#1 2010-07-27 11:27

Dieta
Administrator
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2006-10-27
Žinutės: 293
Tinklapis

Konkursas: Mano energijos užtaisas

Kiekvienas tokį turi. Kai nėra nuotaikos. Kai gyvenimas slegia. Kai saulė nešviečia arba atvirkščiai kaitina, kol ištirpsta smegenėlės cool

Taigi, pasidalinkite, kas yra jūsų energijos užtaisas, o mes jums kiekvieną savaitę dovanosime kramtomosios gumos Gerimax Instant Energy


Konkurso sąlygos:

Šioje forumo temoje užsiregistravę Edieta.lt nariai rašo apie tai, kaip jie prisipildo teigiamų emocijų ir tokiu būdu pasisemia energijos.
Teksto formatas neribojamas: tai gali būti vienas sakinys, eilėraštis ar istorija.
Kiekvieną savaitę apdovanojamas vienas Edieta.lt narys, pasiūlęs originaliausią sprendimą.
Akcija vyksta nuo 2010-07-27 iki atskiro pranešimo.
Su nugalėtojais Edieta.lt redakcija susisieks asmeniškai el. paštu.
Tas pats vartotojas gali laimėti tik vieną kartą visos akcijos metu.


Apie kramtomąją gumą "Gerimax Instant Energy":

Tai maisto papildas.
Gerimax Instant Energy Kramtomoji Guma yra greitos energijos šaltinis, kai jūsų kūnui ir protui reikia staigios energijos ar privalote suvaldyti stresines situacijas. Ženšenio ir guaranos derinys veikia akimirksniu – iškart pradėjus kramtyti
gumą.

Vartojimas:
rekomenduojama vienkartine doze yra 2 kramtomos tabletes.
Maksimali dienos norma – 6 tabletes.

Veikliosios medžiagos:
Guaranos ekstraktas (Paullinia cupana Kunth), atitinka 2,5 g sėklų, kurio sudėtyje yra 1000 mg
Kofeino 100 mg
Ženšenių ekstraktas (Panax Ginseng C.A. Meyer), atitinka 33 mg šaknų. 30 mg

Neprisijungęs

 

#2 2010-07-28 17:15

rusia99
Narys
Registravosi: 2010-07-21
Žinutės: 3

Re: Konkursas: Mano energijos užtaisas

Mano diena prasideda nuo to, kad atsikėlusi einu ir išgeriu šilto vandens pagardinto citrinos sultimis kartu su lipo 6. Tam, kad atsibusčiau 10-15 min "mirkau" po šaltu dušu, tai vienintelis dalykas, po kurio aš jaučiuosi žvali ir man atrodo, kad visas pasaulis man po kojom smile Tai geriausias energijos šaltinis, geresnio negali būti.

Neprisijungęs

 

#3 2010-07-28 17:33

Marcele
Narys
Nuo: Panevėžys
Registravosi: 2009-07-06
Žinutės: 70

Re: Konkursas: Mano energijos užtaisas

Kai eini praustis atsistoji prieš veidrodį ir šypsais. Ilgai šypsais. Labai padeda. Dar aišku labai padeda, kai apsirengi ir atrodai gražiai, tada kažkaip jautiesi pakylėtas ir toks nuostabus, o kai gerai jautiesi tai ir gražiai atrodai. Užburtas ratas. smile)))))


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1gurtP_CAT1BG_62_60_52_abs.png

Neprisijungęs

 

#4 2010-07-28 18:15

mocha
Narys
Registravosi: 2009-11-07
Žinutės: 353

Re: Konkursas: Mano energijos užtaisas

Dieną būtina pradėti sportu! Nesvarbu kas tai būtų - ar ilgas krosas ar tiesiog minimali rytinė mankštelė, tačiau tai padeda pažadinti medžiagų apykaitą visai dienai, suteikia energijos bei žvalumo, nebūni mieguista ir prislėgta, o negana to - tai puikus pagalbinnkas numesti nereikalingus kilogramus ir turėti gražią, svajonių figūrą! Juk taip smagu ryte prieš veidrodį pamatyti ne iš vakaro prisirijusią ir užsikimšusią save, o gražią, kupiną energijos ir pasitikėjimo savimi!


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/w99qjLc/weight.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wSyOvjR/exercise.png

Neprisijungęs

 

#5 2010-07-28 18:31

Targus
Narys
Nuo: Lietuva
Registravosi: 2010-05-16
Žinutės: 31

Re: Konkursas: Mano energijos užtaisas

VO, papasakosiu as savo energijos uztaisa merginoms smile)

07:00 - Iskrenti is lovos , vos ne vos...

07:15 - Staigiai susitausau savo firmini kokteiliuka kuris visom pusem man suteikia energijos
Plaktuvu sumaišyti 1 stiklinę pieno,
100 g spanguolių sulčių,
3 šaukštus maltų linų sėklų,
puse šaukštelio cinamono,
1 bananą,
pusę mango 1 šaukštelį medaus.
Viską gerai suplakti. 

07:30 - Po kokteilio suvartojimo sokam i salta dusa!

08:00 - 4km krosiukas , 2km i prieki + 2km atgal .

Apie ~ 9:20 - namie palindes jau po iprasto duso (dazniausiai vel saltas )

09:50 - Uztaisitas energijos visai likusiai dienai , padeda tiek fiziskai , tiek moraliskai...

Tai patariu pabandyti tiek merginom ir vyrukams smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1gurtP_1daumenG_110_98_95_abs.png

Neprisijungęs

 

#6 2010-07-29 09:40

penghan
Narys
Registravosi: 2010-07-27
Žinutės: 2

Neprisijungęs

 

#7 2010-07-30 10:43

evute
Narys
Registravosi: 2010-06-04
Žinutės: 10

Re: Konkursas: Mano energijos užtaisas

Sveika,Gerb.redakcija!Mano energijos uztaisas kiekviena ryta begti krosa,paskui maudytis ezere.Taip darom su draugem kiekviena ryta jau 3 metai,tikrai padeda,gryztam linksmos,su nuotaika,atrodo kad jokiu bedu ir vargu nera.Kai ateina ziema visos lekiam i parka nes ten takeliai nuvalyti.Siulau neliudeti ir prie musu prisideti.Iki laukiu krmtomos gumos!Vilma.

Neprisijungęs

 

#8 2010-07-30 13:39

honey
Narys
Registravosi: 2009-06-21
Žinutės: 2169

Re: Konkursas: Mano energijos užtaisas

pasipasakosiu ir aš kaip atsigaunu po sunkios darbo dienos.
Bėgioju smile nors būnu labai pavargus, bet prisiverčiu pabėgioti. užsidedu ausinuką ir bėgu, bėgu... kol prašviesėja mintys. Viskas, daugiau nieko nereikia. Kaip sakant, visa paslaptis - paprastume smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1gurtP_CAT1BG_63,6_62,2_57_dif.png


Akimirka prie lūpų,amžinybė ant klubų

Neprisijungęs

 

#9 2010-08-01 12:04

Gerda_z
Narys
Registravosi: 2010-04-16
Žinutės: 4

Re: Konkursas: Mano energijos užtaisas

Sveikos gyvos mergaičiukės, sveika gyva redakcija wink)))
Pasiskaičiau visų konkurso dalyvių energijos užtaisus ir labai nudžiugau supratusi, jog žmonės nestovi vietoje, vieni bėgioja, kiti firminius kokteiliukus plakasi. Tai labai džiugina smile) Pasipasakosiu ir aš kaip nusiteikiu darbo dienai, nieko ypatingo, tačiau kiekvieną dieną jaučiuosi žvali. Prieš tai šiek tiek paliūdėsiu, kad labai norėčiau bėgioti, bet negaliu, nes širdelė pradeda šokinėti iki išprotėjimo ir tai kelia diskomfortą, todėl užsitaisau energijos kitokiais būdais smile
Kai atostogauju, leidžiu sau ilgiau pasivartyti lovytėje, atsikėlusi pirmu reikalu einu į dušą - kontrastinį (geriausiai veikia kūną, standina odą ir nubudina). Tuomet būtinai išsitepu kūną kvapniais kremais bei losjonais, kad jausčiausi gaivia, išgeriu didelį didelį puodą kavos ir būtinai suvalgau kokį nors vaisių. Net nepajuntu kaip tampu žvalesne. Kiekvieną dieną stengiuosi daug vaikščioti, nesvarbu ar tai būtų nuėjimas iki turgelio šviežių daržovių ar specialiai pailgintas ėjimo pėstute maršrutas iki universiteto. Kiekvienas žingsnis yra labai svarbus, kuo daugiau žmogus juda, tuo ilgiau jo kūnas bus sveikesnis ir raumenys nuo to tik stiprėja, ar gi nedžiugu? man energijos suteikia mėgiama muzika, kuri atpalaiduoja ir suteikia gyvenimo džiaugsmo. Ir, be abejo, mielos mergaitės, nepamirškite, jog artimi santykiai su Jūsų mylimuoju (įvairaus pobūdžio pasivartymai lovytėje big_smile ) tik pridės Jums žvalumo bei geros nuotaikos!

Neprisijungęs

 

#10 2010-08-01 22:22

Targus
Narys
Nuo: Lietuva
Registravosi: 2010-05-16
Žinutės: 31

Re: Konkursas: Mano energijos užtaisas

Laba vakareli.

Šendiena sumasciau kaika naujo pabandyti , kad per daug nepersitemciau visgi Juru Svente daug zmoniu ir t.t tai..

Atsikeles 10:00 - Atsigeriau zalios arbatos be cukraus. Biski jau prabudes sokau ant minamo dviracio naminio kuris isvietos nejuda pamines kokias 30min. Vel uzsitaisiau savo kokteiliuka..
Plaktuvu sumaišyti 1 stiklinę pieno,
100 g spanguolių sulčių,
3 šaukštus maltų linų sėklų,
puse šaukštelio cinamono,
1 bananą,
pusę mango 1 šaukštelį medaus.
Viską gerai suplakti.

Ir zinokit visai puikiai suveikia prasitasiau sventeje iki dabar tai nusprendziau reik prasinesti big_smile tai va taip va. smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1gurtP_1daumenG_110_98_95_abs.png

Neprisijungęs

 

#11 2010-08-02 14:53

Dija
Narys
Registravosi: 2010-01-19
Žinutės: 78

Re: Konkursas: Mano energijos užtaisas

Rytinis seksiukas, geriausias energijos ir geros nuotaikos saltinis wink


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1filmP_1sternP_115_110_80_dif.png

Neprisijungęs

 

#12 2010-08-02 16:23

Dieta
Administrator
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2006-10-27
Žinutės: 293
Tinklapis

Re: Konkursas: Mano energijos užtaisas

Nors ir ne receptų konkursas, tačiau Targus papirko savo receptukais cool Taigi, dovana - kramtomoji guma keliauja Targus.

O mes vis dar laukiame jūsų receptų ir nenusiminkite tie, kas negavo šią savaitę - jūs vis tiek dalyvaujate konkurse wink

Neprisijungęs

 

#13 2010-08-02 16:45

Targus
Narys
Nuo: Lietuva
Registravosi: 2010-05-16
Žinutės: 31

Re: Konkursas: Mano energijos užtaisas

Jepeee big_smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1gurtP_1daumenG_110_98_95_abs.png

Neprisijungęs

 

#14 2010-08-03 15:34

Aytri
Narys
Registravosi: 2010-08-03
Žinutės: 8

Re: Konkursas: Mano energijos užtaisas

Sveikos!
Na mano diena prasideda nuo paciu paprasciausiu dalykeliu:)
atsimerkusi, pasilabinu su saulyte ir dangumi,jiems nusisypsau ir keliuosi smile tuomet vos 15min padarau mankstele ir tai yra viskas, ko reikia gerai dienai pradeti! smile
Na beabejo ir i dusa paskui reik nueiti atsigauti:}}}}}}}}}}
Sekmes jums visoms! Linkiu daug daug sypsotis, net jei ir nenorite, bet prie to priprasite;)


6:30 ryto pro langą mėtyti popierinius lėktuvėlius su užrašu “visi padvėsim" - štai jūms visas mano pozityvus nusistatymas.

Neprisijungęs

 

#15 2010-08-05 13:08

evute
Narys
Registravosi: 2010-06-04
Žinutės: 10

Re: Konkursas: Mano energijos užtaisas

Sveikas,gal gali atiduot kramtoske,a.Nes mes labai norim.wink

Neprisijungęs

 

#16 2010-08-05 18:27

Ievata
Narys
Registravosi: 2010-08-05
Žinutės: 59

Re: Konkursas: Mano energijos užtaisas

Suvalgau bananą arba šokolado plytėle nuotaika visai dienai!smile


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris_slank9.gif_bf_63_cu_55_ta_50_t_v_text_Jau.gif

I etapas(63-60 ivykdyta) II etapas(60-55 ivykdyta )  III etapas(55-50 vykdoma)

Neprisijungęs

 

#17 2010-08-06 10:42

Dieta
Administrator
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2006-10-27
Žinutės: 293
Tinklapis

Re: Konkursas: Mano energijos užtaisas

evute rašė:

Sveikas,gal gali atiduot kramtoske,a.Nes mes labai norim.wink

Prisivalgysite kramtoškės ir šokinėsite kaip kamuoliukai cool big_smile

Neprisijungęs

 

#18 2010-08-06 17:07

evute
Narys
Registravosi: 2010-06-04
Žinutės: 10

Re: Konkursas: Mano energijos užtaisas

O gaila jauciu nei sokinesim,nei kramtysim.big_smile

Neprisijungęs

 

#19 2010-08-09 12:32

Dieta
Administrator
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2006-10-27
Žinutės: 293
Tinklapis

Re: Konkursas: Mano energijos užtaisas

Evute, o kas gi tau trukdo sukurti kokį pasisakymą į temą ir pasišokinėdama pasiimtum prizą wink

Šią savaitę kramtomąją gumą Gerimax Instant Energy gaus Aytri už savo šiltą šiltutėlį patarimą - pasilabinti su saulyte smile

Neprisijungęs

 

#20 2010-08-10 14:07

Aytri
Narys
Registravosi: 2010-08-03
Žinutės: 8

Re: Konkursas: Mano energijos užtaisas

Kaip smagu! ačiū lolsmilesmilebig_smile


6:30 ryto pro langą mėtyti popierinius lėktuvėlius su užrašu “visi padvėsim" - štai jūms visas mano pozityvus nusistatymas.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson