#1 2008-10-31 22:22

Gretchenn
Narys
Registravosi: 2008-10-19
Žinutės: 2084

Kūno oda


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-drachendunkelP_1herzzP_90_90_55_abs.png

Neprisijungęs

 

#2 2008-10-31 22:30

Gretchenn
Narys
Registravosi: 2008-10-19
Žinutės: 2084

Re: Kūno oda

Nežinau, kažkaip labai mažai radau apie odą roll Tiesiog galiu pasakyti keletą dalykų iš patirties.

1.Odai labai sveikas yra pylingas, kartą per savaitę, ypač po pirties. Pylingą galima daryti pačiu paprasčiausiu būdu: gerai išsitrinti odą valgomąja arba jūros (jos yra bet kurioje Norfoje, kaina apie 4lt) druska. Ir poras išvalo ir oda kaip kūdikio subinytės big_smile

2. Kūno trinymas sūriu vandeniu stimuliuoja medžiagų apykaitą. Kiekvieną rytą paimkite šiurkštų rankšluostį, pamirkykite sūriame vandenyje ir masažuokite taliją. Jeigu nuoširdžiai tuo užsiimsite, talija gali paplonėt keliais cm. Be to, tai vienas iš efektyviausių būdų šalinti celiulitą namų sąlygomis. Trinkit celiulito pažeistas vietas. Iš tikrųjų "užknysa", bet kažkada kai netingėdavau tuo užsiimti, man padėjo. Reiks vėl bandyti. wink

3. Papildykit, ko nepaminėjau smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-drachendunkelP_1herzzP_90_90_55_abs.png

Neprisijungęs

 

#3 2009-06-29 12:19

leticija*
Narys
Registravosi: 2009-03-01
Žinutės: 145

Re: Kūno oda

Gretchenn rašė:

2. Kūno trinymas sūriu vandeniu stimuliuoja medžiagų apykaitą. Kiekvieną rytą paimkite šiurkštų rankšluostį, pamirkykite sūriame vandenyje ir masažuokite taliją. Jeigu nuoširdžiai tuo užsiimsite, talija gali paplonėt keliais cm. Be to, tai vienas iš efektyviausių būdų šalinti celiulitą namų sąlygomis. Trinkit celiulito pažeistas vietas. Iš tikrųjų "užknysa", bet kažkada kai netingėdavau tuo užsiimti, man padėjo. Reiks vėl bandyti. wink

o gal kas žinot, ar didelis skirtumas, ar tuo užsiimi ryte ar vakare? roll

Neprisijungęs

 

#4 2009-07-02 22:39

barbytee
Narys
Registravosi: 2009-07-02
Žinutės: 67

Re: Kūno oda

nezinau kaip ten yra istikruju ar ryte ar vakare geriau,bet mano nuomone jau geriau daryti ryte ir vakare kad intensivumas butu geresnis...wink

Neprisijungęs

 

#5 2010-03-26 21:11

Piccolo
Narys
Registravosi: 2010-03-17
Žinutės: 196

Re: Kūno oda

Mano kojos atrodo lyg isbertos. Cia nuo depiliacijos ar nuo ko, nezinau. Nors visada taip pat atrode. As ta oda ir pasveiciu, bet vistiek nieko. Raudoni taskai. Labai negraziai atrodo, tu koju niekam rodyti net negaliu. Sakau,jei pradeciau i soliariuma vaikscioti, tai gal ne taip ryskiai matytusi? Nezinau ka daryti sad Gal kokiu veiksmingu kremuku zinot?hmm


Gyvenu, ką išgalvojau, todėl mokausi galvoti kitaip smile

http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris1-33CC33.gif_beg_svoris1-slank.gif_bf_62_cu_62_ta_55_t_v_text_.gif

Neprisijungęs

 

#6 2010-03-26 22:54

z_aneta^^)
Narys
Registravosi: 2009-12-02
Žinutės: 2043

Re: Kūno oda

O tai gal kada atsirado gal po kokios proceduros?
Man po depilicijos buvo kaip spuogai bet isnyko po keliu dienu,o jai tau ilgiau tai gal kazkam alergiska kazin gera mintis soliarumas geriau suzinot del ko atsirado,nes gali tik pakenkt odai.

Neprisijungęs

 

#7 2010-03-27 10:45

Piccolo
Narys
Registravosi: 2010-03-17
Žinutės: 196

Re: Kūno oda

Gal reiktu kokiam gydytojui pasirodyti hmm


Gyvenu, ką išgalvojau, todėl mokausi galvoti kitaip smile

http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris1-33CC33.gif_beg_svoris1-slank.gif_bf_62_cu_62_ta_55_t_v_text_.gif

Neprisijungęs

 

#8 2010-03-27 22:20

jYnaj
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2009-03-25
Žinutės: 472

Re: Kūno oda

man taip buvo karta taip, nueik pas gydytoja jei nepraeina:) nes man praejo, po savaites, valiau peroksidu:) ir praejo, po depiliacijos negalima niekada jokiu kremu tepti, nes daug kam daznai uzsikrecia oda, na bent jau man taip budavo:) bet dabar jau taip nera:))))

Neprisijungęs

 

#9 2010-03-29 16:20

Zalia_boruze
Gyvenu :)
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-06-16
Žinutės: 8249

Re: Kūno oda

na mano draugas turi tokia pat beda, o jis tai koju neskuta big_smile bandyta keist skalbimo miltelius ir viska, bet nieko. jauciu kol nenueis pas dermatologa tol nieko nebus, o gal nebus ir po to big_smile man kartais irgi panasiai budavo bet tik ziema kazkodel. pranykdavo ar po soliariumo arba tiesiog naturaliai, arba ziemai praejus


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1reisP_kaeferdunkelP_57.9_57_52_abs.png
lengvesniam žmogui lengviau gyvent smile
www.egzote.lt  atėjus rudeniui - naujos akcijos wink

Neprisijungęs

 

#10 2010-03-30 08:47

honey
Narys
Registravosi: 2009-06-21
Žinutės: 2169

Re: Kūno oda

arba gal rūbus sintetinius nešioji, jie trinasi į kūną ir beria nuo to :


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1gurtP_CAT1BG_63,6_62,2_57_dif.png


Akimirka prie lūpų,amžinybė ant klubų

Neprisijungęs

 

#11 2010-04-06 21:17

Gervuogė
Narys
Registravosi: 2010-03-25
Žinutės: 255

Re: Kūno oda

Gretchenn rašė:

.Odai labai sveikas yra pylingas, kartą per savaitę, ypač po pirties. Pylingą galima daryti pačiu paprasčiausiu būdu: gerai išsitrinti odą valgomąja arba jūros (jos yra bet kurioje Norfoje, kaina apie 4lt) druska. Ir poras išvalo ir oda kaip kūdikio subinytės big_smile

Atradau dar paprastesnį pylingo būdą nei šveistis druska (vis tiek prisbarsto, prisiteplioja sienos, po to tirpdyt vonioj reikia...). Nusippirkau Droge maudymosi pirštines, apie 3 lt, berods, kainuoja, pasiūtos iš tankiai suausto sintetinio pluošto, pakankamai šiurkščios, tiesiog apsimauni, užpili dušo žele ir muiliniesi, o kartu ir oda šveičiasi. Labai malonus jausmas, ir kraujotaka iškart suaktyvėja, ir oda tikrai švelni kaip kūdikio subinytė wink

Neprisijungęs

 

#12 2010-04-06 21:37

jYnaj
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2009-03-25
Žinutės: 472

Re: Kūno oda

Gervuogė rašė:

Gretchenn rašė:

.Odai labai sveikas yra pylingas, kartą per savaitę, ypač po pirties. Pylingą galima daryti pačiu paprasčiausiu būdu: gerai išsitrinti odą valgomąja arba jūros (jos yra bet kurioje Norfoje, kaina apie 4lt) druska. Ir poras išvalo ir oda kaip kūdikio subinytės big_smile

Atradau dar paprastesnį pylingo būdą nei šveistis druska (vis tiek prisbarsto, prisiteplioja sienos, po to tirpdyt vonioj reikia...). Nusippirkau Droge maudymosi pirštines, apie 3 lt, berods, kainuoja, pasiūtos iš tankiai suausto sintetinio pluošto, pakankamai šiurkščios, tiesiog apsimauni, užpili dušo žele ir muiliniesi, o kartu ir oda šveičiasi. Labai malonus jausmas, ir kraujotaka iškart suaktyvėja, ir oda tikrai švelni kaip kūdikio subinytė wink

Kaip tik vakar parsiveziau is mamos:) reikes pabandyt

Neprisijungęs

 

#13 2010-04-10 13:02

Rasa ir Rūkas
Narys
Registravosi: 2010-04-10
Žinutės: 1

Re: Kūno oda

Anksciau mane nuo visu kremu bere nuo vienu stipriau nuo kitu maziau sad bet tik praeita savaite laimėjau naturalu krema odai ir kolkas viskas labai gerai ir atrodo oda atsigauna big_smile.. tai dar tas zaidimas vyksta facebook'e ten dar visai nedaug dalyvaujanciu atrodo tik ka atsidarė tas puslapis tongue
http://www.facebook.com/Jiva.lt

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson