#21 2010-08-16 11:50

Dieta
Administrator
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2006-10-27
Žinutės: 293
Tinklapis

Re: Konkursas: Mano energijos užtaisas

Ej ej! Nors ir dovanojam priziuką, tačiau norisi ir daugiau jūsų energijos receptukų!
Šią savaitę dovanojame dvi pakuotes Gerimax Instant Energy gumos rusia99 už tai, kad nepabijojo pasisakyti pirma (-as) cool

Neprisijungęs

 

#22 2010-08-16 15:44

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: Konkursas: Mano energijos užtaisas

matyt, niekas nenori gumos roll keista..

Neprisijungęs

 

#23 2010-08-17 15:17

Plaštakė
Narys
Registravosi: 2010-06-21
Žinutės: 173

Re: Konkursas: Mano energijos užtaisas

Sveiki visi! Tam, kad pasijusčiau žvali ir laiminga, man pakanka susilieti su dabartimi:

*nesvarbu ar tik pabudus, ar dienos metu, sąmoningas kvėpavimas (įkvepiant sakom- įkvepiu, iškvėpiant - iškvėpiu) ir susiliejimas su aplinka, girdimu paukčiukų čiulbėjimu, dangumi, yra geriausi energijos ir harmonijos užtaisai. Apskritai, praktikuoju meditaciją - sugrįžimas į save ir šią akimirką garantuojamas wink visa kita jau antraeiliai dalykėliai.smile


http://mama.lt/Liniuotes/show/svoris/10-2/Jau%3A_58_56_54_pokytis.gif

ūgis 1,67

Neprisijungęs

 

#24 2010-08-17 15:34

Targus
Narys
Nuo: Lietuva
Registravosi: 2010-05-16
Žinutės: 31

Re: Konkursas: Mano energijos užtaisas

smile) Gavau tas gumas... Nzn man kazkoks keistas skonis big_smile padeda gal 1-2h issijudinti big_smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1gurtP_1daumenG_110_98_95_abs.png

Neprisijungęs

 

#25 2010-08-17 15:59

inge
Narys
Registravosi: 2010-05-20
Žinutės: 99

Re: Konkursas: Mano energijos užtaisas

Hm smile Na manes niekada aktyvus rytas nepazadina, kaip ir sportas tik is lovos issirydenus smile
Taigi !!!! IR NESIRIDENU  big_smile palepinu save isjungdama zadintuva ir dar pamiegodama pusvalanduka, po to ateina kava i lova wink dar pusvalandukas besimegavimo ja o po to tikrai kad ne stresinis saltas dusas big_smile Ogi kas arciausiai kuno, tas maloniausia, taigi, kuno temperaturos dusas wink... tada i rubus, megstama muzika i ausis ir 2km. su biskiu i darba per visa bebundanti Gedimino prospekta smile ... Pirminiai akiu pramerkimai uztikrina gera nuotaika visai dienai, net jei einant prospektu visa laika pila skvalinis lietus, o as eilini karta pamirsusi lietsargi big_smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1tabsP_CAT1BG_76_72_63_abs.png

Neprisijungęs

 

#26 2010-08-17 17:28

Kler
Narys
Registravosi: 2009-08-30
Žinutės: 5

Re: Konkursas: Mano energijos užtaisas

Sveikos ir sveiki visi, besidalijantys savo energijos paslaptimis:D
Manau svarbiausia pradėti dieną su pozytivia mintim, kuri kiekvieną rytą gali nuskambėti skirtingai, kol atrandi savo pačią pačiausią, kad ir ,,Viskas bus SUPER'' arba ,,Šiandien nepakartojama ir vienintelė tokia diena, paimsiu viską, ką ji gero man duos..''wink
Po nusiteikimo reikia veikti:lol: Aš einu pavedžioti savo keturkoję draugę. tuo pačiu pabėgioju, pasveikinu bundantį Vilniųsmile
Pajudėjus - pirmyn į dušą. Čia laukia energizuojanti kvapų terapija..., trumpai tarian - namų SPA:)
O dabar metas pusryčiams. Man tai - svarbiausias dienos valgis, į kurio racioną įtraukiu vaisių, pieno produktų, grudų, kad turėčiaus ,,kuro'' geram pusdieniui.

Kas toliau? Žvilgsnis į veidrodį sakant ,,Aš laiminga'' ir pirmyn, pasaulis laukia manęsbig_smile

Neprisijungęs

 

#27 2010-08-17 18:49

Soul
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2009-03-21
Žinutės: 7372

Re: Konkursas: Mano energijos užtaisas

Man labai padeda toks rytas:
- Atsikeli, nusprausi.
- Pasitampai, pasiražai. Tada atsilenkimai ir kojų kilnojimas + žvakė, tiltelis.
- Kavos puodelis.
- Avižinė košė+jogurtas+graikiniai riešutai/džiovinti mėgstami vaisiai+bananas+sėlenos (ar sėmenys...). Viską sumaišai ir mmmmm


You can only live once, but if you do it right, once is enough.

Neprisijungęs

 

#28 2010-08-18 08:21

Zalia_boruze
Gyvenu :)
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-06-16
Žinutės: 8249

Re: Konkursas: Mano energijos užtaisas

o aš taip šįryt pagalvojau, koks yra tobulas rytas po kurio jautiesiai puikiai visą dieną.
tai pirmiausia yra rytas, kai nereikia skubėti:
kai pabundi pats tada kai miego jau užtenka ir ne per daug...
kai gali nesikelti iškart o pasivartyti plačioje lovoje ir jokio streso, kad turi kažkur lėkti...
kai ryats šiltas ir gali ramiai gamintis pusryčius nuoga...
kai nejungi muzikos, nes tyla - taip gera...
kai lauke ne karšta ir tingiai šviečia saulė, o aš įsitaisau balkone, užsikeliu kojas ir galiu pasimėgauti pusryčiais ar puodaliu kavos. smagiausia - nuoga, arba lengva bliuskute...
ir gali ramiai galvoti ką veiksi šiandieną ir jokio jausmo kad privalai kažką nuveikti...
ir jei visuose šiuose etapuosi lydi mylimo žmogaus bučinys...

gal ne energijos užtaisas bet tiesiog geras rytas, kurių taip mažai sad


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1reisP_kaeferdunkelP_57.9_57_52_abs.png
lengvesniam žmogui lengviau gyvent smile
www.egzote.lt  atėjus rudeniui - naujos akcijos wink

Neprisijungęs

 

#29 2010-08-18 13:28

Abelupe
Narys
Registravosi: 2009-05-06
Žinutės: 1

Re: Konkursas: Mano energijos užtaisas

Visi patarimai nuostabus jei juos prisiverti pabandyti. Maudydavausi ir po saltu dusu, o 15 mankstos daro stebuklus. Bet is prigimties esu tingi kaip kate. Kartais beveliju tiesiog zalia arbata. Ja ne visi megsta, ir kaip taisykle bando saldinti. Jau nekalbant apie kalorijas, daug tokiu "jazmininiu" kvepalu neisgersi, o pigi arbata be prieskoniu daznai kvepia... zuvim, neprisaldinsi. Rytuose visur, kur auginamos avys kalnuose, pvz. Tibete megstamas toks gerimas: zalia arbata su pienu, lajum (aviu taukai) ir druska. Savotiska sriubyte. Laju galima praleisti, skonis nuo to nenukentes. Taigi pabandykit:

Zalia arbata (ne pigiausia) "genmaicia" skaniausia, bet ir gera "sencia" nieko.
Plikyti sauksteli su kaupu puodeliui. Spalva turetu gautis slapio siaudo, nelygu kokia arbatos rusis.
Isipilti pieno, dosniai. Tiesa pasakius, galima arbata plikyti pienu.
Isidekite druskos, tiek, kiek butu tarkim bulijone.

Tai nekaloringas gerimas, ir as pusryciams isgeriu 3 tokius puodelius. Skonis primena pieniska sriuba. Su "Genmaicia" skonis puikus, bet ji brangoka. Arbata tonizuoja is leto, ne taip kaip kava. Todel "negasdina" sirdies. Tikiuosi kam patiks! wink

Neprisijungęs

 

#30 2010-08-20 19:04

astytea
Narys
Registravosi: 2010-03-20
Žinutės: 1

Re: Konkursas: Mano energijos užtaisas

geriausias energijos užtaisas, atsikėlus ryte išgerti vandes stiklinę su citrinos sultimis, bei pasižiurėti į veidrodi ir pasakyti sau, kad šiandien atrodai gražiai, kaip niekad.smile

Neprisijungęs

 

#31 2010-08-23 16:24

Dieta
Administrator
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2006-10-27
Žinutės: 293
Tinklapis

Re: Konkursas: Mano energijos užtaisas

Šią savaitę dovanėlė keliauja Kler už banaliai teisingus žodžius, kurie verčia pasaulį suktis ir jaustis laimingais cool

Neprisijungęs

 

#32 2010-08-30 16:03

Dieta
Administrator
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2006-10-27
Žinutės: 293
Tinklapis

Re: Konkursas: Mano energijos užtaisas

O šią savaitę likome neabejingi Zalia_boruze pasisakymui smile Taigi, prizas - jai

Neprisijungęs

 

#33 2010-09-06 11:42

Dieta
Administrator
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2006-10-27
Žinutės: 293
Tinklapis

Re: Konkursas: Mano energijos užtaisas

Na ir ką? Užmigote ant laurų? smile
Dar šią savaitę laukiame atsakymų big_smile

Neprisijungęs

 

#34 2010-09-06 11:45

inge
Narys
Registravosi: 2010-05-20
Žinutės: 99

Re: Konkursas: Mano energijos užtaisas

Kas ant lauru, o kas nieko negave ranka numojo big_smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1tabsP_CAT1BG_76_72_63_abs.png

Neprisijungęs

 

#35 2010-09-10 11:31

Dieta
Administrator
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2006-10-27
Žinutės: 293
Tinklapis

Re: Konkursas: Mano energijos užtaisas

Žinoma, lengviausiai tikriausia būtų apdovanoti visus dalyvius visuose konkursuose big_smile tuomet ir dalyvių būtų žymiai daugiau smile

Neprisijungęs

 

#36 2010-09-13 12:44

Dieta
Administrator
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2006-10-27
Žinutės: 293
Tinklapis

Re: Konkursas: Mano energijos užtaisas

Na ką gi - konkursas užsidaro smile

Neprisijungęs

 

#37 2010-09-30 16:04

Gerda_z
Narys
Registravosi: 2010-04-16
Žinutės: 4

Re: Konkursas: Mano energijos užtaisas

Tikimės, kad greitai paskelbite dar vieną konkursėlį smile

Neprisijungęs

 

#38 2011-08-13 12:39

kakadu1
Narys
Registravosi: 2011-07-24
Žinutės: 51

Re: Konkursas: Mano energijos užtaisas

nuostabus konkursas buvo smile tikimes naujo sulaukti greitai smile

_______________________________

Neprisijungęs

 

#39 2012-11-15 18:31

Krekzdute
Narys
Registravosi: 2012-11-15
Žinutės: 3

Re: Konkursas: Mano energijos užtaisas

Merginos, as 3 metus stengiausi numest svori. Bandziau visokiausias dietas bet niekas nepadejo. Viena diena drauge pasiule man tiesiog uzsiimt kazkokia veikla (IR TAI TIKRAI PADEJO!) Su vyru pradejom remonta bute. big_smile Tai ne tik suteikia energijos bet padeda numest svori wink Numeciau 10 kilogramu!!! Pati netikiu!!! Dabar bandome papuost vaiko kambari big_smile

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson