Re: Mano sekmingiausias dienorastis – vis dar laikausi :))

Sveika prisijungus smile ,idomi tavo mityba,ir pati maitinimosi filosofija,bet as uz tai kad reikia valgyti ir virta ir pieniska,ir tai ka tuo momentu reikalauja organizmas .Be to toks maitinimasis atima labai daug laiko roll Na, bet tau sekmes wink


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1drachP_1tasseP_76,5_57,5_57,5_abs.png

Neprisijungęs

 

#12 2010-12-09 23:09

consilium
Narys
Registravosi: 2009-12-12
Žinutės: 54

Re: Mano sekmingiausias dienorastis – vis dar laikausi :))

Visai tavo protingi klausimai smile
Verdant darzoves dauguma vandenyje tirpstanciu vitaminu zusta (B, C ir kiti), ir kuo ilgiau verdi aukshtoje temperaturoje, tuo daugiau ju panaikini. Taip pat dalis vandenyje tirpstanciu vitaminu lieka ishvirtame vandenyje ir yra nesuvalgomi.
Nei ryziu nei grikiu ash nevalgau, bet jei reikia virti tai geriausia virti kuo zemesneje temperaturoje apie 40 laipsniu. Taciau kaip ir sakiau, as viska valgau zalia ir kartais pasiilgstu grikiu smile nors jie man ir neskanus be druskos.
Del pagaminimo maisto ant garu tai labai paprasta. Pasiimk puoda, ipilk vandens, ant virshaus pasidek bet koki metalini tinkleli arba metaline lekshte su skylutem. Uzvirink vandieni ir gali isideti i ta lekshte zuvi arba mesa arba kiaushinius, uzdeng ir garink, tai yra tegu vanduo shiek tiek verda, kad butu garu (vishtos krutinele apie 30 min (tiksliai nezinau), zuvi apie 15- 20 min (priklausomai nuo zuvies) ir kiaushiniai apie 10 min.) Bet ash turiu elektrini garintuva tai jame ir garinu, instrukcijoje parashytas laikas kiek ka garinti.

Neprisijungęs

 

#13 2010-12-09 23:12

Veidas
Narys
Registravosi: 2010-10-04
Žinutės: 64

Re: Mano sekmingiausias dienorastis – vis dar laikausi :))

Ir kiek laiko tiek valgai? Kiek tau metu,koks svoris,ugis?

Neprisijungęs

 

#14 2010-12-09 23:23

consilium
Narys
Registravosi: 2009-12-12
Žinutės: 54

Re: Mano sekmingiausias dienorastis – vis dar laikausi :))

Pradzioje aprashiau visa savo situacija, bet galiu pakartoti wink
Taip valgau jau lygiai tris savaites. Man 30 matu ir sveriau 58kg, o ugis 157cm

Neprisijungęs

 

#15 2010-12-10 08:01

cefalika
VALGANTI
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-04-01
Žinutės: 6084

Re: Mano sekmingiausias dienorastis – vis dar laikausi :))

Sveika priijungusi smile
kaip supratau iš pasisakymų (Puse savo gyvenimo (tai yra gal nuo 18 metu)), jau nesi "piemenaitė, tad Tavo pasirinkimą gerbiu ir palaikau!! Neabejotinai patvirtintas neapdoroto maisto poveikis jaunėjimui, odos elastingumo gerinimui smile
tik tiek , kad Lietuvėlė nelabai dėkinga dėl savo klimatinių sąlygų, nes žiemą atvežtinės daržovės turiu daugiau kenksmingų medžiagų nei vitaminų.. tačiau neįmanomų dalykų nėra smile jei papildysi savo mitybą dar ir kokiais maisto papildais, neatsisakysi aliejaus, riešutų, sportuosi ir džiaugsiesi gyvenimu bei savimi, pakenkti tikrai neturėtum smile

Sėkmės Tau smile


Kilogramai manęs nejaudina big_smile

http://www.ketoforum.de/diaet-ticker/pic/weight_loss/39218/.png

Neprisijungęs

 

#16 2010-12-10 10:11

renana
Narys
Registravosi: 2009-02-19
Žinutės: 1028

Re: Mano sekmingiausias dienorastis – vis dar laikausi :))

jaučiu numirčiau žiemą be šilto maisto, be kavos ir be cigarečių (nors čia ir nėra gėris..).. bet šiaip, consilium, jei tau taip gerai ir dar, kas svarbiausia, taip maitindamasi tu gerai jautiesi, tai kodėl gi ne? o šiaip ilgai galvoji taip maitintis? o nebijai, kad kai grįši į kasdienybe, t.y. prie įprastos mitybos, kad svoris sugrįš? bet šiaip, tu čia nerealio valios pavyzdys.. o kaip, pavyzdžiui būnant svečiuose? per šventes?.. kaip atsispiri pagundoms?


http://sddf.lilyslim.com/Ldgzp3.png

Neprisijungęs

 

#17 2010-12-10 14:38

consilium
Narys
Registravosi: 2009-12-12
Žinutės: 54

Re: Mano sekmingiausias dienorastis – vis dar laikausi :))

Cefalika, taip Lietuvoje klimatas tikrai nera dekingas, taciau as bandau improvizuoti ir valgyti daugiau morku, kopustu bei kitu darzoviu, kuriu yra daugiausia prekybos centre. Dar apelsinai, mandarinai, bananai..... Kas atvezta ish kitu shaliu.
Del atveztu darzoviu, kad jie turi daugiau kenksmingu medziagu nei vitaminu tai pesticidu normos ivezamiems produktas yra tos pacios kaip ir vietoje augintiems produktas.Tai lengvai nustatoma ir patikrinimai daromi produktu importo metu. Tiesa, jos turi kitu medziagu, kuriu pagalba produktai islaikomi nesugede, taciau nera zinoma, kad ju nedidelis kiekis sukeltu neigiamus poveikius zmogogaus sveikatai (pvz etilenas, kuris leidzia vaisius, kaip bananus, obuolius ar pomidorus transportuoti neprinokusius,o  naudojant etileno dujas juos prinokinti transportavimo metu. Naturaliomis salygom, vaisiams nokstant jie patys skiria etilena, todel net namie norint greiciaus sunokinti pvz pomidorus, juos galima ideti i maisheli kartu su apelsinais ar obuoliais.)
Sakykim, paimkim pesticidus, kurie apsaugo vaisius ir darzoves nuo kenkeju. Taigi, pesticidai yra medziagos sukurtos  kovai su nepageidaujamais organizmais ir jie  nesunaikina vitaminu, ju paskirtis nera vitaminu naikinimas.  Pagal ekologishku darzoviu tyrimus, ekologishkai augintose darzovese nera rasta daugiau vitaminu ar kitu maistingu medziagu nei darzovese augintose iprastiniu budu(purshkiant pesticidais). Ekologishkos darzoves neturi irodomo papildomo teigiamo paveikio zmoniu sveikatai, tacia ju kaina yra zymei didesne. Darzoves pesticidu neisisavina, tik pasidengia jais  del to pesticidai egzistuoja tik pavirshiuje, kaip apsauga nuo kenkeju. Paskutiniai tyrimai parode, kad pesticitu kiekis vaisiuose ir dazrozeve yra ant tiek mazas kad jis visishkai nekenksmingas zmogaus organizmui.
Yra nustatytos leistinos pesticidu normos. Musu produktuose mes gauname nuo 10 iki 1000 kartu mazesnius kiekius pesticidu nei leistina norma. Zmones irgi valgo nevirtas darzoves ir tikrai  neverda vaisiu, del to visos leistinos normos yra nustatomos nevirtiems produktams (vaisiasm ir darzovems). Sveikatos institucijos nustate tokias zemas pesticidu leistinas normas, kad net kudikiams negaletu pakenkti ju kiekis. Net jei  ir butu virshijamas pesticidu kiekits, jis nesukeltu dedeliu sveikatos problemu.
Aishku jei vis dar kyla susirupinusi del pescitidu likuciu, tai galima pirkti ekologishkus produktus, arba daryti kaip as:
gerai ishplaunu vaisius ir darzoves po shiltu vandieniu (plovimas panaikina purva, bakterija bei vashka, kuriuo padengti vaisiai, taip pat naikina pesticidus, kuriu likuciai gali uzsilikti vaisiu ar darzoviu pavirshiuje)
nulupu zieves, virshutinius lapus ir odeles
Manau kad nauda gaunama ish zaliu vaisiu ir darzoviu yra daug didesne nei kenksmingumas is pescitidu.

Paskutinis taisė consilium (2010-12-10 15:08)

Neprisijungęs

 

#18 2010-12-10 14:42

cefalika
VALGANTI
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-04-01
Žinutės: 6084

Re: Mano sekmingiausias dienorastis – vis dar laikausi :))

o Jūs su vyru kartu laikotės tokio mitybos būdo? kaip antroji pusė vertina tokį "posūkį" prie gamtos? smile


Kilogramai manęs nejaudina big_smile

http://www.ketoforum.de/diaet-ticker/pic/weight_loss/39218/.png

Neprisijungęs

 

#19 2010-12-10 14:45

consilium
Narys
Registravosi: 2009-12-12
Žinutės: 54

Re: Mano sekmingiausias dienorastis – vis dar laikausi :))

taip, mes su vyru kartu bandome, jis mane ishtikruju ir paskatino. Didelis dekui jam, be jo nebuciau pasiryzusi. O jam viskas tinka,vat ir shiandien ish ryto valgem zuvi (po viena smile tai jis dar rieshutu prisivalges buvo tai vos zuvis tilpo big_smile (zuvis buvo su salotom)

Paskutinis taisė consilium (2010-12-10 14:51)

Neprisijungęs

 

#20 2010-12-10 15:04

consilium
Narys
Registravosi: 2009-12-12
Žinutės: 54

Re: Mano sekmingiausias dienorastis – vis dar laikausi :))

Manau tavo dieta ir nebloga, Soul.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson