#1 2010-11-24 23:08

kOrKe
Narys
Registravosi: 2010-10-19
Žinutės: 5

Sportas!!!!

Tai vat... Esu paaugle taciau kaip ir kiekviena manau nesame patenkintos savo kunu.... tai vat man yra penkiolika ir sveriu net 74kg ir nuo to man siurpuliai eina per nugara... Nors ir ugis didelis ir virsvorio neturiu... pradejau lankyti sporto sale 4-5 kartus per savaitemin po valanda... Noreciau suzinoti gal jus jau tai daret ir kaip sekes?

Neprisijungęs

 

#2 2010-11-25 20:50

z_aneta^^)
Narys
Registravosi: 2009-12-02
Žinutės: 2043

Re: Sportas!!!!

o tai koks ugis? ir 4-5 kartus per savaite yra jau per daug nes tu tik dar pabloginsi situacija uzteks ir triju kartu ir po valanda pilnai tau uzteks

Neprisijungęs

 

#3 2010-11-25 21:11

kOrKe
Narys
Registravosi: 2010-10-19
Žinutės: 5

Re: Sportas!!!!

Mano ugis 174.... Manau jau pabloginti situacijos blogiau jau ir negaliu....

Neprisijungęs

 

#4 2010-11-25 23:50

Veidas
Narys
Registravosi: 2010-10-04
Žinutės: 64

Re: Sportas!!!!

Kas tu sieksi koke sporto nugaletoja but:D su kulturirtais lyginsies. Nes kaip merginai tikrai perdaug tiek sportuot jai sportuosi tai turesi tikrai nemazai valgyt ir jokiu numazinimu. Manau pati nezinai kaip reik daryt galvoji kad sportuosi tiek sulieknesi. Geriau pasiskaityk info daugiau.

Neprisijungęs

 

#5 2010-11-26 15:56

Zalia_boruze
Gyvenu :)
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-06-16
Žinutės: 8249

Re: Sportas!!!!

Veidas, visai nusišneki. tai merginoms nereikia būti ištvermingoms ir sportiškoms? išgaišę ir bambančios turi būt?


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1reisP_kaeferdunkelP_57.9_57_52_abs.png
lengvesniam žmogui lengviau gyvent smile
www.egzote.lt  atėjus rudeniui - naujos akcijos wink

Neprisijungęs

 

#6 2010-11-26 21:16

kOrKe
Narys
Registravosi: 2010-10-19
Žinutės: 5

Re: Sportas!!!!

Pritariu Zalia_boruze.... noriu kaskuom uzsiimt gyvenime ir ne tik numest sworio... man patinka futbolas... gal kai baigsiu sporto sale pradesiu fule zaist.... nezinia.... informacijos daug skaiciau veidas ir ten nebuvo parasyta kad negaleciau tiek sportuoti.... nenoriu aisku tapti ten tomis body builders bet norisi issiugdyti istverme...

Neprisijungęs

 

#7 2010-12-09 00:17

consilium
Narys
Registravosi: 2009-12-12
Žinutės: 54

Re: Sportas!!!!

Labas Korke, as manau kad viska tu gerai darai, turiu omeny kad sportuoji. 4-5 kartai i savaite, tai nera per daug ir tikrai nekenkia sveikatai o tik ja pagerina.  Del to buk rami. Nebent tu sportuosi ilgiau nei po 2 valandas ir stengsies  dirbti tik ant raumenu (juos kacialinti), nes ivarios aerobikos dazniausiai sukurtos, tam kad kunas pasidarytu stipresnis ir ishtvermingesnis.
Tavo situacijoje raumenys tikrai neuzaugs tokie, kaip pas vyrus ir net nebusi panashi i body bildere (moteri), nes jos praleidzia sporto salese ne po valanda i diena, bet bent po 2-3 ir kiekviena diena. Musu moteru organizme nera tiek daug tam tikro hormono (dabar pamirshau jo pavadinima), kiek pas vyrus, kuris augina raumenys, del to vyrams daug lengviau uzauga raumenys nei mum.
As manau, kad jei tu dar prisiziuretum mityba, tai visai butum grazi, aishku tavo kunas dar kol kas formuojasi bet dabartinis tavo amzius kaip tik geras laikas kai tu gali sportuoti ir ryshkiai pagerinti tas vietas, kurios tau atrodo ''blogesnes''.
Besportuodama tu susidursi tik su viena problema, kuri deja ir man atsitikusi, norejimu daugiau valgyti, del to tavo svoris netureti kist, nebent tu maziau valgysi ir atsisakysi miltiniu daiktu, saldumynu bei riebalu. Bet taip intensyvei sportuojant tau tikrai noresis valgyti, jei nevalgysi, nebeturesi jegu sportuoti. Man paciai teko keisti mityba ir dabar esu visishkai patenkinta savo kuno linijom, bet kol radau buda, kaip ir atjauneti ir numesti svori, praejo net pusantru metu.
As ishbandziau daug ivariu dalyku ir niekas tikrai nepadedavo, gerdavau net proteinu mishinius kad nesinoretu valgyti bet uztektu jegu sportuoti, bet tai brangus malonumas.
Tikiuosi kad tau pasiseks atrasti aukso viduriuka, bet tam reikia laiko ir save stebeti, taip pat priziureti kad netruktu jokiu medziagu, kurios labai svarbios musu organizmui.
Istikruju tai nezinau ka tau daugiau patarti nes labai daug dalyku as darau kitaip nei kiti zmones, nes mano tikslas buvo ishnaikinti celiulita (kurio tu kol kas neturetum tureti ), atjauneti ir numesti svori.
Aishku reikia sportuoti bet ne tik.
Sekmes tau

Paskutinis taisė consilium (2010-12-13 15:07)

Neprisijungęs

 

#8 2010-12-09 16:23

z_aneta^^)
Narys
Registravosi: 2009-12-02
Žinutės: 2043

Re: Sportas!!!!

svarbiausia mityba be jos sportas jokiu rezultatu neduos

Neprisijungęs

 

#9 2010-12-13 15:46

consilium
Narys
Registravosi: 2009-12-12
Žinutės: 54

Re: Sportas!!!!

Taip, tiesa, kad be mitybos svorio nelabai numesi sportuodama (jei valgysi pagal asmeninius norus), taciau sportas yra geras dalykas ir tikrai duoda gerus rezultatus, nes jis sustiprina raumenys, imunine sistema, pagerina kraujo apytaka ir daug daugiau  pliusu, tik jei tikslas yra numesti svori tai tada jau reikia prisiziureti, ka valgai.
Bet ish esmes sportuodama jei ir nenumesi svorio, tai bent pasidarysi grazesne bei sveikesne.

Neprisijungęs

 

#10 2010-12-28 18:14

Kristol
Narys
Registravosi: 2009-01-18
Žinutės: 194

Re: Sportas!!!!

O mano nuomone sportas yra pats geriausias dalykas tobulinant figūra , savo akimis  maciau ,kaip mano draugės pasiekė puikiu rezultatu lankydamos vos 2 kartus per savaite aerobika ir siek tiek sureguliavusios mityba,bet neatsisakiusios nieko.


I'm loosing weight with Phentramin-D! Learn more at MyPhentramin.com http://www.myphentramin.com/weight-loss-tickers/img,45,84,0,kg,70,70,55,/weight.png

Neprisijungęs

 

#11 2017-05-03 13:34

Lolly
Narys
Registravosi: 2017-04-18
Žinutės: 14

Re: Sportas!!!!

Tema senoka, bet norėčiau pasisakyti, kad efektyviausiai svoris krenta suderinus mitybą + sportas. Pati esu iš mažo miestelio, o man prieinamas sporto klubas Rietave tik vienas, tai einu į jį ir stengiuosi sveikai maitintis. Rezultatai pasimatė jau po kelių savaičių, svoris tikrai krenta.

Neprisijungęs

 

#12 2018-01-17 16:39

Rita5
Narys
Registravosi: 2016-03-29
Žinutės: 36

Re: Sportas!!!!

manau, kad kai orai atšilinėja, geriausia yra pasirinkti dviratį, kuris leistų važinėtis tiek mieste, tiek užmiesty wink aš rinkausi prieš kelis mėnesius, kokį pirkti, tai pasirinkau Romet hibriduką - labai patogu važiuoti (kai ledo nėra big_smile ) dar skaičiau panašūs yra ir Unibike, daugiau informacijos čia: http://suliekneti.lt/patarimai/unibike- … astebimai/

Neprisijungęs

 

#13 2018-03-25 22:43

simismas
Narys
Registravosi: 2018-03-25
Žinutės: 1

Re: Sportas!!!!

Man tai geriausia begimas, tik svarbu begti letai ir ilgai, veliau zinoma begsit ir greičiau, bet pradžioje tiesiog ramiai, ir be streso. Nuo to pradejau, o dabar papildai sportui ir griežta mityba, nes labai noriu ir i varzybas tongue

Neprisijungęs

 

#14 2018-03-30 03:06

lovecraft
Narys
Registravosi: 2018-03-30
Žinutės: 27

Re: Sportas!!!!

Labas, aš irgi turėjau bėdų dėl antsvorio. Tiesiog sportas napadėdavo, jei svoris ir krisdavo, tai kažkaip netolygiai. Tai išbandžiau sportuoti gerdama šiuos papildus https://www.gintarine.lt/lecitinas-1200 … ?ID=342091 Pasirodo kai degini riebalus, jų lieka perteklius, tad lecitinas padeda tirpdinti tą perteklių, taip pat šalindamas blogojo cholesterolio kiekį, taigi padeda išvengti priešlaikinio insulto smile

Neprisijungęs

 

#15 2018-05-14 09:52

salotike
Narys
Registravosi: 2018-04-30
Žinutės: 191

Re: Sportas!!!!

O as noreciau priaugti siek tiek svorio, ypac ant krutines smile

Neprisijungęs

 

#16 2018-05-15 12:00

Irena7705
Narys
Registravosi: 2018-05-15
Žinutės: 30

Re: Sportas!!!!

Ant krūtinės svoris nelabai auga... realiai tik chirurgas gali priauginti, o pasikelti truputį galit darant pratimus krūtinės raumenims. Realiai siūlyčiau geriau žaisti su proporccijomis ir stiliumi... Gražūs rūbai moterims manau daug labiau padeda atrodyti žavingoms smile)

Neprisijungęs

 

#17 2018-06-27 23:43

lovecraft
Narys
Registravosi: 2018-03-30
Žinutės: 27

Re: Sportas!!!!

Aš tai niekaip nesugebu atrast motyvacijos bėgiot kasdien. Vis randu kažkokį excuse'ą, kad neičiau rytais pabėgiot. Tai oras blogas tai pamiršau aprangą išsiskalbt. Žodžiu, draugė parekomendavo sporto klubą (https://www.panorama.lt/paslaugos/people-fitness/) Sakė kad ten labai faina aplinka ir treneriai, bandysiu nusipirkti abonementą ir žiūrėsime kaip seksis big_smile Gal kai jau sumokėsiu 20eur už tą abonementą, nesinorės visko mesti big_smile Nes pati tai valios neturiu, tai gal pamačius kaip kiti žmonės sportuoja įgausiu noro sportuoti smile

Neprisijungęs

 

#18 2018-07-30 09:48

Irena7705
Narys
Registravosi: 2018-05-15
Žinutės: 30

Re: Sportas!!!!

Aš tai sportuoju 4-5 kartus per savaitęsmile) Labai patinka crossfit ir funkcinės treniruotės smile) Čia aną dieną buvau įmonės išvykoje, kurioje buvo daug irklavimo, tai variau geriau už kitus bendradarbius big_smile

Neprisijungęs

 

#19 2018-07-30 09:50

Irena7705
Narys
Registravosi: 2018-05-15
Žinutės: 30

Re: Sportas!!!!

ai ir dar labai mėgstu žymėtis savo lentoje treniruočių rezultatus t.y. turiu laikroduką, kuris fiksuoja sudegintas kcal, intensyvumą ir t.t., tai labai gelbsti siekiant progreso smile)
http://www.magnetineslentos.lt/

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson